Personeel Personeel Personeel Personeel Personei TIMMERLIEDEN MACHINALE HOUTBEWERKER □hrDncl Nieuwbouw- en Restauratie voor de timmerwerkplaats Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg zoekt een groepsleider financiële administratie m/f Verkopers m/v Monteurs m/v m] Het Motorhuis du PRIE bouw ontwikkeling b.v. du Prie bouw ontwikkeling b.v. Europe works with Ahren Tell More Telefonisch Verkoop Talent (m/v) Vliko BV Hoofd Service Afdeling (m/v) ZATERDAG 24 MAART 2001 ÜÖJ Motorhuis Groep Bij de Motortiuls Groep werken In totaal ruim 800 mensen, verdeeld over 17 ver schillende bedrijfsonderdelen. Elke dag werken zij keihard en enthousiast mee aan onze centrale doelstelling: tevreden klanten. Daar staat trouwens wel wat tegenover. De Motorhuls Groep is bekend om zijn goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Prima begeleiding, een degelijk sociaal beleid en een meer dan goede onderlinge sfeer maken dat onze medewerkers het uitstekend naar hun zin hebben en graag heel lang bij ons in dienst blijven. De 12 Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor de vestigingen van Het Motorhuis in Leiden, Lisse en Katwijk zoeken wij enthousiaste: Voor de zakelijke en de particuliere markt Vacaturenummer. We hebben behoefte aan ervaren mensen die in onze bedrijven willen doorgroeien. Resultaatgerichte collega's dus, die hun gevoel voor com mercie kunnen koppelen aan uitstekende communicatieve vaardig heden en een grote dosis verantwoordelijkheidsgevoel. Geheel zelfstandig adviseer je onze klanten over de aanschaf van een auto. |e bent je er daarbij voortdurend van bewust dat dat voor hen geen alledaagse zaak is. Omgaan met onze klanten vraagt om een goede algemene opleiding en bij voorkeur ervaring in de automobielbranche. Vacaturenummer: Echte vakmensen weten precies wat zo'n baan inhoudt en zijn bereid de handen flink uit de mouwen te steken. |e komt terecht in een moderne werkomgeving waar je de meest geavanceerde apparatuur aantreft. Het Motorhuis is een erkend leerbedrijf motorvoertuigentech niek in samenwerking met ROC Leiden Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job bij een hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacature nummer naar: Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Lisse Of bel eerst voor meer informatie met Cynthia van den Bosch (071-535 18 00). Axima Installatieservice is onderdeel van het Belgische Axima en de Fabricom Groep. Binnen deze groep is Axima marktleider in de Benelux op het gebied van onderhoud en beheer van gebouwgebonden installaties. Axima installatieservice verzorgt de onderhoudswerkzaamheden voor gebouwgebonden installaties in heel Nederland. Onze vakgebieden zijn o.a. verwarmingsinstallaties, elektrische en/of hydraulische systemen, liftinstallaties, toegangsvoorzieningen, luchtbehandeling en klimaatvoorziening. Axima Installatieservice heeft ca. 280 medewerkers, verspreid over het hele land en vormt hiermee een van de grootste aanbieders van onderhoud en beheer. AXIMA Installatieservice Medewerkers van de Motorhuis Groep hebben altijd een streepje voor W'nsldeling Studiekostenvoorzieningen. Bedrijft- spaarregeling Hoge penoneehkodingen Ióók op brandstof) en Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken SECRETARESSE voor ca. 32 uur per week Zoek je een nieuwe uitdaging? Wij zoeken een nieuwe secretaresse binnen ons team die zich o.a. bezig houdt met: Het uitwerken van correspondentie voor o.a. 'directie en accountmanagers Agendabeheer Notuleren van vergaderingen Functie-eisen. MBO-niveau Goede Nederlandse uitdrukkingsvaardigheid in woord en geschrift Communicatief sterk Initiatiefrijk Ervaring met MS Office en notuleren Wij bieden je een prettige, informele werksfeer, met daarnaast aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden. Verder besteden we veel aandacht aan opleidingen en ontwikkeling van medewerkers. Wilt u meer weten over de functie? Neem dan contact op met mevrouw G A. den Hollander, Manager Algemene Zaken. Telefoonnummer: 071- 5731104 Indien je jezelf herkent in bovengenoemde functie, dan nodigen wij je graag uit om te solliciteren. Je kunt jouw brief, binnen 2 weken, richten aan: Axima Installatieservice B.V. Afdeling Personeelszaken, Postbus 1042, 2302 BA Leiden. Admiraal Banckertweg 23 2315 SR Leiden Telefoon 071 - 522 29 19 Telefax 071 -522 22 24 E-mail info@duprie.nl Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, in nieuwbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. Ons bedrijf is ISO-Norm 9001 en V.C.A.** gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Restauratie. Wij zoeken en een Indien u ook kwalteit nastreeft en verder wilt bouwen aan de reputatie van ons bouwbedrijf en uw eigen toekomst, verzoeken wij u uw sollicitatie te richten aan: T.a.v. de heer R. Middelkoop, Postbus 2309, 2301 CH Leiden Koninklijke Ahrend NV (circa 2800 medewerkers en een omzet van 446 miljoen/ f 983 miljoen) verkoopt meubelen en artikelen voor de inrichting van kantoren en openbare ruimten. Ook wordt in eigen fabrieken een breed assortiment kantoormeubelen gemaakt. Zo is Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg met ruim 230 medewerk(st)ers verantwoordelijk voor het ontwikkelen, produceren en distribueren van een omvangrijk programma van zitmeubilair, scheidings wanden en tafels ten behoeve van de nationale en internationale markt. Leidinggevende en uitvoerende verantwoordelijkheden Als groepsleider (m/v) bent u verantwoordelijk voor de aansturing en optimalisatie van de dienst verlening van de Afdeling Financiële Administratie. U bent verantwoordelijk voor het voorbereiden opstellen en tijdig leveren van maand- en jaarrapportages. Ook maakt u rapportages met betrekking tot resul- tatenanalyses en voert u diverse verbandcontroles (goederenstroombewegingen) uit. Tevens verzorgt u de interne controle op de gegevensverwerking. U geeft leiding aan 6 medewerk(st)ers en u rappor teert aan de controller die u tevens vervangt bij zijn afwezigheid. HBO en ervaring Voor een goede invulling van deze functie dient u te beschikken over een opleiding op HBO-niveau (bij voorbeeld HEAO-BE) en relevante ervaring, bij voorkeur in een productiebedrijf. Verder beschikt u over goede communicatieve vaardigheden, ervaring in het werken met een ERP-systeem (Baan) is een pre. Perspectieven in een dynamisch bedrijf Ahrend Produktiebedrijf Zwanenburg is sterk innovatief bedrijf dat stevig in de markt staat em gekenmerkt wordt door een 'no-nonsense-sfeer'. Hee de kwaliteiten om deze positie succesvol in te vul dan kunt u rekenen op een dynamische baan en goj studie- en doorgroeimogelijkheden. Voor meer informatie over deze functie kur contact opnemen met de heer T. Fokker, Controller met de hieronder genoemde Manager Personeel Organisatie, telefoon 020-4074284. Uw schrifte! sollicitatie kunt u sturen naar Ahrend Produktiebe Zwanenburg bv, ter attentie van de heer PAM. Hoeven, Postbus 4, 1160 AA Zwanenburg. E-mail: phoeven@ahrend.com Wij stellen geen prijs op acquisitie aan hand van deze advertentie. Acquisitie Advies Tell More verkoopt advertentieruimte voor dagbladen en tijdschriften, maakt afspraken voor accountmanagers, belt de mailing na, en verzorgt indien gewenst de mailing. Business to Business Fulltime/parttime Heb je geen ervaring, maar ben je overtuigd dat je commerciële talenten hebt, dan zorgen wij dat je door intensieve training en begeleiding een topper wordt, binnen onze organisatie. Heb je Lef, Doorzettingsvermogen, Enthousiasme, geen computervrees, spreek je ABN en wil je werken in een leuk team geef ons dan een telefoontje of stuur een sollicitatiebrief. Tell More, T.a.v. Lia Hoogeveen Postbus 336, 2400 AH Alphen a/d Rijn, Tel. 0172-419577 Vliko BV is een bedrijf dat zich bezighoudt met de in zameling en verwerking van afval- en reststoffen van overheden, bedrijven en particulieren. Hierbij wordt gebruik gemaakt van ruim 30 vracht wagens. De afvalstoffen worden o.a. verwerkt middels een mo derne sorteerlijn. Wij zijn op zoek naar Commercieel Binnendienstmedewerker m/v Functie-inhoud: opstellen en verwerken van offertes serviceover eenkomsten, verwerking van routes, ondersteuning van buitendienst bij commerciële aktiviteiten, telefo nisch contact met relaties, opzetten en coördineren enkele nieuwe aktiviteiten. Kortom, een functie met veel uitdagingen. Functie-eisen: - havo denk-en werknivo - sterke, krachtige persoonlijkheid met commercieel gevoel - ervaring niet vereist, doch zeker een pre - goede contactuele eigenschappen - goede beheersing van Nederlands in woord en ge schrift - ruime ervaring met geautomatiseerde gegevensver werking, in ieder geval Word Excel - collegialiteit De functie is full-time. Gezien de samenstelling van het personeelsbestand gaat de voorkeur uit naar een man in de leeftijd van 25-35 jaar. Geboden wordt een prima salariëring, afhankelijk van leeftijd en ervaring, evt. opleidingsmogelijkheden, overige goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een informele en praktische werksfeer. Schriftelijke reakties voorzien van c.v. graag richten aan: Dhr. H. J. Koen Achthovenerweg 17B 2351 AX Leiderdorp tel. 