A& Personeel Personeel Personeel Administratief logistiek medewerker GD PAGO Galapago fhousiaste admini- atieve medewerk(st)er ice Manager VOO D WA R D MATERIAL PLANNER m/v 23 AKZO NOBEL Ichting Centraal Artsenlaboratorium voor Leiden en omstreken WONINGSTICHTING MEDEWERKER FINANCIËLE AFDELING (VIM) Boekhouder (part-time) Woodward is een internationaal opererend bedrijf, dat al meer dan 125 jaar actief is op het gebied van ontwerp, fabricage, applicaties, installatie en onderhoud van digi tale en hydraulische systemen en componenten voor regeling van "prime mover" controls. Woodward heeft wereldwijd 3500 medewerkers in dienst op diverse loca ties o.a. in de Verenigde Staten, Japan, Australië, India, Brazilië, Duitsland en Nederland. De Europese vesti ging Hoofddorp valt onder de divisie Industrial Controls en biedt werk aan 250 medewerkers. [AG 10 FEBRUARI 2001 Sa-, Gaf -AT THE HEART OF THE SYSTEM - Wa i deling Planning waarborgt de beschikbaarheid van onderdelen t.b.v. de produktie en leve- an onderdelen naar zowel interne als externe klanten en het beheren van de voorraadni- van deze onderdelen. Ter uitbreiding van het team zijn we op zoek naar een zelfstandig pde en accurate »n an verantwoordelijkheden: [Hoofdzakelijk bent u verantwoordelijk voor het op tijd plaatsen van bestellingen en/of het af roepen van leveringen van onderdelen, op de door de afdeling Inkoop afgesloten contrac ten. Dit is ten behoeve van de produktie en wordt gedaan met behulp van ons eigen MRP rJsysteem. Het onderhouden van dagelijks contact met de leveranciers en betreffende afdelingen om de continuïteit van onze produktie en leveringen van onderdelen naar onze klanten te waar borgen. Het plannen en prioriteiten stellen van leveringen van onderdelen naar externe klanten, ge- baseerd op de aangegeven leverdata van de externe leveranciers. —Maandelijks rapporteert u de supplier performance en de voorraden aan de Materials Ma- ■lagar. ^npn wil van u? ffijinische opleiding op MBO-niveau afgerond, bijvoorbeeld MTS Werktuigbouw. Daarnaast H minimaal 1 jaar ervaring opgedaan in een soortgelijke functie bij voorkeur in een techni- Bfrngeving en u bent bekend met MRP systemen. Omdat u met deadlines te maken heeft, in staat om onder druk te werken. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken, rnnraat en u durft beslissingen te nemen. Verder beschikt u over goede sociale en commu- ve vaardigheden en tact. Een goede uitdrukkingsvaardigheid in de Engelse taal in woord ichrift is een noodzaak. per informatie over de functie kunt u bellen met de afdeling Personeelszaken, tel. 023-5661118. «ard biedt u: i primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden met o.a. studiefaciliteiten, spaarloon- en pre- ;roiarregeling, winstuitkering, een informele werksfeer en een Internationale werkomgeving, ipd i interesse in deze afwisselende baan? Dan nodigen wij u uit om binnen veertien dagen na (schijnen van deze advertentie te reageren. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae naar Woodward, t.a.v. Muriel Gemser, Manager Human Resources, Postbus 34, IMiA Hoofddorp, E-mail mgemse@woodward.com. Akzo Nobel, met het hoofdkantoor in Nederland, bedient klanten in de hele wereld met producten op het gebied van gezondheidszorg, verf en lakken en chemicaliën. De geconsolideerde omzet over 1999 (zonder Acordis) bedroeg circa EUR 12 miljard (bijna NLC 2 7 miljard). Begin dit jaar gaf de onderneming werk aan ongeveer 68.000 mensen in 75 landen. De financiële resultaten over het jaar 2000 worden bekend gemaakt op 23 februari 2001 Akzo Nobel Coatings is al 25 jaar een van de wereldmarktleiders op het gebied van verven en lakken. In meer dan 1 25 landen worden deze lak ken onder de naam Sikkens verkocht. De hoofd kantoren van de business unit Car Refinishes (auto- reparatielakken) en de sub-business unit Aerospace Coatings (vliegtuiglakken) bevinden zich op de locatie Sassenheim, waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distribu tie plaatsvindt. Je werkterrein De afdelingen Support Center Logistics (SCL) en ANAC DC Team zijn onderdeel van het Internationale Distributie Centrum (IDC) dat deel uitmaakt van de sub-business unit Car Refinishes Europe