Trigon lijdt eerste seizoensnederlaag Oranje strandt op 2.24 meter van EK Blitz doorbreekt negatieve spiraal Goede revanche van De Zijl/LGI| Sport TOP walst over ODO hee AZC is ook in mindere vorm beter dan AZ&PC MAANDAG 29 JANUARI 2001 JN Improductieve periode breekt Leidse korfballers op tegen WION Zelfs de fanatiekste aanhangers van Sporting Trigon vie len stil door de tussenspurt van WION. Zij zagen in stil afgrijzen toe hoe hun favorieten na 12-9 in een kwartier tijd 12-16 achter raakten. Deze improductieve periode bleek doorslaggevend voor de uitkomst in de topper: 16- 21. De Leidenaars behielden ondanks deze eerste neder laag de koppositie, alleen herstelden concurrenten WION en Refleks wel weer de aansluiting. leiden michel van gent De ontmoeting Sporting Trigon - WION vormde een sleutelduel in de titelstrijd in de overgangs klasse C. De Leidse ploeg kon bij winst een gat van vier pun ten slaan met de naaste achter volgers, terwijl de tegenstander in dat geval nagenoeg kansloos was geworden. Beide toppers leken in de eerste helft bevan gen door de spanning, want zij produceerden opmerkelijk veel foute passes en schoten regel matig zonder afvang. De forma tie van Peter Schallenberg, vol gend seizoen in dienst van Roh- da, begon goed (1-0 en 2-1), maar moest vervolgens een kwartier wachten op een nieu we positieve stand (7-6). Ar noud Lambooy (twee strafwor- pen), Chantal van Duijn, Diana Hoppenbrouwer en Alfred Lambooy zorgden zelfs even voor een verschil van drie pun ten (11-8 rust en 12-9), maar daarna ging het mis. WION nam op overtuigende wijze het initiatief over en liep tussen de 35ste en 50ste mi nuut via 12-16 door naar 13-18 met vijf doelpunten uit door- loopballen. Alleen Alfred Lam booy had in deze fatale fase succes, veelzeggend genoeg uit een strafworp. „Wij hadden tot even na rust de wedstrijd in handen, maar daarna scoorden wij niet meer", constateerde Schallenberg achteraf zuur. „Dat gaf WION de tijd om terug in de wedstrijd te komen. Het is dodelijk als je snel balverlies lijdt in de aanval, zeker als je te genstander een paar scherp schutters heeft. Zij kregen echt vleugels, met hun sterke schot en rebound. Ze scoorden veel uit doorbraken, maar we moes ten gewoon wat proberen om terug te komen." Bovendien ontbeerde zijn team het nodige geluk, want op 13-16 tolde een afstandsschot van Alfred Lam booy uit de mand. Ook het in zetten van Wendy Hooven en Dimitri IJzerman kon het eerste verlies van het seizoen niet meer verhinderen: 16-21. Arnoud Lambooy probeerde de pijnlijk ruime nederlaag zo goed mogelijk te relativeren. „Iedereen schreef ons omhoog omdat wij acht keer op rij ge wonnen hebben, maar wij heb ben geen superploeg. Wij win nen onze wedstrijden echt niet zo gemakkelijk. Vandaag ging het dus een keertje mis. Het is zuur dat je dat net tegen WION overkomt, maar het houdt je wel scherp. Alleen is het nu zaak om de draad weer snel op te pakken." De komende uit wedstrijd tegen Swift (M) wordt zaterdag dan ook een belangrij ke test voor de titelkansen van de Leidenaars. Sporting Trigon - WION 16-21 (11-8). Doelpunten van Alfred (5) en Arnoud Lambooy (4). Chantal van Duijn (2), Diana Hoppenbrouwer, Mirjam Duin. Christina Verbrugge, Sander de Haas en Dimitri IJzerman. Amoud Lam booy heeft na mens Sporting Trigon balbezit in de topper tegen WION. FOTO MARK LA- MERS den bosch ruud ramler Uiteindelijk lag het Europees kampioenschap voor de Neder landse basketballers twee meter en 24 centimeter te ver weg. Rik Smits had drie kwalificatieduels lang de hoop flink opgepompt bij Oranje om voor het eerst sinds 1989 weer eens een EK te kunnen meemaken. Maar zon der de bijdrage van de impo sante Eindhovenaar, die twaalf jaar ervaring in de Amerikaanse profcompetitie met zich mee draagt, komt de Nederlandse ploeg