ij is gelegd... ...wie gaat er voor zorgen? Personeel Personeel Finance Manager Luchtvaartcatering een baan met vele facetten. rv ARBOCOÖRDINATOR -=ê>ategourmet Bedrijfseconomisch medewerker m/v Medewerker administratieve organisatie m/v Salaris-administrateur m/v Teamleider cliëntenadministratie m/v Medewerker communicatie m/v Begeleider m/v Coördinerend begeleider m/v kinderdienstencentrum Gedragsdeskundige m/v t.b.v. intramurale cliënten Locatiehoofd m/v voorékinderdienstencentrum Instellingskok m/v SWOZ wordt IJlanden*, ondersteuning met deHartekampgroep Documentaire-informatieverzorger ZATERDAG 31 MAART 2001 Het aanbieden van een uitstekend verzorgde maaltijd is een van de speerpunten binnen de dienstverlening van luchtvaartmaatschappijen. Aan de hand van de wensen van de luchtvaartmaatschappijen bereidt Gate Gourmet de maaltijden en zorgt voor een presentatie die op hoog niveau wordt gewaardeerd. Gate Gourmet Amsterdam B. V. is een op Schiphol opererend luchtvaart catering bedrijf dat voor een groot aantal luchtvaartmaatschappijen, onder andere, de maaltijden verzorgt. Als onderdeel van de SAirGroup zijn wij een zustermaatschappij van Swissair. Het personeelsbestand omvat circa 400 medewerkers. an SAirftalatiorv Company Finance Manager U geeft leiding aan de afdeling administratie, bestaande uit een team van 5 medewerkers en draagt zorg voor een juiste toepassing en optimalisering van administratieve processen en structuren. Het mede ontwikkelen en opstellen van management rapporten, zowel intern als voor het hoofdkantoor valt eveneens onder uw verantwoordelijkheid. U verzorgt de verslaggeving en aangiften t.b.v. externe organisaties. U rapporteert rechtstreeks aan de Financial Controller. Uw profiel: U heeft een afgeronde HBO- opleiding (HEAO - BE/SPD) of gelijkwaardig en meerdere jaren relevante ervaring in een vergelijkbare, leidinggevende functie. U heeft een kritische, resultaatgerichte instelling en bent stressbestendig. Daarnaast heeft u een uitstekend cijfermatig inzicht en analytische vaardigheden, alsmede een servicegerichte, zakelijke instelling. Een goede beheersing van de Engelse taal en uitstekende contactuele vaardigheden zijn vanzelfsprekend. Kennis van MS-office, met name Excel is noodzakelijk. Het aanbod: U krijgt een verantwoordelijke baan binnen een professionele organisatie. Het salaris en de secundaire arbeidsvoor waarden zijn in overeenstemming met de zwaarte van de functie. Een psychologisch onderzoek kan deel uitmaken van de selectieprocedure. Interesse? Is uw belangstelling gewekt, richt dan uw sollicitatie, voor l 3 april a.s. aan: Gate Gourmet Amsterdam B.V., Cateringweg 3, 1 11 8 AM Schiphol-Noord, t.a.v. mevr. T. Roersma, Personnel Manager. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer J. Kuin, Financial Controller. Telefoon 020-601 9289. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Binnenkort krijgt de SWOZ een nieuwe naam: 'IJlanden, ondersteuning met zorg'. Een treffende naam voor onze 50 locaties verspreid door heel Amsterdam. IJlanden is volop betrokken bij groei en vernieuwing van de zorg. Centraal staat daarbij het wegwerken van de wachtlijsten in de gehandicaptenzorg. Daarom zijn wij op zoek naar nieuwe medewerkers. IJlanden biedt ondersteuning aan mensen met een verstandelijke handicap in Amsterdam en Diemen. Deze ondersteuning bestaat uit begeleiding, verzorging en huisvesting, zowel individueel als groepsgewijs. Ons uitgangspunt is dat we ons richten op mogelijkheden in plaats van beperkingen. IJlanden telt ca. 900 medewerk(st)ers en biedt ondersteuning aan ongeveer 1.200 cliënten. Vanzelfsprekend kent IJlanden