Personeel Persone" Er zijn leukere manieren om lekker bij te verdienen. Bollenpellen kan altijd nog, maa Groepsleerkrachten m/v ^7 Ben jij een steunpilaar? Financieel talent voor de afdeling Woningfondsen TELEFONIST/E-ADMINISTRATIEF MEDEWERKER/STER m ervaren atelier-medewerkers MUIPRO Verkoper in de buitendienst (MA/) Op zoek naar De baai bij ABN AMRO? ZATERDAG 10 FEBRUARI 2001 Heel goed! Want onze Asset Manager Woningfondsen kan ondersteuning maar al te goed gebruiken. Je werkt voor de Achmea Vastgoed Bank, onderdeel van de Achmea Groep. Een gespecialiseerde bank voor financierings- en beleggingsoplossingen in de Nederlandse vastgoedmarkt. Vanuit Den Haag werken bijna 40 professionals aan activiteiten die zich uitstrekken van projektfinanciering tot eindbelegging. Momenteel bedraagt het totaal aan beheerd en gefinancierd vastgoed 2,7 miljard. De Achmea Vastgoed Bank is een slagvaardige organisatie die een gezonde groei doormaakt. Daarom zijn wij op zoek naar een: Die onze Asset Manager assisteert bij zijn veelzijdige werkzaamheden. - het maken, opstellen en controleren van liquidi teitsplanningen -begrotingen - het verwerken van de financiële administratie van de Woning Vastgoedfondsen, waaronder het op stellen van kwartaalrapportages en jaarrekeningen - het opstarten van nieuwe woningfondsen. - het onderhouden van contacten met makelaars en derdenspecialisten over de assetportefeuille - een afgeronde MEAO-opleiding, aangevuld met SPD of daarvoor studerend - minimaal 2 jaar relevante werkervaring bij voor keur opgedaan op de administratié van een accountantskantoor. - ervaring met Windows NT, MS-office: Excel, Lotus Notes en bij voorkeur Exact en Word. - goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift. - jë bent accuraat, flexibel, enthousiast en klant gericht - je bent een teamspeler - een professionele werkomgeving en een plezierige bedrijfscultuur - uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoor waarden - een 36-urige werkweek - prima opleidingsmogelijkheden - inhouse sportfaciliteiten (zwembad, squashbanen, (cardio)fitness, Yoga, ATB-training Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer J.P.G.Hage, Manager Vastgoed Woningsyndicaten, tel. 070 - 3101564. Vastgoed Bank T.a.v. mevrouw A. Lindner Afdeling Personeel Organisatie Postbus 327 2501 CH Den Haag of via e-mail: afra.lindner@achmea.nl (je vindt deze vacature op www.jobnews.nl) Voor ons kantoor in Leiderdorp zijn wij, Bedrijfsfietsen Nederland BV, per direct op zoek naar een voor 20 uur per week Bedrijfsfietsen Nederland BV (BFN)) organiseert bedrijfsfietsenplannen voor middelgrote en grote bedrijven en instellingen. Samen met ca. 2900 rijwielhan delaren en de fietsfabrikanten in Nederland proberen wij een steentje bij te dra gen aan het behouden van onze mobiliteit. De werkzaamheden bestaan uit de volgende zaken; Telefoon beantwoorden. Deelnemers adviseren. Contact onderhouden met leveranciers. Licht administratief werk. Wij zoeken een medewerker met; Goede contactuele eigenschappen Ervaring met zakelijk telefoonverkeer Teamgevoel Enthousiasme Opleiding op HAVO-niveau Ervaring met de computer is een pré Leeftijd vinden wij niet belangrijk, gevoel voor humor en flexibiliteit wel. De werktijden zijn: maandag t/m vrijdag van 12.00 uur tot 17.00 uur. Heb je interesse email of fax ons je CV. Wil je wat meer informatie neem dan kontakt op met Jacqueline v.d. Wal. Je kunt ons bereiken op tel. 071- 5 89 62 33, fax 071- 5 89 63 33 of via BNnETS@WORLDONLINE.NL Wel lantcol lege AOC Groen Cotlege AOC Groene Delta College ADC Midden-Nederland AQC dorens College Wellantcollege is een samenwerkingsverband van vier AOC's in West en Midden-Nederland De AOC's (Groen College. Groene Delta College. Midden-Nederland en Florens CollegeI bieden 13.000 onderwijsvolgen- den 'groen' onderwijs (VMB0, MBO en cursusonderwijs). 