Personeel Personeel Personeel |2| flowerdale b.v. SPDIZKsMAL 1 www.seggment.nl Medewerker terugvordering v/m Leiden cl usterhoof d beschouwend m/v clusterhoofd snijdend m/v Assistent Hoofd Administratie m/v Coördinator Technisch beheer RHPS ZOEKT PRETTIGE MENSEN. Tekenaar constructeur iljard poststukken 7 miljoen bestemmingen WOODWARD MANAGER INKOOP m/v ZATERDAG 10 FEBRUARI 2001 De diensten in de gemeentelijke organisatie zijn Bouwen en Wonen, Cultuur en Educatie, Economische en Sociale Zaken, Milieu en Beheer en de Bestuursdienst. De dienst Economische en Sociale Zaken van de gemeente Leiden bestaat op dit moment uit drie sectoren: Sociale Zaken, Economische Zaken en de Stadsbank. Er werken bij onze dienst ±250 medewerkers. De dienst kenmerkt zich zowel intern als extern als een klantgerichte organisatie, die mede door externe factoren sterk in ontwikkeling is, dus in beweging is en dit vooralsnog zal blijven. Dit geldt ook voor de afdeling Debiteuren waarvoor wij op zoek zijn naar een: (vacaturenummer 01.001) De taken van de afdeling Debiteuren zijn als volgt: - behandeling van debiteurenzaken 'in der minne', executoir-, conservatoir- en loonbeslag, het afhandelen van signalen uit het debiteurenrappel- systeem; - heronderzoeken debiteuren; - de uitvoering van het Besluit Krediethypotheek; - verhaalstaken; - terugvordering. De gehele afdeling wordt centraal gecoördineerd onder eindverantwoor delijkheid van de chef van de afdeling Debiteuren. Binnen de functie voert u de volgende werkzaamheden uit: - het verrichten van debiteuren- onderzoeken; - het beheren van de eigen case-load; - het afhandelen van beslagzaken; Dienst Economische en Sociale Zaken - het zelfstandig innen van vorderingen; - het vaststellen van een terugvorde- ringsgrond; - het informeren van cliënten. Aan u worden de volgende eisen gesteld: - Meao-niveau (J); - kennis van en affiniteit met juridisch administratieve procedures; - gespreksvaardigheid; - rapportagevaardigheid; - wetskennis en -toepassing van Abw, beslagrecht; - in staat tot verificatie en validatie; - vaardigheden in werken met automatiseringsapparatuur; - beslissingsvaardigheid; - cijfermatig inzicht; - accuratesse; - flexibel inzetbaar; - werken in teamverband. Het salaris bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, maximaal 4.996,- bruto per maand (schaal 7, nieuwe salarisstructuur). De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers vergroten, u wordt daarom in algemene dienst aangesteld. In verband met het gevoerde doelgroe penbeleid worden vrouwen, alloch tonen en langdurig werklozen die aan de functie-eisen beantwoorden uit drukkelijk verzocht te solliciteren. Inlichtingen zijn te verkrijgen bij: De heer H. Nafzger, afdelingschef, telefoon 071 - 516 7270. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot uiterlijk 26 februari 2001 richten aan de dienst Economische en Sociale Zaken, afdeling Personeel en Organisatie, postbus 9102, 2300 PC Leiden, onder vermelding van het vacaturenummer. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Diaconessenhuis Leiden Het Diaconessenhuis Leiden is een alge- meen, middelgroot, mdtdern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dan%20.000 patiën ten dji poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten op genomen,;; Patiënten kunnen vópr bijna alle zorgvragèn. in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn ve rteg e n woord i g d De bouw ysan een nieuw bfadenhuis en de renovatie van, anderé delen var); het jjekenhuiszijn int gestajfT t Diaconessenhuis jffgt ip eep groene omgeving nabij het centum van Leiden en Is op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl De Paramedische Dienst van het Diaconessenhuis is een combinatie van ambulante zorg (poliklinieken en functieafdeling) en medisch ondersteunende afdelingen, zoals de laboratoria, radiologie, fysiotherapie, apotheek en klinische psychologie. Integratie'van polikliniek