West. Vanuit dit distributiecentrum worden met name autoreparatie- en vliegtuiglakken verzon den over de hele wereld. De afdeling'vervult een centrale rol in de logistieke keten, die middels moderne informatietechnologie wordt beheerst. Binnen het Support Center Logistics en het ANAC DC Team zijn twee vacatures ontstaan voor een medewerker. Je functie Je verricht in een vaak hectische werkomgeving, met behulp van de computerprogramma's SAP R/3 en MS Office, de administratieve handelingen ten aanzien van het logistieke proces. Een andere belangrijke taak is het plannen van voorkomende transporten en de intensieve communicatie met alle betrokken partijen. Je communiceert intern met commerciële afdelingen, productieplanning, buiten landse winstcentra, douane, Kamer van Koop handel, transporteurs en cargadoors. Dit alles doe je in het kader van teamwork in nauwe samenwer king met je collega's. Je profiel Je hebt bij voorkeur een MBO-opleiding in een commercieel-economische richting. Heb je een HAVO diploma en ben je geïnteresseerd in logistiek, dan kun je ook reageren. Je bent stressbestendig, kunt planmatig werken en beschikt over uitstekende contactuele vaardigheden. Je beheerst de Nederlandse en de Engelse taal in woord en geschrift, kennis van de Duitse en/of de Franse taal is een pre. Ons aanbod Een uitdagende functie in een stimulerende interna tionale werkomgeving, waarbij ruime aandacht wordt besteed aan je persoonlijke ontwikkeling, o.a. door het aanbieden van een uitgebreid pakket functie-gerelateerde opleidingen. Verder biedt Akzo Nobel haar medewerkers een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een winstdelingsregeling en een studiekostenregeling. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kun je contact opnemen met Johan van Rijsoort, Manager SCL, telefoon 071-3082979. Je schriftelijke sollicitatie kun je binnen 10 dagen richten aan Akzo Nobel Car Refinishes bv, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. Maike Lefeber, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Reageren per E-mail is ook mogelijk: po.cr@akzonobel.com Creating the right chemistry iezi erzorgt in de regio t.b.v. huisartsen, verloskundigen en bedrijven ket aan voorzieningen, zoals laboratoriumbepalingen, inalyse, echografie, diabeteszorg, histologie, cervixcytologie etc. Anjnze diabetesafdeling zoeken wij per direct een de die wij zoeken dient te voldoen aan het volgende: minimaal havo niveau ervaring op administatief gebied S leidinggevende capaciteiten t.b.v. een (klein) team nctie behoren de volgende werkzaamheden: jaj administratieve werkzaamheden het coördineren van de diverse activiteiten op de afdeling nterl bijhouden van de dossiers r gas het maken van afspraken t.b.v. de patiënten het beantwoorden en afhandelen van telefonische vragen eri kwalen een salariëring overeenkomstig de CAO voor het Ziekenhuis in een ruim pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden. is >redepitatiebrieven voorzien van een c.v. kunnen worden gericht aan: ij NEW SCAL t.a.v. Mevr. J. Dekker k Postbus 16080, 2301 GB Leiden. RIJMAS is een handelsonderneming, die als agent optreedt voor een aantal fabrikanten uit Duitsland en Zwitserland. Wij vragen voor directe in diensttreding voor de woensdag,donderdag en vrijdag een PARTTIME COMMERCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ER Hem/haar wacht een interessante baan met afwisselend werk op een kleinschalig modern kantoor. Taakomschrijving - het onderhouden van telefonische contacten tussen fabrikanten, en de Nederlandse Sanitaire Groothandel en Detailhandel - het assisteren van de collega's op de verkoopafdeling De vereisten voor deze functie zijn: - opleiding minimaal HAVO MEAO - enig technisch inzicht en ervaring in de sanitairbranche is een pré - spreekvaardigheid in de duitse en engelse taal - commerciële inslag - goede contactuele eigenschappen - ervaring met MS Words Wilt U voor deze functie in aanmerking komen richt dan uw schriftelijke sollicitatie aan onderstaand adres. Nadere informatie wordt gaarne verstrekt door Mark Bastiaans telefoon 071-568 67 71 Handelsonderneming Rijmas bv Admiraal Banckertweg 30 Postbus 368, 2300 AJ Leiden Telefoon 071-568 67 99 Telefax 