Personeel Personeel Personeel Personeel Personet ICO/ATHIBU m NOORDWIJK www.seggment.nl kok (m/v) medewerker bediening w Ben je op zoek naar een baan met perspectief KAN JIJ DE CONCURRENTIE IN DE WIELEN RIJDEN? KW ADMINISTRATIEF FINANCIEEL MEDEWERKER M/V gemeente Administratief medewerker v/m ZATERDAG 24 MAART 2001 ot ICO/ATHIBU B.V. toonaangevend leverancier van sanitair en loodgietersartikelen zoekt voor haar hoofdvestiging in Leiden: REPRESENTATIEVE MEDEWERKER (M/V) VOOR DE SHOWROOM 'SANITAIR' Onze voorkeur gaat uit Sollicitaties richten aan de naar een representatieve directie van kracht met goede contactuele eigenschappen, ICO/ATHIBU B.V. een juist gevoel voor Dhr. G. C. Sies service en eigen initiatief. Rooseveltstraat 6, Vakkennis geniet de Postbus 1019, voorkeur. 2302 BA Leiden Telefoon 071-5351700 Vele interessante banen op MBO/HBO en universitair niveau. Telefoon (071) 576 42 06 In ons centrum vindt u 8 bow lingbanen, 5 pooltafels, biljart, elektronisch dart, bar. Voor een groot of klein feest kunt u in ons restaurant steengrillen, piramidegrillen, diverse buffet ten of k la carte dineren met een vier keer per jaar wisselende kaart (alleen bij reservering). Wij verzorgen arrangementen voor fami liereünies, bedrijfsfeesten, bruiloften enz. Wij zoeken: zelfstandige, creatieve 20-40 jaar, in bezit van HACCP. Voor 24 uur, aanvulling tot 38 uur mogelijk. vanaf 17 jaar als parttime of oproepkracht Stuur je schriftelijke sollicitatie naar: Bowling Patycentrum Noordwijk t.a.v. dhr. Hans Alblas van Panhuysstraat 100 2203 JS Noordwijk Tel.: 071 3612181 "O O O c E 3 c CD O 05 Q_ oÖ O) C O Alfa Base is gespecialiseerd in de (re-)productie van actuele professionele- en wetenschap pelijke informatie, onder ande re voor uitgevers. Alfa Base maakt producten als tijdschrif ten, nieuwsbrieven, losbladige informatiesystemen en manuals met behulp van een zeer geavanceerd prepublishing systeem, print-engines en fulfilmentmogelijkheden alsme de handelsdrukwerk; de mede werkers van Alfa Base zijn zeer betrokken bij de innovatieve processen, de klanten en elkaar. Het bedrijf is VPGI-gecertifi- ceerd (ISO-9002) en heeft ca. 165 medewerk(st)ers in dienst. ALFflVonse Stuyvesantlaan 3, 2404 XN Alphen aan den Rijn Telefoon 0172-46 6111, fax 0172-47 57 43 www.alfabase.nl Binnen de business unit Grafisch Bedrijf zijn wi] in het kader van de versterking van de financiële functie op zoek naar een Hoofd financiële administratie (m/v) je bent verantwoordelijk voor de financiële administratie en rapportage van de business unit Grafisch Bedrijf, Gezainenlijk met een ervaren medewerker verzorg je de dagelijkse financiële administratie en de periodieke (financiële) managementinformatie. Tevens ziet het hoofd financiële administratie toe op tijdige rapportage door de tweede business unit Publikatie Services en draagt zorg voor de gecon solideerde financiële rapportage en de daarbij horende analyses. Je bent eerste contactpersoon voor de financiers en de accountant en stelt de geconsolideerde jaarrekening op. Daarnaast geef je leiding aan de afdeling systeembeheer met een bezetting van twee fte's en aan de personeelsadministrateur. Je rapporteert rechtstreeks aan de algemeen directeur. Je beschikt over de volgende eigenschappen en opleiding: - Een enthousiaste en pragmatische persoonlijkheid die zelfstandig kan opereren en oog heeft voor continue verbetering. - Een meedenker die op een flexibele wijze met zijn collega's kan omgaan. - Kan gecompliceerde situaties structuur geven en heeft de vaardigheid om procesmatig te denken. - Een aantal jaren ervaring in soortgelijke functies waarbij ervaring in de grafische branche als een pre geldt. - Kennis van en ervaring met Excel en in algemene zin affiniteit voor automatisering. - Ervaring met ERP-pakketten is een pre. - Een financieel administratieve opleiding op SPD/HEAO-niveau. Bij Alfa Base Publikatie Processors kun je rekenen op een verantwoordelijke en zelfstandige baan in een dynamische omgeving. Je zult in een informele sfeer met flexibele collega's werken binnen een bedrijfscultuur waar veel ruimte voor ideeën en initiatieven en bestaat. Daarnaast kun je rekenen op de kans om mee te groeien met de onderneming en je eigen ambities te verwezenlijken. Vanzelfsprekend worden passende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden geboden. Voor nadere informatie kun je bellen met Thomas Schuthof, telefoon 0172-466104 of 06-15062326 (ook 's avonds). Indien je geïnteresseerd bent zien we je jouw schriftelijke sollicitatie met c.v. graag binnen 14 dagen tegemoet. Duinstede is een gecombineerd verpleeghuis met 122 plaatsen verdeeld over 4 afdelingen met elk hun eigen cultuur. Wij werken vanuit de gedachte dat onze bewoners in een afhankelijke positie zitten en daardoor kwets baar zijn. De medewerkers in de directe zorgver lening vervullen "de spin in het web" functie voor bewoners Zij zijn hun vertrouweling, vraagbaak, schakel naar de familie en de kurk waar hun leven op drijft. De verzorgende met E.V.V.