w Personeel Personeel 43 m umsim Automatiserings medewerker merk aan de winkel bij DekaMarkt corus Cateringmedewerkers m/v Zaterdagkracht catering m/v Bonda biedt jou i veelzijdige baan! inancieel-administratief MEDEWERKER (M/V) K ve ie Verkoper AGf m/v Uoofdkattière m/v MEDEWERKERS ZORGNET LEIDEN ■1 biedt hoogwaardige es aan bedrijven en en is met een wagenpark dan 200.000 lease-auto's ,end in zowel Nederland Als werkgever is Hertz modern, flexibel en dyna- l met korte lijnen en een tksleer. waar bovendien DE AFDELING Crediteurenbeheer zorgt voor de betaling aan onze leveranciers, zoals dealerbedryven en brandstofmaatschappyen. Wy zoeken ter versterking van het team een: medewerker crediteurenbeheer 4 DE FUNCTIEJe staat crediteuren te woord en zet je in voor tydige betaling. Voor het opschonen en beheer van de crediteurenlyst zoek je zaken uit, los je verschillen op en maak je correctieboekingen. Ook stroomlijn je het betalingsverkeer, verwerk je journaalposten en boekje aankoopfacturen van onze lease-auto's in. WIJ VERWACHTEN Je hebt een opleiding op minimaal MBO- niveau en gedegen kennis van, en interesse in, boekhouden. Je doet dit op de meest efficiënte manier en zoekt daarby constant naar automatiserings-oplossingen voor je dagelijkse werkzaamheden. Je kunt uitstekend overweg met Word en Excel. Je werkt nauwkeurig en bent flexibel, leergierig en een echte teamplayer. HET HONORARIUM Hertz Lease biedt een aantrekkelijk salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een uitstekende pensioenregeling en allerlei studiemogelijkheden. Geïnteresseerd? Stuur dan een e-mail naar hr.nl@hertzlease.com, of een brief met CV naar Hertz Lease, t.a.v. Otto Blom, Postbus 696, 2130 AR Hoofddorp. Voor meer informatie bel je 023 569 44 44 of kyk je op www.hertzlease.nl. voor diverse grote cateringbedrijven in Leiden en omge ving. De werkzaamheden bestaan o.a. uit het voorbe reiden van de lunch, het bedienen van het buffet, een voudig kassawerk en het schoonhouden van de werkvloer. Om in aanmerking te komen voor deze functie ben |erepresentatief, klantvriendelijk en in het bezit van zwart- wit kleding. Ervaring is een pré, maar niet noodzakelijk om aan de slag te gaan. De werktijden op de verschillende locaties varieren van 8.30 t/m 15.00. Er zijn zowel full- als parttime mogelijkheden: |e kunt zelfs voor slechts I dag in de week bij ons aan de slag. Spreekt dit je aan, stap dan eens binnen op de vestiging. Informatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 voor een postsorteerbedrijf in Leiden. Naast het klaar maken van broodjes en koffie, houd je de werkvloer schoon en help je klanten. Je bent representatief, klant vriendelijk en in het bezit van zwart- wit kleding.Verder is ervaring een pré, maar niet noodzakelijk. De werk tijden zijn van 7.00 tot 11.00. Informatie:(07l) 513 27 43, Tanja van Beekum Leiden, Stationsplein 212 tempo-team uitzendbureau www.tempo-team.nl fis hoofdkantoor in Hillegom zijn wij op iar enthousiaste kandidaten ter vervulling vacature (wegens uitbreiding) van: 0,4 -1,0 dienstverband rilsl Bonda's Veevoeder bureau B.V. is een onderneming die, als marktleider, actief is in de verkoop en logistiek van vochtrijke bij producten uit de levensmiddelen industrie. De Nederlandse de li akt een deel van de goederenstroom, Die werkzaamheden o.a de facturering aamheden die betrekking hebben op het (sub-) rundvee- en varkens- Doek; steunt en vervangt de medewerkers financiële nstratie. □IIU |eri ding op MBO niveau, bijv MEAO BE/BA, isch denken; leit, nauwkeurigheid, flexibiliteit, 'ichtheid; orkeur kennis van Exact, MS Office; ing is niet vereist, maar heeft de voorkeur ri in overleg te bepalen da gelden uitstekende arbeidsvoorwaarden opleidingen, kinderopvangregeling, pensioen- etc). houders zijn onze klanten. Continuïteit en kwaliteit in product en relatie, zowel extern als intern, zijn voor ons heel