Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel O I cedar ICO/ATHIBU BN bp 51 u^l m 1 a Groep Vegro stoutenbeek Medewerker logistiek en administratie (m/v) Research Facilitair Bedrijf medewerker kantine «-* Account Managers M/V GEM IVA-SVG - IAG 24 MAART 2001 e kan combineren wordt geplaatst t saven grote vestigingen in ons land, is Stoutenbeek ■aangevend op het gebied van woninginrichting. Hitenbeek onderscheidt zich door een grote diversiteit li collecties uit binnen- en buitenland. Van modern jesign tot klassieke stfjimeubels. Bij de Stoutenbeek iep behoren ook Pot Stoutenbeek en het in lederen zit* iels gespecialiseerde Mondileder. n voor onze Stoutenbeek-vestiging in Leiderdorp per ■ct op zoek neer een taleur (m/v) I persoon die wij zoeken krijgt ais smaakmaker in onze onzaal de ruimte. De meest uiteenlopende meubels en jrieuraccessoires weet u binnen de diverse assortl- tgroepen feilloos te combineren. Uw creatieve inzicht t ook tot uiting in de decors die u zelf ontwerpt en iraardigt. U bent niet etleen trendsetter, maar ook rolger en speelt in op de specifieke smaak van qnze daarnaast minimaal een mbo-opieiding hebt irond (werkervaring in een vergelijkbare functie is «en graag in taamvarband werkt niet bang bent om Bf n te pakken trends In winkelinrichting op de voet I, dan kunnen wij u goede primaire en secundaire Idsvoorzieningen bieden. it kunt uitkijken naer een zeer afwisselende baan en een Mrerlng die in verhouding staat tot de zwaarte van uw die. Solliciteren kan tot 10 dagen na het verschijnen deze advertentie. Dicht uw brief aan Onderstaand 'trés, tar attentie ven de directie. Postbus 86. 5140 AB Waalwijk Telefoon (0416) 67 35 50 Bezoek ons ook op internet: www.stoutenbeek.nl INISTRATIEF MEDEWERKER (M/V) R DE AFDELING BOEKHOUDING ICO/ATHIBU B.V. toonaangevend leverancier van sanitair en loodgietersartikelen zoekt voor haar hoofdvestiging in Leiden: Onze voorkeur gaat uit naar een kracht met een administratieve opleiding. Sollicitaties richten aan de directie van ICO/ATHIBU B.V. Dhr. G. C. Sies Rooseveltstraat 6, Postbus 1019, 2302 BA Leiden Telefoon 071-5351700 A De Vereniging m gg mei lm gen in Nederland MI If koepelorganisatie iï 7 H ndse bloemenveilingen Hing Aalsmeer, jpemenveihng Holland, nveiling Flora, Veiling Bloemenveiling Oost hul en Veiling Vleuten t j 'professionele branche- fa ge estigd in Leiden, herken 30 mensen, die de afstemming ordinatie van landelijke teilen op het gebied au kwaliteit, logistiek. marktinformatie en belangenbehartiging y logistiek bestaat uit een fijf mensen Zij houden het in de markt en beheren van snijbloemen en Activiteiten die hier bij 'Jju: projectcoördinatie, milieu-aspecten, voorraadbeheer, ibewakingplanning en dniini stralie. goede administratieve g yi «ulersteunmg is daarbij onontbeerlijk. Daarom zoeken wi] een ERV anpl i etl Functie: U bent verantwoordelijk voor het verwerken van logistieke en-financiële gegevens binnen het cluster U werkt samen met de veilingen aan landelijk voorraadbeheer van verpakkingen U bent verantwoordelijk voor het databeheer rond codes en prijzen van verpakkingen U fungeert als vraagbaak voor de klanten van het cluster, veilingen, handelaars en kwekers U verzorgt financiële rapportages Functie-eisen: U bent een zelfstandig en initiatiefrijk persoon met goede communicatieve vaardigheden U bent iemand die accuraat en inzichtelijk kan werken en helder kan rapporteren U hebt minimaal MBO werk- en denkniveau U hebt ervaring met administratief beheer en het digitaal verwerken van gegevens Affiniteit met de sierteeltsector is een pre De VBN biedt: Een afwisselende groeifunctie, die u de mogelijkheid geeft uw kwaliteiten in de dynamische veilingwereld in te kunnen zetten. Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Gaat u de uitdaging aan? Schrijf dan voor 16 april a.s. een sollicitatiebrief aan de VBN, t.a.v. E. S. Rijnders, secretaris, Schipholweg 1, 2316 XB in Leiden. Heeft u vragen over de functie-inhoud? Bel dan met dhr. J. v.d. Put, coördinator logistieke middelen van de VBN, telefoon (071) 565 95 88. www.vbn.nl Bent u de helpende hand....? Wij zijn Vegro Verpleegartikelen, een groeiende organisatie op het gebied van verhuur en verkoop van verpleegartikelen, gevestigd te Katwijk, en wij hebben op dit moment de volgende vacatures: Commercieel medew. (40 uur/week) Dit betreft een zelfstandige functie welke op dagelijkse basis bijvoorbeeld de volgende taken omvat; In- en verkopen van verpleegartikelen Relatiebeheer zowel intern als extern Commercieel administratieve handelingen Voor deze functie zoeken wij iemand die aan (bijna) alle volgende kwalificaties voldoet; HAVO niveau, ca. 25 jaar, stressbestendig, representatief, verkoopervaring en in bezit van rijbewijs B. Ziekenverzor^ende(n) (40 uur/week) Wil je binnen de zorg wel eens iets anders? Wij zoeken ervaren zorgverleners die hun horizon willen verleggen! Ten behoeve van het bezorgen, installeren en ophalen van verpleeg artikelen alsmede het verstrekken van informatie omtrent het gebruik van deze artikelen zoeken wij mannen met een dienstverlenend karakter. Heb je; kennis van verpleegartikelen, een representatief uiterlijk, een flexibele instelling en evt. rijbewijs B? Dan kunnen wij je uitstekend inpassen als chauffeur of bijrijder. Informeer naar de mogelijkheden! Wil je meer over een functie weten bel dan met René of Simone via telefoonnummer 071-40 80 600, een schriftelijke sollicitatie (incl. C.V.) kan verstuurd worden naar Postbus 79, 2250 AB in Voorschoten. Het BOUWMAGAZIJN waar je voor een LEUKE JOB moet zijn! Bouwmaat is een snel groeiende keten van groothandels in bouw producten. Het merendeel van onze klanten is werkzaam in de sector Herstel, Renovatie en Onderhoud. Service, kwaliteit en ondernemerschap staan bij Bouwmaat voorop. Wij leveren aan vaklieden en werken dus ook met vaklieden. Voor onze Bouwmaatvestigingen in de Randstad zoeken wij: Vestigingsadministrateur m/v Als vestigingsadministrateur ben je verantwoordelijk voor de financiële administratie. Je houdt toezicht op de dagelijkse administratie en voert deze ook zelfstandig uit. Je houdt je o.a. bezig met controle en bewaking van de bedrijfskosten, debiteurenbewaking en managementrapportages. Verder begeleid je de administratie assistent. Waaraan moet je voldoen? Accuraat Affiniteit met commercie Een MEAO of MBA opleiding Bij voorkeur 2 jaar relevante werkervaring Wat biedt Bouwmaat? Afwisselend werk met een hoge mate van zelfstandigheid en verantwoordelijkheid Uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden Opleidingsmogelijkheden en persoonlijke ontwikkeling Doorgroeimogelijkheden Geïnteresseerd? Reageer binnen 14 dagen naar: Van Neerbos Bouwmaten B.V., t.a.v. Edith Koster, Bedrijventerrein Oost 1, Stephensonweg 8, 4207 HB Gorinchem, tel. 0183-646041, e-mail ekoster@bouwmaten.nl Het Bouwmagazijn waar de vakman moet zijn. Research Facilitair Bedrijf ondersteunt de werkmaatschap pijen die deel uitmaken van Research voor Beleid Holding. De afdeling Kantine verzorgt de 200 medewerkers van de holding met koffie en thee, organiseert de dagelijkse lunch in het bedrijfsrestaurant en de catering voor andere bedrijsevenementen. Voor deze afdeling zijn wij vanaf 1 mei op zoek naar een 20 uur p/w Je gaat dagelijks tussen 12 en 16 uur met vier collegas aan de slag, soms