Personeel Personeel Personei Grote smurf i intratuin G urium imbema groep (lEflTERPOIIIT NAZORG MEDEWERKSTER BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER TECHNISCH COMMERCIEEL BUITENDIENSTMEDEWERKER MEDEWERKER PZ Uitvoerder G.W.W. m/v Laat je toekomst groeien bij intratuin! Jf HET GROENE WARENHUIS VROUWENOPVANG ROSA MANUS e d i s c h retaresse m/v COÖRDINATOR MEDISCH SECRETARIAAT M/V ZATERDAG 31 MAART 2001 De Imbema Groep richt zich op het veredelen, assembleren en verkopen van hoogwaardige technische materialen. De werkmaatschappijen zijn ondergebracht in een drietal divisies: Industrie, Transport en Grossiers Automaterialen. De omzet bedraagt ca. 175 miljoen gulden en het personeelsbestand beloopt 350 medewerk(st)ers. De groep heeft eigen vestigingen in NederlandBelgië en Duitsland. Ten behoeve van de Haarlemse werkmaatschappijen van de DIVISIE INDUSTRIE zoeken wij een m/v parttime 24 uur per week Functie: 9 het verzorgen van de administratie van enkele werkmaatschappijen van de Divisie Industrie en de daaraan verbonden debiteuren en crediteuren administratie Profielschets: minimaal in bezit van PD boekhouden 9 bij voorkeur werkervaring in een soortgelijke functie 9 goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling 9 accuraat en zelfstandig kunnen werken Geboden wordt: 9 een leuke job in een plezierige werksfeer, waarbij het teamverband centraal staat 9 een passend salaris 9 goede secundaire arbeidsvoorwaarden 9 een werkplek in het centrum van Haarlem Tevens wordt op korte termijn gezocht naar een voor de Business Unit Imbema Kunststofchemie Imbema Kunststofchemie B.V. is gespecialiseerd in kunststofschuimen voor industriële, bouwkundige, recreatieve en akoestische toepassingen Via het hoofdkantoor in Haarlem en haar verkoopkantoor in België (Erpe-Mere) verzorgt Imbema Kunststofchemie de marketing, verkoop en levering van akoestische produkten in de Benelux. Profielschets: 9 technische kennis op minimaal MTS-niveau 9 goede contactuele eigenschappen en een commerciële instelling 9 zelfstandig werken in teamverband 9 initiatief durven nemen en in overleg handelen 9 ervaring op het gebied van lawaai beheersing is een pré 9 kennis van Engels en Duits (Frans is een pré 9 leeftijd vanaf 30 jaar Geboden wordt: 9 een leuke job in een plezierige werksfeer, waarbij het teamverband centraal staat 9 goede secundaire arbeidsvoorwaarden 9 uitstekende opleidingsmogelijkheden 9 werkzaamheden: business to business 9 salaris en emolumenten passend bij de functie Bent u geïnteresseerd Stuur dan uw sollicitatie, voorzien van curriculum vitóe, naar Imbema Holland B.V.postbus 160, 2000 AD Haarlem, t.a.v. Dhr.J.M.M. Broun. Informatie over de functie van boekhoudkundig medewerker kunt u inwinnen bij de heer C.VV. van Schooten, tel. 023 - 517 22 11. Informatie over de functie van technisch commercieel buitendienstmedewerker kunt u inwinnen bij de heerJJ.M.Jünger, tel. 023 '517 23 00. www.imbema.nl Werving Selectie in Bouwkunde en Civiele Techniek QEBR. SCHELVIS B.V. Centerpoint is een toonaangevend, landelijk werkend werving selectiebureau gespecialiseerd in de bemiddeling van functies in het midden en hoger kader en het management in de vakgebieden bouwkunde en civiele techniek. Centerpoint is actief vanuit zes vestigingen. Deze vestigingen zijn sterk regionaal georiënteerd en daardoor goed ingevoerd in de regionale arbeidsmarkt voor bouwkundigen en civieltechnici. Gebroeders Schelvis Wegenbouwbedrijf B.V. te Heemstede heeft zich, sinds haar oprichting in 1935, ontwikkeld tot een moderne en klantgerichte organisatie die zich richt op de realisatie van uiteen lopende projecten in de grond-, weg- en waterbouw. Te denken valt hierbij aan grondverzet, rioleringswerken, bouw- en woonrijp maken van terreinen, onderhoud aan weg- en waterbouwkundige werken, aanleg van sportvelden, het aan brengen van slijtlagen en asfalteringswerkzaamheden. De onderneming heeft regionaal een sterke marktpositie en is met name actief in een straal van 40 kilometer rond Heemstede. Het constante streven naar een optimaal eindprodukt is geïntegreerd in alle bedrijfsprocessen. Hierdoor heeft de onderneming in de afgelopen jaren een solide relatie met tal van vaste opdrachtgevers