voorzieningen voor loopbaanontwikkeling, kinderopvang, scholing en flexibel werken. Salaris: maximaal fl. 7.464,-. Als bedrijfseconomisch medewerker voer je economische analyses uit, stel je begrotingen op, beheer je de inkomsten en maak je kostprijscalculaties Als budgetconsulent ondersteun je het management van een of meer bedrijfsonderdelen. De functie biedt een combinatie van uitvoerend werk en beleidsmatige taken. Je levert een belangrijke inhoudelijke bijdrage aan de verdere professionalisering van de bedrijfseconomische functie en de verbetenng van de planning- en controlesystemen. Je bent inhoudelijk sterk, kritisch en een stevige gesprekspartner op verschillende niveaus. Je hebt een afgeronde bedrijfseconomische opleiding HEAO of SPD en enkele jaren ervaring in een soortgelijke functie (bij voorkeur in de gezondheidszorg) Salaris: maximaal fl. 7 464,- De AO maakt onderdeel uit van het Masterplan financiële besturing en beheersing. Het doel is: een adequate en systematische vastlegging van de administratieve organisatie en interne controle ten behoeve van onder meer een betrouwbare management-informatie- voorziening en beheersing van de bedrijfsprocessen binnen SWOZ/IJlanden Dit behelst onder meer de systematische vastlegging van taken, verantv/oordelijkheden en bevoegdheden alsmede de daaruit voortvloeiende administratieve procedures, nchtlijnen en uit te voeren "'-"interne controlemaatregelen. Je hebt een afgeronde financieel-economische opleiding op HBO- niveau, waarin opgenomen het onderdeel AO. Je beschikt over een analytisch vermogen en hebt ruime kennis van geautomatiseerde informatieverwerking en je beschikt over contactuele en communicatieve eigenschappen. Salaris, maximaal fl. 5.834,- Je bent verantwoordelijk voor uitbetaling van alle salarissen, de aansluiting hiervan /mét de financiële administratie en de controle van alle ingevoerde salarismutaties. Je bent enthousiast, flexibel, accuraat en communicatief sterk en hebt een MBO-diploma aangevuld met het praktijkdiploma loonadministratie. Je hebt kennis en ervanng van Beaufort/gemal. Tevens vragen wij gedegen kennis op het gebied van sociale verzekerings- en belastingwetgeving Kennis van CAO ziekenhuiswezen is een pré 1 j Salaris: maximaal fl. 5.834,- Je bent verantwoordelijk voor de coördinatie en (mede)uitvoering van de Cliënten administratie/Beheer Bewonersgelden, alsmede het begeleiden en instrueren van de betrokken medewerkers. Je hebt ruime sociale vaardigheden, beschikt over relevante kennis m.b.t. automatisering, je hebt een goed cijfermatig inzicht en bent een echte team-player. Je hebt een relevante HBO-opleiding en kennis en ervaring op administratief en controlegebied Salaris: maximaal fl. 5.135,- Als communicatiemedewerker ben je verantwoordelijk voor het vervaardigen, opstellen ep het in- en extern verstrekken van informatie over IJlanden. Hieronder valt het interne informatieblad en het ontwikkelen en beheren van voorlichtingsmateriaal. Je hebt een MBO/HBO-diploma op het gebied van communicatie. Je hebt goede sociale vaardigheden, bent creatief, vindingrijk, systematisch en zelfstandig. Salaris: maximaal fl. 4.676,- Je biedt begeleiding, verzorging en huisvesting, zowel individueel als groepsgewijs. Als begeleider ben je de spil in de ondersteuning en zorg aan opze cliënt. Je kunt werkzaam zijn binnen de sectoren Ambulante Ondersteuning, Integrale Zorg en Ontwikkeling Integratie, waaronder de kinderdienstencentra Heb je een genchte opleiding op MBO-niveau dan zijn er diverse mogelijkheden binnen onze sectoren Salaris: maximaal fl. 5.135,- Als coördinerend begeleider ben je verantwoordelijk voor coaching