begin je iets eerder. Wij zijn op zoek naar een gezellige collega die goed in teamverband kan wer ken, een appel van een peer weet te onderscheiden, van afwisseling houdt en een prettige werksfeer met veel jonge collegas op prijs stelt. Ben je toe aan een nieuwe uitdaging? Kom ons dan versterken in ons bedrijfsrestaurant. Schrijf naar: Research Facilitair Bedrijf, t.a.v. Dhr. A. Huyg Schipholweg 13-15, 2316 XB Leiden www.rvbh.nl Research Facilitair Bedrijf, Schipholweg 13-15 Leiden Centrum voor Dienstverlening Auteurs- en aanverwante Rechten Cedar bv verleent diensten aan 11 auteursrechtorganisaties, die werkzaam zijn op het gebied van het auteursrecht voor o.a. schrijvers, uitgevers, kunstenaars en fotografen. Bij Cedar werken 45 personen waaronder 33 commercieel administratieve medewerkers. Cedar is gevestigd in het copyrighthuis te Amstelveen, waar tevens de muziekauteursrechtorganisatie Buma/Stemra gehuisvest is. Medio 2001 gaan wij verhuizen naar Kantorenpark Transpolis Beuken horst Oost in Hoofddorp, alwaar wij onze intrek zullen nemen in het nieuwe kantoor „Gemini". Cedar zoekt voor de Stichting Pro en de Stichting Leenrecht: De Stichting PRO behartigt de belangen van Nederlandse en buitenlandse uitgevers met betrekking tot het kopiëren van beschermd materiaal in „readers" door onderwijsinstellingen en de verdeling van leenrechtvergoedingen. De stichting Leenrecht is belast met incasso van vergoedingen die bibliotheken moeten betalen voor het uitlenen van boeken, cd's, video's, cdrom's, dvd's, etc. De stichting betaalt de gel den vervolgens aan verdelingsorganisaties die de leenrechtvergoedingen uitkeren aan individuele rechthebbenden. Functieprofiel voor beide functies: - Het uitwerken, afsluiten en beheren van regelingen met gebruikers, aangeslotenen en eventueel zusterorganisaties. - Het coördineren en informeren van medewerkers van de commercieel-administratieve eenheid. - Het verrichten van desk-research en het voorbereiden van c.q. als aanspreekpunt fungeren bij fieldresearch door derden. Het analyseren en interpreteren van de resultaten. - Het adviseren van de stichting op het gebied van marketing, automatisering en juridische zaken. - Het opstellen van managementinformatie, activiteitenplannen en begrotingen ten behoeve van directie Cedar en het bestuur van de stichting. - Het verzorgen van publicitaire activiteiten zoals mailings, brochures en nieuwsbrieven. Functie-eisen: - HBO (HEAO CE/EJ) denk- en werkniveau; Nima B is een pre. - Enige jaren ervaring in een vergelijkbare werkomgeving. - Uitstekend analytisch denkvermogen en goede contactuele eigenschappen. - Goede beheersing van tenminste de Nederlandse en Engelse taal. - Kennis van nieuwe media is een sterke pre. - Kennis van de in onze organisatie gebruikte hard- en software (Word/Excel). - Stressbestendig en creatief. Arbeidsvoorwaarden en duur: Het betreft hier een functie voor bepaalde tijd met de nadrukkelijke intentie het dienstverband om te zetten in een contract voor onbepaalde tijd. Cedar bv kent een 38-urige werkweek. Wij bieden uit stekende arbeidsvoorwaarden waarbinnen het salaris afhangt van leeftijd en ervaring. Sollicitatieprocedure: Voor nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met André Beemsterboer, Directeur Cedar bv, onder telefoonnummer 020-347 03 12. U kunt uw reactie sturen aan Cedar, ter attentie van mevrouw Netty Odekerken, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 725,1180 AS Amstelveen of per e-mail aan jobs@bumastemra.nl AC De Miening AC De Miening is één van de acriviteitencentra binnen het cluster dagopvang regio Noord en is gesitueerd op Swetterhage. In het activiteitencentrum