071-521 43 67 PAGO te Hillegom is een actieve woningcorporatie in de Duin- en Bollenstreek en beheert 2300 woningen. In totaal werken er inclusief de eigen interne aannemerij ruim 35 medewerkers. De structuur van de organisatie is gebaseerd op het Raad van Toezicht model. De corporatie is in novatief en klantgericht. PAGO is labelhouder van de stiehting Kwaliteitszorg Woondiensten Huursector. PAGO streeft naar samenwerking en schaalvergroting om de volkshuisvestelijke ta ken nog beter en efficiënter te kunnen uitvoeren. Op onze afdeling Financiën hebben wij plaas voor een 36 uur per week Uw functie: als medewerker van de financiële afdeling ligt de nadruk bij uw functie op de geau tomatiseerde verwerking van de crediteurenadministratie en het onderhouden van contacten met diverse personen/instellingen. Op termijn zal de functie worden uitgebreid met het doen van de (sub)administratie van de huurdebiteuren. Uw taken: u bent verantwoordelijk voor de crediteurenadministratie, (sub)administratie van de huurdebiteuren en het verrichten van betalingen. U assisteert bij het opstellen van de afrekening servicekosten. Uw profiel: u heeft ervaring met tekstverwerkings- en spreadsheetprogramma's. U heeft een op leiding op MEAO niveau. U heeft bij voorkeur kennis van het NCCW-systeem en u bent bereid op leidingen op uw vakgebied te volgen. U kunt zorgvuldig werken en toont eigen initiatieven. U heeft een vriendelijk en opgeruimd karakter en bent stressbestendig. Collegialiteit en klantvriendelijkheid is voor u vanzelfsprekend. Ons aanbod: wij bieden u een aantrekkelijke verantwoordelijke functie met mogelijkheden tot groei binnen de organisatie. Een aantrekkelijke salariëring, conform de CAO voor woningcorpo raties, waarbij het brutosalaris per maand minimaal 3.891,- en maximaal 5.006,- bedraagt, gebaseerd op een 36-urige werkweek. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder pre- mievrije pensioendeelname, spaarloonregeling en ruime opleidingsmogelijkheden.. Nadere informatie kan worden ingewonnen bij mevrouw J. van Nobelenkunt, financieel manager, telefoon: 0252-519204. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u vóór 28 februari 2001, sturen naar: PAGO, Postbus 151, 2180 AD te Hillegomf, t.a.v. mevrouw M. Damstra, hoofd az/pz Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. 'lapagos is een jong en innoverend bedrijf op het gebied van de biotechnologie. Wij /ikkelen een nieuwe techniek om therapeutisch belangrijke genen op te sporen. genen worden door de farmaceutische industrie gebruikt om nieuwe medicijnen ntwikkelen. Wij hebben onderzoekslaboratoria in Nederland en België. nctional Genomics, the revolution in biotechnology >r de snelle ontwikkelingen binnen ons bedrijf zijn wij voor onze vestiging in Leiden op zoek naar enthousiaste t eg a's (m/v) die in teamverband mee willen werken aan een succesvolle groei van Galapagos. Je wordt verantwoordelijk voor de dagelijkse input van de boekhouding (kas- en bankverrichtingen, crediteuren- en debi teurenadministratie). Je verzorgt de maandelijkse afsluitingen, BTW-aangiftes en de vereiste rapportering. In deze functie ben je de spilfiguur in het verzorgen van onze salarisadministratie en werk je nauw samen met onze boekhouder in Mechelen (België). leze uitdagende functie ben je verantwoordelijk voor de ^'fenisatie en de uitvoering van administratieve taken met eshipfekking tot de receptie, secretariaat, personeel en de irsteuning van de boekhouding. Je vervult een centrale rol .ihen het Leidse team van wetenschappelijke en commerciële ^;ei,fega's en werkt daarbij nauw samen met de Office Manager lechelen (België). Een goede kennis van de Engelse taal en Office zijn belangrijke vereisten. Daarnaast ben je flexibel, wraat en creatief in het vinden van oplossingen. apagos biedt je een aantrekkelijk salaris en secundaire voorwaarden, inclusief een aandelenoptieplan. 'conti -f'J het organisatietalent die deze dynamische functie kan vervullen? Stuur dan je cv naar Inge Jooris, Galapagos Genomics BV, u imedesweg 4, 2333 GN Leiden, e-mail: inge@galapagos.be. Voor meer informatie, raadpleeg onze website www.galapagosgenomics.com.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27