Personeel Personeel Personeel Personeel Personei i Rijnland verkoopadviseur Sebel Autoschade BV service/eindmonteur m iÉzs Junior secretaresse c* oproepkrachten m/v •8*sm Prior HELP HET GELUK'N HANI 0 administratief medewerker/ster 4 ,s°™! Hé, jij daar, zoek jij een uitdaging! Dan moet je mij even lezen? TRANSPORTMANAGER Tot ziens bij Jongeneel Transport! 5 DAGEN PER WEEK hogeschool Leiden Stichting Centraal Artsenlaboratorium voor Leiden en omstreken Enthousiaste verpleegkundigen Commercieel i. Binnendienstmedewerker (m/[ Telefoniste/receptioniste (mi\ 404040 ZATERDAG 24 MAART 2001 Valkenburgseweg 28 - Katwijk a/d Rijn - Tel. 071-4073241 Wij willen op zeer korte termijn ons team uitbreiden met een: fulltime Functie-omschrijving: - het invoeren van gegevens - coderen - controleren Functie-eisen: - opleiding: mavo kmbo leao of gelijkwaardig - zelfstandig kunnen werken - gemotiveerd en flexibel zijn - vaardigheid met Word/Excel Spreekt deze functie je aan Bel voor meer informatie tijdens kantooruren, 8.30-12.30/ 13.15-17.30 uur, en vraag naar Marian tel. 071-4073241. Onderdeel van de Sebelgroep Garantiebedrijf /~J Jongeneel Transport B.V. is een snel groeiend succesvol bedrijf, dat is opgericht in 1956 en is tevens een onderdeel van Jongeneel Beheer BV. Onze organisatie is sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO-9002 norm. Wij zijn o.a. gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen, bouwmaterialen, stukgoed èn vers producten. Daarnaast voeren wij ook allerlei andere vormen van transport uit. Momenteel werken bij Jongeneel Beheer BV 130 medewerkers en bestaat het wagenpark uit circa 110 trekkende eenheden. Mede dankzij de inzet van onze medewerk(st)ers hebben we deze groei kunnen reali seren. Wij zoeken nieuwe collega's om de groei voort te kunnen zetten. Mocht je geïnteresseerd zijn in een baan bij ons bedrijf of wil je meer informatie over onze organisatie dan verwijzen wij je graag naar de advertentie of naar onze website: www.jongtra.com Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden in en rond Valkenburg is er plaats voor een: (fulltime) Wij stellen de volgende functie-eisen: Logistieke achtergrond op MBO-niveau Werkervaring in de transportsector v* Leidinggevende capaciteiten V* Kennis van wagenparkuitrusting, laad- en losprocedures, rij tijden wet Goede topografische kennis V* Stressbestendigheid V' Goede communicatieve vaardigheden v' Geen negen tot vijf-mentaliteit Wij bieden je het volgende: v' Een aantrekkelijke en afwisselende baan bij een snelgroeiend bedrijf Salaris volgens beroeps-CAO, tevens spaarloonregeling Goede secundaire arbeidsvoorwaarden Een prettige werksfeer Voor meer informatie kun je contact opnemen met Dana Davidse (tel. 071 - 5322530). Natuurlijk kun je ook een sollicitatie sturen, je kunt deze richten aan: A.J. Jongeneel Zn. Transport b.v. t.a.v. Mw. D.A.N.E. Davidse Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG Het bureau van de Hogeschool Leiden zoekt: In een nieuw gebouw, op loopafstand van Leiden CS, volgen ruim 3800 studenten opleidingen bij de Hogeschool Leiden op het gebied van Gezondheidszorg, Sociaal Cultureel werk. Management Organisatie, bij het Laboratoriumonderwijs en de Lerarenopleiding Basisonderwijs. Bovendien starten met ingang van 1 september de opleidingen Informatica Informatiekunde en Commerciële Economie. De uitgangspunten voor het onderwijs zijn vastgelegd in de 'BAS-visie': Beroepsgericht, Actief studeren en Studentgericht. De Hogeschool versterkt haar regionale positie in een samenwerkingsverband met de Haagse Hogeschool en de Technische Hogeschool Rijswijk. Bij de Hogeschool zijn ongeveer 360 medewerkers werkzaam. vacaturenummer 17/2001/Bureau De functie: We zoeken een duizendpoot die het leuk vindt secretariële en administratieve ondersteuning te geven. De secretaressen van het centraal bureau verrichten hun werkzaamheden in teamverband onder leiding van het hoofd van het secretariaat. De werkzaamheden omvatten onder andere het vérzagen van in- en uitgaande correspondentie, het verstrekken van telefonische inlichtingen en agendabeheer. Daarnaast