wordt dagopvang geboden aan ongeveer 100 deelnemers in 10 verschillende groepen De groepen hebben allen een eigen karakter, maar kunnen grofweg onderverdeeld worden in groepen met gevaneerde activiteiten, groepen met aangepast tempo en kindergroepen. De activiteiten hebben tot doel het in stand houden en uitbreiden van vaardigheden op motorisch, cognitief, sociaal en communicatief gebied Binnen elke groep wordt gewerkt met Totale Communicatie. Bij het opstellen van het activiteitenplan wordt uitgegaan van de hulpvraag van ieder individu. Voor één van de twee kindergroepen zijn wij op zoek naar een ENTHOUSIASTE BEGELEIDER M/V (32 uur per week) vacaturenummer. 5981.39 De kindergroepen: In samenwerking met Kinderdagcentrum De Walnoot wordt vormgegeven aan dne structuurgroepen, één op De Walnoot en twee op De Miening. De groepen bestaan uit een klein aantal kinderen, wor den begeleid door twee begeleiders en zijn in projectvorm gegoten Het project zal een verwachte looptijd van 2 a 3 jaar hebben, waarna het een plaats in het bestaande aanbod zal krijgen Gedurende het project wordt er naar gestreefd om de kinderen zodanig te begeleiden dat een minder intensieve begeleiding tot de mogelijkheden behoort Functie-inhoud: - het begeleiden van kinderen, zowel individueel als groepsgencht, - het opstellen, uitvoeren en actualiseren van individuele begeleidingsplannen/activiteitenplannen; - het bieden van ADL-verzorging; - een bijdrage leveren aan huishoudelijke en organisatorische werkzaamheden; - een actieve bijdrage leveren aan team- en werkbesprekingen Wij vragen een collega die: - enthousiast is; - overzicht kan houden; - organisatievermogen bezit en initiatief neemt; - stressbestendig, kritisch en toch flexibel is, - goed kan samenwerken met collega's en ouders, goede contactuele vaardigheden heeft; - ervaring heeft in het werken met verstandelijk gehandicapten (liefst met kinderen); - een relevante HBO of MBO Z-verpleegkunde of vergelijkbare opleiding heeft afgerond; - kennis en ervaring met Totale Communicatie en autisme strekken tot aanbeveling Wij bieden: - dynamisch en afwisselend werk, - deskundigheidsbevordering, - ondersteuning door het consulententeam, - arbeidsvoorwaarden en salaris conform de CAO Gehandicaptenzorg. Informatie en sollicitatie: Voor meer informatie kun je contact opnemen met Dennis de Roo, locatiehoofd De Miening, telefoon (071) 580 62 39. Schriftelijke sollicita ties voor 2 april 2001 richten aan de afdeling P0&0 (regio Noord) van de Gemiva-SVG groep, Blankaartweg 2, 2381 AD Zoeterwoude Vermeld in je brief het vacaturenummer AC De Miening is een locatie die wordt beheerd door de Gemiva-SVG Groep. Medewerkers van de Gemiva-SVG-Groep worden aangesteld per regio. Voor deze vacature geldt een aanstelling voor regio Noord met als eerste standplaats Zoeterwoude-Dorp. De Gemiva-SVG Groep ondersteunt men sen met een verstandelijke, lichamelijke of meervoucfige handicap. Dat doen we bin nen éen van onze vijfentachtig kxaties m Zuid-Holland en Amsterdam, bij hen thuis of m hun werksituatie. Wij willen werken aan volwaardig burgerschap van mensen met een handicap. Daarom hebben wij oog voor hun beperkingen, maar vooral voor hun mogelijkheden en de eigen keu zes die zij maken, "Ondersteuning bieden een mensen met een handicap is mensenwerk en vraagt om samenwerking. Welke functie ook hebt, jij bent een belangrijke schakel in ét geheel. Jouw verantwoordelijk-heden en die van je collega's rijn groot. De ruim te dieftj daarbij krijgt, is dat ook." iVïmavjr AT—", VJTU wrt der M, btgikili: De Gemiva-SVG Groep-ondersteunt mensen M

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 25