personeel Personeel Personeel OFFICE COÖRDINATOR FOM dekJ&r EB QDES I KAK WEI BergHkwrir PC-systeembeheerder CLUSTERASSISTENT (m/v) full time of 80% RDAG 31 MAART 2001 912 co, een internationaal opererende handelsonderneming in vrijetijdskleding, zoekt ter versterking een: ictie-inhoud: lerafhandeling jductiebegeleiding en exporteren efonisch te woord staan van afnemers en leveranciers dersteuning van de financiële administratie sollicitatie met CV richten aan Starco bv„ t.a.v. dhr. R. de Roo, Postbus 510, 2300 AM Leiden <r tor het FOM-instituut voor Atoom- en Molecuulfysica (AMOLF) wordt natuur- undig onderzoek verricht op een breed terrein in samenwerking met de overheid ndustrie. Bij dit onderzoek krijgen vele jonge mensen een opleiding in de atuurkunde en techniek. Het instituut is dynamisch en sterk internationaal gericht n heeft circa 200 medewerkers. Meer informatie over het Instituut is te vinden op :ernetlocatie www.AMOLF.nl. dig rde ndd Wij vragen: - teamgeest - een commerciële instelling - goede contactuele eigenschappen - kennis en ervaring met MsOfficie is een pre - een voltooide MEAO-opleiding (BE/CE) of vergelijkbare opleiding - enige jaren werkervaring FOM-Instituut voor Atoom- en Molecuulfysica innen ons instituut wordt gebruikgemaakt van ca. 400 pe's voor vele taken, oals het: meten en besturen van de fysische experimenten. Hierbij ligt de nadruk sterk op de real-time eigenschappen. We maken veelvuldig gebruik van het pakket LabView; analyseren en visualiseren van meetgegevens. Hiervoor is rekenkracht belang rijk. De meeste programma's worden door de onderzoekers zelf geschreven (C++): dienst doen als bureaugereedschap voor het onderhouden van contacten met de vakgenoten, het maken van publicaties, proefschriften, e.d.; dienst doen als netwerkservers. De meeste centrale taken in ons netwerk worden door op pe's gebaseerde systemen verzorgd, waarbij naast Windows NT ook LINUX als operating systeem wordt gebruikt. bor onze afdeling Elektronica Informatica zoeken wij op korte termijn een m/v ie verantwoordelijk zal zijn voor het: geven van advies en richtlijnen bij de aanschaf van pc hard- en software: doen van bestellingen en onderhouden van contacten met de leveranciers: installeren en onderhouden van systeemsoftware (Windows95/98/NT/2000, Linux); bouwen en beheren van alle op pc gebaseerde netwerkservers: administreren en autoriseren van pc-gebruikers; oplossen van alle storingen, indien nodig in samenwerking met de leverancier: verkennen van de markt en evalueren van nieuwe producten; realiseren van regelmatige back-ups. Ie ideale kandidaat voor deze functie beschikt over: een diploma mbo Informatica of gelijkwaardig niveau; goede contactuele eigenschappen; initiatief; zelfstandigheid; vaardigheid in de Engelse taal. /e gaan ervan uit dat kandidaten bereid zijn zich tijdens het dienstverband verder bekwamen tot ten minste het niveau MCSE is bereikt. ■vel ihchtingen zijn te verkrijgen bij ing. C.B. Okhuijsen, hoofd Elektronica 8 latica, tel. 020-60812 34. Infor- ollicitatiebrieven met c.v. kunnen vóór 16 april 2001 worden gestuurd naar de eer W. Harmsen, FOM-instituut AMOLF, Postbus 41883,1009 DB Amsterdam. cquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Is op zoek naar een LEIDSMEDEWERKER B (ONDERWIJS) m/v 36 uur per week) dstad gelegen groene rn-gemeente, nabij de stad ;eest heeft goede lingen met Den Haag en rdam via de A44. Belang- ojecten zijn de nieuw- ijk Poelgeest en het enterrein Rijnfront. ed opgezet organisatie- <elingstraject afgerond. ce en effectieve op de eving gerichte ambtelijke atie, gebaseerd op: p visie- en