Personeel Personee OegstgeestvF li ^Tvnu tijdschriften reserveringsmedewerker m/v ZATERDAG 31 MAART 2001 Oegstgeest is een centraal in de Randstad gelegen groene forensengemeente, nabij de stad Leiden en de kust, met 20.000 inwoners. Oegstgeest heeft goede verbindingen met Den Haag en Amsterdam via de A44. Belangrijke projecten zijn de nieuwbouwwijk Poelgeest en het bedrijventerrein Rijnfront. Onlangs is de eerste fase van een breed opgezet organisatie ontwikkelingstraject afgerond. Doel is te komen tot een efficiënte en effectieve op de samenleving gerichte ambtelijke organisatie, gebaseerd op: - een op visie- en strategie ontwikkeling gebaseerde werkwijze en cultuur, vanuit integraal en burgergericht handelen; - rechtstreekse aansturing vanuit het politieke bestuur, waarbij samenwerking met maatschappelijke partners het vertrekpunt vormt voor de regievoering; - moderne bedrijfsvoering - integraal management - met duidelijke outputdoel- stellingen en evaluatie via meetinstrumenten. Het gemeentebestuur voert de regie van dit veranderings proces en het management team zorgt voor coördinatie en uitvoering. De komende tijd wordt veel aandacht besteed aan het verder implementeren en hechten van de (reorgani satie, waaronder het integreren van de Centrale Balie. De organisatie bestaat uit: sector Grondgebiedzaken; sector Inwonerszaken; sector Middelen; Stafbureau. Acquisitie naar aaMleldlmg ram deze luirertenlie irordl niet of> [trijs gesteld. gemeente De sector Grondgebiedzaken van de gemeente Oegstgeest is voor de afdeling VROM op zoek naar een SENIOR MEDEWERKER BOUW- EN WONINGTOEZICHT (m/v) (36 uur per week, schaal 9) De functie-inhoud: Als senior fungeert u als het eerste aanspreek punt van de sectie bouw- en woningtoezicht die verantwoordelijk is voor de afhandeling van alle bouwaanvragen: - toetsing van bouwaanvragen aan bestemmingsplan, bouwbesluit en bouwverordening; - informeren van burgers en instanties over bouwmogelijkheden; - behandeling van ingediende bezwaren in het kader van bouwaanvragen; - controle tijdens en na de bouw of conform de bouwvergunning en alle relevante voorschriften is gebouwd.Toezicht op alle overige bouwactiviteiten in het dorp; - verzorging van de dagelijkse werkverdeling binnen de sectie van bouw- en woningtoezicht. Specifieke functie-eis: - relevante opleiding op mbo+ of hbo-niveau aangevuld met kennis van de bouwregelgeving. BELEIDSMEDEWERKER RUIMTELIJKE ORDENING (m/v) 18 uur per week, schaal 9) De functie-inhoud: Beleidsvoorbereiding en advisering op de taakvelden van de Ruimtelijke Ordening: - beoordelen bouwplannen (artikel I9WRO) die afwijken van het bestemmingsplan; - actualiseren van het gemeentelijke landschaps- en groenbeleid; - aanschrijvingen (b.v. wanneer illegale bouw wordt geconstateerd); - opstellen van planologische randvoorwaarden; - begeleiding/coördinatie van de ontwikkeling van enkele bestemmingsplannen en/of specifieke projecten inclusief inspraak- bezwaarprocedure. Specifieke functie-eis: - relevante opleiding op hbo-niveau. bijvoorbeeld planologie of landschap (Larenstein). MEDEWERKER BOUWZAKEN (m/v) (32 uur per week, schaal 8) De functie-inhoud: Als medewerker bouwzaken behartigt u voor de gemeente het onderhoud van alle gebouwen die vallen onder de verantwoordelijkheid van de gemeente Oegstgeest: - voorbereiden van bouwkundige projecten, het schouwen van situaties; - begeleiden van de uitvoering van bouwkundige projecten; - beoordelen van bouwkundige situaties; - leveren van financiële gegevens voor begroting en kwartaalrapportage. Specifieke functie-eis: - relevante bouwkundige opleiding op mts-niveau. Voor alle drie de functies gelden de volgende functie-eisen: - bij voorkeur relevante werkervaring; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - stressbestendig en een flexibele instelling; - zelfstandig en resultaatgericht kunnen werken; - gevoel voor bestuurlijke