Succesvolle solicitatie Van Hanegem Richard Witschge wint het duel der verliezers Kalou drie duels aan de kant SCOREbord n de Bilt en La Lau t naar NK atletiek r 'el )IOK - Athletics Enschede (14.30) k I TOn van GEfTHTIElEn Witschge mag weg 39 r3TA e levert bijna vijf mille op De collecte bij wedstrijden in de zaterdaghoofdklasse A |4.923,50 gulden opgeleverd. Het geld is bestemd voor de ■{offers van de cafébrand in Volendam. Bovendien heeft de [tie van Ter Leede tweeduizend gulden beschikbaar gesteld. dehaage meldt zich af voor 1500 Jochem Uytdehaage heeft zich afgemeld voor de 1500 van de wereldbekerwedstrijden schaatsen in Hamar. De van Gerard Kemkers wil na enkele drukke weken wat rust iwen en rijdt daarom komend weekeinde alleen de 5 kilo- Jeroen Straathof vervangt hem op de schaatsmijl. Eerder Idde Rintje Ritsma zich om dezelfde reden af voor de 5 ki- feh De Fries rijdt alleen de 1500 meter. Voor komend sei- noet hij zich met het oog op de Olympische Spelen speci- in in een afstand. Daarmee heeft deze beslissing nog niets ken, zei Ritsma gisteren. isshoppers veegt Hoofddorp iDORPDe basketbalsters van Univentio/Grasshoppers egen gisteravond staartploeg Hoofddorp met ruime cij- 1-96. Alleen in de beginfase kwamen de Katwijksen, zon- geblesseerde Marloes Driessen, even in de problemen iet 7-2 stond voor de thuisploeg. Bij rust (15-47) was hoppers alweer de situatie meester. Grasshoppers: Talia Versteeg 26 (6 driepunters), Faber 21, De Jong 19, jnhuys 14, Bransz 12. nerink naar halve Finale f iagen Jan Siemerink heeft de halve finales bereikt van nnistoernooi in Kopenhagen. De 30-jarige Rijnsburger jn de kwartfinale in drie sets van de Amerikaan Cecil 6-4 6-7 6-3. Siemerink verloor de tiebreak van de twee met 8-6 nadat hij vier matchpoints had verspeeld. Sieme- ist zelf niet meer precies hoe lang het geleden was dat hij toernooi voor het ATP-circuit de laatste vier had bereikt. jaar in elk geval niet. Maar in augustus 1999 stond ik in spapolis in de halve finale. Daarna ben ik volgens mij nooit ~zo ver gekomen", zei hij. Kristie Boogert is er niet in ge- 1 zich te plaatsen voor de halve finale van het tennistoer- n Doha. Ze verloor in de kwartfinale in drie sets van de ïische Adriana Gersi: 1-6 6-3 4-6. archieffoto anp 596 01 irtprijzen van Noordwijk wijk Mountainbi;keF;Simon Apperloo is uitgeroepen tot man van het jaar in de gemeente Noordwijk. Ineke de (dressuur) ontving uit handen van Henk Angenent de lor beste sportvrouw. Heren 1 van de Noordwijkse Golf- rerd beste team. Basketbalster Tanya Bröring van Grass es werd uitgeroepen tot het grootste talent en Jeanne Bal illeybalclub NOVO kreeg de prijs voor vrijwilliger van het verliest weer De zaalvoetballers van Bax verloren gisteravond uw. Nu was het Roermondse Fermonia met 6-1 veel te Bij rust stonden de Voorhouters al met 2-0 achter. In de e helft scoorde Hans van Marwijk namens Bax de 5-1. Si- kwam een divisie lager ook al niet tot winst. Scagha '66 i Schagen met 4-3. Na rust (0-2) ging het fout voor de Lei- irs. Robbert Bernadina scoorde alle goals voor Simeko. DolfRoks: 'Ik verheug me op de samenwerking' wilmar