belangrijk. Onze organisatie kenmerkt zich door teamspirit en een open en informele werksfeer. vij on citatie graag richten aan Bonda's >n ve ïderbureau B V Postbus 369, 2180 AJ Ou m- Voor meer informatie kun je contact u jn en met Ed Brouwer, tel. (0252) 536136 e www bonda nl, e-mail: mail@bonda.nl. j uitl fe da nctie erk, rhuis illecti larkt is met 62 supermarkten, 24 slijterijen, 4 drogisterij- n, eigen productiebedrijven en distributiecentra een sbepalend supermarktbedrijf in Noord- en Zuid-Holland en land. Omdat wij blijven groeien zoeken wij ons filiaal te itede enthousiaste kandidaten voor de volgende functies: leze fulltime functie ben je het aanspreekpunt voor de afdeling Aardappelen, Groente en Fruit. Je wilt de erantwoording op je nemen voor de verkoop van de oducten. Het spreekt je aan om vaktechnische adviezen sven aan onze klanten, de hygiëne op jouw afdeling te \aken en het goederenbeheer optimaal te verzorgen. »m, je wilt resultaten boeken. Voor deze functie dien je in het bezit te zijn van het vakdiploma AGF en dien je op 'ki niveau te kunnen denken en werken. Ruime ervaring op Ie winkelvloer is voor jou en voor ons een voordeel. e fulltime functie ben je een belangrijke schakel binnen aal. Zo dien je medewerkers te kunnen aansturen, ben je Noordelijk voor het opmaken van de kassa's en neem je aan het wekelijkse kaderoverleg. Aangezien je in deze te maken hebt met de geldstroom is het van belang dat nauwkeurige werkwijze hebt. Ook heb je veel persoonlijk Dntact met onze klanten hetgeen betekent dat een lusiaste en klantvriendelijke houding zeer belangrijk is. agen voor deze functie een leeftijd van minimaal 25 jaar, opleiding op HAVO-niveau en een flexibele instelling als het gaat om werktijden. |rbeidsvoorwaarden van Dekamarkt zijn geregeld Daarnaast biedt DekaMarkt een prima studiekostenregeling en 10 procent korting op aankopen in onze filialen. 'Uw interesse gewekt informatie en/of aanmelding kun je ons il binnenlopen aan de Binnenweg 16-18 leemstede. Hier kun je vragen naar de bedrijfsleider de heer P.J. Zijp. f schrijf een brief naar DekaMarkt. ling P&O, t.a.v. mevrouw M. Demmers, °r"1 postbus 86, 1940 AB Beverwijk. ca,w,|f kan ook naar: m.demmers@dekamarkt.nl ZORGNET LEIDEN Julianastraat 74 2316 NZ Leiden Tel.: 071-524 09 60 ZORGNET LEIDEN is het centrale zorgloket in Leiden voor vragen op het gebied van zorg en aan zorg gerelateerde dienstverlening, huisvesting en welzijnsvoorzieningen. Tevens fungeert Zorgnet als aanmeldpunt voor zorgvoorzieningen, waarvoor een indicatie van het regionaal Indicatie Orgaan vereist is. Zorgnet maakt deel uit van de Stichting Dienstverlening Leiden voor ouderen en mensen met een handicap. Wegens het aanvaarden van een andere baan en het gebruik maken van de OBU-regeling, zijn we op zoek naar twee enthousiaste Voor 16 uur en 20 uur m.i.v. mei en augustus aanstaande De taken en werkzaamheden betreffen: het telefonisch en aan het loket beantwoorden van (hulp)vragen op het gebied van zorg, wonen en welzijn en in het kader hiervan: - het analyseren/verhelderen van de (hulp)vraag - het geven van informatie en advies - het verzorgen van de aanmelding voor voorzieningen (naar het RIO of intakes voor organisatie en instellingen) - het bemiddelen naar relevante voorzieningen, instellingen en organisaties het administratief afhandelen en verwerken van de hulpvragen (verzenden brieven, faxen, registratie, verslaglegging, archivering etc.) het actualiseren van en (mede) ontwikkelen van informatiemateriaal over van belang zijnde voorzieningen en regelingen op het gebied van zorg, wonen en welzijn het geven van voorlichting aan en het onderhouden van contacten met relevante organisaties en instellingen het deelnemen in samenwerkingsprojecten rond de functie "informatie en advies" het mede verder ontwikkelen en vormgeven van de één-loket-functie Functie-eisen: een klantvriendelijke houding: motivatie om samen met de hulpvrager te zoeken naar de best mogelijke oplossing enige jaren werkervaring in de sector zorg, wonen en welzijn strekt tot aanbeveling enige kennis van en ervaring met geautomatiseerde gegevensverwerking goede communicatieve en sociale vaardigheden zelfstandig kunnen werken en initiatieven kunnen nemen in combinatie met het goed kunnen samenwerken in een klein teamverband. een flexibele opstelling, kunnen omgaan met veranderingen bereidheid aanvullende deskundigheden te ontwikkelen een afgeronde opleiding op MBO- evt. HBO-niveau, bij voorkeur in de sfeer van maatschappelijke dienstverlening. Arbeidsvoorwaarden: De medewerker Zorgnet is aangesteld bij de Stichting Dienstverlening Leiden waarvoor de CAO- Welzijnswerk van toepassing is. Aanstelling geschiedt vooralsnog voor de periode van een jaar, schaal 12 t/m 24. Voor inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw M. Kamphuis of mevrouw J. D. Brouwer-Vrugt (medewerkers Zorgnet) telefoon 071-524 09 60 of mevrouw G. Snelder (adjunct-directeur) telefoon 071-512 37 44. Sollicitaties kunt u voor 7 april aanstaande richten aan de sollicitatiecommissie medewerker Zorgnet, Stichting Dienstverlening Leiden, Hooglandsekerkgracht 32, 2312 HV Leiden. Livingstone Building Industry B.V. is een internationale bouworganisatie met vestigingen in Nederland, Duitsland, Curasao en Groot Brittannië. Voor de verkoop van villa's en twee onder een kap woningen volgens de Livingstone bouwformule wordt gewerkt vanuit drie locaties in Nederland: Breda, Hoogeveen en Almere. De bouw van de projecten geschiedt door 100 erkende aangesloten aannemers/dealers. Voor de versterking van ons team hebben wij de volgende vacature: SALESMANAGER VILLABOUW M/V voor de verkoop vanuit de vestiging te Almere. Gevraagd wordt Onze salesmanager is een communicatieve persoonlijkheid met verkooptalent om aspirant kopers van de individuele villabouw te begeleiden naar een optimaal bouwplan, dat architectonisch en stedenbouwkundig past in het uitbreidingsplan. Alle facetten van gezinssamenstelling, budget en bouwtijd worden door hem mede geadviseerd. Wij denken aan een bouwkundige, kan ook architect zijn, die deze voortdurende uitdaging met enthousiasme en overtuiging tegemoet wil treden. Ervaring en een goede opleiding zijn in dit kader belangrijk. Geboden wordt: Een zelfstandige functie in een jonge dynamische organisatie, met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Cursus- en praktijkopleiding zullen in Breda plaatsvinden. Schriftelijke sollicitatie, voorzien van C.V. kunt u richten aan Livingstone Building Industry B.V., Postbus 6533, 4802 HM BREDA t.a.v. de directie. BUILDING INDUSTRY Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. GLI Europe BV, een dochter van het Amerikaanse Gaming Laboratories International is een onaf hankelijk testlaboratorium voor kansspelautoma ten (fruitautomaten e.d.). Vanuit de Europese vesti ging in Hillegom worden kansspelautomaten getest en gecertificeerd voor Amerika, Europa en Afrika. GLI Europe heeft op dit moment 14 medewerkers. Door de toename van de werkzaamheden en de groei van het bedrijf zijn wij op zoek naar een: ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER die in samenwerking met de engineers de (deels standaard) rapportage van de geteste ap paratuur zal opmaken. Verder behoort tot je taken het onderhouden van databases voor in ventaris en onderhanden werk. Op termijn zal je ook verantwoordelijk zijn voor het admi nistratieve onderhoud van ons kwaliteitssysteem. Gevraagd: Een enthousiaste collega met: Administratieve ervaring of opleiding. PC vaardigheden als MS Word en dataverwerking en een flexibele maar accurate instel ling. Beheersing van de Engelse taal is een must. Duits en Spaans zijn een pre. Geboden: Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (afhankelijk van ervaring en leef tijd). Een baan waarbij