strategie- kkeling gebaseerde «ijze en cultuur, vanuit raai en burgergericht elen; streekse aansturing t het politieke bestuur, bij samenwerking met schappelijke partners het ekpunt vormt voor de roering; ■rne bedrijfsvoering graal management - luidelijke outputdoel- ïgen en evaluatie via in dit veranderingsproces managementteam zorgt órdinatie en uitvoering, lende tijd wordt veel aan- esteed aan het verder lenteren en hechten van organisatie, waaronder •greren van de Centrale 'e organisatie bestaat uit: 13rondgebiedzaken; i 'ie iiiisir mtnlciding r advertentie wordt rijs gesteld. emeente 4 /stgecst De functie-inhoud: De afdeling is op zoek naar een nieuwe collega die op de volgende deelterreinen werkzaam zal zijn: - de accommodaties in het onderwijs in z'n volle omvang (uitbreiding, vervanging, onderhoud. Meerjarenonder- houdsplan (MOP) en Integraal Huisvestingsplan (IHP), overleg, onderhandelen, bouwprocessen sturen enz.); - overleggen voorbereiden, verslaan en afhandelen van overleg met besturen; - de advisering over lokaal onderwijsbeleid; - het verrichten van andere voorkomende werkzaamheden op het terrein van onderwijs en incidenteel welzijn, daar waar er raakvlakken zijn. De afdeling is op zoek naar iemand die: - beschikt over een hbo werk- en denkniveau wat blijkt uit bijvoorbeeld een hbo-opleiding differentiatie onderwijs, - ervaring heeft op het terrein van onderwijs in een gemeentelijke organisatie; - over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden beschikt; - inzicht en affiniteit met bovengenoemde beleidsterreinen heeft; - gevoel heeft voor politiek en bestuurlijke verhoudingen; - ervaring heeft met interne en externe overleggen; - bereid is om in voorkomende gevallen in de avonduren te werken. Wat wij bieden: Wij bieden een prettige werksfeer in een klein team van enthousiaste medewerkers. Het onlangs prachtig gereno veerde gemeentehuis, geeft ruimte aan een moderne werkplek voorzien van de modernste equipement. De cultuur kan worden omschreven als informeel waarbij snel en doelmatig werken het uitgangspunt vormt. Afhankelijk van opleiding en ervaring bieden wij een 'salaris van maxi maal (schaal 9) f 6.393,— bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek. De gemeente Oegstgeest kent een jaarlijks beoordelingsysteem met daaraan gekoppeld een beloning tot maximaal f 1.250,— netto. Daarnaast kennen wij een direct beloningssysteem. Deze regelingen staan los van de einde jaarsuitkering.Tevens biedt de gemeente Oegstgeest haar medewerkers een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden aan. Reacties: Uw sollicitatie kunt u binnen 10 werkdagen sturen r ta.v. de heer SA Karthaus, medewerker afde ling Personeel en Organisatie, Gemeente Oegstgeest, Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest. U kunt elektronisch reage ren via karthaus@oegstgeest.nl Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Maliepaard, tel (071) 519 17 39. ...uw complete boekhandel Boekhandel de Kier, sinds 1876 gevestigd te Leiden, is een groeiend bedrijf met vijf boek- en kantoorboekhandels in Leiden en regio. Het filiaal in Leiderdorp is een ruim gesorteerde (kantoor)boekhandel in een druk winkelcentrum, waar een team van 11 mensen werkt. In Leiderdorp is een vacature ontstaan voor de functie van full-time ERVAREN BOEKVERKOPER Als u solliciteert heeft u: - aantoonbare ervaring in de boekhandel - commercieel inzicht en initiatief - goede contactuele vaardigheden - een hoge mate van zelfstandigheid - voldoende branchekennis Het bezit van het Vakdiploma wordt wenselijk geacht. Wij bieden u: - een verantwoordelijke functie - een prettige