1250 mede werkers, verspreid over 28 vestigingen, maken dit mogehik Voor de vestiging Oegstgeest van het Groene Delta College zoeken wij Economie -15 lesuren per week - voor het VMB0 Engels - 26 lesuren per week - tijdelijk dienstverband - voor het VMB0 Natuurkunde/Scheikunde - 4 lesuren per week - voor het VMB0 Wi| bieden een uitdagende, stimulerende en plezierige werkomgeving, die wordt gekenmerkt door openheid en wederzijds respect Op de functies is de CAO BVE van toepassing. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer F Chevalking, tel. 071 - 5173216. U kunt uw sollicitatie, uiteraard vergezeld van een curriculum vitae, tot uiterlijk 26 februari richten aan: Groene Delta College vestiging Oegstgeest, t a.v. de heer F. Chevalking, Lange Voort 70, 2341 KD Oegstgeest. onderwijs dat lééft! opleidingen voeding, natuur t milieu Wegens uitbreiding met een nieuw filiaal zijn wij op zoek naar: ben je nauwkeurig, flexibel, enthousiast en heb je ervaring in het aanbrengen van reklamebeletteringen, of wil je eerst nog wat meer weten, bel dan: 0252 - 412956 Kanaalstr. 264, 2161 JZ, Lisse Tel: 0252-412956 fax: 0252-421095 e-mail: info@vsreklame.nl De Vereniging voor Prat. Chr. Primair Onderwijs Lisse is ontstaan uit een fusie tussen drie verenigingen voor PC. Onderwijs in Lisse. De vereniging heeft momen teel de volgende scholen onder haar bestuur. CNS: Is een kleine school met on geveer 145 leerlingen en ge legen aan de Broekweg in Lisse. De school heeft 6 groepen. In ons onderwijs staan de principes van de Bijbei centraal. De Lisbloem: Is een school met ongeveer 225 leerlingen die verdeeld zijn over 8 groepen. De school ligt aan-de Orion 2 in Lisse. Zij heeft gekozen om het adaptief onderwijs vorm en inhoud te geven binnen haar onderwijs. Rembrandtschool: Is een school met ongeveer 300 leerlingen die verdeeld zijn over 12 groepen. De school ligt aan de Frans Halsstraat in Lisse. Binnen de school zijn diver se veranderingen in gang gezet, om de leerlingen be ter te kunnen begeleiden. Het bestuur van de Vereniging voor Prot. Chr. Primair Onderwijs te Lisse is op zoek naar (Voor onze bollenbozen. Of die dat willen worden.) Onze vacatures zijn bij de volgende scholen: CNS idei ma Groepsleerkrachten die op korte termijn willen komen werken in de oVeSl en bovenbouw. lm Basisschool "De Lisbloem". Groepsleerkracht die met ingang van 1 maart 2001, op woensdag eij derdag wil werken in groep 6 en vrijdag in groep 7. Basisschool "Rembrandt". Groepsleerkracht voor groep 5, in verband met zwangerschapsverloli huidige leerkracht, vanaf 23 april 2001 of zo spoedig mogelijk daarna Een vast dienstverband behoort tot de mogelijkheden. Wij zoeken enthousiaste leerkrachten die natuurlijk: Breed inzetbaar zijn. Goed met ouders en leerlingen kunnen omgaan. »- Die in teamverband willen meewerken aan goed onderwijs. Daarnaast vragen wij met ingang van 1 augustus 2001 groepsleerkrl die willen werken aan één van de P.C. basisscholen in Lisse op bas. een volledig of parttime dienstverband. Wanneer u belangstelling heeft voor één van de vacatures, ontvange graag uw brief of e-mail voorzien van uw C. V. voor zaterdag 17 febrij op onderstaand adres. Wilt u in uw reactie aangeven naar welke vacature uw voorkeur uitga Bestuur van de Ver. voor Prot. Chr. Primair Onderwijs Lisse, Postbus 346, 2160 AH Lisse. e-mailadres: bsrembrandt.Lisse@hetnet.nl Vooraf kunt u informatie krijgen bij de heer M. J. M. Maas, telefoon 0252-415358 (school) of 071-5890980 (privé) Gezocht: meteropnemers v/m Bijverdienen als meteropnemer betekent bijverdienen op een aangename manier. Het werk (van in totaal ongeveer 60 uur) kunt u flexibel over de maanden mei, juni, juli verdelen. Op vrijdagochtend, of op maandag begin van de avond, net wat u het beste uitkomt. Als het visitekaartje van Viterra Energy Services heeft u een prettig voorkomen en kunt u zich aardig uitdrukken. En om alle klanten even gemakkelijk te bereiken, weet u zich vlot te verplaatsen. Meer weten over de leukste manier om lekker bij te