kortleever i de Bilt en Joost la Lau zich afgemeld voor de udse indoorkampioen- en atletiek in het Belgi- ent. Het duo van Leiden is geblesseerd. Van de |eft al enkele weken last voetkwetsuur. „Er zit hke ontsteking in", aldus jse. „Waarschijnlijk is die aakt doordat een net te (schoen steeds gedrukt pp extra botafzetting op el." .de Bilt liep met de bles- log enkele wedstrijden, Bloest twee weken gele pt nemen na een Europa ptreden in het Portugese ura. „Ik mag net een pribbelen, maar ik moet orzichtig zijn. Jammer, ZONDAG 18 FEBRUARI A.S. rugby d i o k U bent zondag a.s. weer welkom voor wedstrijden tussen de volgende teams: ii weten of de wedstrijd doorgaatKijk op www.diok.demon.nl Toegang gratis! ledereen is welkom aan de Smaragdlaan 101 te Leiden (tegenover 3 Octoberhal) KAMPEER-WINTER RUITERSPORT 'esteid I Rijndijk 4 Hazerswoude-Rijndijk !H Telefoon: 071-3414909 leiden piet ocks Dolf Roks werd dinsdag al geïnformeerd over de poging die Sparta zou gaan ondernemen om Wim van Hanegem te strikken als trainer. „Het is niet leuk om een stapje te rug te moeten doen", vindt de Zeeuw, „maar er zijn twee mensen onder wie ik zou willen werken: Cruijff en Van Hanegem." verantwoordelijkheid zou krij gen. Nu dit het geval is, verheug ik me op de samenwerking en ga ik er voor de volle honderd procent voor", aldus DolfRoks. Teleurgesteld over het ge dwongen stapje opzij zepehij niet te zijn. „Ik ben alleen te leurgesteld in het aantal punten dat we hebben behaald. Dan weet je dat dit boven je hoofd hangt. Ik heb veel krediet gehad van Sparta, want ik denk dat ie dere andere trainer al voor de winterstop zou zijn ontslagen. Maar eens houdt de goodwill op." „Sparta had eerst ook nog twee spelers kunnen aantrek ken en weer kunnen afwachten of er punten zouden worden behaald. En als dat niet was ge lukt, hadden ze alsnog een an dere trainer moeten aanstellen. Het is niet zo, dat ik nu opge- Tot minimaal aan het einde van dit seizoen is Willem van Hane gem met Sparta een contract overeengekomen. Dolf Roks zal naast Van Hanegem bij de se lectie werkzaam blijven. Van Hanegem stelde dit als explicie te voorwaarde voor zijn aantre den bij de Kasteelclub. Sparta wil Dolf Roks bovendien graag voor de club behouden. Hij heeft daar inmiddels positief op gereageerd. D d ctie waarin hij ook op termijn voor Sparta werkzaam zal kunnen blijven, wordt later ingevuld. „Ik was me ervan bewust, dat ik onder deze omstandigheden een stapje opzij moest doen. Wel heb ik gesteld, dat ik alleen bij de selectie actief zou kun nen blijven als iemand van het kaliber Van Hanegem de eind- lucht ben, want voor mij is dit nog steeds een verliespartij. Hadden we tien punten meer gehad, was er niets aan de hand geweest." „Ik zie het als een stap opzij, omdat Willem heeft gezegd dat hij niet wil dat ik onder hem ga werken. Bovendien doet het mij goed, dat Sparta mij weliswaar van het eerste heeft afgehaald, maar mij wel wil behouden voor een andere functie. Al blijft het vreemd, dat ik gisteren nog als hoofdtrainer in dienst was, terwijl ik wist dat er een andere trainer kwam." Dolf Roks prijst de moed van Van