en functieafdeling heeft geleid tot een nieuwe organisatiestructuur. In het kader hiervan zijn wij voor dë ambulante zorg op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van beide voor 36 uur per week Het cluster beschouwend bestaat uit de poliklinieken: dermatologie/revalidatie, kindergeneeskunde, interne geneeskunde, cardiologie, neurologie, longziekten en alle functie-onderzoeken. Het cluster snijdend omvat de poliklinieken: orthopaedie/chirurgie/ongevalleh, gynaecologie, KNO, urologie, oogheelkunde en medische fotografie. Voor de ambulante zorg is een bouwkundige renovatie in voorbereiding. Wat houdt de functie in: u bent samen met uw collegaclusterhoofd verantwoordelijk voor een optimale organisatie van de ambulante zorg, u legt verantwoording af aan het hoofd van de Paramedische Dienst u geeft leiding aan het betreffende cluster en coördineert de werkzaamheden u bent verantwoordelijk voor de conti nuïteit en kwaliteit op het gebied van zorg en dienstver lening u draagt zorg voor het personeelsbeleid en de afstemming hiervan met het beleid van de organisatie u bewaakt de toegekende budgetten en draagt zorg voor een efficiënte inzet van middelen u draagt zorg voor een goede overlegstructuur met managers, mede werkers en medisch specialisten. Wat vragen wij: k Aantoonbaar HBO werk- en denkniveau een afgeronde managementopleiding, dan wel de bereid heid deze te volgen een resultaatgerichte en coachende stijl van leidinggeven een enthousiaste en innovatieve instelling stressbestendig en flexibel goede communica- tieve en sociale vaardigheden. Wat bieden wij: Een uitdagende functie, die een beroep doet op uw creativiteit en coachende kwaliteiten. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. De functie zal worden ingedeeld conform het FWG 3.0 systeem (functie-indicatie: FW 55). Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer; PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalings regeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopvang en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Informatie over bovengenoemde vacatures is verkrijgbaar bij mevrouw H. Diallo, hoofd Paramedische Dienst, telefoon 071 - 517 81 71 of via 071 - 517 81 78 pieper 21011. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 205, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. M. Hengeveld, P&O-functionaris, op onderstaand adres, of via E-mail; personeel@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Onze relatie is een professionele bloemenexporteur in AALSMEER en telt 80 medewerkers. Het bedrijf wordt gekenmerkt door een informele en dynamische sfeer met een grote commerciële gedrevenheid. Voor deze succesvolle exporteur zoeken wij een U verzorgt samen met het Hoofd Administratie de financiële verslaglegging en bent medeverantwoordelijk voor de administratie. Daarnaast bent u actief bezig met het opstellen en bewaken van budgetten en de personeelsadministratie. U heeft een opleiding HEAO (BE/AO), SPD of vergelijkbaar niveau en kunt aantonen dat u ervaring heeft in het zelfstandig voeren van administraties. Verder verwachten wij een flexibele, alerte en collegiale instelling. Uw leeftijd ligt tussen de 25 en 40 jaar. Bent u in deze functie geïnteresseerd en voldoet u aan het profiel? Stuur dan voor 26 februari a.s. een korte brief met c. v. naar: Organisatie-adviesburo Flowerdale b.v., t.a. v. de heer O. de Rechteren, Langakkers 3, 9469 RA SCHIPBORG. WONINGBOUWVERENIGING Woningbouwvereniging Spinoza te Rijnsburg is een kleine, betrouwbare regionale woning corporatie die circa 2000 verhuureenheden beheert en exploiteert. Onze beperkte omvang weerhoudt ons niet om als dynamische organisatie de volkshuisvestingsbelangen en -ont wikkeling op de lokale en regionale woningmarkt tegemoet te treden. Woningbouwvereni ging Spinoza wil met haar 20 enthousiaste medewerkers de kwaliteit van de dienstverlening verder optimaliseren. Ter