ersoneel Gemeente Zoeterwoude zaterdag 31 maart 2001 ervaren timmerlieden m/v oi medewerker Bouw- en woningtoezicht/ruimtelijke 'irdening m/v 1 Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit kom naar de open dag van het Diaconessenhuis van 11.00 tot 16.00 uur K SASSENHEIM medewerker bouw- en woningtoezicht m/v ons belang Hoofd Verkoop binnendienst 1 1 1 """SlzaQBELS yfe DAC 24 MAART 2001 Dames- Herenkapsalon In ons team hebben wij plaats voor een Haarstylist/styliste 1-2-3 Minimum leeftijd 20 jaar, full time werkdagen van maandag t/m vrijdag. Voor inlichtingen en sollicitaties kunt u contact opnemen met de heer A. Plu, telefoon (071) 514 08 19 en ons adres is, Stationsweg 16, 2312 AV Leiden wmv.euro-coiffeur.nl 3 tH O O nnissen Bouw bv satie nissen Bouw bv in pstede is een middel- hnf|t bouwbedrijf dat icht op utiliteits- v, woningbouw en Ischalige renovatie, «drijf heeft een positie in de markt vooral actief in de tad. lissen Bouw bv t deel uit van nissen Groep bv. Als ontwikkelende bouwer staat Thunnissen Groep bv zijn opdrachtgevers op deskundige wijze terzijde bij elke stap in het vaak ingewikkelde traject van ontwikkeling, bouw en onderhoud. We streven voort durend naar betere kwaliteit en naar een vlot en prettig verlopend bouwproces. Daarbij telt niet alleen het resultaat. Een goede samenwerking met onze klanten vinden we net zo belangrijk. WIJ ZOEKEN: WIJ BIEDEN: een collegiale en goede werksfeer v afwisselend werk in een professionele organisatie r een goed en compleet pakket aan arbeids voorwaarden. Thunnissen is een modern en groeiend bedrijf met veel aandacht voor de mensen, waar je volop kansen krijgt voor groei en ontwikkeling. In ons bedrijf wegen vakmanschap en klant- gedrevenheid zwaar. Heb je belangstelling? Bel naar Saskia Thijssen, tel. (023) 548 54 54. Of schrijf een korte sollicitatiebrief met cv naar: Thunnissen Bouw bv t.a.v. Saskia Thijssen Postbus 71 2100 AB Heemstede emeente Zoeterwoude is voor hef team Bouwen, Ruimtelijke Ordening en u (BROM) van de sector Grondgebied op zoek naar een enthousiaste en lieuze hbo-er voor de functie van oor 36 uren per week !oelJ| iam BROM heeft een boeiend en gevarieerd takenpakket, dat onder meer lat uit bouwkunde, bouw- en woningtoezicht, beheer gemeentelijke eigen- len, ruimtelijke ordening, woningwet, welstand, stedelijke vernieuwing, llransacties, afvalstoffenproblematiek inclusief tariefdifferentiatie, voorlichting lucatie op het gebied van afval, Groene Hartbeleid in brede zin en juridische betreffende het team Het team bestaat uit 7 enthousiaste medewerkers. taak: werkzaamheden behoren: etsing van bouwplannen aan bestemmingsplannen, het bouwbesluit, e bouwverordening en anderen wettelijke regelingen; lontrole van bouwvergunningen en constructieberekeningen, Êchnische ondersteuning van de Wet voorzieningen gehandicapten en olkshuisvestingsaangelegenheden; gemene voorlichting inzake bouwen; let mede verrichten van werkzaamheden inzake grondtransacties en n ouwgrondexploitafie, erkzaamheden tot uitvoering en naleving van de Woningwet en de Wet de Ruimtelijke Ordening. Vat vragen wij: Is bouwkunde of een gelijkwaardige opleiding; anvullende opleiding ruimtelijke ordening en/of een opleiding op juridisch ebied of de bereidheid om een aanvullende opleiding te volgen; varing met één van de genoemde vakgebieden is een pre; ulomatiseringskennis; oede schriftelijke en communicatieve vaardigheden; in zakelijke, flexibele en klantgerichte werkhouding. kelijk van opleiding en/of ervaring zal het salaris maximaal f 6.393,-- per maand niveau 9) bedragen Een arbeidsmarkttoelage is bespreekbaar 'at hebben wij te bieden? eelziidiae functie met een grote mate van zelfstandigheid en veel ontwikke- logelijkneden. Prima arbeidsvoorwaarden met ruime studiefaciliteiten, een ge werktijdregeling en een collegiale en informele werksfeer ropvang. lanteren een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnische minderheden handicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit )n deze groepen voorrang op andere kandidaten. eïnteresseerd? re informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer H.G. Kooke, iider BROM, tel. (071) 580 63 80 of de heer D.H.P. de Ruiter, hoofd sector Igebied, tel.