secretaresse (m/v) Pf/efJanden kok m/v Medewerker Archief en Documentatie m/v D OM EIN E N Z7 Enthousiaste medewerkers nachtportier Zelfstandig werkend ERDAG 31 MAART 2001 913 FOCWA is de Nederlandse vereniging van ondernemers in het carrosseriebedrijf, een actieve brancheorganisatie waar circa 2000 ondernemingen met in totaal zo'n 15000 werknemers bij zijn aangesloten. Op tal van terreinen behartigt FOCWA vanuit haar secretariaat te Sassenheim de individuele en collectieve belangen van haar leden: economisch en sociaal economische aangelegenheden, techniek en innovatie, scholing en opleiding, kwaliteits-, milieu- en arbozorg, reclame en public relations, bedrijfsadvisering en -begeleiding etc. Bij FOCWA is plaats voor een T I O N I S T E T E L E F O N I S T E R E C E P Voor ca. 3 halve dagen per week Daarnaast fungeer je als oproep kracht ter vervanging van de overige receptionistes/telefonistes bij vakantie, vrije dagen, ziekte e.d. DE FUNCTIE Je handelt alle inkomende telefoon gesprekken af, ontvangt bezoekers en verwijst hen door. Je draagt zorg voor verzending en verspreiding van faxen en verricht lichte administra tieve werkzaamheden, waaronder het uittypen van kopij voor het vak blad Carrosserie. Ook ben je belast met het agendabeheer van de verga derzalen en het sleutelbeheer van de ruimtes in het gebouw. JE PROFIEL Voot;deze functie zijn wij op zoek naar iemand met een afgeronde middelbare schoolopleiding, mini maal Mavo, en een applicatiecursus telefoniste/receptioniste en/of erva ring in deze functie. Je hebt ervaring met automatisering (o.m. Word en Lotus Notes). Je hebt een service verlenende en flexibele instelling, bent accuraat en beschikt over goede communicatieve vaardigheden. WAT BIEDEN WE FOCWA is een informele organisatie, waar een positief kritische inbreng en een gezonde dosis humor op prijs worden gesteld. Je salaris en bijkomende arbeidsvoorwaarden zijn prima. Wil je meer weten over deze functie? Bel dan met Hanny Heemskerk, Office Manager, tel. 0252 - 265 222. Is je belangstelling gewekt? Stuur dan binnen 10 dagen een sollicita tiebrief naar FOCWA, t.a.v. Hanny Heemskerk, Postbus 299, 2170 AG Sassenheim. Wil je meer weten over FOCWA, kijk dan op www.focwa.nl voor het schoonmaken van de hotelkamers. Je werktijden zijn maandag t/m vrijdag van 08.00/09.00 uur tot circa 13.30 uur; enkele dagen werken is echter ook mogelijk. Verder hebben wij nog plaats voor een: >or de zondag-, maandag- en dinsdagnacht van 24.00 uur tot 07.00 uur. len je geïnteresseerd in één van deze leuke jobs en wil je graag in een leuk team werken, neem dan snel contact met ons op onder'telefoonnummer: 071 - 576 88 00. CMC is de Nederlandse katholieke missionaire organisatie voor ont wikkelingssamenwerking. CMC zendt ontwikkelingswerkers uit, ondersteunt projecten en verzorgt een wereldwijde boeken- en abonnementenservice. Daarnaast is zij de service-organisatie voor Nederlandse missionarissen en hun religieuze instituten. CMC heeft ongeveer vijftig medewerkers in dienst. zoekt op korte termijn voor haar afdeling Personele Samenwerking voor 90-100% van een volledig dienstverband ifdeling Personele Samenwerking bemiddelt bij de uitzending van sionaire) ontwikkelingswerkers naar het Zuiden. De secretaresse lt hierbij een ondersteunende rol. rbij gaat het o.a. om: iet ondersteunen van de correspondentie met uitgezonden mtwikkelingswerkers (via e-mail en brieven), iet beheer van het geautomatiseerde bestand van mtwikkelings werkers. is de secretaresse verantwoordelijk voor de voorbereiding en ver- egging van het afdelingsoverleg en andere vergaderingen. r een goede vervulling van de vacature zijn vereist: len secretariële middelbare beroepsopleiding; irvaring met database en tekstverwerkende computerprogramma's [Word); lantoonbare accurate en dienstverlenende instelling; :rvaring in het notuleren van vergaderingen; >ereidheid om in teamverband te werken; tennis