Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel eb loon, kan ik 50 P'®k vaI> enthousiaste, creatieve medewerk(st)er l^i cc: re mmitim mmsmrnm c: rir ***de klink*** Toch mooi als je kunt zeggen .hier hebdk nou aan meegewerkt transportplanner/transportleider (m/v) Ben jij de chauffeur die wij zoeken? Drukkerij) Bakker offsetdrukker SUNFIELD MHOLLRNfl Enthousiaste Medewerker Beworteling Gemotiveerde Bandleidsters ZATERDAG 31 MAART 2001 Van der Geer en Partners Accountants zoekt voor één van haar cliënten een ADMINISTRATEUR m/v U komt te werken bij een internationaal opererende bloemenexporteur, gevestigd in Rijnsburg. Bedrijfskenmerken zijn: groeiend Beheersing van zowel de Duitse als Engelse vooruitstrevend taal is een pré •jong en dynamisch team Automatiseringskennis en kennis van Exact, informele werksfeer MS Office is tevens een pré De gezochte administrateur zal in een klein team Informatie werken en direct aan de controller rapporteren. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer D.C. van der Burg, telefoon 071 409 04 09 De werkzaamheden betreffen: Controleren en verwerken financiële mutaties Sollicitatie Verzorgen van de perioderapportage en jaarrekening Uw schriftelijke sollicitatie voorzien van uw Opstellen en bewaken van budgetten curriculum vitae kunt u voor 17 april 2001 Verzorgen van diverse fiscale aangiftes versturen naar de heer D.C. van der Burg, Incidenteel bezoeken brengen aan buitenlandse Van der Geer en Partners, Postbus 3223, bedrijven 2220 CE Katwijk, of mailen naar CvdBurg@vandergeerenpartners.nl Functie-eisen: Minimaal 3 jaar relevante werkervaring PD/MBA (of studerende hiervoor) of een van der GEER soortgelijke beroepsopleiding Goede communicatieve eigenschappen en teamplayer en PARTNERS Enthousiasme, doorzettingsvermogen en flexibele instelling Grote mate van zelfstandigheid en verantwoordelijksgevoel Rijbewijs BE Nijverheidstraat 6 2222 AV Katwijk Postbus 3223 2220 CE Katwijk T 071 409 04 09 F 071 402 75 84 Snackbar/Petit Restaurant Margrietlaan 2, 2231 PZ, Rijnsburg tel. 071-4024535 Wij zoeken met spoed vriendelijke gemotiveerde parttime medewerker m/v vanaf I7jr. bij voorkeur met Horeca ervaring/opleiding. Geen opleiding of ervaring maar lijkt het je leuk en ben je beschikbaar, en wil je aan de slag, bel!!! 071 -4024535/5310460 06-20406305 Wij zoeken een voor onze winkel. W/e zijn in staat om op te treden als regisseur van complexe en kwalitatief hoogwaardige bouwprocessen, we initiëren, bouwen en exploiteren. We maken toonaangevende projecten. Daarbij zijn we vooral een bedrijf waar het draait om de werkbeleving van onze medewerkers. Gedreven mensen met hart voor het 't vak. Die zich thirsvoelen in een dynamische werkomgeving waar de dagen altijd kort lijken. Jij kunt ook deel uitmaken van de wereld van Dura Vermeer. Voor onze vestiging Vermeer Leidingen in Cruquius zijn we op zoek naar een Medewerker financiële administratie m/v - je hebt een opleiding op Meao-niveau; - je hebt kennis van administratieve procedures; - je hebt kennis van crediteurenadministratie; - je kent de programma's Word en Excell als geen ander; - een boekhoudkundige achtergrond is een pré. Dura Vermeer Groep is een innovatieve, ontwikkelende onderneming in bouw en infrastructuur met een jaaromzet van circa 1,7 miljard gulden. Stuur of mail je reactie binnen 14 dagen naar Vermeer Leidingen BV t.a.v. Mw. A. Doedens-Heibrink, Personeelsfunctionaris, Postbus 124, 2130 AC Hoofddorp. Voor meer informatie kun je ook met haar bellen T (023) 548 28 00. Vermeer Leidingen BV a.doedens@duravernieer.nl www.werkenbijduravermeer.nl eton is zo oud als de weg naar Rome. En zelfs nog ouder. Al ver voor onze jaartelling werd HH beton gebruikt voor bouwwerken welke nu nog bestaan. Vreemd is dat niet. Beton is immers een van de duurzaamste en makkelijkst toepasbare bouwmaterialen. Beton. Daar draait het om bij Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V., een gezond bedrijf met een kansrijke toekomst. Want in Nederland wordt steeds meer gebouwd: woningen, bruggen, wegen, openbare gebouwen... en steeds meer van beton. Een groot deel daarvan levert Cementbouw. Werken bij Cementbouw is een beetje zoals beton zelf is: flexibel als het kan en keihard als het moet. Er heerst een prettige, open, no-nonsense sfeer en we zijn trots op wat we bereiken. De arbeidsvoorwaarden zijn zonder meer goed. Als gevolg van een interne promotie zoeken wij een Binnen je eigen regio onderhoud je contacten met onze afnemers. In teamverband maak je