Personeel Personeel Personeel Personeel Personei de koning /Mand -dn-p Beleidsmedewerker Afval v/m Leiden J. J. de Jong Planner (18 uur per week) J Bloedbank Leiden-Haaglanden hoofd personeelszaken opleiding m-v GEDIPLOMEERDE DOKTERSASSISTENTE Personeelsconsulent Secretaresse ziekenhuis jgj Archief medewerker J. J. de Jong ■i ZATERDAG 24 MAART 2001 Uw werkplek Wat gaat u doen? Wie zoeken wij? Wat bieden wij? Meer informatie? Solliciteren? De dienst Milieu en Beheer van de gemeente Leiden is o.a. verantwoordelijk voor het integraal beheer van en toezicht óp de openbare ruimte. De dienst is opgebouwd uit vier sectoren: Ondersteuning, Wijkbeheer, Stadstoezicht en Stedelijk Beheer. De sector Stedelijk Beheer bestaat uit de afdeling Inzameling, het Bedrijfsbureau Afval en de afdeling Riool-, Waterbeheer en Wegbebakening, Voor het Bedrijfsbureau Afval zijn wij op zoek naar een: minimaal 24 uur - maximaal 34 uur Het Bedrijfsbureau Afval is belast met beleidswerkzaamheden op het terrein van afval ten behoeve van de dienst Milieu en Beheer en van de GeVuLei (Gemeenschappelijke Vuilverwerking Leiden e.o.). De afdeling draagt tevens zorg voor organisatorische en beheersmatige ondersteuning van de afdeling Inzameling. U adviseert over aspecten van het (gemeentelijk) afvalbeleid. U signaleert, inventariseert en analyseert relevante veranderingen en ontwikkelingen op dit beleidsgebied. U ontwikkelt een strategische visie en stemt dit af binnen de sector, dienst en gemeente. U bewaakt de invoering en integratie van thema's uit nationale en provinciale milieubeleidsplannen. U ontwikkelt beleidsplannen en bent betrokken bij de implementatie van nieuw beleid en ondersteunt het management daarbij. U geeft leiding aan projecten. U vertegenwoordigt de gemeente in interne en externe overlegsituaties en neemt deel aan verschillende werk- en projectgroepen. Ook het opstellen van plannen, rapporten en het beoordelen van externe stukken behoort tot uw taken. U heeft minimaal HBO werk- en denkniveau. U beschikt over relevante werkervaring, overtuigingskracht, daadkracht, goede communicatieve vaardigheden. U bent flexibel en heeft gevoel voor ambtelijke en bestuurlijke verhoudingen. Een goede collegiale en informele werksfeer en een salaris dat - afhankelijk van opleiding en. ervaring - maximaal 7.221,-bruto per maand (schaal 10a) bedraagt bij een 34-urige werkweek. Neemt u dan contact op met de heer W.M. v.d. Vlugt, hoofd van de sector Stedelijk Beheer, telefoon 071-5167677. Stuur dan vóór 6 april 2001 uw sollicitatiebrief aan de dienst Milieu en Beheer, afdeling Personeel en Organisatie, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer MB 01.06 In verband met het gevoerde doelgroepenbeleid worden vrouwen en leden van etnische minderheden nadrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Voor bovengenoemde functie zal gelijk in- en extern worden geworven. De eerste gespreksronde zal plaatsvinden in week 16. Dienst Milieu en Beheer Zoek jij een parttime/fulltime baan waarin je veel met kinderen werkt? Zoek jij een baan in een jong, gezellig team? Zoek jij een baan waarin je zelfstandig kunt werken? Wie weet zijn wij dan wel op zoek naar jou! Inzet en eigen initiatief vinden wij belangrijker dan opleiding of ervaring. Dus ben jij toe aan een nieuwe uitdaging, reageer dan snel en stuur je reactie naar: De Loos kinder- en tienerschoenen Specialist Vijfmeiplein 98, 2321 BS Leiden 071 - 532 02 00 (W) J.J. de Jong BV. gespecialiseerd in de engineering en aanleg van klimaat- technische- en Icgionella preventieve installaties voor utiliteit, gemeentelijke instellingen, woningbouw verenigingen