(071)580 63 60. linnen 10 dagen na het verschijnen »an deze advertentie uw sollicitatiebrief sl college van burgemeester en wethouders van Zoeterwoude, Postbus 34, AA Zoeterwoude onder vermelding van "medewerker bouw- en woning- ht/ro" in de linkerbovenhoek van de enveloppe of per e-mail aan trijk@zoeterwoude.nl itie stellen wij niet op prijs. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER SOCIALE WETENSCHAPPEN/ FACILITAIRE DIENST Baliemedewerker (v/m) bij de FSW-servicedesk (24 uur per week) vacaturenummer: 1-038/1158 Organisatie: De Faculteit der Sociale Wetenschappen werkt hard aan de verbetering van haar bedrijfsvoering. Zij richt zich daarbij op versterking van dienstverlening naar medewerkers en studenten. In dat kader zal de facul teit binnenkort een servicedesk gaan openen. De faculteit beoogt hiermee het huidige aantal ver schillende loketten te beperken en de bereikbaarheid en de kwaliteit van de diensten te vergroten. Voor de nieuwe servicedesk, die binnen de Facilitaire Dienst is ondergebracht, zoekt de faculteit een enthousiaste baliemedewerker die een belangrijke bijdrage wil leveren aan de verbetering van de dienstverlening. Taak: reserveren, boeken en registreren van onderwijs-, computer- en vergaderruimten (inclusief audiovisuele voorzieningen) op basis van schriftelijke, telefonische en mondelinge aanvragen van medewerkers en studenten van de faculteit en van daarbuiten; verkoop en juiste financiële afhandeling van onderwijsmateriaal en kantoorartikelen; ondersteunen van het management van de Facilitaire Dienst, het doorberekenen van porto- en faxkosten naar de diverse organisatieonderdelen binnen de faculteit en het voeren van correspondentie met interne en externe gebruikers van de facilitaire voorzieningen; verstrekken van informatie - zowel mondeling, telefonisch als per e-mail - aan studenten, medewerkers en derden omtrent bovengenoemde zaken; signaleren van knelpunten van incidentele en structurele aard, het initiëren van oplossingen en het voeren van overleg hierover met de baliecoördinator. Vereist: MBO/MBO+ opleiding, ervaring mei en kennis van de facultaire en universitaire organisatie en een redelijke beheersing van de moderne talen; aantoonbare ervaring op administratief terrein en kunnen werken met geautomatiseerde systemen; bereidheid om waar nodig volgens een rooster in de avonduren en incidenteel op zaterdagen te werken en de bereidheid tot het volgen van opleidingen die noodzakelijk zijn voor het vervullen van de functie; klantgerichte instelling, nauwkeurig kunnen werken, een goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid, stressbestendigheid en flexibiliteit; bereidheid om 24 uur verspreid over 5 dagen te werken. De voorkeur gaat uit naar een werktijd van 10.00 tot 15.00 uur, met uitzondering van avonddiensten. Salaris maximaal 4.447,- bruto per maand (schaal 6) bij een volledige aanstelling, afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: drs. D.G.L. Kransen, projectleider verbetering bedrijfsvoering, tel. 071-5274055. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op de brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: hoofd Personeelszaken van de Faculteit der Sociale Wetenschappen, Wassenaarseweg 52, Postbus 9555, 2300 RB Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dart 120.000 patiën ten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere delen van het ziekenhuis zijn in volle gang. Het eerste deel van de nieuwe verpleeg- afdeling is recent in gebruik genomen. ,#Het Diaconessenhuis ligt in een groene omgeving nabij het - centrum van Leiden en is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden.nl Het Diaconessenhuis.Leiden organiseert op zaterdag 31 maart een open dag voor schoolverlaters en andere belangstellenden. Er is een informatiemarkt over opleidingen in het Diaconessenhuis, zoals de opleiding tot verpleegkundige, operatieassistent, laborant en radiologisch laborant. Medewerkers en leerlingen zijn aanwezig om daar alles over te vertellen en vragen te beantwoorden. Daarnaast worden er rondleidingen georganiseerd om een kijkje te nemen achter de schermen van diverse afdelingen. Zo kunnen alle bezoekers de sfeer proeven op onder andere een operatiekamer, het laboratorium, een verpleegafdeling, de EHBO en de afdeling radiologie. De open dag wordt opgeluisterd met hiphop van de Headliners! Tot ziens op 31 maart! Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Zoek je een baan, waarbij je kunt bouwen aan je toekomst? Kom dan werken bij de gemeente Sassenheim als voor 36 uur per week De werkplek: Je gaat werken bij het bureau Wonen, onderdeel van de afdeling Bestuur en Wonen. Bij het bureau Wonen zijn 8 medewerkers werkzaam, die zich bezig houden met de ruimtelijke ordening, monumenten, bouw- en woningtoezicht, volkshuisvesting en economische aangelegen heden. De taken: Je verricht vooral werkzaamheden in het kader van de Woningwet en de Wet ruimtelijke ordening, w.o. de behandeling van aanvragen bouwver gunningen, de controle op de uitvoering van bouwplannen, de technische beoordeling van bouwwerken en werkzaamheden met betrekking tot aanschrijvingen. De eisen: Je moet beschikken over een afgeronde opleiding mto-bouwkunde. Aanvullende kennis en/of ervaring op het bouwgebied (bouw- en woningtoezicht) is een pre. Je kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken en goed met mensen omgaan. De arbeidsvoorwaarden: Voor deze functie is een maximaal salaris bereikbaar van f 68.000,- bruto per jaar (schaal 7). Daarnaast bieden wij je een pakket met uit stekende arbeidsvoorwaarden, zoals een 36-urige werkweek, waarbij de werktijden in overleg met jou worden ingevuld en opleidingsfaciliteiten. Inlichtingen: Voor nadere informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer F.M. van Leeuwen, hoofd van de afdeling Bestuur en Wonen, telefoon (0252) 24 22 42. Heb je belangstelling? Stuur je sollicitatie vóór 7 april 2001 aan het college van burgemeester en wethouders, t.a.v. het stafbureau Personeel en Organisatie. Postbus 26, 2170 AA Sassenheim, onder vermelding van "vac.nr 1/2" in de linker bovenhoek van de envelop. Onze nieuwe collega zal het Hoofd Verkoop binnendienst bijstaan cn na een gedegen inwerkpenode leiding gaan geven aan 4 medewerkers op de afdeling Verkoop binnendienst. Functieomschrijving - telefonische verkoop - orderafhandeling - orderbewaking - ondersteuning Verkoop buitendienst - uitbrengen van offertes en orderbevestigingen Functie-eisen - MBO-niveau - enkele jaren ervaring in een binnendienstfunctie - commerciële instelling - flexibel en stressbestendig - kennis van MS Office Een afwisselende functie in een succesvol bedrijf. Natuurlijk passen het salaris en de overige voorwaarden bij de functie en de opleiding. Stuur je sollicitatiebrief naar: Handelsmij. Ons Belang b.v.. Postbus 200. 2210 AE Noordwijkerhout. t.a.v. de heer G. Bouma. Voor meer informatie kun je de heer Bouma ook bellen op tel.nr. 0252-343536 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie worth niet op prijs gevleid Administratief medewerker (m/v) Als administratief medewerker houd je van je vak en wil je graag afwisselend en boeiend werk op de administratie van een dynamische organisatie. Je verwerkt inkoopfac turen, bewaakt de urenregistratie en je bereidt de facturering voor. Zowel intern als met andere kantoren.de centrale administratie in Rotterdam en met debiteuren/crediteuren onderhoud je zelfstandige contacten. Kortom, een baan die niet alleen een flinke dosis kennis en accuratesse vergt, maar ook een open klantge richte instelling. Voor deze functie zoeken wij Iemand die bij voorkeur in bezit is van een Havo-diploma en PD-boekhouden of MEAO. Precies de baan die je zoekt? Schrijf dan een sollicitatiebrief, voorzien van cv naar Deloitte Touche, t.a.v. afdeling HRM, Postbus 402,2300 AK Leiden. Of bel voor meer informatie Ingrid Weiter, telefoon 071 - 535 23 52 Ruim 90 vestigingen in Nederland, www.deloitte.nl Accountants Belastingadviseurs Consultants

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 39