Hanegem om de ploeg over te nemen. „Zonder ook maar te vragen om versterkin gen. Ik vind het een moedige stap om je schouders eronder te willen zetten en te proberen om Sparta in de eredivisie te houden." Na zijn uitspraken van vorige week vrijdag voor Canal+ na de nederlaag tegen De Graafschap (2-1) is de zaak in een stroom versnelling geraakt. „Die ver slaggever vroeg me of ik de spe lers nog kon motiveren. Als ie mand anders het beter kan, zei ik doelend op Van Hanegem, dan mag hen het van mij over nemen. 'Laat mij erbuiten,' ant woordde Willem nog. Daarna is Van Hanegem zondag na Feye- noord-FC Groningen gevraagd of het serieus bedoeld was of hij Sparta wilde overnemen. Toen is het balletje gaan rollen en met alle publicaties erbij, die al lemaal positief waren over Wil lem, is het zover gekomen. Ik heb dat trouwens alleen maar in het belang van de club ge zegd. Want Sparta is het be langrijkste. Daar gaat het om." Gisteren trainde Sparta nog onder Dolf Roks, vandaag al onder Van Hanegem. De nieu we trainer kan morgen op het Kasteel tegen RKC in elk geval niet beschikken over Richard Elzinga, die met een pijnlijke teen tien dagen in het gips moet zitten. „Verder is iedereen fit", zegt Dolf Roks, die nog in het onge wisse tast waar het gaat om de opstelling gaat. „Willem heeft zijn eigen visie. Ik ben ook be nieuwd of hij de opstelling gaat veranderen." Fortuna - Ajax alleen nog aardig door confrontatie met Van Halst IbW sittard ype minkema maar ik had het kunnen weten. Ik had alweer anderhalf jaar nergens last van." La Lau blesseerde zich twee weken geleden tijdens een cross in Uden. De Leidenaar is waarschijnlijk nog geruime tijd uitgeschakeld met wat lijkt op een scheurtje in de kuitspier. Omdat de Leidenaars niet de enige atleten waren die afzeg den voor de 1500 meter man nen en de 3000 meter vrouwen, dreigen die beide onderdelen tijdens het Nederlands kampi oenschap helemaal niet door te gaan. De titelstrijd is ook gede valueerd door afzeggen van Rens Blom, Simon Vroemen, Gert-Jan Liefers, Jacqueline Poelman en anderen. Eerder deze week haakte ook Alphe- naar Martijn Ungerer gebles seerd af. Het leek toch zo'n mooi affiche. De avond van de verstoten voetballers, de wraak van de verschoppelingen. Fortuna - Ajax was immers Jan van Halst tegen Richard Witschge. De twee die door Ajax waren afge dankt, afgeserveerd, wegge gooid. Van Halst, uiteindelijk dit seizoen vertrokken naar Fortuna Sittard, maakte nog een warm gebaar. Hij gooide zijn bos bloemen in het vak vol F-side-fans. Het werd een avond van niks. Witschge en Ajax waren véél te sterk voor Van Halst en Fortuna (3-0) en andersom. Want eigenlijk was het de zwakte van de hekken sluiter die de tijdelijke terug keer van Witschge overscha- duwde. Jan van Halst en Richard Wit schge werden ooit gehaald als de grote regisseurs op het mid denveld. Van Halst door Jan Wouters, dje in de kale midden velder veel van zichzelf dacht terug te zien, Witschge al jaren eerder door Louis van Gaal. Ze werden door één en dezelfde trainer terzijde geschoven. Co Adriaanse haalde de bezem door de kleedkamer van zijn voorgangers en