VCL-trainer Sjaardema zonder punten op vakantie Melvyn op der Heijde staat geen set af bij Unicum Roodenburg kan jaar goedmaken V Sport Gesman laat slechte seizoen achter zich Europa lonkt voor vrouwen Ter Leede it escate verplettert Unicum 3 LZ 1886 jaagt primeur na: bekerfinale komt in zicht IAG17 APRIL 2001 OW verliest van Koudekerk [«««f zaterdag In een matige wedstrijd ging SVOW mgt jdérüit tegen Koudekerk. Barry Scheer maakte het Koude- i doelpunt. Semper Altius was te zwak voor Blauw Zwart pe Wassenaarse doelpunten kwamen op naam van Ste- pde Heide en Gerard Herzenberg (2x). ïdenburg bijna kampioen ^SSL zaterdag Door treffers van Chris van der Reeden en .Brandt versloeg Roodenburg Sportief met 2-0. De zwarten hebben, met nog drie wedstrijden te spelen, zes m voorsprong op de concurrentie. Daarmee lijkt het kam- Schap Roodenburg niet te kunnen ontgaan. VCL verloor .5 van LFC. Voor de Vlietbewoners scoorden Mark Rijs- ngmar Friedhoff en Frank de Reede. Bij de Kanaries maak- lexander Alberda (3x), Johan Steiner en Sander Blikman de luriten. ruikt de bloemen al awe zondag In een bijzonder eenzijdig duel won kop- SjZbij GOL Sport met 7-0. Andres van der Hoeven en Jan irken (strafschop) bezorgden de ploeg uit Zoeterwoude 0 voorsprong. Na de thee liep de score hard op. Binnen alfuur maakten Rietkerken (driemaal), Van der Hoeven en lelt samen vijf doelpunten. De thuisploeg hielp de koplo- okeen handje. Haydar Akbinar kon na een tweede gele het veld verlaten. Als SJZ volgende week bij Leidsche Boys is de ploeg kampioen. hen heeft geluk isse zondag Stompwijk'92 en VNA speelden de tweede j een duel dat eerder wegens hevige regenval was ge lbij 2-0. Toen was het Erwin Oudshoorn die tweemaal de. Ook nu maakte hij een doelpunt. Hans Benten tekende later met een mooie kopbal de vierde treffer aan: 4-0. Al- begon het restant van de wedstrijdt tegen RFC met een 0- erstand. Om de kans op promotie niet te verspelen, moest n winnen. Rob de Lange scoorde vrij snel met een schot vintig meter de gelijkmaker. RFC maakte in de laatste mi- van de reguliere speeltijd 1-2. In de laatste seconden lteen verdediger in het eigen doel: 2-2. Leidsche Boys met 0-2 van UDWS, dat wel drie punten kreeg, omdat het eerder wegens regen gestaakte wedstrijd op een 4-0 voor- gwas gekomen. De doelpunten van de thuisploeg waren 'i ikt door Arie van Gessel, Danny van Zeist, Dennis van en en Tom Slagwijn. Tom van der Ster maakte in de laatste inuten 1-4 en 2-4 voor Leidsche Boys. ick Boys gedegradeerd oetbal. eerste divisie Het zat er al een tijdje aan te komen afgelopen week werd het bevestigd. Na de uitwedstrijd te- irtuna Sittard (3-3) degradeert Quick Boys naar de tweede 1 i. De Katwijkers poetsten wel een 1 -3 achterstand weg. 1 unten kwamen van Nicki Keijzer, Rijan Velthuijzen en Ar- icica. Dit weekeinde verloor de ploeg kansloos met 4-0 indhoven. n 'bijzonder' verlies UVS voetbal, tweede divisie UVS kreeg ondanks de 1-0 voor- tc Leede 2 is nog niet veilig schap afstevent, moet Ter Leede 2 vechten voor lijfsbe- ;htt iDe vrouwen verloren met 7-0 van koploper Reiger Boys. eerste helft konden ze de schade nog beperkt houden. Ze s slechts twee treffers te incasseren. Na rust kreeg de uit Sassenheim gelijk een domper te verwerken: Esther er Niet schoot in eigen