071-5892900 Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Vlamboog B.V. is gevestigd in Hoofddorp en maakt deel uit van ec Verenigde Bedrijven Groeneveld B.V. De Vlamboog is een professci organisatie die hoogwaardige lasgereedschappen produceert en u 'j|.; aan de Nederlandse als aan de exportmarkt levert. Daarnaast ham aj Vlamboog in lasgerelateerde persoonlijke beschermingsmiddelen. De Vlamboog heeft in de afgelopen decennia haar uitstekende pos de markt verworven door hoge kwaliteit en grote betrouwbaarheid Binnen de organisatie is een vacature ontstaan: fulltime De functie: In deze functie ben je verantwoordelijk voor de service activiteiten en ben je plaatsvervangend hoofd productie. Je onderzoekt en adviseert over product toepassingen. Je bent verant woordelijk voor de behandeling van klachten over producten en onderhoudt daartoe contac ten met klanten. Je draagt zorg voor het uit brengen en opvolgen van offertes m.b.t. repa raties. Verder behoort het bijhouden van techni sche informatie t.b.v. de commerciële afdeling, het opzetten en bewaken van de productie planning en algemene technische ondersteu ning tot deze functie. Wij zoeken: Je hebt een opleiding of werkervaring q niveau en je hebt affiniteit met elektrote: ,je en commercie. Je bent bekend met de dustrie en kunt zelfstandig werken. Je ervaring met logistieke en verkooponde nende programma's en Word Excel. Daarnaast heb je een goede beheersini de Nederlandse taal (in woord en gesel is je mondelinge vaardigheid in de Engs üt Duitste taal goed. Je hebt een positieve 'an actieve instelling. Wij bieden je een salaris dat past bij de en een interessant pakket aan secundaigev arbeidsvoorwaarden conform CAO- Kleinmetaai. dt Mocht je vragen hebben naar aanleiding van deze vacature dan kunt je contact opnemei W. F. Scheewe, Hoofd Administratie/P&O op telefoonnummer 023-5675554. Een schriftelif reactie kun je richten aan De Vlamboog, p/a VBG Bedrijven B.V., t.a.v. mevrouw E. W. Pel, Personeelsadviseur, Postbus 86, 3300 AD te Dordrecht (e-mail naar e.pel@vbg.nl) dt G E M E E N T E llAT WIJK X Voorlichter/C ommunicatiemedewerkeh Bent u toe aan een nieuwe stap in uw carrière Solliciteer dan naar de functie van (24-32 uur per week) Katwijk is een middelgrote gemeente, centraal gelegen in de Randstad. Een gemeente met een gezond financieel klimaat die investeert in de toekomst. De zee, het strand en de duinen zijn zeer in trek bij de inwoners en toeristen Vooi de ruim 40,000 inwoners en meer dan 1000 ondernemingen staan 300 medewerkers van de gemeente klaar. Uw functie U verleent ondersteuning bij de ontwikkeling en uitvoering van con plannen en 'adviseert het college van burgemeester en wethouders! °°r management over het te voeren communicatiebeleid. Voorts bent! Tel andere betrokken bij de interne informatievoorziening en informfl pers en het publiek over hel gemeentelijk beleid Ook heeft u een de verzorging van het voorlichtingsmateriaal De functie staat opa belangstellenden die óf 24 óf 32 uur per week willen werken. Wij vragen Het bezit van een HBO-diploma op het gebied van communicatie. Ervaring bij een overheidsorganisatie strekt tot aanbeveling. fit Wij bieden fje, een uitdagende functie in een dynamische omgeving. Een salaris v maal f 5848,- (of 2654,-) bruto per maand op basis van een 36- nkweek (functioneel salarisschaal 8, niveau 1 mei 2001). De in| afhankelijk van leeftijd; opleiding en ervaring. De gemeente Katw fók naast de gebruikelijke rechtspositieregelingen over goede seconclai en voorwaarden, zoals een gemeentelijke hypotheekregeling, spaarlüj |ggJ kinderopvangregeling, ruime studiefaciliteiten en mogelijkheden 0 cafetariamodel verlofdagen te (ver)kopen en om met fiscaal voordi of een pc aan te schaffen. Bij blijvend goed functioneren behoortK phi plaatsing in de uitloopschaal tot de mogelijkheden. Informatie Nadere informatie over deze functie wordt desgewenst verstrekt hoofd van de afdeling Besluursondersteuning Communicatie, de heer J.W.J. van Zijp, telefoon 071-406 24 80. Uw sollicitatie Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 3 april a.s. sturen Gemeente Katwijk, afdeling Personeel, Organisatie &r Informatieve Antwoordnummer 14009, 2220 VB Katwijk, onder vermelding va nummer 05C/01/01 op brief en enveloppe. Een postzegel plakken nodig. U kunt uw sollicitatie ook faxen via nummer 071-406239] naar het e-mailadres: vacatures@kaiwijk.nl a dig'' viTli'jjtfn mionliglng ACOl# 11 in Je Wel SAMEN en J, uHgeiwdtgJ ie sallidieitn. JRH IELCI rïari k ide

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 32