opgebouwd. De jaaromzet bedraagt ruim 12 miljoen gulden. In verband met een aanhoudende groei van haar activiteiten is Gebroeders Schelvis Wegenbouwbedrijf op zoek naar kandidaten voor de volgende functie: Als uitvoerder G.W.W. bij Gebroeders Schelvis Wegenbouwbedrijf bent u de coördinerende en sturende kracht van, afhankelijk van de omvang van het project, één of meerdere projecten in uit voering. U geeft leiding aan de eigen vaklieden en de onderaannemers en u stelt uw eigen weekplan ningen samen. U zorgt daarmee voor een efficiën te afroep en inzet van materiaal, materieel, onderaannemers en eigen personeel op uw pro- ject(en). U controleert de leveringen en het uit gevoerde op basis van kwaliteit en kwantiteit en u bewaakt de manuren en de inzet van materiaal, materieel en onderaannemers. U bent verantwoor delijk voor de oplevering van uw project(en) bin nen de daarvoor gestelde rijd en werkbegroting. U signaleert meer- en minderwerk en u verzorgt de correspondentie naar de opdrachtgever, de leveranciers en onderaannemers. U woont bouw- vergaderingen bij, u zit uw eigen werkbesprekin gen voor en ziet toe op de naleving van de gestelde regels ten aanzien van Arbo en veilig heid. U rapporteert rechtstreeks aan de bedrijfs leider. Het profiel van de geschikte kandidaat: Om in deze functie de projecten van Gebroeders Schelvis Wegenbouwbedrijf op professionele wijze te kunnen aansturen en begeleiden beschikt u over een afgeronde weg- en waterbouwkundige opleiding op MBO niveau. U heeft enkele jaren ervaring opgedaan, bijvoorbeeld als (assistent) uitvoerder in de G.W.W. en u bent toe aan een ver volgstap in uw carrière of een nieuwe werkomge ving. U bent ambitieus, u beschikt over goede communicatieve vaardigheden en u houdt van korte communicatielijnen. Onze opdrachtgever biedt u: Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden met daaraan gekoppeld een motiverende omgeving voor zelfontplooiing en verdere scholing en opleiding. Indien u geïnteresseerd bent in de bovenstaande functie neemt u dan vrijblijvend contact op met de heer L.R.A. Thielen van onze vestiging Amsterdam op telefoonnummer 020-6702100. Wij zijn op werkdagen tele fonisch bereikbaar van 8.30 uur tot 20.00 uur. Of stuur uw curriculum vitae naar: Centerpoint Adviesgroep B.V. Jan Luijkenstroat 62 hs, 1071 CS Amsterdam. Of mail naar amsterdam@centerpointadvies.nl. Uw gegevens worden door ons strikt vertrouwelijk behandeld. Intratuin is een dynamisch en snelgroeiend samenwerkingsverband waaraan inmiddels meer dan 52 vooraanstaande tuincentra, verspreid over geheel Ne derland, delenemen. Deze 'groene warenhuizen' bieden een breed assorti ment van o.a. kamer- en tuinplanten, tuinbenodigdheden, tuingereedschap pen en tuinrecreatieartikelen. Het beleid van de organisatie richt zich op vak matige voorlichting aan klanten, optimale service en het leveren van kwali teitsproducten tegen concurrerende prijzen. Wij zijn op zoek naar enthousias te mensen om ons team te versterken. Ben je vrolijk, representatief, vriendelijk voor onze klanten, kortom een echt visitekaartje? Denk dan eens aan een baan als hOOfdCdiSSière. Door de wisselende seizoenen is werken ,,aan de kassa" in een tuincentrum erg afwisselend. Ben je ambitieus, heb je geen negen tot vijf mentaliteit en weet je goed met stress om te gaan? Dan ben jij wellicht de persoon die we zoeken. Ben je fulltime beschikbaar, heb je kassa-ervaring en heb je zin om te werken in een gezellig team bij een dynamisch bedrijf, reageer dan snel. Richt je schriftelijke sollicitatie met CV binnen 10 dagen aan Intratuin Voor schoten, t.a.v. dhr. H. J. Hillebrand, Leidseweg 518, 2253 JP Voorschoten. Tel.: 071-5322203. Ter versterking van ons keukenteam zijn wij op korte termijn op zoek naar KANJERS tussen de 18 en de 35 jaar (AANKOMEND) SOUS-CHEF fulltime ZELFSTANDIG WERKENDE KOKS fulltime of parttime Voor deze functies geldt dat aantoonbare ervaring, flexibiliteit, een positieve in stelling en motivatie een vereiste is. Wij bieden: Aantrekkelijk salaris Combinatie van dag- avonddiensten Verdere opleidings- trainingsmogelijkheden Interessante doorgroeimogelijkheden Voor meer informatie bel met onze keukenmanager Ben Essaadi (06-54685107), Steenstraat 2, 2312 BW