veegde het 'af val' bijeen in een donker hoek je. Aan spelen zouden ze niet meer toekomen, tenminste niet meer bij Ajax. Van Halst speelt nu weer elke week, bij degradatiekandidaat - zo erkent de speler ook zelf - Fortuna Sittard. Dat kan van Witschge niet worden gezegd. De Amsterdamme heeft een seizoenkaart gekregen plek zonder (voor-) uitzicht in de Arena: de bank. Zijn laatste op treden dateerde alweer van 30 oktober van het vorig jaar, thuis tegen RKC Waalwijk. Rafael van der Vaart moest op die avond meespelen met Oranje onder achttien. Witschge werd na 62 verstoten voetballers van Ajax over tot de zaken die ze voor heen deden. Witschge wilde (iW i mooie en soms effectieve din- nao gen doen met de bal, Van Halst jiW zocht en kreeg de duels, over ix^B het hele veld, negentig minuten lang. Hij kreeg alleen 'zijn' ploeg niet aan de gang. Ook Sl>v niet met stoere gebaren en ferm taalgebruik. Richard Witschge stapte als de grote winnaar van het veld. De winnaar van de verliezers. Richard Witschge stond aan de basis van twee van de drie treffers van Ajax. minuten naar de kant gehaald. Gisteravond moest hij weer op draven; Van der Vaarts zeuren de enkelblessure was erger ge worden. De prestatie van Wit schge - hij heeft immers geen enkel wedstrijdritme - was daarom veel groter dan die van Van Halst. Maar tegelijk kon Van Halst de achterstand met een ploeg als Fortuna natuurlijk nóóit goedmaken. Er waren momenten voor Van Halst en Witschge, beide in de eerste helft. Na tien minuten verstuurde de zittende Ajacied een mooie pass de diepte in. Wamberto rende naar de ach terlijn, Galasek scoorde. Tien minuten later was Van Halst aan de beurt. Hij zag de ruimte, de bal kwam waar hij hem wil de hebben. De lob van Ham ming ging nét naast. Maar de mooiste herinnering kwam bo ven bij Witschge, die een kwar tier voor het einde de vrije trap nam die door invaller Cruz werd ingekopt (0-3). Zo'n we zenlijke bijdrage aan een wed strijd, het gevóel van waarde ring, dat moet voor Witschge heel lang geleden zijn geweest. Dat was natuurlijk niet het enige of grootste verschil tussen Fortuna Sittard en Ajax. Binnen het half uur hadden de Amster dammers al heel dik voor moe ten staan. De Limburgers had den voor deze vrijdagavond de mouwen opgerold, maar wisten niet wat ze met de opgepompte spieren moesten aanvangen.oa ploeg had geen plan. Tegen Ajax, dat er maar niet in slaagt langdurig geconcen treerd en scherp te verdedigen, levert dat altijd nog wel een paar kansen en kansjes op. Heering en Hamming stonden bijvoorbeeld zo maar voor foto anp marcel van hoorn Grim. De doelman was in beide gevallen de winnaar; waar schijnlijk tot zijn eigen verba zing. Tegen Fortuna kon Ajax nog wel wat weggeven, zeker na de snelle tweede goal; van Gala sek. De Amsterdammers kon den zelfs nog heel veel kansen laten liggen. Het maakte in Sit tard, tegen de nummer laatst van de eredivisie, geen enkel verschil. En het bracht Ajax zelfs naar positie nummer drie. Ook dat was lang geleden. In de tweede helft viel één doelpunt, maar gebeurde er niets. Daarom gingen de twee sittard gpd Richard Witschge mag aan het