-schap is hierbij ook verantwoordelijk voor de coördinatie van de zorg rondom de bewoner en fungeert als aanspreekpunt voor het hele huis buiten kantoortijden Van onze medewerkers die zo dicht bij de bewoners staan, verwachten wij dat zij in staat zijn die zorg te leveren die aansluit bij de individuele behoefte van iedere bewoner. Deze verantwoordelijkheid en zelfstandigheid maken het werk binnen Duinstede veelzijdig en boeiend Ter versterking van afdeling de Ganzenhoek zoeken wij kandidaten m/v voor de functie van Verzorgende (IG) voor minimaal 24 uur per week in alle diensten Wil je bij ons komen werken? De afdeling richt zich op kwaliteitsverbetering onder andere door middel van E.V.V.-schap en biedt hiertoe gerichte onder steuning. Daarnaast kun je je persoonlijke kwaliteiten verder ontwikkelen door deelname aan diverse commissies, bijvoor beeld op het gebied van tilbeleid, verbeteren van de woon omgeving, overleg met familieleden. Onze deuren staan wijd open voor zowel ervaren als minder ervaren kandidaten. Ook herintreders zijn van harte welkom Het is van belang dat je emotioneel tegen een stootje kunt en tolerantie, geduld en incasseringsvermogen hebt. Verder vinden wij nieuwsgierigheid belangrijk het willen begrijpen waarom een bewoner reageert zoals hij/zij doet en willen zoeken naar wat een bewoner leuk vindt. Voor deze functie moet je uiteraard in het bezit zijn van een relevant diploma. Wat bieden wij? Een baan waar volop ruimte is voor ontplooiing en faciliteiten om te ontwikkelen in het beroep. Mocht je nog geen ervaring hebben met het werken met (dementerende) ouderen dan kunnen wij in overleg met jou de juiste begeleiding bieden om je kennis, kunde en vaardigheid op dit gebied te ontwikkelen. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Het salaris is afhankelijk van opleiding, ervaring en leeftijd. Geïnteresseerd? Voor meer informatie of voor het maken van een afspraak kun je contact opnemen met Jan Combee, afdelingsmanager (telefoon 070-512.26.12). Je schriftelijke sollicitatie kun je ook direct richten aan Jan Combee. Ons adres is Deijlerweg 208, 2241 AL Wassenaar Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Daewoo is een jong en dynamisch internationaal bedrijf, dat met de Matiz, Lanos, Nubira, Leganza en Tacuma eigentijdse en zeer complete auto's produceert en distribueert. Na de succesvolle introductie in 1995 is inmiddels een stevige positie op de Nederlandse auto markt veroverd. Op dit moment zijn er ruim 50.000 Daewoo-rijders in ons land en dit aantal groeit in snel tempo. Daewoo positioneert zich als meest consumentvriendelijk automerk en wil binnen een aantal jaren tot de top-10 van autoproducenten behoren. Naast onze auto's zijn het ook onze mensen die in belangrijke mate bijdragen aan het realiseren van deze doelstelling. Zowel op het hoofdkantoor als bij de dealers werken stuk voor stuk vakmensen die collegialiteit en klantvriendelijkheid hoog in het vaandel hebben staan. Daewoo Leithon Cars is op zoek naar VERKOPER (M/V) DE FUNCTIE Je werkzaamheden als verkoper zullen bestaan uit het verkopen van" nieuwe en gebruikte auto's en het leggen van contacten met potentie- Ie kopers. JE PROFIEL Wij zijn op zoek naar een kandidaat die affiniteit met de automotive branche heeft, MBO werk- en denkniveau, kennis van MsWord en Excel en in bezit van een rijbewijs B. Kun je zelfstandig en in team verband werken, heb je goede contactuele eigenschappen en geen 9 tot 5 mentaliteit: dan ben jij de verkoper die wij zoeken! WIJ BIEDEN Wij bieden een goed salaris in overeenstemming met de functie, een auto van de zaak, opleidingsmogelijkheden en een leuk en jong team die jou helpt je target te behalen. UW SOLLICITATIE Kun je je hierin vinden, stuur dan een brief met je motivatie, voorzien van C.V. naar: Leithon Cars, t.a.v. de heer W.J. Beving, Postbus 630,2300 AP te Leiden. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heerW.J. Beving, telefoon 071-521291 I. U BENT TOE AAN 'N DAEWOO Leithon Cars Maredijk 175, Leiden, 071 -521291 I e-mail: leithon@daewoo.nl Zorggroep Horst en Vlietstreek is een betrokken organisatie die hulp biedt aan 17.500 cliënten. Ruim 1800 medewerkers zijn dagelijks fn touw op het gebied van Thuiszorg, Maatschappelijk Werk, Verzorgingshuiszorg, Jeugdgezondheidszorg, voe dingsadviezen en Gezondheids voorlichting. Kwaliteit van zorg staat bij de Zorggroep Horst en Vlietstreek altijd op de eerste plaats. H6T WERKGEBIED: Rijswijk Leidschendam Voorburg Voorschoten Wassenaar Bent u het rekenwonder dat ons financiële team komt ver sterken? Zorggroep Horst en Vlietstreek is wegens groei van financiële werkzaamhe den op zoek naar een enthou siaste nieuwe collega. UW BASIS Als administratief financieel mede werker van Zorggroep Horst en Vliet streek bestaan uw taken uit het ver zorgen van de crediteurenadmini stratie, het boeken van grootboek rekeningen en het maken van betaal opdrachten. Verder ontfermt u zich over de debiteurenadministratie en onderhoudt u contact over betaalach- terstanden. Ook de periodieke contro le van het grootboek en de saldiba- lans, het voorbereiden van diverse ex ploitatieoverzichten en het mede op stellen van deelbegrotingen en jaarre keningen behoren tot uw takenpak ket. Wij zijn op zoek naar gemotiveerde kandidaten met een afgeronde oplei ding op MBA- of MEAO-niveau die er varing of affiniteit hebben met auto matisering. U werkt graag in teamver band, beschikt over administratief inzicht, accuratesse en goede contac tuele eigenschappen. UW PERSPECTIEF Wij bieden u een werkplek in een klein, enthousiast en gezellig finan cieel team waarbinnen u een belang rijke spil bent. Het betreft een dienst verband van 32 tot 36 uur per week. Uw salaris en arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Thuiszorg. BENT U DE COLLEGA DIE WE ZOEKEN? Voor meer informatie kunt u c(|™ opnemen met de heer C. Smit, hoofd financiële administratie, tel.: (070) 307 52 10. Stuur uw schriftelijke sollicitatie a; 7 april 2001 naar: Zorg u Horst en Vliet Afdelii Geestbrug! 2281 CX Zorggri HORST EN VLIETS Noordwijk 'de bloemenbadplaats' is een gemeente van circa 25.000 inwoners met internationale allure en goede recreatie- en uitgaansmogelijkheden. Noordwijk werkt met enthousiasme aan de verbetering van de gemeentelijke organisatie. De sleutelwoorden hiervoor zijn klantgerichtheid, flexibiliteit, kwaliteit en bedrijfsmatig werken. De organisatie van de gemeente Noordwijk is opgebouwd uit drie sectoren: Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer, Publiek en Welzijn en Bestuurs- Managementondersteuning (BMO). Bij de afdeling Milieu van de sector Ruimtelijke Ontwikkeling en Beheer is in verband met formatie-uitbreiding voor een periode van twee jaar de functie beschikbaar van met affiniteit voor milieuzaken voor 36 uur per week (de mogelijkheid om de functie parttime te vervullen is bespreekbaar) Wat vragen wij? Onze nieuwe collega: - beschikt over een opleiding op middelbaar niveau; - heeft ervaring met geautomatiseerde systemen; - beschikt over typevaardigheid en accuratesse; - is flexibel en beschikt over goede contactuele eigenschappen. De functie. De werkzaamheden van onze nieuwe collega zijn: - het invoeren van gegevens in een geautomatiseerd bedrijfsinformatiesysteem en bodeminformatiesysteem; - het controleren en registreren van bodemgegevens bij meldingen in het kader van het Bouwstoffenbesluit; - het voorlichten en informatie verstrekken over bodemzaken in relatie tot het Bouwstoffenbesluit; - de administratieve ondersteuning van de afdeling en overige werkzaamheden op een min of meer vergelijkbaar werk- en denkniveau. Wat bieden wij? Het salaris wordt voorlopig vastgesteld op de ingeschatte aanloopschaal 6, zijnde maximaal f 4.560,-- bruto per maand of de ingeschatte functieschaa zijnde maximaal f 4.996,-- bruto per maand. De functie dient nog definitief te worden gewaardeerd. Informatie: Voor nadere informatie over de functie kunt u terecht bij de heer O. van Helden, afdelingshoofd Milieu, telefoon 071-3660270. Uw sollicitatiebrief met cv (o.v.v. vacaturenummer 2001-03 in de linkerbovenhoek van brief en envelop) kunt u zenden aan of inleveren bij de afdeling Personeel en Organisatie, Voorstraat 42, 2201 HW Noordwijk. Binnen tien dagen na verschijnen van deze advertentie dient uw brief in ons bezit te zijn. Vrouwen, gehandicapten en allochtonen zijn ondervertegenwoordigd in onze organisatie. De gemeente Noordwijk voert een beleid om deze achterstandsposities op te heffen. Kandidaten uit deze doelgroepen worden uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22