Leiden. Vrouwenopvang Rosa Manus te Leiden biedt opvang en intensieve begeleiding aan vrouwen met en zonder kinderen die onder meer te maken hebben gehad met mishandeling of bedreiging. Vrouwenopvang Rosa Manus is een middelgrote, multiculturele organisatie die in drie verschillende panden is gehuisvest. Nieuwbouw op één locatie is in voorbereiding. Met ingang van het jaar 1999 is Vrouwenopvang Rosa Manus gestart met een riazorgproject voor vrouwen die na de opvang zelfstandig gaan wonen, Dit tra ject wordt al ingezet tijdens het verblijf in Rosa Manus. De financiering van dit project ligt in handen van de Zorgverzekeraar. Het project is organisatorisch ondergebracht bij de afdeling Maatschappelijk Werk van Vrouwenopvang Rosa Manus. In verband met het vertrek van de huidige medewerkster zoekt Vrouwenopvang Rosa Manus zo spoedig mogelijk een voor 16 uur per week Inhoud van de functie: Begeleiden van cliënten in de thuissituatie Begeleiden van contacten tussen residentiële en ambulante instellingen. Het verder ontwikkelen van het nazorgproject. Profiel voor de functie: De persoon die wij zoeken: Heeft kennis van/ervaring met vrouwenhulpverlening en multicultureel werken. Is communicatief ingesteld en flexibel. Kan helder formuleren, zowel schriftelijk als mondeling. Kan zelfstandig werken en heeft gevoel voor humor. De opleidingseisen voor deze functie zijn: Een relevante H.B.O.-opleiding, met voorkeur voor een sociaal- juridische achtergrond. Gezien de samenstelling van de doelgroep en het team gaat de voorkeur uit naar een vrouw uit de doelgroep zwart-migrant-vluchteling, Zij worden hierbij dan ook uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Salariëring is conform CAO Welzijn, schaal 18-27. Nadere informatie is te ver krijgen bij Mw. E. Sion (hoofd Maatschappelijk Werk), telefoon 071-5730870. Schriftelijke sollicitaties kunnen tot twee weken na verschijning van deze adver tentie gestuurd worden naar Vrouwenopvang Rosa Manus, Haagweg 47, 2321 AC Leiden of via ons e-mail adres rosmanus@compuserve.com ter attentie van de sollicitatiecommissie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De afdeling Pathologie van het Diaconessenhuis V bestaat uit een patholoog-anatoom, drie analisten en I /vee laboratoriummedewerkers. In verband met het l ek van één van onze secretariaatsmedewerkers zijnj wij per 1 juni 2001 op zoek naar een Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenni Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Erpverken ruim 1000 lewerkers. Jaar lijks bezoeken meer da&Vl 20.000 patiën ten de poliklinieken rden ongeveer 14.5Ö0.patiënten op- genomen. Patiënten kunnert.'^por bijna alle zorgvg^gen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw ypn'een nieuw beddenhuis en de renovatie van^ andere idelen van het zjekenhui^fjn ille gang >te deel van de ieuwe verpleeg- afdeling is recent in ibfutk genomen. Diaconessenhuis ligt in een groene omgeving nabij het centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden.nl voor 20 uur per week Wat wij btedenrlrên prettige werkomgeving met een gevarieerdtakprfpakket, dat o.a. bestaat uit: inbrengen van patiëntengegevens*printen van daglijsten uitwerk van verslagen met behulp van de dictafoon verzorgen v d> correspondentie bé'heren van het archief postverzorgi: agendabeheer «/administratief voorbereiden van besprekingen. Tevens maakt u afspraken en behandelt interne en externe telefoongesprekken en regelt zaken tf voorbereiding van vergaderingen. Wat wij vragen: Wij zoeken een stressbestendige, flexibj curate collega. U beschikt over goede mondelinge en Rriftelijke uitdrukkingsvaardigheden. Voorts bent u in ieder geval op de hoogte van de medische terminologie, dan wel in het bezit van het diploma medisch secretaresse U kunt werken met de computer (Palga-systeem) en heeft een goede typevaardigheid. Tevens kunt u zowel zelfstand als in teamverband werken. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn confcx de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld In functie groep 30 en bedraagt maximaal 4.171,- bruto per maar* (op basis van een 36-urige werkweek). Het ziekenhuis hei verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelei voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betaling regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied var ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goer gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie over de functie wordt graag verstrekt door mevrouw I. van Duijn, analist pathologisch anatomisch laboratorium, telefoon 071 - 517 84 76. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 210, binnen twee weke richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. mevrouw M. Hengeveld, P&O-functionaris, op onderstaai adres, of via E-mail: personeelödiac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Ie - "4 pi Academisch Centrum Kinder- en Jeugdpsych Curium is een academisch centrum voor kinder- en jeugdpsychiatrie te Oegstgeest ei Gouda. Zij beschikt over een aantal poliklinische, dagklinische en klinische afdelingt Curium heeft een supraregionale klinische afdeling voor kinderen met een autistische stoornis. Daarnaast beschikt zij over een landelijke afdeling voor dove en ernstig sle horende kinderen en jeugdigen met psychiatrische problemen. Op de afdeling medisch secretariaat ontstaat per direct een vacature voor: voor 32 tot 36 uur per week l Taken: - operationeel en functioneel leiding geven aan de medewerkers van het medisch secretariaat; - coördineren van de secretariële en admi nistratieve werkzaamheden t.b.v. het medisch secretariaat; - het motiveren en corrigeren van de mede werkers van het medisch secretariaat; - verrichten van voorkomende -ondersteu nende- werkzaamheden ten behoeve van het medisch secretariaat. Functie-eisen: - een relevante beroepsopleiding gericht op secretariële werkzaamheden; - leidinggevende en coördinerende capaciteiten; - aantoonbare kennis van automatiserings systemen; - zelfstandig kunnen werken binnen de gestelde richtlijnen zoals opgesteld door het Hoofd Administratieve en Informatieve Dienst; - beschikken over een goede mondelii en schriftelijke uitdrukkingsvaardigh - accuraat en ordelijk kunnen werken. Zowel in Oegstgeest als in Gouda bevi zich afdelingen van het medisch secret De werkzaamheden zullen uitgevoerd worden vanaf de locatie Oegstgeest. De CAO Geestelijke Gezondheidszorg is van toepassing. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring minimaal 3.110,- en maximaal 5.0 bruto per maand op basis van een 36-i werkweek (FWG 45). De aanstelling voor deze functie is voi een jaar, waarna bij gebleken geschikt de overeenkomst omgezet kan worden een dienstverband voor onbepaalde tiji Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer M.W. Nieuwenhi hoofd AID, telefoonnummer 071-515 Op de afdeling Personeelszaken ontstaat op korte termijn een vacature v M/ (zoals Word, Excel en Beaufort); - bijvoorkeur relevante ervaring. De CAO-GGZ is van toepassing. Het salaris bedraagt afhankelijk van opleid en ervaring minimaal 3110,- en max maal 5056,- bruto per maand op bat van een 36-urige werkweek (FWG 45 Voor het project FWG functiebeschriji en functieherwaardering wordt een tijdi toeslag toegekend. De aanstelling is voor 1 jaar, waarna b gebleken geschiktheid de overeenkom! omgezet kan worden in een dienstverb voor onbepaalde tijd. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Coby Bolle, personeels» tionaris, telefoonnummer 071-515 96 3 voor 20 uur per week l Taken: - het ondersteunen van de personeelsfunc tionaris bij alle voorkomende uitvoerende werkzaamheden (o.a. bij de personeels voorziening); - het ondersteunen van de personeels functionaris bij de werkzaamheden ten aanzien van de functiebeschrijvingen en de functieherwaardering; - het ondersteunen van de personeelsfunc tionaris bij het herschrijven en of het opstellen van procedures en regelingen voor het handboek; - overige voorkomende secretariële en administratieve taken. Functie-eisen: - minimaal MBO (of een relevante oplei ding); - kennis van automatiseringspakketten Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen richten aan: Curium Academisch i Centrum Kinder- en Jeugdpsychiatrie, Afdeling personeelszaken, Endegeesterstraatweg\ 2342 AK Oegstgeest. Centerpoint heeft vestigingen in Amsterdam, Arnhem, Breda, 's Hertogenbosch, Rotterdam en Utrecht.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 30