eind van het seizoen bij Ajax vertrekken. Dit is de uit komst van een gesprek tus sen de technische leiding van Ajax en de speler, eerder deze week. Witschge heeft dat gisteren na afloop van het duel tegen Fortuna waar in hij voor het eerst sinds maanden weer in de basis stond, bekend gemaakt. De middenvelder gaf aan waar schijnlijk naar het buiten land te zullen vertrekken. De 32-jarige Witschge startte zijn loopbaan in het seizoen 1986-1987 bij Ajax. Na vijf seizoenen vertrok hij naar Barcelona. Via Girond- ins Bordeaux keerde hij vier seizoenen geleden terug bij Ajax. Onder coach Adriaanse verloor Witschge dit seizoen zijn basisplaats. Zelfs als in valler kwam de speler nau welijks meer aan de bak. Voor Witschge was dit aan leiding naar de clubleiding te stappen. Hij wil elke week voetballen. Kalou. archieffoto cpd rotterdam gpd/anp De schorsing van Bonaventure Kalou naar aanleiding van zijn rode kaart in de competitie wedstrijd tegen Heerenveen is teruggebracht van vier naar drie wedstrijden en aan voorwaar delijk. De aanvaller van Feye- noord mist daardoor de com petitieduels tegen PSV, Vitesse en Willem II. Hij maakt zijn rentree op 14 maart, uitgere kend weer tegen Heerenveen. In Zeist bracht de advocaat van Kalou gisteravond het in terview naar voren, dat Antho ny Lurling woensdagavond na de gestaakte bekerwedstrijd tussen Heerenveen en Feye- noord had gegeven bij SBS 6. De aanvaller van de Friese club gaf daarin toe dat hij door Ka lou slechts heel licht was ge raakt. De commissie van be roep van de KNVB besloot na de nieuwe argumentatie van Feyenoord de straf iets te ver minderen. FC Utrecht heeft het contract met Katwijker Dirk Kuijt ver lengd. De 20-jarige aanvaller heeft bijgetekend tot medio 2004. Zijn oude verbintenis zou aan het einde van dit seizoen aflopen. Kuijt kwam in 1998 over van de amateurs van Quick Boys. Jan de Jonge heeft per direct zijn functie als trainer/coach van Emmen neergelegd. Hij heeft in overleg met het bestuur en de directie van de club uit de eerste divisie besloten het sei zoen niet af te maken. De Jonge zou aan het einde van deze jaargang al vertrekken bij Emmen. Hij gaat zich met de jeugdopleiding bij SC Hee renveen bezighouden. Hennie Spijkerman, die De Jonge vol gend seizoen zou opvolgen, be gint nu op 24 februari met zijn werkzaamheden. Tot die tijd worden de taken waargenomen door Henk Reuvers en Albert Koops. Het einde van de strijd om de hervorming van het transfersys teem in het betaald voetbal is in zicht. De Europese Commissie denkt dat de problemen mis schien in februari kunnen zijn opgelost. De FIFA denkt voor 5 maart. Alle partijen doen hun best een resultaat te boeken dat „aan de ene kant niet indruist tegen de Europese wetgeving en aan de andere kant rekening houdt met de specifieke eisen van de sport". Een woordvoerster yertelde gisteravond dat er schót in de zaak zit. Er zijn belangrijke stappen gezet. Nu moet nog worden gepraat over de techni sche details. Ze noemde echter geen bijzonderheden. „We be studeren de verschillende voor stellen en proberen een com promis te vinden", was haar commentaar. Michel' Zen-Ruffinen, de