werksfeer - een salaris conform C.A.O. van de Boekhandel Uw sollicitatiebrief met curriculum vitae kunt u binnen twee weken na plaatsing richten aan: Boekhandel de Kier b.v„ de heer C. J. E. Schafrat Nieuwe Rijn 46, 2312 JG Leiden e-mail adres: c.schafrat@dekler.nl Nadere informatie kunt u inwinnen bij de heer Schafrat, tel. 071-5128148. De Centrale Bond van Meubelfabrikanten (CBM) behartigt de belangen van de Nederlandse meubelindustrie, interieurbouw en toeleveranciers van halffabrikaten. De bedrijfstak kan qua structuur worden gerekend tot het midden- en kleinbedrijf. De vereniging telt 575 leden. Het CBM-kantoor, met 32 medewerkers, is gevestigd in Haarlem. Informatie over de CBM is te vinden op: www.cbm.nl. Wij zijn op zoek naar een: voor het cluster bedrijfskundige en mm technologische zaken I ym I Het cluster bestaat uit 5 staffunctionarissen, die de volgende onderwerpen in portefeuille hebben: arbo milieu, marktonderzoek, e-commerce, automatisering, jong management en individuele advisering. De functie bestaat uit het ondersteunen van het cluster met: telefoonbehandeling, agendabeheer, archivering verzorgen en bewaken van correspondentie en vergaderstukken (assistentie bij) organiseren van bijeenkomsten, cursussen, excursies, etc coördineren van de arbocursussen voor de branche assisteren bij grote mailingen Wij zoeken een medewerker met: een afgeronde middelbare schoolopleiding eventueel gevolgd door een secretaresse-opleiding enige jaren relevante werkervaring goede beheersing van de Nederlandse taal ervaring met WORD en bij voorkeur met MS Office bereidheid om aan te pakken en mee te denken Wij bieden: een zelfstandige, verantwoordelijke baan, afwisselend werk binnen een klein, enthousiast team, goede arbeidsvoorwaarden, een informele bedrijfscultuur. Interesse? Richt dan binnen 2 weken uw sollicitatie met c.v. aan: Centrale Bond van Meubelfabrikanten, Westerhoutpark 10, 2012 JM Haarlem, t.a.v. Vera van der Maat. Of bel haar eerst voor meer informatie over deze vacature: tel. 023-5158800. JOBFINDERS BUREAU VOOR WERVING EN SELECTIE Jobfinders werft en selecteert sinds 1985 management en management ondersteunend personeel op MBO, HBO- en Universitair niveau. Het betreft met name secretarile en fïnancile functies en functies binnen personeel organisatie, office management en communicatie. Als je op zoek bent naar een nieuwe baan moetje beslist je voorkeuren laten spreken. Het is net zo belangrijk dat een functie past bij je persoonlijkheid, ambities en wensen als bij je opleiding en ervaring. Karakter zegt soms meer dan een curriculum vitae. Jobfinders schenkt aandacht aan deze zaken. Ook eisen en verwachtingen die niet zozeer gebaseerd zijn op het verstandelijke halen we boven water. Hierdoor zijn we in staat de functie te vinden die perfect bij je past. En daarbij zijn we creatief en volhoudend. De ideale baan is namelijk lang niet altijd de meest voor de hand liggende. Bel voor meer informatie en/of stuur, fax of e-mail je curriculum vitae met brief naar Jobfinders Weteringschans 108 1017 XS Amsterdam telefoon 020 -627 28 90 fax 020 -626 18 79 e-mail: amsterdam@jobfinders.nl Oostduinlaan 40 2596 JN Den Haag telefoon 070 -363 68 60 fax 070 - 363 94 85 e-mail: denhaag@jobfinders.nl www.j obfinders.nl Rova Beheer B V is werkzaam in de Doe-Het-Zelf-branche. De onderneming maakt deel uit van de franchise- organisatie Intergamma en exploiteert een tiental bouwmarkten. Wij zoeken voor onze bouwmarkten in de regio Alphen a/d Rijn en Leiden: Afdelingsmanager m/v Wat ga je doen? Je bent verantwoordelijk voor de dagelijkse leiding van jouw afdeling en zorgt voor