van Engels en Spaans. |en de doelstelling van CMC stellen wij een missionaire en mondiale ngstelling op prijs. C biedt goede arbeidsvoorwaarden, waaronder: eigen rechtspositieregeling gebasseerd op de CAO-Welzijn, met o.a. ken 36-urige werkweek, voorzieningen voor kinderopvang en jnogelijkheden voor werknemerssparen; ipname in pensioenregeling PCCM. ialarisinschaling is afhankelijk van de uitkomsten van het functie- tderingsonderzoek dat momenteel binnen CMC gaande is. :re informatie over de functie kunt u krijgen bij Frank van Eenbergen, d Personele Samenwerking, tel. 070-3136700. iftelijke sollicitaties met curriculum vitae kunnen vóór 14 april a.s. len toegestuurd aan CMC, t.a.v. Manon Vanderkaa, hoofd Organisa- Diensten, Postbus 16442, 2500 BK Den Haag. Assistente gezocht voor moderne dynamische tandartspraktijk te Roelofarenasveen. Ervaring niet vereist. Info: Tandarts Weber De Watertoren 25 2371 EE Roelofarendsveen tel. 071/3313475 of 06/53721121 RT I CHTING ZORGCENTRAl Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 570 mensen. Stichting Zorgcentra Vlietlanden zoekt voor de voedingsdienst een enthousiaste en gemotiveerde voor 36 uur per week De maaltijden In de nieuwe centrale keuken van de Stichting Zorgcentra Vlietlanden bereiden wij per dag ca. 470 maaltijden. Deze zijn voor de drie locaties van de Stichting, alsmede voor Tafeltje-Dek-Je in Voorschoten. De maaltijden worden volgens de ontkoppelde methode bereid. Wij werken met een menukeuze componentensysteem. Ook wordt er voor het restaurant maaltijdonderdelen bereid en verzorgen wij op aanvraag cateringactiviteiten. Q0 fT)30It; j Cl(: I Werkzaamheden: - het op de juiste manier bereiden van maaltijdcomponenten; - eindcontrole aan de portioneerband; - maken van borrelgarnituren en het verzorgen van diners; - een positieve bijdrage leveren aan het in stand houden van ons H.A.C.C.P.-systeem. Werkzaamheden: De juiste kandidaat: - heeft het diploma zelfstandig werkend kok en bij voorkeur het dieetkoks diploma; - heeft oog voor hygiëne, werkt netjes en graag in teamverband; - heeft kennis van H.A.C.C.P. en is in staat zelfstandig te werken en initiatieven te nemen; - werkt bij toerbeurt in het weekend (lx per drie weken). Qg jyjs"t0 0nÜlöc'cjt." Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris wordt ontleend aan FWG functiegroep 30. De werkplek is binnen het Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck in Leiden. Arbeidsvoorwaarden Belangstelling? Stuur dan een sollicitatiebrief vóór 10 april a.s. naar de afdeling PO&O van Stichting Zorgcentra Vlietlanden, A. Noordewierlaan 50, 2324 KS Leiden. Je kunt ook telefonisch bij de dienst PO&O een sollicitatieformulier aanvragen, telefoon (071) 579 82 37. Wil je meer informatie, neem dan contact op met Joop Lepelaar, hoofd voedingsdienst, telefoonnummer (071) 579 82 76. Tevens kun je per e-mail reageren via soIliciteren@zorgcentravlietlanden.nl. Belangstelling? Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden Domeinen is actief op veel terreinen: infrastructuur, natuur, recreatie, zakelijk vastgoed, landbouw, defen sie etc. Op vastgoedgebied opereert de dienst op het snijvlak van overheid en markt in een omgeving waar in grond Schaarser en vastgoedtransacties complexer worden. De kerntaken van de dienst zijn: verkoop van roerende en onroerende zaken; beheer en ingebruikgeving van onroerende zaken die (nog) niet kunnen worden verkocht; betaling van zakelijke lasten over onroerende zaken van de Staat en bewaring van inbe- slaggenomen roerende zaken. Bij dat alles houdt Domeinen rekening met de verschillende overheidsbe langen, zonder het financiële belang van de Staat uit het oog te verliezen. Marktconform werken is een uit gangspunt. Domeinen .realiseerde in 1999 een opbrengst van ruim 1,6 miljard. Domeinen ontwikkelt zich tot een professionele facilitaire organisatie die werkt voor de hele rijksoverheid. Domeinen