doel. Deze klap kwamen zij en haar ;enoten niet meer te boven. treffers van Tuindam voor SJC envoetbal. tweede klasse 'SJC had weinig te duchten van tas. Na een 3-0-ruststand wonnen de Noordwijkse vrou- ïiteindelijk met 8-0. Wendy Tuindam kon met recht de speelster van het veld worden genoemd. Ze scoorde vijf Wendy Duprie, Mirjam van der Niet en Sao-Ying lai na- Ie overige treffers voor hun rekening. na wint simpel in mat duel venvoetbal, derde klasse In een bijzonder mat duel tegen e g (Frank Jansen) klop van de amateurs van Sparta. Het 1-2 voor de Rotterdammers. Trainer Paul Pikaar zag de laag aankomen. „Omdat de competitie er voor ons op zit, ive nu jongens inpassen van de BI. En dan kun je wel eens >n nederlaag aanlopen. Niets bijzonders dus." C wint bij IJsselmeervogels oetbal. derde divisie ARC speelde een knappe pot tegen up IJsselmeervogels en trok uit het vissersdorp weg met rdiende 0-1 zege. Het had nog wel veel erger kunnen aflo- oor de Vogels als Racing de kansen beter had benut. Het lij een doelpunt van Jeroen Noorlander die een voorzet nschatte. fenvoetbal. eerste klasse Waar het eerste elftal op het kam- 16 ging Iduna met de vingers in de neus met drie punten ïuis. Het werd 1-5 voor de ploeg uit Ter Aar. Iduna kwam kkelijk op voorsprong door een eigen doelpunt van de te- ander. NSV '46 deed gelijk wat terug, maar de pas 16-jarige marie Hogewerf scoorde voor de rust tweemaal. De weer- van NSV was hiermee definitief gebroken. Rosa de Blanke te in de tweede helft nog twee goals. Iduna hoopt volgend Sn met een sterk verjongd team in de top mee te draaien. en promotie voor Play Fair nis» Play Fair uit Leimuiden is afgelopen zaterdag kam- geworden in de promotieklasse, na een 8-2 winst op luit Schoonhoven. De Leimuidense ploeg (Björn van der Fred Mollers en Dick Hoogendam) promoveert daarmee naar de derde divisie. Dat komt omdat de tafeltennis- heeft besloten de vierde divisie met ingang van het nieu- izoen op te heffen. De kampioen van de vierde divisie pro- ert naar de derde divisie, de andere ploegen gaan terug ie hoofdklasse. Bij de Leimuidenaren wonnen Van der en Hoogendam twee potjes, Fred Mollers drie. lam wint Leidse Open Huart. Leidenaar Wim Braam heeft het tiende Leidse poolbiljart gewonnen. In 't Dijkje aan de Hoge Rijndijk Jerde hij zondag in de finale met 10-9 over Amsterdammer 1 too Smit. Braam, speler van de Tornado's dat zijn thuis- lieeft in 't Dijkje, streek met de titel 4000 gulden prijzen- d.B aP' Aan het toernooi, het omvangrijkste in zijn soort in Ne- nd, namen 270 deelnemers uit binnen- en buitenland deel. ggenschip van Forescate 6 uitgestelde wedstrijd in I le klasse van de landelij- Hi liscompetitie tegen Uni- met 8-0 in zijn voordeel D:j de formatie uit Voor had alleen Richard nius tegen Ben de Bruin ts nodig om zijn single- a tonen te halen. Linda ve had geen moeite met Veerkamp, Annemiek i werkte een vrijwel ge land treffen met Mar- agtegeller af. duel van Forescate was :0 e'd, omdat de nieuwko- NE De twee winnaars in de enkelspelen van het Paas A-toernooi bij tennisclub Unicum verdienden de hoofdprijs ten volle. Melvyn op der Heijde en Claudia Reimering stonden de gehele week in hun partijen geen set af. Voor de plaatsen in de eindstrijd kwamen feitelijk alleen Bart Beks en Inge de