particulieren. Het bedrijf lelt ca. 32 medewerkers en is gevestigd in Leiden Technisch installatiebureau Binnen onze groeiende organisatie is plaats voor een: le en/of 2e monteur De functie: In deze functie heeft u de praktische kennis in het aanleggen van warmte-technische installaties. Uw werkzaamheden worden voorbereid en ondersteund door onze projectlei ders. Uw profiel: U heeft een LTS opleiding en kennis van klimaattechtnische installaties. Ervaring met autogeen en/of elektrisch lassen is een pré. U kunt zowel geheel zelfstandig, als ook in teamverband werken en u bent in bezit van het rijbewijs B(E). Wij bieden: Naast een goed salaris, deelname as gen en natuurlijk een bedrijfsauto. Zend uw sollicitatiebrief of e-mail naar J. J. DE JONG B.V T.a.v. de heer R. J. C. Koeleman, Flevoweg 39f, 2318 BX Leiden Wilt u meer weten over deze functie? Bel dan: 071-522 2402 E-mail: Info@jjdejong.nl i spaarloonregeling, kostenloze cursussen/opleidin- Geschikt voor alle leeftijden. Thuiszorg neemt een steeds belangrijkere plaats in binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector. Zo'n snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld. Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Hulp van een gemotiveerde collega die mee bouwt aan 'de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken. Het bedrijfsbureau van de Resultaatverantwoordelijke Eenheid Thuiszorg Leiden zoekt voor het productcluster huishoudelijke verzorging een m/v: die doelmatig zorgproductie plant tot tevredenheid van onze cliënten en medewerkers Resultaatgebieden: Als planner weet u gegevens over de zorgvraag van onze cliënten met het zorgaanbod door onze uitvoerende medewerkers te combineren tot efficiënte planningen en werkroosters. Daarbij ondersteunt u de uitvoerende teams door het leveren van informatie voor de basis planning. U signaleert knelpunten, onder meer over de realisatie van productie- en produc- tiviteitsdoelstellingen en overlegt hierover met de relatiebeheerders (die zowel het relatie beheer naar cliënten als naar medewerkers voeren). Functie-eisen: administratieve opleiding op MBO HBO niveau ervaring met het werken met geautomatiseerde systemen, met name plannings systemen en informatiesystemen probleemoplossend vermogen en een klantgerichte werkstijl weet tegelijkertijd bondig en klantvriendelijk te communiceren flexibel en stressbestendig De aanstelling is in eerste instantie voor de duur van één jaar. Arbeidsvoorwaarden gelden overeenkomstig de CAO-Thuiszorg. Salarisschaal 7 is van toepassing, maximaal 4736,- op fulltimebasis. Verder biedt Thuiszorg Groot Rijnland veel mogelijkheden voor opleiding en bijscholing, kortingen op verzekeringen, een spaarloonregeling en facilitei ten voor kinderopvang. Een praktisch geschiktheidsonderzoek kan deel uit maken van de procedure. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer N. Gootjes, manager RVE Thuiszorg Leiden a.i.,tel. (071) 516 13 56. Uw schriftelijke sollicitatie, gericht aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. G. Buchrnhornen (personeelsadviseur), Postbus 2254,2301 CG, Leiden, ontvangen wij graag o.v.v. vacaturenummer 3-2001/52/34/A uiterlijk 29 januari. E-mail: pz@stgr.nl. ^thuiszorg Groot Rijnland E Voor de afdeling Personeelszaken 8c Opleiding zijn wij op zoek naar een (24 uur per week; flexibel invulbaar) vacaturenummer 2110 De functie Je geeft leiding aan 6 medewerkers (2 personeelsfunctionarissen, 1 opleidingscoördinator, 2 administratief medewerksters en een salarisadministrateur) met verschillende werk zaamheden (administratief, salarieel, procedureel, arbeidsvoorwaardelijk, arbeidsmarkt, versterking