Personeel Logopedist ontbrekende visitekaartje? Ben jij het stuk van ons (F =S\ hoofd souris- administratie m/v hl ik Bewezen de goedkoopste! JJ werken is oké www.seggment.nl travel Medewerker Zakenreizen/Incentives rijwielhersteller Fa. van Polanen Project coördinator M/V ZATERDAG 24 MAART 2001 910 Een in Noordwijk gevestigde uitgaande touroperator, gespecialiseerd in het op creatieve wijze samenstellen en begeleiden van incentive- en zakenreizen world-wide, zoekt met spoed: Het betreft een zeer afwisselende gecombineerde functie met de navolgende taken: het boeken van vluchten middels Amadeus CRS (centraal reserv.syst.opleiding verzorgt Beuk. het zelfstandig uitbrengen van offertes en onderhouden bestaande contacten met relaties. het samenstellen van creatieve en originele reisvoorstellen voor buitenlandse groepsreizen en het op commerciële wijze inkopen van bijbehorende accommodatie en diensten. Profielschets: in het bezit van luchtvaartkennis en de daarbij behorende luchtvaartreserveringssystemen (KLM I en II). toeristische opleiding op MBO/HBO niveau en relevante aantoonbare reis- en werkervaring. ruime kennis van het aanbod van "incentive" bestemmingen, relevante hotels en activiteiten. goede communicatieve vaardigheden en een flexibele klant- en kwaliteitsgerichte instelling. goede kennis van de moderne talen in woord en geschrift. Wij bieden een uitdagende job met veel zelfstandigheid binnen een jong, enthousiast en flexibel team. Een goede beloning afhankelijk van kennis en werkervaring. Heeft u interesse, stuur dan uw brief, voorzien yan C.V. aan: Beuk, t.a.v. Monique Snijders, postbus 150, 2200 AD Noordwijk. Voor meer informatie kunt u tijdens kantooruren bellen 071 - 3656565 of een bezoekje brengen aan onze site: www.beuk.net Voor iedereen die ander werk zoekt op MBO/HBO en universitair niveau. Telefoon (071) 576 42 06 210° 0* ,»üe «e*etS LJ O Zoek jij een uitdagende baan op een afdeling die het visite kaartje van ons bedrijf is? Ben je op zoek naar een servicegerichte baan die fulltime of parttime (minimaal 20 uur) in te vullen is? Ben je verder stress-bestendig, creatief, communicatief sterk, flexibel inzetbaar, heb je een goede, vriendelijke telefoonstem, een dosis relativeringsvermogen en ervaring met geautomatiseerd administratief werk? Dan zijn wij op zoek naar jou! De afdeling Service Informatie is het visitekaartje van Zilveren Kruis Achmea. Bij vragen, het zoeken naar oplossingen en voor het verkrijgen van advies, nemen klanten telefonisch of schriftelijk contact met ons op. Ze verwachten daarbij advies van een vriendelijke, probleemoplossende en deskundige medewerker. Daarnaast verwerkje verzekeringsaanvragen en mutaties van ziektekostenverzekeringen in ons computersysteem. Zilveren Kruis Achmea biedt jou als medewerker Service Informatie een goed basissalaris (vanaf f2.972,00 bruto per maand op basis van een 36-urige werkweek) en een uitstekend pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een eindejaarsuitkering (1 3e maand). Dat alles in een prettige werkomgeving waar de mens centraal staat. Naast vaste medewerkers zijn we ook op zoek naar medewerkers die tijdelijk onze afdeling willen versterken. Spreekt dit je aan, stuur dan een sollicitatiebrief met een heldere motivatie en CV voor 4 april a.s. aan Zilveren Kruis Achmea, ter attentie van Judith Nievelstein, afdeling P&O, Postbus 30000, 2200 GA Noordwijk. Omdat een telefonische sollicitatieronde deel uitmaakt van de procedure verzoeken wij je om in je brief duidelijk aan te geven op welke tijdstippen je op welk telefoonnummer te bereiken bent. Wanneer we je willen benaderen voor de telefonische sollicitatie krijg je van tevoren schriftelijk bericht over het tijdstip waarop we je zullen bellen. Voorvragen kun je contact opnemen met Dorith Lumoindong of Francis Ruigrok, Teamleiders Service Informatie, te bereiken op telefoonnummer (071) 36 70 263. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Zilveren Kruis Achmea Verzekerd van leuk werk! Gevraagd: of iemand die er voor opgeleid wil worden. Morsweg 174 Tel. 071-5313498 Leiden Hoogvliet B.V. is een supermarktketen met 32 moderne filialen in Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland. Het Service- en Distributiecentrum bevindt zich in Alphen aan den Rijn. De organisatie telt in totaal zo'n 3.000 enthousiaste medewerkers met gevoel voor kwaliteit en service. Klantgerichtheid staat bij Hoogvliet voorop. De dames van de salarisadministratie van ons Servicecentrum in Alphen aan den Rijn zijn op zoek naar een: Itffe 0 3$ £L JjÊÊSk kr< -f Functie-omschrijving: Het leiden van een team van vier medewerksters van onze salarisadministratie, waarbij het realiseren van doelstellingen ten aanzien van (onder andere) correcte en tijdige salarisbetaling, een deugdelijke personeels administratie, het toepassen en signaleren van arbeidsrecht en -wetgeving en dienstverlening centraal staan. Uiteraard ook het managen van de processen die hiertoe moeten leiden, in een personeelsvriendelijke en klantgerichte bedrijfsomgeving. Het implementeren en beheren van nieuwe geautomatiseerde hulpmiddelen. U rapporteert aan de financieel manager. Functie-eisen: Relevante werkervaring, ondersteund door gedegen theoretische kennis, praktijkdiploma salarisadministratie in combinatie met H.B.O.