domweg klasse tekort voor het echte toneel. De 81-71 zege zaterdag op Finland lever de alleen handhaving in de B- poule op, want Bosnië-Herzeg- ovina won later op de avond zoals verwacht van Zweden. Onder bondscoach Maarten van Gent, die zijn contract niet verlengt, won Nederland vier van de laatste vijf kwalificatie duels. Alleen in Bulgarije werd ruim verloren en het is verlei delijk om te stellen dat Oranje juist daar deelname aan het EK verspeelde. Zonder Smits, die toen en ook zaterdag tegen de Finnen ontbrak vanwege terug gekeerde pijn aan heup, knieën en voeten. Terugkijkend op de complete cyclus is echter de conclusie gerechtvaardigd dat de belang rijkste punten in november '99, thuis tegen Zweden (61-66) en in februari 2000, uit bij de Fin nen (86-83), zijn blijven liggen. De missie van Van Gent, die de coaching van Oranje na één ze- ge en vier nederlagen overnam van Bob Gonnen, was niet meer dan een hopeloze inhaalrace die dankzij de komst van Smits nog bijna succesvol was. Van Gent verdient met zijn aparte, door de spelersgroep gewaardeerde, benadering ze ker een deel van de credits. Zo als ook de bij Barcelona spelen de Francisco Elson met zijn enige bijdrage in de verrassen de winst op poulewinnaar Isra el gewicht in de schaal legde. Daarna verkoos de Rotterdam mer echter een dunkwedstrijd in Spanje, met een eerste prijs van 10.000 dollar, boven de duels met Bulgarije en Finland. Het overgrote deel van de tij delijke opleving van het Neder landse basketbal moet echter aan Smits worden toegeschre ven. In zijn eentje zorgde hij voor uitverkochte speelzalen. Zonder de Dunking Dutchman bleef de Bossche Maaspoort za terdag weer angstig leeg. Ook in de nationale selectie werkte de aanwezigheid van de Braban der positief door. Maar bij de absentie van Smits lieten po tentiële Oranje-klanten ineens andere dan de nationale bas- ketbalbelangen prevaleren. Van Gent zei dat hij er begrip voor op kon brengen. In het halfjaar dat hij de grote roerganger van de oranje-bas ketballers was, boekte Van Gent meer succes dan de meeste van zijn voorgangers. „Ik heb veel coaches meegemaakt, maar de benadering van deze man was volstrekt nieuw voor mij", zei Geert Hammink. De Neder landse center van het Griekse AEK Athene was tegen de Fin nen met 26 punten en 8 re bounds opnieuw dominant aanwezig. „Van Gent is heel re laxed en gunt zijn spelers veel vrijheid. Wij konden daar alleen niet altijd op de juiste manier mee omgaan." Naast Hammink gingen ook Angelo Flaunders (19 punten, 11 rebounds) en Hein Gerd Triemstra (7 om 12) voorop in de strijd tegen de Finnen. Het mocht niet baten. Door de zege van Bosnië-Herzegovina op Zweden werd Oranje derde in de groep en werd het EK geen realiteit. korfbal michel van gent TOP onderstreepte zijn kam pioensaspiraties zaterdag nog eens met een afgetekende 20- 7 zege op ODO(M). De lijst aanvoerder van de overgangs klasse B zette in de eerste helft de tegenstander zwaar onder druk door een goede afvang. Arnoud Kok (4), Stanley Lardé (3), Marion Broekhuizen, Ju dith Kok, Petra van Niekerk en Jeroen van der Wolf zorgden voor een opmerkelijke 11-1 ruststand. Dat maakte het tweede bedrijf tot een formali teit. In de slotfase mochten Jo hanna van Drongelen en Ti- mon Zuurmond enige speel minuten pakken, waarbij de eerste nog scoorde ook. De streekderby Fiks - Per- nix was bijzonder eenzijdig, zoals de 27-16 eindstand al aangeeft. Matthijs de Visser (6), Lennie Anholts, Marleen Boomgaard, Tineke de Visser en Henrik Hooimeijer zetten in de eerste twintig minuten de toon: 10-4. Raymond Boer man (2) en Saar Karstens haal den nog wel op tot 10-7, maar dit bleek een kortstondige op leving (13-7 rust, 18-7). Mat thijs de Visser werd topscorer met liefst tien treffers. Bij de bezoekers kwamen Saar Kar stens, Huig