se cretaris van de FIFA, toonde zich ook optimistisch maai' liet evenmin het achterste van zijn tong zien. „De discussies zijn gevoerd in een sfeer van weder zijds begrip. Die maakte het mogelijk dat de standpunten el kaar naderden." Gordon Taylor, de voorzitter van de FIFpro, temperde dat optimisme. Hij vindt dat de or ganisatie voor profvoetballers en de clubs nog mijlenver uit een liggen, misschien wel ver der dan ooit. Dat hield secreta ris Theo van Seggelen zijn ge hoor eerder op de dag ook al voor. Een antwoord op de vraag of een contractspeler kan gaan en staan waar hij wil, is nog altijd niet gegeven. Integendeel. Tay lor voorspelde chaos. „Als er al iets is veranderd aan de situa tie, is dat in negatieve zin. We gaan terug naar de Middeleeu wen." PRIJSVRAGEN Lucky Day van vrijdag 16 februari: 3-9-10-12-13-17-19- 25 - 26 - 30 - 34 - 39 - 41 - 45 - 49 - 54 - 58 - 61 - 66 - 76. (on der voorbehoud) VOETBAL Eredivisie: Fortuna Sittard - Ajax 0-3 (0-2). 10. Galasek 0-1, 24, Van der Gun 0-2, 77. Cruz 0-3. Scheidsrechter: Temmink. Toe schouwers: 13.000. Gele kaart: Van der Gun (Ajax). Fortuna Sittard: Hesp; Emeran, Volmer, Roest en Hermans; Hee ring, Van Halst, Van Barneveld en Haeldermans; Hamming en Ger ritsen. Ajax: Grim; Kanu, Chivu, Pasanen en De Cler; Galasek, Arveladze (80. Hersi) en Witschge; Van der Gun; Machlas (72. Cruz) en Wamberto Belgie: Westerlo - Moeskroen 1-0 Duitsland: 1860 München - Eintracht Frankfurt 2-2 Turkije: Istanbul - Gaziantep 0-1 BASKETBAL Vrouwen, eredivisie: Hoofddorp - Grasshoppers 31-96 Eerste divisie, degradatiepoule: Shooters - ASVU 71-41 GOLF Kuala Lumpur. Maleisische Open, Europese Tour, 2,5 miljoen gul den. Stand in (wegens onweer gestaakte) tweede ronde: 1. Campbell (NZI) -8 (na 18 holes), 2. Boult (NZI) -6 (na 18), Harrington (Ier) - 6 (na 14), 4. Botes (ZAf) -5 (na 18), Lafeber (Ned) -5 (na 17), Sri- roj (Thai) -5 (na 16), Singh (Fiji) -5 (na 16), Wang (Twn) -5 (na 14), S. Hansen (Den) -5 (na 12). PAARDENSPORT Neumünster. CSI-CDI/W. Grote Prijs van Sleeswijk-Holstein, met barrage: 1. Pollmann- Schweckhorst (Dui) Aperio 0 strafpunten, 33,1 seconden, 2. Huck (Dui) Ronja 0-35,0, 3. Carsten Otto Nagel (Dui) Elwood 0- 35,5. Springconcours: 1. Sloothaak (Dui) Formidable 0-50,0, 2. Ludger Beerbaum (Dui) Glenfiddich 0-51,2, 3. HSssmann (Dui) Cyrenaika 0-51,8. Dressuur. Intermediaire I: 1. Rehbein (Dui) Miss Holstein en Rosenbauer (Dui) Little Big Man 835 punten, 3. Hannöver-Sternberg (Dui) Wy- mez 802, 6 Tineke Bartels/Jazz 780. Intermediaire II: 1. Salzge- ber (Dui) Wallstreet 1523, 2. Rosenbauer/Dona Castania 1430, 3. Rehbein/Cappucino 1383. SCHAATSEN Hamar. Wereldbeker allround. Loting eerste dag, Nederlandse deelnemers. Vrouwen. 3000 m: 5e rit: Vis (Ned) - Anschütz (Dui), 7e rit: Baris- jeva (Rus) - Cramer (Ned). 8e rit: Niemann (Dui) - De Loor (Ned), 9e rit: De Jong (Ned) - Pechstein (Dui), 10e rit: Friesinger (Dui) - Groenewold (Ned). Mannen. 