Geest in aanmerking, want ook zij verlo ren tot aan de slotronde geen enkele set. Met de vier finalisten kreeg het Leidse tweesterren A- toernooi in ieder geval het affiche van een hoger gekwalificeerd evenement. Met Op der Heijde had Unicum zelfs een Ne derlandse subtopper binnen de lijnen. De 25-ja- rige Noord-Hollander, die in augustus weer voor Amstelpark in de eredivisie uitkomt, schreef ge woon in, waar mindere goden al snel aan de bel trekken voor een wildcard. „Over twee weken vertrek ik met Edwin Kempes, Peter Wessels en Melle van Gemerden en zijn coach Martin Bohm voor een vierweekse trip naar Engeland om daar Futures en een Challenger-toernooi te spelen", lichtte Op der Heijde toe na zijn met 6-3 7-5 te gen Beks gewonnen finale. „Als voorbereiding wilde ik niet alleen trainen, maar ook wel een paar wedstrijden spelen. Unicum mag dan een toernooi met twee sterren hebben, er is hier een beduidend sterkere deelname." Op der Heijde, opgerukt tot een plaats binnen de eerste 350 mannen van de wereld en met als hoogste notering positie 330, trekt nog steeds zijn eigen plan. De nationale Master-kampioen van 1999 kan ook niet anders. Zelfs met zijn huidige notering op de wereldranglijst kan hij zich geen coach veroorloven. „Uiteraard blijf ik naar een sponsor zoeken, maar van de trainingen met Kempes en Wessels steek ik ook veel op. Melle van Gemerden en ik reizen en dubbelen veel sa men. Van zijn coach Martin Bohm krijg ik nuttige tips. Het circuit wordt steeds sterker. Zwakkere toernooien zijn er niet meer bij. Iedereen speelt tegenwoordig overal. Niet alleen merk ik een stij ging op de ranking, ook in mijn spel zit nog steeds veel progressie. En zolang die er is ga ik internationaal zeker door." Ook tegenstander Beks, die zich in de halve fi nale met moeite van Eric Brummer had ontdaan, sprak over de progressie, die er in zijn tennis- loopbaan zit. „Ik ben bepaald een laatbloeier", zei de Eindhovenaar, kopman van hoofdklasser ELTV. „Maar ondanks mijn 28 jaar heb ik het ge voel mijn top nog lang niet bereikt te hebben. Als je in de finale de rally^s zag, die we speelden. Al les diep tegen de lijnen. In de tweede set kreeg ik bij 5-3 een matchpoint tegen en dan kan ik hem toch weer onder druk zetten en dat punt weg werken. Voor mijn gevoel ben ik zo vroeg in het seizoen nog nooit zo goed in vorm geweest." In de afwerking was Meivin op der Heijde toch dui delijk de meerdere van de Brabander. Bij de vrouwen toonden kampioene Reimering en Analiste De Geest eveneens een opmerkelijke vooruitgang. „Ik combineer de A-toernooien met mijn studie rechten", meldde de 23-jarige win nares van Unicum. „Daardoor heb ik geleerd meer op langere termijn te denken. Dat pas ik nu ook in mijn wedstrijden toe. Internationale am bities heb ik niet meer, ook al omdat ik door een rugblessure wel eens een pijnstiller moet slikken. Maar ik mag nog steeds spelen van de artsen en ik speel minder nerveus dan vroeger. Voor de partij kijk ik nog wel tegen mijn tegenstandster op, maar eenmaal op de baan ben ik heel snel lekker ontspannen." De Geest was teleurgesteld over haar tweesets- nederlaag tegen Reimering, die bij de beste vier Unicumse Manon van der Beek had teruggewe zen. Opnieuw een tweede plaats voor de 17-jari- ge Oostzaanse, die haar