Onroerende Zaken ziet zich als makelaar binnen de rijksoverheid die met een klantgerichte bena dering kwaliteitsproducten levert. Domeinen Roerende Zaken als dienstverlenend bedrijf in de ruimste zin van het woord voor opslag, bewaring en verkoop van roerende zaken. Daarnaast heeft Domeinen de ambi tie een bijdrage te leveren aan de ruimtelijke inrichting van Nederland. Dit doet Domeinen door (beleids)coördinatie en optimalisering van de belangen binnen het Rijk als het gaat om complexe vast goedtransacties. Bij de regionale directie Domeinen West zoeken wij een De dienst Domeinen is onderdeel van het ministerie van Financiën en vertegenwoordigt de Staat als eigenaar van gebouwen, gronden, objecten en roerende zaken. Domeinen telt onge veer 370 medewerkers en bestaat uit een centrale direc tie in Den Haag, vijf regionale directies Onroerende Zaken en een directie Roerende Zaken met vijf opslagplaatsen verspreid in het land. Standplaats: Leiden Uw werkomgeving De regionale directie Domeinen West te Leiden heeft als werkgebied de pro vincies Noord-Holland (uitgezonderd Wieringermeer), Zuid-Holland en Utrecht. De regionale directie bestaat uit drie regioteams en een afdeling Financieel Administratieve Zaken. Deze afdeling is verantwoordelijk voor de inrichting en uitvoering van de administratieve organisatie, de planning- en controlcydus en de interne controle. N De regionale directie draagt zorg voor de uitvoering van het beheer en de ver vreemding van onroerende zaken van de Staat, voor bijdragen aan de voor bereiding en ontwikkeling van beleid met betrekking tot het beheer en de ver vreemding van onroerende zaken van de Staat en faciliteert andere departe menten en daaraan gelieerde instellingen op het gebied van aankoop, bestem ming, beheer en gebruik van vastgoed. Uw taken - u verzorgt de ontsluiting van een gevarieerde documentaire informatiecol-' lectie op het gebied van onroerende zaken - u draagt zorg voor het beheer van het archief van de regionale directie - u bereidt de vernietiging van documenten in werkdossiers/deelverzamelingen MINISTERIE VAN FINANCIËN Wij vragen - HAVO met SOD 1 modules a, b, c en d; DIOR 3a t/m 6a en 8a t/m 11a - kennis van verschillende ontsluitings- en beschrijvingsmethoden en technie ken op het gebied van de documentaire informatievoorziening en vaardigheid in het toepassen ervan - algemene kennis van de inhoud van de zich voordoende problematiek en de informatiebehoefte binnen de regionale directie - vaardigheid in het beoordelen van de relevantie van (nieuw) verschenen materiaal en in het aandragen van op de behoeften afgestemde documen taire informatie - kennis van de archiefwet en vaardigheid in het interpreteren van regels inzake het beheer en de vernietiging van archiefmateriaal en documentaire informatie - verder bent u klantgericht, toont u initiatief en bezit u doorzettingsvermogen Wij bieden - een salaris van maximaal f 4.907,- bruto per maand (salarisschaal 7 BBRA) - ruime studiefaciliteiten - een 36-urige werkweek - goede secundaire arbeidsvoorwaarden Uw reactie Uw schriftelijke sollicitatie met c.v. kunt u binnen twee weken onder vermel ding van het vacaturenummer (DMN 2000/42) sturen naar: Ministerie van Financiën, regionale directie Domeinen West, Schipholweg na, 2316 XB Leiden. Voor verdere informatie kunt u contact opnemen met het hoofd van de regionale directie Domeinen West, de heer mr. G.R.B. Nijenmanting (tel. 071 - 568 68 30) of met de heerPronk, personeels- en organisatieadvi seur (tel. 070 - 342 89 63). Mobiliteit is onderdeel van het personeelsbeleid bij Domeinen. Bij gelijke geschiktheid genieten vrouwen, etnische minderheden en gehandicapten de voorkeur. Meer informatie over de dienst Domeinen is te vinden op de website van het ministerie van Financiën. www.minfin.nl/domeinen i' aanleiding van de» advertentie wordt met op pnp gevtetd J

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23