optima lisatie en het onderhoud van de presentatie in de productiegroepen binnen jouw afdeling. Je bent verantwoordelijk voor de personeelsplanning, presentaties en motivatie van je team. Je bent verantwoordelijk voor het logistieke proces, voorraadbeheer, winkelbeeld en assortiments presentaties. Je maakt deel uit van het managementteam van de bouwmarkt. Wat moet je kunnen? Je hebt een gerichte opleiding op minimaal MBO niveau en een ondernemende instelling. Je bent een echte teamplayer en een ervaren planner en organisator. Tevens beschik je over communicatieve vaardigheden en is je stijl van leidinggeven gericht op het opleiden en begeleiden van je teamleden. Verkoopmedewerkers (m/v) Wat ga je doen? Je bent samen met collega's verantwoordelijk voor een deel van het assortiment en je zorgt voor verkoop en advies aan klanten. Je bewaakt de voorraad, bestelt bij waar nodig en zorgt voor de perfecte presentatie. Wat moet je kunnen? Je bent klantgericht. Je werkt georganiseerd en bent in staat in iedere situatie een passend advies te geven. Je adviseert klanten en lost klachten op. Chauffeurs/bezorgers (m/v) Wat ga je doen? Als chauffeur/bezorger ben je de laatste schakel in het logistieke proces. Je brengt artikelen bij onze klanten aan huis. Daarbij reken je soms de artikelen ook nog (gedeeltelijk) af en voer je de benodigde administratieve procedures uit. Eventuele klachten los je op. Wat moet je kunnen? Je bent een echte doener en je houdt van aan pakken. Een klantvriendelijke instelling is je daarbij niet vreemd. Tevens heb je een groot verantwoordelijkheidsgevoel. Je bent in het bezit van een rijbewijs B. Wij bieden de geschikte kandidaten een uitdagende functie in een gezond en dynamisch bedrijf dat eigen initiatief en inzet naar waarde weet te schatten. Je kunt je reactie binnen 10 dagen richten aan: Rova Beheer B.V. Postbus 1409 3600 BK Maarssen. t.a.v. Esmaralda van Rossum of per fax: 0346-564716 of per e-mail: e.van.rossum@rovabeheer.nl Berghwerk is een intern inzetbureau binnen de Willem van den Bergh, een christelijk centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking. Voor Berghwerk hebben wij verschillende vacatures voor de invalpool, zowel fulltime als parttime (minimaal 8 uur per week), op basis van een vast dienstverband. Medewerker Groepsbegeleiding m/v Groepsleider m/v Verpleegkundige m/v Voor deze functie(s) geldt een grote mate van flexibiliteit voor wat betreft de inzetbaarheid in tijd en het werken in de diverse groepen/dagbesteding. De medewerkers van de invalpool verlenen assistentie bij ziekte, vacatures, ed. Wij zoeken positief ingestelde mensen die: -in het bezit zijn van een diploma A-, Z- of B- verpleegkunde, HBO-V of SPH, MDGO-AW of ZV of MBO-SPW of ander vergelijkbaar diploma - flexibel inzetbaar zijn qua tijd en groepen - zelfstandig kunnen werken - bij voorkeur ervaring hebben in de zorg voor mensen met een verstandelijke beperking - een christelijke levensovertuiging hebben. Wij bieden: - een uitdagende, sterk afwisselende functie - arbeidsvoorwaarden conform de C/^O Gehandicaptenzorg - kinderopvang. Sollicitatie Informatie Voor meer informatie kan je contact opnemen met mevrouw M.P. van Gerven, Coördinator Inzetbureau Berghwerk, telefoon 071 - 364 22 10. Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen te richten aan mevrouw J.W. Dijkstra, assistent Personeelsconsulent. Uw gegevens worden vertrouwelijk en volgens de sollicitatiecode behandeld. Berghwerk, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00. www.w-vd-bergh.nl e-mail poo@wvdb.shlz.org

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 39