progressie bewees door in de halve finale voor het eerst in haar loopbaan topper en de winnares van vorig jaar Linda Sentis te verslaan. FOTO MARK LAMERS VCL'er Frans van der Heiden glijdt voor de voeten van Marcel van Haasteren van Kickers. VCL-keeper Halil Narin had halverwege de tweede helft de bal iets meer dan zes seconden vast alvorens het le der weg te trappen. Hiermee was hij grotendeels verant woordelijk voor een van de langste perioden dat het spel niet stil lag. Die periode duurde na de uittrap welgeteld twintig seconden, toen floot de scheidsrechter alweer na een overtreding op Leidenaar Sander Brand. leiden schikbaar stellen." Ook de Leid se trainer Sjaardema denkt het nog te kunnen redden. „We krijgen Kickers nog een keer, dus we hebben alles in eigen hand." Toch had Sjaardema zich een beter begin van de vakantie ge wenst. Zaterdag werd met 1-3 verloren tegen Vredenburch. „Kansloos!", was zijn commen taar. „En tegen Kickers '69 heb ben we het in de eerste helft voornamelijk op inzet laten lig gen. Terwijl ik de hele week op het belang van de wedstrijd heb gehamerd. En ja als ik zou we ten wat nou de oorzaak is, dan had ik Ajax getraind." In de eerste 25 minuten had de in de lelijke geelgroene away-shirtjes spelende Leimui dense ploeg een optisch veld- overwicht, zonder dat het kan sen of mogelijkheden creeerde. De goal van Dion van der Meer Irritatie om ogenschijnlijk niets, veel kleine overtredingen, pra ten tegen de scheidsrechter, die pas een uur voor het duel was opgeroepen, en tussendoor slecht voetbal. Het waren de voornaamste ingrediënten van de wedstrijd VCL tegen Kickers '69, die uiteindelijk met 2-4 ge wonnen werd door de Leimui denaren. Duidelijk was dat de span ning een grote stempel drukte op de wedstrijd. Niet vreemd, gezien de stand op de ranglijst. Beide teams staan onderaan en eigenlijk is er gezien de kwali teiten van de spelers weinig perspectief op meer. Toch houdt Kickers-oefenmeester Ronald Rosdorff na de zege op VCL hoop. „Anders kan ik net zo goed nu mijn functie be- - een schot dat buiten van de zestien onder de onrustig kee pende Halil Narin doorgleed, was eigenlijk het eerste schot dat daadwerkelijk op doel ging. Tien minuten later kon ook Ro gier van der Spek zich laten feli citeren. VCL stelde daar bitter weinig tegenover. Vooral de spitsen Marvin James en Peter Zaalberg waren onzichtbaar. Al gold voor Peter Zaalberg het ex cuus dat hij niet fit aan de wed strijd begon en spelritme miste. Na een alckefietje met de trainer stond hij een paar weken niet in het elftal. Tegen Vreden burch begon Zaalberg weer eens in de basis doordat Erwin van der Veer in de warming-up geblesseerd moest afhaken. Overigens scoorde de spits toen het enige doelpunt voor VCL. De tweede helft startte sensa tioneel. Na ongeveer 10 secon den kreeg Kickers-speler Peter van Wittmarschen de bal na een vrije trap van VCL ongeluk kig op zijn hoofd en verschalkte daarmee zijn eigen doelman. Nadat trainer Sjaardema zijn ploeg met vijf aanvallers liet voetballen kwam VCL, door middel van een doelpunt van Aydin Narin in de 67ste minuut Late rentree van Marcel Alderden autosport jakob dekker mer in de ploeg, Raoul Behr, opgenomen was in het Davis- Cupteam van de Nederlandse Antillen, dat op de officiële speelzondag vorige