versterking van onze front-office afdeling "Woondiensten" zijn we op zoek naar een evenzo enthousiaste die innovatie, professie en kwaliteit hoog in het vaandel heeft Binnen de afdeling "Woondiensten" is de "Coördinator Technisch Beheer" verantwoordelijk voor het technisch beheer van het vastgoed. U wordt daarin bijgestaan door twee opzichters en zeven medewerkers. De "Coördinator Technisch Beheer" is direct verantwoording ver schuldigd aan het hoofd "Woondiensten". Overige functie kenmerken: - u bent verantwoordelijk voor de ontwikkeling van nieuwe methoden en technieken op het gebied van het technisch beheer in al haar facetten - u ontwikkelt begrotingstechnieken - u voert marktconforme voor- en nacalculaties uit - u draagt zorg voor de financiële bewaking van planmatige onderhoudsprojecten - u stelt de meerjaren onderhoudsplanning en -begroting op - u ontwikkelt en bent verantwoordelijk voor de toekomstige digitale woningcarthotheek. Vanuit uw werkzaamheden genereert u managementinformatie en bent u zowel binnen als buiten de organisatie het aanspreekpunt op uw vakgebied. Uw Profiel: - u bent een enthousiaste professional met een HTS werk- en denkniveau - bij voorkeur heeft u enige ervaring opgedaan in een soortgelijke functie - u beschikt over een analytisch denkvermogen - u bent in staat de huidige methoden en technieken tegen het licht te houden en waar nodig te moderniseren - u bent een kritisch persoon, die kwaliteit en resultaat weet te realiseren door inzet en goed ontwikkelde sociale vaardigheden - daarnaast weet u overzicht te houden op processen en draagt u een steentje bij aan de positieve sfeer in de organisatie. Wat bieden wij - Een prettige collegiale werksfeer - Uitstekende arbeidsvoorwaarden - Een (bruto) salaris tot maximaal 7.873,- per maand bij een 36-urige werkweek Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de afdeling Woondiensten mevrouw M. Wagenaar, of met de heer J.C.M. Kortekaas, directeur. Het telefoonnummer is 071 -4090040. Bent u geïnteresseerd in deze functie dan ontvangen wij graag uw sollicitatiebrief met curriculum vitae voor 1 maart a.s. U kunt uw brief richten aan de heer J.C.M. Kortekaas, Postbus 263, 2230 AG Rijnsburg. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. RHPS is een klein en vrijbuiterig bedrijf dat drukregelventie len maakt voor de chemie, farmacie, halfgeleider- en gasin- dustrie. Klein als we zijn worden we internationaal toch gezien als een specialist op ons gebied. En zo beschouwen we onszelf ook, als een specialist. Omdat de zaken lekker lopen zoeken wij een nieuwe collega. Ons motto is, "niet kletsen maar poetsen". Dat moet je wel aanspreken. De collega die we zoeken is een: Tekenen bij RHPS betekent voortdurend bezig zijn met nieu we dingen. Het is druk, de klanten vragen veel en wij willen veel. Er valt veel van de baan te maken, maar dat ligt geheel aan jezelf. Doe je het goed dan laten we onze waardering blijken. Wat vragen wij van je: - hts niveau - dat je een sleutelaar bent, 2 rechterhanden dus - een goed technisch inzicht - dat je van aanpakken houdt - initiatief Wat bieden wij: - veel vrijheid van handelen als je dat aankunt - een ongedwongen werksfeer - een bedrijf zonder rangen en standen - een ruime werkplaats in een nieuw pand - een goed salaris - een bedrijf met jonge mensen Spreekt dit je aan, Stuur dan een brief naar RHPS b.v., Hoefbladstraat 16-20, 2153 EX NIEUW-VENNEP. Of stuur een e-mail naar ben@rhps.nl ALLROUND SERVICETECHN PTT Post heeft verschillende sorteercentra in gebruik.Voor de sorteert in Amsterdam en op Schiphol zoeken wij allround servicetechnici voo sch onderhoud van de sorteer- en stempelmachines. Als allround servicetechnicus m/v werkt u op de afdeling Technische Se^ U verhelpt storingen, legt de gevonden oorzaken en oplossingen ove, telijk vast'en draagt waar nodig voorstellen voor modificaties aan. U (nood)reparaties uit, waarbij u, als de juiste