HRM, opleiding). Je bewaakt de kwaliteit van de geleverde dienstverlening van de afdeling en de balans tussen de vanuit de organisatie gestelde eisen aan de afdeling(sfunctionarissen) versus de te hanteren werkdruk. Hiërarchisch ontvang je leiding van de Divisie directeur en aan hem rapporteer je de dagelijkse voortgang van de werkzaamheden. Naast de activiteiten in de vplle breedte van het huidige personeelsbeleid en het adviseren, faciliteren en ondersteunen van het management in de uitvoering van (personeels-)beleid, procedures en voorschriften, richt deze functie zich op het verder ontwikkelen van beleid binnen de kaders van de landelijke richtlijnen. Tenslotte lever je op projectbasis een bij drage aan de verdere ontwikkeling van de organisatie. Functie-eisen We zijn op zoek naar een collega die in het bezit is van een relevante HBO- of acade mische opleiding en/of beschikt over een aantal jaren ervaring in een leidinggevende functie. Je beschikt over een probleemoplossend vermogen en een heldere, mondelinge en schriftelijke, communicatiestijl. Humor, tact, een goed gevoel voor sociale en organisato rische verhoudingen, nauwkeurigheid en een actieve, kritische en flexibele instelling zijn natuurlijke eigenschappen. Hoge eisen worden gesteld aan doorzettingsvermogen, overtuigingskracht en volhardendheid. Waar kun je op rekenen? Voor deze functie geldt dat het salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring, op fulltime basis maximaal 7.350,- bruto per maand bedraagt (schaal FWG 60). De overige arbeids voorwaarden zijn conform CAO Ziekenhuizen, deelname aan het pensioenfonds PGGM, kinderopvang en spaarloon zijn daaronder te verstaan. In eerste instantie is de stand plaats Den Haag, begin 2002 verhuizen we naar Leiden. Een assessment maakt onderdeel uit van de selectieprocedure. Oriënteren, solliciteren, kortom reageren Wij nodigen je uit om vóór 6 april a.s. schriftelijk te solliciteren. Je kunt jouw brief met c.v., onder vermelding van het vacaturenummer, richten aan mevrouw M.E. Bot, interim hoofd Personeelszaken 8c Opleiding. Het adres is: Bloedbank Leiden-Haaglanden, Leyweg 297, 2545 CJ Den Haag of per email aan personeelszaken@sanquinbblh.nl. Informatie over de functie kun je inwinnen bij bovengenoemd persoon, 070-308 30 37. De Stichting Sanquin Bloed I verzorgt op not-for-profit-ban I voorziening in Nederland e 1 transfusiegeneeskunde zodanig I voldaan aan de hoogste eisen vt j veiligheid en doelmatigheid a producten en dienst* M wetenschappelijk onderzoek i fl onderwijs. Sanquin hanteer j beginselen van het Internationale U Sanquin is een zelfstandige met in het totaal 2 400 med- bestaat uit het CLB te Amste 3 regionale B' jj Bloedbank Leiden-Haaglanden vr, f behoefte aan bloed en bloedproduct i behandelingen van patiënten 1 Den Haag, Leiden en Delft. Dankzij c- I medewerking van ruim 50.0 f kunnen jaarlijks 200.000 eenh< producten worden geproduceerd t j van de patiëntenzorg. Door rm I ontwikkelen van nieuwe bloedprodi verbeteren van transfuse draagt de Bloedbank bovendien ontwikkelingen binnen de trans' kunde. Bij de Bloedbank werkr 200 medewerkers, verdeeld ovei Bloedbank Leiden-Hao 1 Den Haag Leid Leyweg 297 LUk 2545 CJ Den Haag Pos Tel: 070 - 308 30 30 230 'acquisitie wordt niet op I Gevraagd per 01-07-2001 In dynamische huisartsenpraktijk gevestigd te Katwijk Wij zoeken een gemotiveerde, vaardige en flexibele assistente met gevoel voor verantwoordelijkheid. De functie omvat 40 uur per week, gedeeltelijk in samenwerking met de reeds aanwezige assistente. Met vakantieplannen zal rekening worden gehouden. Schrift, sollicitaties aan J. J. A. Henneman, Boulevard 28, 2225 AB Katwijk. Ben je op zoek naar een kantoorfunctie? Dan bén je bij ons aan het goede adres. Want uitzendbureau De Koning is dé specialist in Leiden en omgeving. Voor een tijdelijk of vast dienstverband. Fulltime of parttime. Bij De Koning kun je altijd terecht.