week een met 5-0 verloren uitwedstrijd tegen Uruguay afwerkte. Giste ren was Behr onder duidelijk koelere omstandigheden met 6- 4 6-1 de meerdere van Marcel Rodenburg. De derde man bij Forescate, ook lid van het Antil- liaans Davis-Cupteam, Kevin Jonckheer, ontbrak wegens ziekte. Maar ook zonder de dubbelspecialist konden de Voorschotenaren de vier pun ten uit de dubbelspelen bin nenhalen. Ondanks een meer-uurs race in januari, golden de Paasraces (8500 toeschouwers) toch als de officiële opening van het race seizoen op Circuit Park Zandvoort. Daarbij groeide de dubbele race van het Libertel DTCC, met Tom Coronel, uit tot een van de hoogtepunten. Alphenaar Berend Gesman won de Alfa 156 Challenge race. Vele ogen waren gericht op de konings klasse van de Nederlandse autosport, het DTCC. Daarin maakte Tom Coronel zijn rentree binnen de nationale autosport. Hij neemt het in deze klasse op tegen zijn tweelingbroer Tim in de nieuwe Lexus en diens vriendin Gaby Uljee in een auto van het dealerteam Renault Clio. Het Alphense autosportpaar brak in deze race echter geen potten. Tim boekte in de eerste race een tiende plek, maar belandde tijdens de tweede race voortijdig in de grintbak. Gaby Uljee sloot de eerste race af met een vijf tiende plek en verbeterde dat resultaat in de tweede race tot een achtste plaats. Winst was er tot twee keer toe voor haar teamge noot Donald Molenaar. Hij was in een strijd verwikkeld met Tom Coronel die zijn eerste optreden afsloot met een derde plaats en een uitval. Noordwijker Bert Ploeg was allerminst te spreken over de prestaties van zijn Qface Team Kroon Renault Clio. „De voorberei dingen waren onder de maat, de auto was zeker nog niet goed en dat verklaart de zes de plaats in de eerste race. De zevende plaats in race twee is mijn eigen schuld. Ik wilde in de beginfase een remactie uitvoe ren die absoluut niet kon. Ik ging in het rond en kon weer opnieuw beginnen." Opmerkelijk was de deelname van Mar cel Alderden uit Leimuiden, die pas vrij dagmiddag, samen met zijn oude prepara teur Martin de Weerd de beslissing om deel te nemen. De Renault Megane van Michael Bleekemolen werd 's nachts zo goed moge lijk opgebouwd. Alderden: „Wanneer je al les dan nog eens op een rijtje zet zijn die elfde en vijfde plaats zeker niet slecht. Daarmee ga ik gelijk aan de leiding in de Privateers Cup en dat was zeker niet ver wacht." Berend Gesman lijkt zijn slechte seizoen 2000 definitief afgesloten te hebben. Hij leiden peter van der hulst De waterpoloërs van LZ 1886 kunnen morgenavond (21.00 uur) voor een primeur zorgen. Wint de ploeg van coach Wim Siera in de halve eindstrijd van De Ham dan bereikt LZ voor het eerst in zijn bestaan de be kerfinale. Siera dicht zijn team evenveel kansen toe als De Ham. In de competitie won LZ thuis met 9-6, uit verloor het met 7-6. Siera: „Het wordt een spannende wedstrijd, maar wij zijn momenteel goed in vorm. In de degradatiepoule behaal den we grote uitslagen." LZ bereikte de finale door in de voorronde Rapido met 14-12 te verslaan. In de kwartfinale was de Leidse ploeg met 9-6 te sterk voor HZ Zian. Bereikt LZ morgenavond de eindstrijd, en komt het daarin uit tegen de landskampioen, dan is het team van Siera verzekerd van deelname aan de Europacup. De coach baalt daarom