verhoudingen. Wat wij bieden: Wij bieden een prettige werksfeer in een team van enthousiaste professionals waarbij kwaliteit vooropstaat. Het onlangs prachtig gerenoveerde gemeentehuis, geeft ruimte aan een moderne werkplek (catering, internet). De cultuur kan worden omschreven als informeel waarbij snel en doelmatig werken het uitgangspunt vormen.Afhankelijk van uw opleiding en ervaring bieden wij een salaris van maximaal f 5.661(schaal 8, functie medewerker bouwzaken) en maximaal f6.393,-- (schaal 9, de overige functies) op basis van een 36-urige werkweek.Tevens biedt de gemeente Oegstgeest haar medewerkers een uitstekend pakket van secundaire arbeidsvoorwaarden aan. Sollicitatie: Uw sollicitatie kunt u binnen 2 weken sturen t.a.v. de heer S.A. Karthaus, personeelsconsulent afdeling Personeel en Organisatie, gemeente Oegstgeest, Postbus 1270,2340 BG Oegstgeest.Voor meer informatie omtrent de functies kunt u contact opnemen met de heer F. Smit, tel. (07151 91 857 afdelingshoofd VROM of de heer C. Buijs sectordirecteur Grond gebiedzaken, tel. (071) 51 91 862. VNU Tijdschriften zoekt voor de afdeling Media/Order, het servicecentrum voor de advertentiemarkt, op korte termijn een: TAKEN: je reserveert advertentieruimte in onze tijdschriften en specials, je onderhoudt contacten met media-/redamebureaus en adverteerders. je communiceert met onze salesmanagers en redacties Je sluit ook titelcontracten af en bent actief om die tijdig volgeplaatst te krijgen Samen met zeven teamgenoten ben je gericht op kwaliteit, klanttevredenheid en het halen van deadlines. Je krijgt de verantwoordelijkheid over een eigen pakket tijdschriften FUNCTIE-EISEN: opleiding op HBO niveau (commercieel/administratief); goede communicatieve vaardigheden, klantgerichtheid, flexibiliteit, assertiviteit en stressbestendigheid; kunnen werken in teamverband, kennis van MS Windows; werkervaring in de mediawereld is een pré WAT BIEDEN WIJ? Onze arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO voor het Boeken- en Tijdschriftuitgeverijbedrijf Daarbij kent VNU Tijdschriften een winstdelingsregehng en een werkweek van 36 uur. GEÏNTERESSEERD? Voor meer informatie over deze functie kun je mailen naar: j. van.den akker®tijdschriften, vnu.com Heb je interesse in deze zelfstandige functie in een dynamische werkomgeving met een hecht team van collega's, stuur dan je brief met curriculum vitae naar het hiernaast genoemde adres of stuur een e-mail naar. p&o_loopbaan@tijdschriften vnu com. Het kantoorpand van VNU Tijdschriften b.v. ligt direct tegenover het NS station te Hoofddorp. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt met op prijs gesteld. VNU Tijdschriften bv is groot geworden met publiekstijd schriften. Titels als Libelle, Viva, Ouders van Nu, Donald Duck, Nieuwe Revu, Nouveau, Eigen Huis Interieur, en onlangs Midi en ZSM. De consument van nu ver langt echter ook informatie in andere vorm. Een vraag waaraan VNU Tijdschriften met haar sterke merken en creativiteit wil voldoen. Met sites VrouwOnline VT Wonen), evenementen (Libelle Zomerweek), en line- en brandextensions (Yes Beautyboek). In Hoofddorp werken bij VNU Tijdschriften circa 1.500 mensen aan merken en media. VNU Tijdschriften b v., Ed Raaff, P&O Adviseur, Postbus 1900, 2130 JH Hoofddorp. Als bloemenverdeler bij Bloemenveiling Aalsmeer rijd je snel en secuur partijen bloemen naar kopers. Dat doe je in de grootste veilinghal ter wereld. Met de kostbare en tere lading achter je elektrotrekker. Je moet dus goed kunnen sturen en manoeuvreren. Leuk werk waarbij je vroeg begint maar ook weer vroeg klaar bent. Je kunt in dienst van de veiling werken of via ons uitzendbureau. Parttime of fulltime. Wat jij wilt. Bel als je interesse hebt met de afdeling HRM Logistiek van Bloemenveiling Aalsmeer. Word bloemenverdeler in Aalsmeer, 0297- 397 777

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 32