de productie- en transportplanningen en voert deze ook uit. MBO-niveau of gelijkwaardig, leidinggevende capaciteiten, goede com municatieve vaardigheden en een flexibele instelling zijn noodzakelijk. Logistieke ervaring is een pluspunt, evenals het diploma Betontechnologie. Heb je dit diploma niet, dan moet je bereid zijn de opleiding te volgen. Je toekom stige collega's waarderen een flinke dosis humor. Stuur je sollicitatiebrief naar: Betonmortelbedrijven Cementbouw B.V. t.a.v. de heer H.R. Hiemstra Postbus 414 2100 AK Heemstede Je kunt hem ook eerst bellen als je meer informatie wenst: 023 - 5 481 681 Zie ook onze website: www.cementbouw.nl concreet in beton ierteelt ogistiekgroep ederland Bentvelzen, van de Ende en Pronk zijn drie transportbedrijven die onlangs gefuseerd zijn. Samen bouwen wij verder aan een compleet logistiek servicepakket voor de bloe men- en plantensector in Nederland. Als nevenactiviteit verzorgen wij ook de distribu tie van koel- en diepvriesgoederen. Wij investeren samen ook in medewerkers die mee willen helpen bouwen. Zoek je: Een vaste baan of parttime baan, bij een groeiend en dynamisch bedrijf, Afwisselend werk in een goed team, Vaste dagdienst, nachtdienst of wisseldienst. Vanwege uitbreiding van werkzaamheden zoeken wij voor onze vestigingen in Bleiswijk, Berkel en Rodenrijs en Naaldwijk chauffeurs. Het werk bestaat uit: Vervoer van bloemen en planten van kwekerij naar veiling, Vervoer van bloemen en planten tussen veilingen, Vervoer van bloemen en planten naar tuincentra. Wij denken aan medewerkers die: Zelfstandig en nauwkeurig willen werken, Nederlands spreken en schrijven, Flexibel zijn, Een dienstverlenende instelling hebben, Klantvriendelijk zijn, In bezit zijn van chauffeursdiploma, In bezit zijn van rijbewijs C(E). Wij bieden je een leuke baan in een prettig team, goede arbeidsvoor waarden en een salariëring conform CAO beroepsgoederenvervoer. Nieuwsgierig geworden? Neem dan contact op met Gerrit Bosman: 0174 - 61 55 72. Bereikbaar van 09.00 uur en 17.00 uur. Acquisitie naar aanleiding vqn deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Drukkerij Bakker is adviseur en leverancier van drukwerk aan een uitgebreide klantenkring uit diverse bedrijfstakken. Al tientallen jaren opererend als een solide bedrijf met vakbekwame medewerkers. Wij bieden een compleet service pakket, van ontwerp tot distributie. ln verband met het vertrek van één van onze collega's zijn wij per direct op zoek naar een Je bedient een 2-kleurenpers. Je bent zelf in staat afwijkingen en problemen bij het drukken op te lossen en een controle uit te voeren op het gemaakte druk werk. Daarnaast draag je zorg voor het onderhoud van de pers. Het drukwerk varieert van tijdschriften, jaarver slagen en boeken tot posters en folders. Wij vragen; Accuratesse en betrokkenheid bij het werk Capaciteit om zelfstandig te werken Ervaring met het vervaardigen van f.c. drukwerk Wij bieden: Een functie met een collegiale sfeer in een dynamische werkomgeving. Full-time job Goede salariëring Vergoeding reiskosten Heb je belangstelling voor deze functie? Laat het ons snel weten. Drukkerij Bakker Pastoor Onelplein 22 2371 EZ Roelofarendsveen Tel. 071 331 45 23 E-mail: info@drukkerij-bakker.nl CHRYSANTHEMUMS A Sunfield Holland is een nieuwe naam in chrysanten vermeerdering. In dit bedrijf zijn alle activiteiten van Va der Meij en Van Ruiten samengevoegd. Sunfield gevestigd in Valkenburg, Nieuwe Wetering en Rijnsbun Voor de vestiging in Valkenburg zijn we op zoek na, een: Het accent van deze functie ligt op bediening va techniek. Je bedient het geautomatiseerde interne tran port, spuitautomaat, verwerkt de kisten met stekken, In dit werk verdeel je de stekken over de steeksters van c chrysantenstekken. Je assisteert de steekleiding in ha, taken. Bij eventueel resterende tijd help je met het steke van de stekken. Sunfield is een bedrijf dat je de kans geeft om je ontwikkelen. Het bedrijf is modern, volop aan h groeien en staat voor centralisatie van de productie Valkenburg in de loop van 2001Met je collega's maak deel uit van een team dat stevig aanpakken van het we in een plezierige werksfeer laat plaatsvinden. Uiteraai bieden wij goede arbeidsvoorwaarden conform CA( tuinbouw. Je schriftelijke sollicitatie kan je richten aan Sunfie Holland, Zonneveldslaan 15, 2235 SC Valkenburg (Z ter attentie van Leo van der Vlugt. Tel. 071 4073744. Eveneens kun je onze webside bezoeken: www.sunfield.nl.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 40