dat de andere halve finale tussen ZPB en AZC niet gelijktijdig wordt gespeeld. Die wedstrijd staat pas voor 6 mei gepland. De kampioen is dan al bekend en Siera vreest dat de titelhouder dan wel eens minder gemoti veerd kan zijn voor het beker- treffen. „Bovendien heb je als ploeg meer exposure als je op zater dagavond speelt. Nu moeten we op een dag spelen waarop er ook Champions League-voetbal is." Voor een gebrek aan eigen support hoeft Siera niet te vre zen. Zo'n tachtig aanhangers reizen met de ploeg mee naar Wormerveer. zelfs op gelijke hoogte. „Toen was ik benieuwd hoe het team zou reageren", aldus Kickers- coach Rosdorff. „Het team heeft namelijk moeite om een tegenslag te verwerken. Daarbij, gezien de stand hadden we het meeste aan een overwinning, dus probeerden we toch druk te zetten." En met resultaat. Al was daar wel de hulp voor nodig van VC L'er Jeffrey van Heel. De Leidse verdediger kreeg de bal zodanig op zijn hoofd dat deze achter doelman Narin verdween. In de slotminuut besliste Dion van der Meer de wedstrijd definitief. VCL-Kickers '69 2-4 (0-2). Scorever loop: 26. Van der Meer 0-1, 37. Van der Spek 0-2. 46. P. van Wittmarschen 1-2 (e.d.), 67. A. Narin 2-2, 80., Van Heel (e.d.) 2-3. 89. Van der Meer 2-4. Scheidsrechten P. Labrujere. Toe schouwers: 75. Geel: Van Haasteren, Van der Spek (Kickers '69); H. Narin, Bekker (VCL). VCL- H. Narin: Van der Heiden, Van Duuren, (45. Van den Hoogen), Van Heel. Driessen; Neuteboom, Brand (60. Bekker), A. Narin; Schaafstra (60. Wub- ben), James, Zaalberg. Kickers '69: A. van Wittmarschen; Wes- selius, Vernooy, P. Mollers, P. van Witt marschen (68. Haring); E. Mollers, Ver hoeven, Van der Meer, Van der Spek; De Graaf (62. Van Wij'k), Van Haaste ren. sassenheim geert langendorff Ter Leede ligt nog steeds op de juiste koers om kampioen van Nederland te worden. De uit wedstrijd tegen Be Quick '28 werd met 5-0 gewonnen. Met nog vier duels te gaan, mag er aan een feestje wor den gedacht. In eerste helft was Ter Leede wel veel sterker, maar het elftal kon het veld- overwicht niet in doelpunten uit drukken. Diverse speelsters faal den oog in oog met de keeper. Met name Sabine van Eijk mis te een aantal fraaie kansen. In de 29ste minuut maakte Ma rion van der Ploeg de openings treffer. Na de spelhervatting begon nen de roodgelen een offensief dat na een kwartier uitmondde in een doelpunt van Patricia Keeldar: 0-2. Sabine van Eijk nam kort hierna met een schit terende kopbal de 0-3 voor haar rekening. Daphne Koster Ploeg ligt nog steeds op koers naar titel en record-international Sarina Van der Nagel). Wiegman beslisten vervolgens de wedstrijd definitief. Trainer Ronald Vermond gaf na afloop een compliment aan het hele elftal: ,Als je tegen het einde van het seizoen het conditio neel nog kan opbrengen om negentig minu ten lang voluit te gaan, verdien je een pluim. Ook al had je hier tien doelpunten moeten ma ken." Naaste con current Saestum speelde 1-1 te gen NEC. Hier door heeft Ter Leede een voorsprong van veer tien punten opgebouwd, maar Saestum moet nog drie wed strijden inhalen. Het kampi oenschap en plaatsing voor de volgend jaar voor het eerst te organiseren Europa Cup lijkt dus slechts een kwestie van tijd voor Ter Leede. Be Quick '28 - Ter Leede 0 - 5. 