vervangende onderdelen r voorraad zijn, creatieve oplossingen bedenkt. Preventief onderhoud be1 eveneens tot uw taak. Ook assisteert u- bij de installatie van nieuwe sof» en instrueert u gebruikers. U heeft een 37-urige werkweek met dag-,» bdiensten. zeisen. MBO-diploma Elektronica/Elektrotechniek ofWerktuigty kunde met affiniteit op het gebied van procesautomatisering. Bovendieni u de nodige kennis en ervaring met elektromechanlCa, pneumatiek, hi liek, software, PLC's en optische technieken. Uw sociale vaardigheden zï stekend. Mondeling en schriftelijk kunt u ook goed uit de voeten me Engels. In het Duits heeft u een goede mondelinge vaardigheid. Uw reactie. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met del L. Bloemendaal, chef Technische Dienst, telefoon (020) 480 23 30. Uws| telijkerSQllkitatie weken sturen naar: P' BV. Sorteercentrum Brieven, ta.v. de I 1000 HD Amsterdam. W.F. Perlee, Postbus stTNT de TNT Post Groep (TPG) Deze ambitieuze, snel groeiende groep behoort wereldwijd tot de vier grootste f2,1 spelers op het gebied van (inter)nationaal postverkeer. ti|dgcvoelige distributie en logistieke dienstverlening Vele interessante banen op MBO/HBO en universitair niveau. Telefoon (071)576 42 06 - AT THE HEART OF THE SYSTEM - Woodward is een internationaal opererend bei meer dan 125 jaar actief is op het gebied va fabricage, applicaties, installatie en onderhow tale en hydraulische systemen en componi regeling van "prime mover" controls. Wood* wereldwijd 3500 medewerkers in dienst op dhl ties o.a. in de Verenigde Staten, Japan, Austn Brazilië, Duitsland en Nederland. De Eurotf ging Hoofddorp valt onder de divisie Indust en biedt werk aan 250 medewerkers. itrij De afdeling Inkoop verzorgt alle inkoopactiviteiten voor de vestiging Hoofddorp. De afdeling bj 5 medewerkers. De afdeling is momenteel verantwoordelijk voor een jaarlijkse inkoopon f 37.000.000,-. Vanwege uitbreiding van het volume van de werkzaamheden zijn we voor dezé rijke sleutelpositie op zoek naar een pro actieve en daadkrachtige De taken en verantwoordelijkheden: Het ontwikkelen, implementeren en uitvoeren van het totale inkoopbeleid. Het integreren van het inkoopbeleid in het totale beleid. Het leidinggeven aan de medewerkers van de afdeling inkoop. Het verantwoordelijk zijn voor het beoordelen, selecteren en contracteren van de leveranciers. Het verantwoordelijk zijn voor de commerciële voorwaarden en condities waaronder a en contracten worden gesloten. Het managen van grootschalige projecten. Het budgetteren en beheren van het afdelingsbudget. Het vervaardigen van managementinformatie en het periodiek rapporteren en adviser? vestigingsmanager. Wat vragen wij van u? Een opleiding op HBO-niveau, bij voorkeur aangvuld met NEVII en II. Daarnaast heeft u minimaal 5 jaar relevante werkervaring in een soortgelijke functie, opgedal technische produktie-omgeving. Kennis van logistieke- en planning processen (MRP). Commercieel inzicht, uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel zelfstandig als te« een uitstekende coach voor zijn medewerkers, een pro actieve en daadkrachtige persoonlijkj Uitstekende beheersing van de Nederlandse, Engelse en Duitse taal. Affiniteit met automatisering (Windows, Word, Excel). Woodward biedt u: Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a. studiefaciliteiten, spaarloon- e| spaarregeling, winstuitkering, een informele werksfeer en een internationale werkomgeving. Heeft u interesse in deze afwisselende baan? Voor meer informatie over de functie kunt u li Ronald Rijlaarsdam, Hoofd Inkoop tel. 023-5661129. Wilt u reageren? Dan nodigen wij u uit om binnen veertien dagen na het verschijnen van dê tentie te reageren. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae sturen naar Woodward, /.4 Gemser, Manager Human Resources, Postbus 34, 2130 AA Hoofddorp, E-mail maemse@woodward.com l—

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 2