1500 m: 2e rit: Bos (Ned) - Diakov (Rus), 7e rit: Postma (Ned) - Sjepel (Rus), 8e rit: Ritsma (Ned) - Söndral (Noo), 10e rit: Wennemars (Ned) - Kibalko (Rus). B-groep: 3e rit: Straathof (Ned) - Vtipil (Tsj), 10e rit: Ten Korte- naar (Oos) - Veldkamp (Bel), 1 le rit: Bouwman (Tsj) - Callis (VSt). SKIËN Garmisch-Partenkirchen. Wereldbeker, vrouwen. Super G: 1. Montillet (Fra) 1.23,15, 2. Götschl (Oos) 1.23,16, 3 Obermoser (Oos) 1.23,36, 4. Cavagnoud (Fra) 1.23,48, 5. Wiberg (Zwe) 1.23,57, 6. Kostner(lta) 1.23,79. TENNIS Kopenhagen. Mannen, 750.000 gulden. Kwartfinales: Siemerink (Ned) - Mamiit (VSt) 6-4 6-7 6-3, Vinci- guerra (Zwe/4) - Burgsmüller (Dui) 6-2 6-4, Joesjni (Rus) - Gus- tafsson (Zwe) 4-6 7-6 7-6. Marseille. Mannen, 1,2 miljoen gulden. Kwartfinales: Mirnyi (WRu) - Boutter (Fra) 6-2 6-3, Grosjean F ra/4- Kucera (Slw) 6-3 6-4, Kafelnikov (Rus/2) - Pioline (Fra/5) 7-5 6-7 6-2. Nice. Vrouwen, 1,4 miljoen gulden. Kwartfinales: Venus Williams (VSt/1) - Tu (VSt) 6-4 7-6. Maleeva (Bul) - Dementieva (Rus/4) 6-3 6-3, Mauresmo (Fra/7) - Kremer (Lux) 6-2 6-3, Huber (Dui/5) - Farina Elia (Ita) 6-2 6-2. Doha. Vrouwen, 475.000 gulden. Kwartfinales: Gersi (Tsj) - Boogert (Ned) 6-1 3-6 6-4, Schett (Oos/4) - Krasnoroetskaja Rus) 6-4 6-3, Testud (Fra/3) - Nagyova (Slw) 6-3 teruggetrokken, Hingis (Zwi/1) - Kruger (ZAf/8) 6-4 6-2. Dubbelspel, halve finale: Boogert/Oremans (Ned) - Basuki/Vis (In- o/Ned) 6-0 4-6 6-4. Sutton. ITF-toernooi, vrouwen, 60.000 gulden. Kwartfinale: Hopmans (Ned/1) - Hege (Hon) 6-0 6-0. Halve finale: Zaric (Joe) - Hopmans 3-6 7-6 6-2. Dubbel, kwartfinale: Hop mans/Van Acker (Ned/Bel/3) - Daskovic/Zaric (Joe) 7-6 5-7 6-4. WATERPOLO Zagreb. EC II, voorronde, vrouwen: Barcelona (Spa) - Donk (Ned) 11-10. WIELRENNEN Ronde van de Middellandse Zee, derde etappe Gréasque - Salon- de-Provence: 1. Casper (Fra) 127 km in 2.52.40, 2. Svorada (Tsj), 3. Kirsipuu (Est), 4. Minali (Ita), 5. O'Grady (Aus), 6. Zanotti (Ita). 7. Tombak (Est), 8. Clinger (VSt), 9. Clemencic (Slv), 10. Simon (Fra). Algemeen klassement: 1 Basso (Ita) 9.19.42, 2. Rebellin (Ita) 0.04, 3. Moncoutie (Fra) 0.12, 4. Brochard (Fra) 0.27, 5. Mance- bo (Spa) 0.30. 6 Jonker (Ned) 0.40, 7. Celectino (Ita) 0.43, 8. Beat Zberg (Zwi) 0.53, 9. Markus Zberg (Zwi) 1.01, 10. Julich (VSt) 1 07. Prueba Challenge Costa Brava, vijfde etappe Lloret-de-Mar: 1 Schmitz (Ned) 132,5 km in 3.05.42 (21.811 km/uur), 2. McCau- ley (NZe) 0.22, 3. Voskamp (Ned), 4. Desmet (Bel), 5. Posthuma (Ned) 0.34, 6. Vries (Ned), 7. Al (Ned) 0.42, 8. Hoeben (Ned) 1.12, 9. Dix (Ned). 10. Van Steen (Ned). Eindstand: 1. Desmet 190 punten, 2. Voskamp 169, 3. Van der Ven (Ned) 167, 4. Van Steen 159, 5. Van Dijk (Ned) 133: 7, Van Velzen 129, 9.P0sthu- ma 122, 10. Vries, 13. Schmitz 106, 16. Hoeben 92, 17. Hiem- stra 85, lS.Wallaard 79. Ronde van Langkawi. Tiende etappe, Kuala Lumpur, individuele tijdrit: 1. O'Neill (Aus) 26,6 km in 29.18, 2. Rich (Dui) 0.08, 3. Wherry (VSt) 1,05, 4. Bettini (Ita) 1.43, 5. Aggiano (Ita) 1.47 Al gemeen klassement: 1. Lanfranchi (Ita) 27.51.35, 3. Bettini 0.54, 4. Bertoglio (Ita) 2.43, 5. Jenner (Fra) 3.59. >198 16W nmi iieG lem iuid nev 19W els iisd If I al liev rtne :tlsx ixim it«d I 9l G6V f199 fórl iui8 .lea '.B.T ors; H 9l .01

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 39