Schoonderwoerd en Bert Vanhaelen tot drie goals. Met een krachtige eindspurt redde Tempo een 14-14 gelijk spel bij DKV(IJ). De formatie van Aad van Rijthoven dic teerde aanvankelijk het score verloop, maar raakte na 7-9 in krap zeven minuten 12-9 ach ter. Deze marge bleef tot 14-11 bestaan. De Alphenaren wis ten op basis van inzet alsnog op gelijke hoogte te komen. Maaike van Rijswijk (2) en Ed win Visser scoorden. Madjoe behaalde in de strijd tegen degradatie dure punten tegen Telstar: 21-14 winst. Arenda Heemskerk en Hanne Veldman deden mee voor Willeke Sloos (ziek) en Jan Pieter Sip (pinkblessure). Zij toonden zich met vier en drie goals sterke vervangers. De oranjehemden domineer den op een korte terugval na (7-2, 7-4) en hadden hierna een voorsprong van minstens vijf punten. Marco Ravensber- gen en Jos Star scoorden ook vier keer. Alleen in de beginfase had De Danaïden het moeilijk bij DKC, omdat de concentra er nog niet was (2-0 en 3- De ploeg van Rob van der St wist door goede uitgespeel jjf| aanvallen het lengtetekort i aa stekend te compenseri Nienke Feenstra, Barbro H< man, Mark Rietbergen, A Tholens en Hjalmar Heijmi iga vervanger van de zieke Mart van der Meer, legden na 5- (rust) met 7-15 het fundami voor de 9-19 overwinning. c De tweede aanval van Leiden had moeite met het rugvallen van de mannen Olympiek na elk schot. Ti ner Peter Bierens, die z contract met een seizoen v lengde, paste in dit vak bij jfc i 11 dan ook een dubbele wis en' toe. Routiniers Brenda joi Leeuwen en Arwin Akse hin( den de tegenstanders beter alle de paalzone, zodat Ed Di 01 j beldeman (2) en Akse kom |er scoren. Ook Joost Kwestro 1 :n 1 in de laatste tien minu Jsj twee keer succes, waardi Bt t het verschil na 14-13 tot 18 oo opliep. Br, Poulegenoot Crescend< |ed had weinig verweer tegen li zjjr aanvoerder Swift (A) en v Jee loor via 9-5 kansloos met 20 Johan Baak en Edwin van jan Kraan vingen veel af, allteen konden hun vakgenoten nieen welijks loskomen van 1 ets taaie verdedigers. Linda M eefi ers (4), Arno Kooloos (2), V je t nand Alberts en Johan B ch deden nog iets terug. 10d Coach Jeroen Huizing da ialtj dat 'zijn' Velocitas in de eei helft tegen De Vinken i 'een hete bitterbal' speelde IF gehaast en slordig werd er plaatst (4-11 rust). Dat ging rust beduidend beter: Maileni Snatersen (3), Arjen Bakl 2ju André van Wallinga (2), 17 pi beth de Mooij, Iwo Nelson hit Emanuel Vlagsma haalden aar, 6-15 op tot 14-16 en 16-18. de tegenaanval werd ecl nel steeds gescoord, zodat er de eindelijk met 17-21 werd i ogt loren. tap Als enige regioclub he< naa Fluks in dit zaalseizoen >te| geen punt verloren, want gen BFC werd de achtste oi winning op rij behaald: 12 Ramses Duindam (3), Alex 1 dra Braun (2), Myra van "J® Luijt, Inge Spaanderman fjjij Arno van Haarlem besli; het duel na 6-9 (rust) met 17. Junior Oscar Verloop 1 terde zijn invalbeurt op een doelpunt. iaj joris zandbergen Blitz doorbrak de negatieve spi raal door een 67-59 thuiszege op Aris. De sleutel tot het suc ces van Blitz was de verdedi ging van Michel van Houten, de topscorer van het team uit Leeuwarden. Edgar Verwoerdt, af en toe afgelost door Wouter Raasveldt, hield de voormalige eredivisiespeler op acht pun ten. Blitz opereerde als team ook beter dan in de voorgaande partijen. De Voorschotenaren lieten de bal goed rondgaan, en creëerden door veel te bewegen ruimte in de aanval. Na rust (42-30) stokte het bij de thuis ploeg. Blitz-coach Sid Bruins- ma gaf opdracht tot het uitvoe ren van enkele vaste aanvalspa- tronen, waarbij vooral Bob Veg- ter gezocht werd. Door zijn sco rende inbreng liep Blitz van 53- 53 weer weg. Scores Blitz: Vegter 20. Noort 11, Aan- hanen 10, Raasveldt 10. MSV verloor in Amsterdam na verlenging met 87-83 van AS- VU. Het was een beladen duel, daar de