verdienen? Neemt u dan meteen even contact op met: Viterra, tel. 010 245 58 91 of e-mail warmtemeter@viterra-es.nl t.a.v. Serviceteam 1 En als u er écht plezier in heeft, bellen wij u het jaar erop gewoon weer! Energy Services 't Geld ligt voor het opmeten! Koel emctiA éZonsultcmcy b WERVING. SELECTIE. PSYCHOLOGISCH1 Wij hebben zulke leuke, vaak internationale, opdrachtgevers in de regio Schiphol Amsterdam, het Gooi en Utrecht. Kijk eens op onze site als je op zoek bent naar een uitdagende (fulltime) baan als SECRETARESSE Personal Assistant of Office J www.koelemanconsultancy.nl Bellen kan natuurlijk ook op nummer 0297-34235* naar Koeleman Consultancy bv, postbus 419, 1430 AK te Aalsmeer. Groei is onze succesformule Wij zijn een succesvolle internationale ondernemingsgroep en een toonaangevende producent van bevesti- gings- en geluiddemp- systemen voor de tech nische uitrusting van gebouwen. Müpro Nederland B.V. Bevestigings- en geluiddempsystemen Heerlenersteenweg 113 Postbus 3014 6460 HA Kerkrade Tel. 045-5421166 Met onze kwalitatieve hoogwaardige producten richten wij ons op installatie bedrijven van iedere omvang in de branches verwarming- sanitair- klimaat, industriële ondernemingen, Key Accounts en advies- en ingenieursbureaus Voor onze steeds groeiende verkooporganisatie zoeken wij een: voor het gebied: Den Haag - Zoetermeer - Leiden Het beste past u bij ons, indien u affiniteit heeft met het technische ambacht. Heel ideaal zou zijn, indien u uit de branche verwarming- sanitair- klimaat zou komen. Onze intensieve scholingen op producttoepassing en commercieel gebied én inwerking zal de start in ons metier vergemakkelijken. Belangrijk is, dat u met uw sympathiek en competent optreden in staat bent, in te gaan op onze uitgebrei de klantenkring. Uw takenpakket omvat het onderhouden en de uitbouw van bestaande klanten alswel werving van nieuwe klanten in uw verkoopgebied. U werkt zelfstandig van uit uw homeoffice en rapporteert direct aan uw rayonleider. Wij bieden u een langdurige en succesvolle ontwikkeling in uw beroep met veel vrijheid in uw dagplanning. Ons attractief provisiesysteem geeft u bij dienovereen komstig engagement een zeer interessant inkomensperspectief. De totale uitrusting, welke u nodig heeft voor uw beroep, met hiertoe bijbehoren de communicatie middelen, stellen wij u ter beschikking. Bij grotere projecten, moeilijke technische oplossingen, aanbiedingen enz., wordt u natuurlijk onder steund door onze binnendienst. Een neutrale auto van de zaak - ook voor privé- gebruik - wordt u ter beschikking gesteld. Hebben wij u nieuwsgierig gemaakt? Dan verheugen wij ons op uw uitvoerige sollicitatie met uw voorstelling van salaris en mogelijke datum van indiensttreding. Uw brief kunt U binnen 14 dagen sturen naar het hiernaast vermelde adres. Heeft u vooraf nog vragen? Dan staat onze verkoopleider, de heer Theo Walge- ring u zondag van 10.30-13.30 uur onder telefoonnummer 06-51197143 ter beschikking. Vedior Personeelsdiensten organiseert ABN AMRO een speciale inschrijfavom ABNAMR0 donderdag 15 februari van 16.00 - 19.30 uur Bent u in het bezit van een MBO of HBO diploma of heeft u administratieve en/of secretariële ervaring op MBO/HBO werf en denkniveau? Wilt u werken in een uitdagende werkomgevl met volop kansen? Dan heeft Vedior Personeelsdiensten vooj De baan bij De bank. Kom langs om uw mogelijkheden te bej ken bij een van onze vestigingen: Leiden, Steenstraat 59, tel. (071) 514 61 47 Haarlem, Bartèljorisstraat 7, tel. (023) 531 91 57 Alkmaar, Koorstraat 55, tel. (072) 512 21 23 Zaandam, Westzijde 11a, tel. (075) 635 17 11 Neem bij inschrijving s.v.p. uw CV, uw sofi-nummer en een geldig identiteitsbewijs mee. Voor meer informatie over de? inschrijfavond kunt u contact opnemen met bovengenoemd! vestigingen of kijk op onze website: www.vedior.nl Vedior Personeelsdiensten Werk utaken van talent

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 44