* Voor een commercieel bedrijf in Leiden zijn wij op zoek naar een sterke persoonlijkheid met een commerciële instelling. Je hoofdtaak is het werven en selecteren van personeel. Daarbij zal je bestaande relaties moeten onderhouden en nieuwe relaties moeten opbouwen. Je komt te werken in een klein hecht team waar betrokkenheid en collegialiteit zeer belangrijk is. Ben jij op zoek naar een interessante en dynamische fulltime baan, neem dan snel contact met ons op. Voor een automatiseringsbedrijf in Leiden. De werkzaamheden bestaan uit postverwerking, zelfstandige correspondentie o.a. voor de directie, aannemen van binnenkomende telefoongesprekken, boeken van verkoop-orders en diverse administratieve werkzaamheden. Heb je een secretariële achtergrond, ben je klantgericht en werk je graag in teamverband, kom dan bij ons langs. Voor alle functies geldt m/v. "Ook 's avonds op afspraak. UITZENDBUREAU Kort Rapenburg 20, 2311 GC Leiden. Tel. 071 5144143. Fax. 071 5127513. E-mail: info@uitzendbureaudekoning.nl _ld( Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden twee locaties, in Leiderdorp en in Alphen aan den Rijn. Op de afdeling radiologie, locatie Leiderdorp, ontstaat een vacature voor ee; 20 uur per week (55,56%) 5 ochtenden van 09.00 - 13.00 uur of 4 ochtenden van 0.900-14.00 uur Het betreft een dienstverband van een half jaar, met mogeliikhei verlenging. klo Taken: - archiefwerkzaamheden, zoals het opzoeken en opbergen van doss» - postwerkzaamheden, zoals het verzorgen van de in- en externe |pnf. - compleet maken van dossiers; - werkvoorbereiding. Functie-eisen: - een opleiding op LBO-niveau en bij voorkeur ervaring met genoe niv werkzaamheden; - nauwkeurig kunnen werken; - een service-gerichte en flexibele instelling; - kunnen werken in teamverband. Het salaris bedraagt maximaal 3.957,- bruto per maand (FWG zfal De CAO Ziekenhuizen is van toepassing. Informatie wordt u verstrekt door de heer M.T.W.M. Grob, clustermanager radiologie, telefoon 071 - 545 43 72. ch( Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan heiücc Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling perscnjn en organisatie, Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermeLn vacaturenummer 015LD. J.J. de Jong B.V. gespecialiseerd in de engineering en aanleg van klimaat- technische- en legionella preventieve installaties voor utiliteit, gemeentelijke instellingen, woningbouw verenigingen particulieren. Hel bedrijf lelt ca. 32 medewerkers en is gevestigd in Leiden Technisch installatiebureau Binnen onze groeiende organisatie is plaats voor een: Service-monteur Wnd De functie: In deze functie heeft u de kennis servi grote warmte-technische installaties. njj onderhoud te verlenen aan Je nt zal Uw profiel: U heeft een LTS of hogere opleiding en kennis van klimaattechnische in! Daarnaast heeft u belangstelling uw kennis door middel van opleiding ui te verbreden. U kunt zowel geheel zelfstandig, als ook in teamverband in bezit van het rijbewijs (BE). Wij bieden: Naast een goed salaris, deelname aan spaarloonregeling, kostenloze curs gen en natuurlijk een bedrijfsauto. Zend uw sollicitatiebrief of c-mail naar J. J. DE JONG B V. T.a.v. de heer R. J. C. Koeleman. Flevoweg 39f. 2318 BX Leiden Wilt u meer weten over deze functie? Bel dan: 071-522 2402 E-mail: Info@jjdejong.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34