en ondersteuning op het kinderdienstencentrum van begeleiders en assistent-begeleiders en ben je eerste aanspreek punt t.b.v. het locatiehoofd. Naast coördinerende taken werk je ook als begeleider. Je hebt een relevante HBO-opleiding. Salaris, maximaal fl. 8.786,- Als gedragsdeskundige ondersteun je de begeleiders en hun leidinggevenden door middel van beeldvorming (diagnostiek, onderzoek) en gedragsdeskundige ondersteuning Je hebt kennis van en ervaring met diagnostiek en behandeling. Je beschikt over een academische opleiding, zoals orthopedagogiek of psychologie, en bent in het bezit van beroeps- registratie of bereid deze te halen. Salaris, maximaal fl. 6.435,- Voor ons kinderdienstencentrum in Amsterdam Zuid-Oost zoeken wij een locatiehoofd. Je bent in staat integraal leiding te geven en medewerkers te coachen en te ondersteunen Je levert een bijdrage aan het afdelings- en sectorbeleid en bent budget- en resultaatverantwoor delijk. Je hebt organisatorische en communicatieve kwaliteiten en een relevante HBO-opleiding. Salaris: maximaal fl 4.345,- Je bent actief betrokken bij de bereiding van voeding en dranken en portionering van de hoofdmaaltijden en draagt (mede) zorg voor een juiste hygiëne en veiligheid, een juiste opslag van levensmiddelen en zorgvuldig onderhoud van keuken en keukenapparatuur. Je hebt een MBO-diploma en ruime ervaring in het bereiden van maaltijden voor iristellingen. Voor alle functies geldt: De salanssen zijn bruto bedragen op basis van een full-time dienstverband van maximaal 36 uur per week en exclusief vakantiegeld (8%) en eindejaarsuitkering (1%). Voor alle functies is de CAO Gehandicaptenzorg van toepassing. Inschaling is afhankelijk van eerder opgedane werkervaring De procedure gaat zowel in- als extern gelijktijdig van start. Bij gelijke geschiktheid genieten interne kandidaten de voorrang. Je reactie: Wil je meer informatie over de verschillende functies, dan kun je contact opnemen met Liesbeth van der Niet, personeelsconsulent, telefoonnummer 020-5816816 (tussen 9.00 en 11.00 uur). Je sollicitatie voorzien van- cv^kun je, graag binnen 14 dagen, richten aan SWOZ/IJlanden t.a.v. Liesbeth van dér Niet, postbus 1103, 1000 BC te Amsterdam. Je kunt ook mailen: lvanderniet@swoz.nl 'Houd ons in de gaten! Binnenkort verschijnt ons nieuwe logo1 zorg O De Hartekamp groep is een organisatie voor zorg- en dienstverlening aan verstandelijk en meervoudig gehandicapten. Er werken in totaal ongeveer 1500 medewerkers op meer dan 40 locaties in Midden- en Zuid Kennemerland. Wij hebben een vacature voor een voor 36 uur per week De taken van de arbocoördinator zijn o.a. het ontwikkelen van verzuimbeleid, het maken en analyseren van verzuimoverzichten, het organiseren en uitvoeren van risico- inventarisaties en het doen van werkplekonderzoeken. De arbocoördinator is betrokken bij de milieu-aspecten, die binnen onze organisatie een rol spelen, en participeert in diverse commissies. In deze functie adviseert en ondersteunt u leidinggevenden bij de implementatie en toepassing van het arbo- en milieubeleid en weet daar ook de medewerkers in ruime mate in te betrekken. Wij zoeken een enthousiaste en pragmatische persoonlijkheid met aantoonbare affiniteit voor arbo- en milieuzaken. U dient te beschikken over goede communicatieve vaardigheden, zowel in woord als geschrift. Een voor de functie relevante beroepsopleiding op HBO niveau is vereist Het kunnen omgaan met de computerprogramma's Word en Excel zien wij als een voordeel. Wij stellen u graag in de gelegenheid uw deskundigheid via vakgerichte cursussen verder te verbreden. Verder bieden wij u een prettige werkomgeving met veel mogelijkheden voor eigen ideeën en initiatieven en een salaris volgens functiegroep 50 conform de CAO Gehandicaptenzorg (afhankelijk van ervaring maximaal 5725,- brute per maand). Wij dragen bij in de kosten van kinderopvang. Nadere informatie over deze functie is verkrijgbaar bij de heer H. van Essen, manager Personeel, Organisatie en Opleidingen, telefoon 023 - 5833110 of de heer M. Breeddivisiemanager Wonen, telefoon 06 - 21500159. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u - tot 14 april a.s. - richten aan de Hartekamp groep, afdeling PO&O, Herenweg 5, 2105 MB Heemstede t.a,v. de heer H, van Essen. De Koninklijke Luchtmacht KLu is een veelzijdige organisatie waar zo'n 13.000 militairen en burgermedewerkers boeiend en verantwoordelijk werk verrichten. Tot dit krijgsmachtonderdeel' behoort de Defensie Pijpleiding Organisatie, waarvan het hoofdkantoor in Noordwijk is gevestigd. Deze organisatie beheert en exploiteert een pijpleidingsysteem voor het transport van aardolieproducten. Voor de uit vier mede werkers bestaande productgroep Documentaire Informatievoorziening van de staf Personeel, Organisatie Administratie zoeken we nu een mbo'er (v/m) die voor 36 uur per week aan de slag gaat als In deze functie registreer je met behulp van een geautomatiseerd systeem beschei den op het terrein van beleidszaken en internationale verhoudingen. Daarnaast stel je dossiers samen en registreer je stukverzamelingen. Je taak strekt zich ook uit tot informatieverstrekking, het opvragen van documenten en het verzendklaar maken van uitgaande bescheiden. Verder draag je dossiers over aan het Centraal Archief KLu, en ten slotte vervang je gedurende enkele uren per week de telefoniste-receptioniste. Je bezit een middelbare opleiding plus SOD I of DIOR-A. Succes in deze functie hangt verder af van een gedegen kennis van geautomatiseerde documentaire-informatie- systemen en het pakket Office '97. Belangrijk is ook een goede schriftelijke beheer sing van de Engelse taal, terwijl ook goede contactuele eigenschappen tot je bagage behoren. Bovendien combineer je goedeorganisatorische, rapportage- en adviesvaar digheden met een serviceverlenende instelling. Ook verwachten we datje bereid bent aanvullende opleidingen te volgen. Geboden wordt een afwisselende en verantwoordelijke functie binnen de vëelzijdige luchtmachtorganisatie. Afhankelijk van je kennis en ervaring bedraagt het bruto maandsalaris maximaal f 4.200,- (schaal 4 BBAD), exclusief 8% vakantietoeslag. Verder kun je rekenen op minimaal 23 vakantiedagen plus 12 ADV-dagen per jaar en op een uitgebreid pakket studiefaciliteiten om je vakkennis up-to-date te houden. Ben je geïnteresseerd in deze functie, bel dan voor meer informatie de senior docu mentaire-informatieverzorger, mevrouw A. Mink-Bergsma, (071) 364 24 38, of het hoofd staf Personeel, Organisatie Administratie, de heer R.A.M. Hollink, (071) 364 23 05. Met. vragen over de sollicitatieprocedure kun je je wenden tot de senior Personeel Organisatie, mevrouw A.M. van Roon-van der Meer, (071) 364 24 27. In het kader van het emancipatiebeleid streeft de Koninklijke Luchtmacht naar het in dienst nemen van meer vrouwen. Ook geïnteresseerden die behoren tot een etnische minderheids groep en gehandicapten worden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Je sollicitatiebrief met c.v. kun je binnen 14 dagen sturen naar Defensie Pijpleiding Orga nisatie, t.a.v. productgroep Personeel Organisatie, postbus 73, 2200 AB Noordwijk. Acquisitie door wervingsbureaus wordt niet op prijs gesteld. LUCHTMACHT BURGERPERSONEEL

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22