Personeel Personeel Personeel Personeel Personei M f Polikliniek Verpleegkundige A m/v Medisch Secretaresse A (m/v) Medisch Secretaresse A m/v Medewerker medisch secretariaat m/v Leerlingen m/v ïll tr< ZATERDAG 10 FEBRUARI 2001 (DAi Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer Verweven,dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet,naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. [ex DIVISIE 3 Bi] Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde. Pathologie. Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen. Gynaecologie: De afdeling Gynaecologie omvat de secties Oncologie, Voortplanting, Algemene Gynaecologie, Psychosomatische Gynaecologie en Seksuologie en Endoscopic. Centrum voor InVitro Fertilisatie (IVF) Het IVF-centrum maakt deel uit van de sectie Voortplanting van de Afdeling Gynaecologie. Binnen het IVF-centrum worden jaarlijks 650 IVF behandelingen verricht, waarvan ongeveer 200 in combinatie met ICSI. Een aan tal van deze behandelingen worden uitgevoerd in samenwerking met ziekenhuizen' uit de omgeving. In ons centrum worden ver der ook behandelingen voor Intra Uteriene Inseminatie (IUI) en ovariële stimulatie verricht De verwerking van de behandelings resultaten is een belangrijke taak. Het multidisciplinaire behandelteam voor IVF bestaat uit biolo gen, artsen, analisten, echoscopisten, maatschappelijk werkers en verpleegkundigen. Binnen het IVF team bestaat per 01 -04-2001 een vacature voor een: (Voor gemiddeld 23 uur per week; in principe op maandag, woensdag, vrijdag. Vier maal per kwartaal een weekenddienst) Vac.nr. 01 .J.08.06.LD Functie-inhoud: - patiëntenzorg, met veel nadruk op begeleiding en voorlichting; - beheer behandelkamer en assistentie bij ingrepen; - administreren van verrichtingen en behandelingsresultaten; - bijdragen in de organisatie van de patiëntenzorg en het overleg met de andere disciplines. Functie-eisen: - A-verpleegkundige of HBO-V; - minimaal 3 jaar praktijkervaring; - zelfstandig en in teamverband kunnen werken; - belangstelling voor begeleidende aspecten in de verpleegkundi ge zorg; - goede contactuele eigenschappen; - belangstelling voor patiëntgericht onderzoek; - ervaring in het vakgebied is vereist; - voorkeur gaat uit naar ervaring op een polikliniek; - flexibele inzet. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.922,- bruto per maand bij een volledige aanstelling afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de IVF-ver- pleegkundigen (071 - 526 40 52) en door de IVF-coördmator, de heer N. Naaktgeboren (071 - 526 40 56). Voor deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern geworven. Indien van toepassing zal de interne procedure eerst worden afgehandeld. Neurologie De administratief-secretariële organisatie van Neurologie is onderverdeeld in een tweetal secretariaten, te weten het stafse cretariaat en het patiëntenzorgsecretariaat. Het patiëntenzorgsecretariaat bestaat uit het klinieksecretariaat en het poliklinieksecretanaat. Aan de werkzaamheden binnen het klinieksecretariaat wordt lei ding gegeven door het verpleegkundig hoofd. Ten behoeve van het polikliniëksecretariaat van Neurologie wordt gevraagd een: (36 uur per week) Vac.nr 0I.J.07.06 LD Functie-inhoud: - het maken van afspraken met patiënten voor de verschillende spreekuren en onderzoeken; - het voorbereiden en administratief afhandelen van spreekuren; - het verwerken van patiëntengegevens en correspondentie; - het archiveren van patiëntendossiers; - het werken met verscheidene Ziekenhuis Informatie S^steem- delen t.b.v. de patiëntenzorg. Functie-eisen: - MBO-opleiding medisch secretariële richting; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis van de Engelse taal; - positieve instelling, goed kunnen werken in teamverband en goede contactuele eigenschappen; - een attitude waarin klantgericht denken en handelen een belangrijke plaats inneemt. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C. Halbersma, hoofd patiëntenzorgsecretariaat Neurologie (07! - 526 20 75). Gynaecologie: De afdeling Gynaecologie omvat de secties Oncologie, 1 Voortplanting, Algemene Gynaecologie, Psychosomatische Gynaecologie en Seksuologie en Endoscopic. Met de afdeling Verloskunde van het LUMC bestaat een federa tief samenwerkingsverband voor wat betreft onderwijs en spe- cialistenopleiding. Op de polikliniek Gynaecologie bestaat met ingang van 01 -04-2001 een vacature voor een: (20 uur per week) Vac.nr 01.J.06.06.LD Functie-inhoud: - verzorgt de medische correspondentie; - is aanspreekpunt m.b.t. de organisatie van de typekamer; - houdt rekening met prioriteiten en/of stelt deze zelf; - verzorgt mede de administratieve afhandeling follow up cytolo gie; - zorgt voor de aanwezigheid van voor specifieke behandeling benodigde formulieren; - verwerkt uitslagen, bewaakt de routing van en/of archiveert mèdische dossiers; - ontvangt, registreert en verspreidt inkomende post. Functie-eisen: - MBO-opleiding medisch secretariële richting; - vakgerichte kennis van tekstverwerking en software; - goede beheersing van de Nederlandse taal; - kennis van de Engelse taal; - - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen; - een attitude waarin klantgericht denken en handelen een belangrijke plaats heeft. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M.C. Verhoog-Rodenburg, hoofd organisatie polikliniek/staf- secretah'aat Gynaecologie (071 - 526 33 12 of 071 - 526 9111 en vragen naar pieper 9307 of email: l.m.C.verhoog-rodenburg@lumc.nl) en door mevrouw K. E. Langeveld-van Hout, I e medewerker polikliniek Gynaecologie (071 - 526 33 05, 's middags). Voor deze vacature wordt tegelijkertijd in- en' extern geworven. Indien van toepassing zal de interne procedure eerst worden afgehandeld Op de Polikliniek Gynaecologie bestaat met ingang van 01 -04-2001 tevens een vacature voor een: (gemiddeld 16 uur per Vac.nr.: 0I.J.05.06.LD 'eek) Functie-inhoud: - verricht allerhande tekstverwerkingswerkzaamheden, (medi sche correspondentie, verslagen etc.) a.d.h.v. concepten, dicta- foon etc. en bewaakt de voortgang; - vervaardigt overzichten en verzorgt de lay-out hiervan; - zorgt voor de aanwezigheid van medische dossiers, controleert, completeert en bewaakt de routing; - bedient telefoon, fax. kopieermachine etc., - verricht archief- en documentatiewerkzaamheden; - ontvangt, registreert en verspreidt inkomende post. Functie- eisen: - MBO-opleiding, bij voorkeur medische administratie; - kennis/vaardigheid met tekstverwerking; - goede beheersing van de Nederlandse taal: - kennis van de Engelse taal; - accuratesse; - goede contactuele eigenschappen; - een attitude waarin klantgericht denken en handelen een belangrijke plaats heeft. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.841.- bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw L.M C. Verhoog-Rodenburg, hoofd organisatie polikliniek/staf- secretariaat Gynaecologie (071 - 526 33 12 of 071 - 526,91 I I en vragen naar pieper 9307 of email: l.m.c.verhoog-rodenburg@lumc.nl) en door mevrouw K. E. Langeveld-van Hout, I e medewerker polikliniek Gynaecologie (071 - 526 33 05, 's middags). Voor deze vacature wordt tegelijkertijd in- en extern geworven. Indien van toepassing zal de interne procedure eerst worden afgehandeld. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebraij Heelkunde. Anesthesiologie, Thorax-chirurgie, Orthopec Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een ai interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care, alsme de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium bewegingsanalyse. ijkt' 'Hi leid lis sp Het Operatiekamer-centrum telt 20 operatiekamers. Deze a gevestigd in een groot centraal operatiekamercompli y*1 Momenteel zoeken wij: voor de opleiding tot operatie assistent en de opleiding tot anesthesie-assistent mble Leids rin Kl< De Vac.nr. 01.L.I5.06.LD De opleiding tot operatie-assistent en anesthesie-assistent initiële inservice opleidingen voor een medisch assistere cj beroep op het niveau van het hoger beroepsonderwijs in jorb gezondheidszorg. De opleidingen bestaan uit een afwissele dans theoretische en praktische component. derii Vanwege het dynamische, specialistische en afwisselende kar jeug ter van het beroep moet je een goed aanpassingsvermoj bezitten en je flexibel kunnen opstellen. Door de steeds ver derende anesthesietechnieken en het in gebruik nemen 1 steeds meer geavanceerde apparatuur is het noodzakelijk op hoogte te blijven van de nieuwe ontwikkelingen die zich zijn/haar terrein voordoen. da g P' Duur en structuur van de opleiding: De opleiding heeft een totale duur van 3 jaar en bestaat uit tv delen te weten een beroepsvoorbereidende periode (4 ma 'e den) en een beroepsbegeleidende periode (2 jaar en 8 maitjes den). Toelatingseisen: Om toegelaten te worden tot de opleiding welke in septeml 5 2001 aanvangt moet je: - bij aanvang van de opleiding de leeftijd van 17 jaar bereikt ben: - in het bezit zijn van minimaal één van de volgende diploi HAVO, VHBO, HAVO/MBO, MBO (de voorkeur gaat uit exacte vakken). Informatie: Er wordt een informatiemiddag gehouden op woens| 28 februari 2001Op verzoek kun je hiervoor een uitnodig ontvangen. Nadere inlichtingen over de opleiding wont gaarne verstrekt door mevrouw S. Defilet, cursuslei" (071 - 517 66 68) en door mevrouw I.B. Koendjbiharie, assistmon Personeel Organisatie Divisie I (071 - 526 43 93). Ook kjzijn nen we je een informatiebrochure toesturen. 1, ter had' nnell id af Ik m Qmer n tra ïren Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP toepassing. Lz^ei Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op tin sir en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen i11 deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN (rake 1, orr zijn Dm dan doei irste dee W :1de ;eli D me

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22