je fungeert als spin in het web en betrokken bent bij het hele proces. Doorgroeimogelijkheden. Kortom een uitdagende job binnen een professioneel maar informeel team. Ben jij degene die we zoeken? Schrijf dan een brief of E-mail met CV aan: GLI Europe BV T.a.v. Kees Jan Bosch Noorderlaan 11 2182 GZ Hillegom Tel.: 0252-529838 keesjan@gli-eu.com Corus is de naam van een nieuwe wereldspeler. De onderneming is in het najaar van 1999 ontstaan uit het samengaan van Koninklijke Hoogovens en British Steel. Corus heeft Europa als thuisbasis en beschikt over een internationaal productie- en distributieapparaat. Vestigingen zijn onder meer in het Verenigd Koninkrijk, Nederland, Duitsland, België, Noorwegen en de Verenigde Staten. Met een breed pakket aan metaalproducten - staal, aluminium en roestvrij staal - kan Corus tegemoet komen aan de wensen van een wereldwijde klantenkring. De belangrijkste markten zijn de bouw, de automobielindustrie, de lucht- en ruimtevaart, de scheepsbouw, de energiesector, de machinebouw, verpakkingen en constructie. Corus telt 23 business units die zich richten op specifieke markt-productcombinaties. In Europa neemt Corus de eerste positie in voor wat betreft productie en verkoop van staal en staat op de vijfde plaats met de productie van gewalst aluminium. Corus heeft een omzet van 14 miljard Euro en telt 60.000 medewerkers. Het hoofdkantoor is gevestigd in Londen. Corus Packaging Plus (CPP) produceert per jaar zo'n 1,5 miljoen ton blik voor ver pakkingsmateriaal Met productielocaties in IJmuiden, Trostre en Ebbw Vale (UK-Wales), Bergen (Noorwegen) en Duffel (België) is CPP de grootste blikproducent ter wereld. Op de afdeling Informatie en Communicatie Technologie (ICT) van CPP in IJmuiden zoekt het team van 20 mede werkers versterking. Op korte termijn is er plaats voor een deskundige AUTOMATISERINGS MEDEWERKER (M/V) Functie Automatiseringsmedewerkers bij CPP in IJmuiden beheren zowel functioneel als technisch een aantal systemen voor logistiek en procesbesturing. Enerzijds worden bestaande informatiesystemen beheerd. Anderzijds worden systemen in projectverband vernieuwd of vervangen. In deze functie ligt de nadruk sterk op het ver talen van ontwikkelingen in het vakgebied naar goed werkende en goed te beheren ICT-oplossmgen Daarbij is het noodzakelijk dat je beschikt over - kennis van de processen in het klant- gebied Productie - capaciteiten om contacten met de gebruikers te onderhouden - inlevingsvermogen en overtuigingskracht. Een goede samenwerking met collega's en klanten is van essentieel belang om'uiteinde lijk een gezamenlijk positief resultaat te behalen. Profiel Je bent van nature klantgericht, stressbe stendig en een echte teamplayer. Je beschikt over een analytisch denkvermogen en - een automatiseringsopleiding op HBO- niveau, AMBI of gelijkwaardig - kennis van en ervaring met applicatie ontwikkeling, besturingssystemen en programmeertalen - algemene kennis van database systemen - bekendheid met MS-Office/Windows-NT omgeving - capaciteiten om, in overleg met de gebruikers, zelfstandig applicaties te ontwikkelen en te beheren - uitstekende communicatieve vaardigheden. Carrière Kies je voor Corus, dan kies je voor een persoonlijke groei in een modern indus trieel bedrijf met uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie Voor meer inhoudelijke informatie over de functie kun je tijdens kantooruren contact opnemen met Fred Vreeburg, telefoon 0251-497334. Belangstelling? Denk je de functie goed en met plezier te kunnen vervullen? Schrijf dan binnen 14 dagen een brief met CV. onder vermelding van HL R592, naar Corus Strip Products IJmuiden Services Personeelsbemiddeling t.a.v. de heer W. Roubos Postbus 10.000 1970 CA IJmuiden e-mail: pers.bemiddeling@corusgroup.com Een psychologisch onderzoek kan tot de selectieprocedure behoren. Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 31