behoren ook het regel matig invallen bij de receptie en de bediening van de telefooncentrale tot de taken. Functie-eisen: Jé beschikt over een HAVO-diploma en een secretariële opleiding en hebt ervaring in een soortgelijke functie. De Nederlandse taal beheers je uitstekend en je hebt ervaring in het werken met een PC en inzicht in geautomatiseerde administra tieve systemen. Goede contactuele eigenschappen, collegialiteit en een flexibele instelling zijn van zelfsprekend. Hogeschool Leiden Arbeidsvoorwaarden: De CAO-HBO is van toepassing. De functie is tijdelijk voor de duur van een jaar en bij gebleken geschiktheid behoort een vast dienstverband daarna tot de mogelijkheid. Het salaris is, afhankelijk van ervaring, minimaal fl 2.856,- (CAO-HBO schaal 4) en maximaal fl 4.243,- (CAO-HBO schaal 5) bruto per maand bij een volledige aanstelling. Informatie: Informatie over de functie kan worden inge wonnen bij mevrouw W. de Boer-Kiemel, hoofd secretariaat College van Bestuur, tel. 071-5188809. Sollicitatie: Je kunt je schriftelijke sollicitatie met curricu lum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie, onder vermelding van het vacature nummer 17/2001/Bureau in de linkerbovenhoek van de enveloppe, richten aan: Hogeschool Leiden t.a.v. de heer drs H.M.Weijs Postbus 382 2300 AJ Leiden SCAL verzorgt in de regio voor huisartsen, verloskundigen, bedrijven etc. een pakket aan voorzieningen, zoals laboratoriumbepalingen, E.C.G. analyse, echografie, diabeteszorg, histologie, cervixcytologie, fun- dusfotografie, etc. SCAL zoekt voor het maken van venapuncties, ECG's en het verrichten van bijko mende werkzaamheden. Wij verwachten dat de kandidaat: in het bezit is van een diploma of in opleiding is voor dokters assistente), analist of verpleegkundige, aantoonbare ervaring met het maken van venapuncties heeft, in het bezit is van rijbewijs B, stressbestendig is. Uw sollicitatiebrieven voorzien van een c.v. kunt u richten aan: SCAL t.a.v. mevrouw J. Dekker Postbus 16080, 2301 GB Leiden. ziekenhuis Niet iedere ziekenhuisorganisatie is dezelfde. Wij vinden dat we bijzonder zijn en onze medewerkers iets kunnen bieden. Een organisatie waar je je ook thuis voelt, waar naast de standaard zaken als salaris en een CAO-arbeidsvoorwaardenpakket, extra aandacht aan onderscheidende dingen zoals een prettige werksituatie wordt besteed. Als nieuwe collega kun je dat allemaal zelf komen ontdekken! Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis in een verzorgings gebied met 200.000 inwoners. We beschikken over 470 bedden op twee locaties. Leiderdorp en Alphen aan den Rijn. Voor diverse afdelingen zijn wij op zoek naar: parttime/fulltime Wij zijn op zoek naar collega's die in bezit zijn van: - het diploma A-verpleegkunaige of HBO-V en BIG-registratie, - een goede inzet bij het begeleiden van leerlinqen en stagiaires; - een kritische patiëntgerichte en flexibele instelling; - flexibele inzetbaarheid (dus inzetten in dagdelen). Wij bieden jou: - gevarieerd werk in een professioneel team; - arbeidsvoorwaarden en salariëring volgens de CAO-Ziekenhuizen; - flex- en nulurep contracten zijn bespreekbaar; - een aantrekkelijk employee benefitspakket Ben ie geïnteresseerd neem dan contact met ons op of schrijf een sollici tatiebrief. Wij bieden jou graag de gelegenheid om met ons te komen praten over je Wensen en onze mogelijkheden, om zo tot een optimaal dienstverband te komen. Je kunt ook een dag betaald met ons meelopen om kennis te maken met onze organisatie. Ook hebben wij Vacatures voor gespecialiseerde en herintredende verpleegkundigen. Daarnaast bieden wij pas afgestudeerde verpleeg kundige (HBO-V en BOL) een inwerkprogramma van 1 jaar waarin d.m.v. een roulatiesysteem kennis gemaakt kan worden met verschillende afdelingen en specialismen. Ben je geinteresseerd, neem dan contact op met Jenny Streur, Marja van Zwieten of Rob van Roemburg, telefoonnummer 071 - 54 54 545, Een schriftelijk reactie kun je richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a v Annemiek van Duinen, afdeling personeel en organisatie, postbus 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer 058LD. Aanpassingsbedrijf Bierman is gespecialiseerd in het aanpassen van auto's en busjes voor individueel en groepsrolstoelvervoer en de toelevering van produkten hiervoor. Onze klanten zijn particulieren, taxibedrijven, verpleegtehuizen, autoverhuurbedrijven en overheidsinstellingen. Bij ons bedrijf werken op dit moment 24 mensen. Ter aanvulling van ons verkoopteam hebben we op korte termijn behoefte aan een De functie-eisen zijn: - commercieel denkend - oprecht inlevingsvermogen - goede contactuele eigenschappen - opleiding minimaal op middelbaar niveau (IVA) - goed in teamverband kunnen functioneren - goede autotechnische kennis - leeftijd tot 27 jaar Wij bieden: - Een uitdagende baan in een breed werkterrein en een grote mate van zelfstandigheid - Uitstekende arbeidsvoorwaarden Geïnteresseerd? Stuur dan je schriftelijke sollicitatie met c.v. zo spoedig mogelijk aan: Aanpassingsbedrijf Bierman t.a.v. dhr. E.J. Henneken Jacoba van Beierenweg 31 2215 KT Voorhout tel. 0252 - 210611 email: bierman@etrade.nl www.biermanab.nl Architecnica BV Nieuwendammerdijk 536A 1023 BX AMSTERDAM fprnnlntna rhp ai tecnologia che arredal Architecnica BV is de Nederlandse importeur en distributeur van keukei paratuur van het Italiaanse merk SMEG. De apparatuur van SMEG bef zich in het hogere segment van de Nederlandse markt, waarbij het Slj marktaandeel - sinds de introductie in 1994 - een aanzienlijke groei g maakt. Architecnica BV is een werkmaatschappij van Mundo Holding E Voor uitbreiding en ter versterking van haar team medewerkers is Arcj] nica BV op korte termijn op zoek naar een Voor deze boeiende en uitdagende functie vragen wij: aantoonbare commerciële en administratieve ervaring, opgedaan inl soortgelijke functie, bij voorkeur bij een handelsmaatschappij opleiding MBO/HBO-niveau leeftijd vanaf 25 jaar. woonachtig in Amsterdam of omgeving Voor deze boeiende en afwisselende functie vragen wij: aantoonbare relevante ervaring, opgedaan in een soortgelijke functN opleiding MBO-niveau leeftijd vanaf 20 jaar goede contactuele eigenschappen representativiteit woonachtig in Amsterdam of omgeving De juiste kandidaten bieden wij: prima primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden een zelfstandige en uitdagende functie in een groeiende organisatie een uitstekende werksfeer een team sterk gemotiveerde collega's Bent u geïnteresseerd in één van deze functies, stuur dan uw schrifttb' sollicitatie met c.v binnen 10 dagen naar: Architecnica BV T.a.v. de heer R. Evertse Nieuwendammerdijk 536A 1023 BX AMSTERDAM Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer R. Evertse, vestigingsleider, via. tel. 020-6344128 of e-mail robert.evertse@smeg.nl Prior Weeglechniek ontwikkelt, produceert, installeert en onderhoudt geavanceerde industriële weegapparatuur. Met dj[-( 50-jarige ervaring leveren wij producten aan innoverende bedrijven in de chemie, farmacie, voeding en agrarische sec Onze kracht ligt in het leveren van totaaloplossingen. In verband met de groei van onze activiteiten zijn wij op zoel naar een ervaren De functie: U voert zelfstandig installatie-, onderhoud- en reparatiewerkzaamheden uit aan een groot assortiment industriële weegapparatuur. Zowel op locatie als in onze eig£j eindmontage. U heeft affiniteit en ervaring met industriële P en besturingen. Het werken bij Prior betekent dan ook afwisseling en elke dag bezig zijn met geavanceerde appara Wij zorgen voor: - een goed opleidingstraject - goede arbeidsvoorwaarden - een prima beloning - een bedrijfsauto U bent een enthousiast en zelfstandig werkend persoon, service hoog in het vaandel heeft staan en u heeft/bent: -opleiding MTS E of Wtb -rijbewijs BE -oplossingsgericht -bestand tegen hectiek -woonachtig in de randstad Belangstelling of wilt u meer weten van de functie? Neem dan contact op met Kees Gillis, of schrijf/mail naar: Prior Weegtechniek, t.a.v. de heer C.F.M. Gillis, Postbus 34! 2400 AH Alphen a/d Rijn. tel. 0172-433851, fax 0172-444761, E-mail Prior@wxs.nl IK fop O DIVINTIR VOOR KINDEREN MET MINDER KAI

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 38