29. Van der Ploeg 0-1, 68. Keeldar 0-2, 75. Van Eijk 0-3, 77. Koster 0-4, 83. Wiegman 0-5. Ter Leede: Kols; Van der Laan, Marion van der Ploeg, Dijkhuizen l45.Drommel), Burger (78.0ostdam); Koster, Wiegman. Timisela; Noom, Keeldar, Van Eijk c (75. pakte in de training de snelste rondetijd en schreef vervolgens de eerste race van de Pearle Alfa 156 Challenge op zijn naam. In de beginfase werd de oud-Alphenaar zeker geholpen door Michel Schaap, de Valken burger, die net als Gesman uitkomt voor het Alphense Cablel-Rialto Team. Ondanks zijn sterke rijden moest Schaap in de twee de helft van de race zijn meerdere erken nen in de jonge Rory Bertram. Pech was er voor Sandra van der Sloot. Om voor haar nog steeds onduidelijke redenen werd haar de trainingstij d afgenomen, omdat de auto niet aan de reglementen zou voldoen. Ge volg was, dat zij achteraan moest starten. In de race reed zij van de laatste naar de negende plaats. Ze eindigde precies voor team- en plaatsgenoot Oscar Middeldorp. René van der Putten uit Oegstgeest liep in de race zware schade aan zijn auto op, maar bleef zelf ongedeerd. De overwinning in de nieuwe Toyota Yaris Cup ging naar Paul Meier. Hillegommer Stefan de Groot zegevierde in de Landis Formule Ford klasse, terwijl Cees Langeveld de winst in de Vege Series voor zich opeiste. zondag vierde klasse b aad siera Roodenburg - MMO 3-2 De Roodenburgers zijn bezig aan een goede reeks. Ze heb ben zelfs een plek in de na- competitie in het vizier gekre gen. Maar zonder geluk vaart niemand wel. Het eerste doel punt van de thuisclub had veel weg van een krijgertje. Ramond Barends schoot de strafschop beheerst binnen. Ed Borst zorgde ervoor dat beide teams met 1-1 gingen rusten. Het hard ploeterende Roodenburg kreeg loon naar werken. Het kwam door Ray mond Stolk opnieuw aan de leiding. Justus Burger tekende de 2-2 aan. Peter Pret schoot een kwartier voor tijd via een vrije trap de verlossende 3-2 binnen. Roodenburg-trainer John Verschoor vond de drie pimten voor zijn ploeg eigen lijk te veel: „Een gelijkspel had de verhoudingen beter weer gegeven." Rijnland - Forum Sp. 1-0 Volgens Rijnland-trainer Dan ny Minnema had de tegen stander er geen zin in. „We kregen de punten echt ca deau. Ze staken bijna geen poot uit." Een keer kwam de Voorburgse rormatie voor net doel van de Leidse ploeg. Dat was toen verdediger Erik de Jager in de fout ging. Het le verde niets op. Aan de andere kant kon FC Rijnland de kan sen niet benutten. Een straf schop in de tweede helft moest uitkomst bieden. Ro nald Mink schoot vanaf elf meter raak. ROAC - FC Rijnland 1-0 De Rippers waren gistermid dag de minst slechte ploeg. Van beide kanten waren er weinig aanvallende impulsen te noteren. Jeroen van der Kooij was de enige die erin slaagde om het vijandelijke doel te vinden. FC Rijnland, dat zaterdag wel gemotiveerd speelde, vond het gisteren al lemaal wel goed. LFC - Vredenburch 0-0 De 'Kanaries' zijn drie weken ongeslagen. Tegen het hoog- geklasseerde Vredenburch werd het 0-0. De beste kansen waren voor LFC. Bij Jack Rol en Driss Er Rabt stond het vi zier niet op scherp. Uiteinde lijk kropen de Leidenaars nog door het oog van de naald. Een aanval van de Rijswijkers eindigde in de laatste minuut op de paal.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 21