-opleiding of gelijkwaardig functioneringsniveau. Toekomstgericht kunnen denken en handelen. Zelfstandig, maar ook een teamwerker. Flexibel, maar ook consequent. Betrouwbaar en zorg vuldig. Kunnen coachen van medewerkers. Bekend met MS Office en ADP-salarisverwerking. Leidinggevende ervaring in een soortgelijke functie is een vereiste. Heeft u interesse in deze job? Stuur dan een sollicitatiebrief met c.v. naar: Hoogvliet B.V., t.a.v. dhr. Frans Schijf, Postbus 434, 2400 AK Alphen aan den Rijn. Wilt u meer informatie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Frans Schijf, telefoon nummer 0172 - 418218 of 06-22475165. HOOGVUET Willem \J3D denBergh De Willem van den Bergh is een centrum voor zorg, advies en innovatie ten behoeve van mensen met een verstandelijke beperking. De Willem van den Bergh is uniek gelegen, direct achter de Noordwijkse duinen, in de nabijheid van de steden Leiden, Den Haag en Amsterdam. De Willem van den Bergh zoekt ter ondersteuning van het primair proces een Logopedist m/v 24 uur per week De afdeling Logopedie/Totale Communicatie maakt deel uit van de paramedische afdeling, waarin tevens zijn ondergebracht fysiotherapie, ergotherapie, diëtetiek en voetverzorging. De afdeling bestaat momenteel uit een logopediste, een communicatie deskundige en een audiologie assistente. Wij zoeken een logopedist die: zelfstandig logopedisch onderzoek verricht en de behandeling en begeleiding verzorgt van zowel intern als extern wonende cliënten (individueel en in groepsverband) adviseert en begeleidt bij de aanschaf en het gebruik van hulp middelen op verzoek cursussen ën trainingen geeft aan medewerkers, ouders en vrijwilligers de vakinhoudelijke kwaliteit bevordert en bewaakt door middel van bij - en nascholing en deelneemt aan zorgplanbesprekingen. Vanwege de specifieke problematiek van onze cliënten en de aard van de functie zijn wij op zoek naar mensen met: affiniteit met de zorg aan mensen met een verstandelijke beperking enige ervaring met onderzoek en behandeling van cliënten met een meervoudige beperking enige ervaring en affiniteit met Totale Communicatie vaardigheden om te werken in teamverband (zowel inter disciplinair als multidisciplinair). Personen met een (bijna) afgeronde opleiding HBO-logoped wordt gevraagd te reageren. De Willem van den Bergh verwacht van al haar medewerl respect voor de christelijke identiteit van het centrum. Wat biedt de Willem van den Bergh? De functie is ingeschaald in FWG 50 (CAO Gehandicapten! en zal in eerste instantie worden aangegaan voor de periode 1 jaar. Het salaris is afhankelijk van leeftijd en ervaring. Mogelijkheden voor kinderopvang zijn aanwezig. Informatie Nadere informatie met betrekking tot deze vacature kunt u verkrijgen bij de heer F.G. van der Loo, hoofd Paramedische afdi telefoon 071 - 364 21 52. Sollicitatie Belangstellenden wordt verzocht hun schriftelijke sollicitati binnen 14 dagen te richten aan mevrouw J.W. Dijkstra, assis Personeelsconsulent. Uw gegevens worden vertrouwelijk ei volgens de sollicitatiecode behandeld. De sollicitatiegesprel zullen plaatsvinden in week 16 (16 t/m 20 april). Zorggroep Willem van den Bergh maakt deel uit van de's Heeren Loo Zorggroep te Amersfoort Willem van den Bergh, Zwarteweg 20, 2201 AC Noordwijk (ZH). Telefoon 071 - 364 21 00. www.w-vd-bergh.nl e-mail poo@wvdb.shlz.org exact pcrsoiieelsintermcdiciir leaseautobusinessclassloungelimoservicecourtesycarrendezvousf lying dutch In de functie van project coördinator verzorg en bewaak je de administratie, de planning, het budget van IT projet breng je verslag uit aan het management. Het boeken van reizen en organiseren van cursussen is ook je verantw lijkheid en je bent bereid om regelmatig naar het buitenland te reizen. Een grote mate van zelfstandigheid en meed is een vereiste. Onze opdrachtgever is een internationale organisatie gespecialiseerd in de ontwikkeling en verkoi antivirus pakketten. Het kantoor is gevestigd in Leiden en er heerst een informele werksfeer. Je beschikt over HBO en denkniveau met een relevante werkervaring en een goede beheersing van de Engelse taal in woord en geschrift. Je bent sterk in organiseren en geïnteresseerd in ICT. Interesse? Bel met ons kantoor in Leiden 071-514 20 20 of stuur een e-mail naar leiden@exactpi.nl Kijk voor een baan van nu op www.exactpi.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 40