Amsterdamse ploeg in de eerste wedstrijd MSV be schuldigde van smerig spel. Ook deze keer deden de Am sterdammers er alles aan om de bezoekers het leven zuur te ma ken. Zo omschreef de ASVU- coach zijn opponenten tegen de scheidsrechters als 'tuig'. De wedstrijd was spannend. Hal verwege was het 35-33. In de slotfase moesten twee spelers van MSV met vijf fouten naar de kant. Ook namen de Noord- wijkers de vrije worpen slecht. Toch leek MSV met de punten aan de haal te gaan. Bij een voorsprong van vier punten voor de bezoekers floten de scheidsrechters echter in de ogen van de Noordwijkers on terecht voor een loopovertre ding. ASVU trok de stand gelijk: 74-74. In de verlenging beschik te de thuisploeg over net iets meer inhoud. Scores MSV: Van Leeuwen 27, Van der Spruit 27, Jordan 12. BS Leiden verloor in Den Hel der kansloos van koploper WGW: 93-63. Bij Leiden ont brak Timo Versteegen. Jerome Hoste kon na een blessure weer een paar minuten maken. Lei den begon slap en werd door WGW meteen onder druk gezet. De thuisclub leidde halverwege al met 45-28. De enige positieve uitzondering bij de Leidenaars was center Martin Houwaard. Normaal komt Houwaard van de bank bij Leiden, als basis- waterpolo dirk kloos AZC gaat rustig verder op weg naar de kampioens-playoffs. In de tussencompetitie werd de tweede wedstrijd gemakkelijk in een zege omgezet. AZ&PC, dat geen schim meer is van de ploeg van een aantal seizoenen terug, werd met 3-7 verslagen. Coach Ron de Vogel was wel tevreden met de uitslag, niet met het spelpeil. „In de eerste twee perioden speelden we on geconcentreerd. Er zat geen snelheid in de aanval en te wei nig beweging in de ploeg." AZ &PC speelde een halve zone en hield de Alphenaren van de goal af. Dit leidde tot schoten van veraf. De Vogel: „Een kee per van het formaat Arie van der Bunt vindt dat natuurlijk wel prettig." De laatste twee perioden wa ren beter. AZC gebruikte zijn snelheid goed. De makke was nu dat de kansen slecht benut werden. Anders was er alsnog een grote uitslag uitgekomen. „De punten zijn in ieder geval binnen. In het verleden hadden we nog wel eens moeite met het grote veld. Daar was nu geen sprake van", aldus De Vo- gel. In de eerste perioden kon AZ &PC het dus nog bijbenen. Via 2-1 stond het halverwege 3-3. Aanvallend kon de ploeg van Jan Bram van der Luit geen pot ten breken. Toen AZC in de derde en vierde periode vooral aanvallend wat beter ging spe len was het al snel duidelijk dat de Alphense zege niet meer in gevaar kwam. De 3-4 na drie perioden werd in het laatste part uitgebouwd naar 3-7. Een plaats bij de beste vier lijkt een formaliteit. Doelpunten AZC: Niels Zuid- weg 2, Björn Boom, Kimmo Thomas, Bob Brebde, Kjell Boom en Joeri Stoffels. LZ 1886 slaagde er niet in de tweede uitwedstrijd op rij te winnen. In Bilthoven leken de mannen van coach Wim Siera op rozen te zitten toen 49 se conden voor het eindsignaal de 5-6 door Marko Kerkvliet op het scorebord werd gebracht. Toch moest de Leidse equipe nog een punt inleveren. Jan Langerhorst beging een zware overtreding en werd voor twintig seconden naar de kant gestuurd. Brandenburg profi teerde gretig. De Bilthovenaren hadden al aardig wat numerie ke meerderheden onbenut ge laten, maar twaalf seconden voor tijd verschalkten zij de overigens prima keepende Arjo Bunnik. De 6-6 was over de g wedstrijd gezien wel een lu waarmee iedereen vrede hebben. Met drie punteJ twee wedstrijden ligt LZ nog goed op koers vooi plek bij de bovenste twee gen. Brandenburg wordt al gedragen door Robbert I kotte. LZ 1886 heeft altij> moeite met de Bilthovense valler. Frans Langerhorst Havekotte ditmaal goed banden leggen. Hij sc< vc slechts een keer. Door de ^DC aandacht die de Bilthoi aanvalsleider opeiste, koen E zijn ploeggenoten echtei vaarlijk worden. De wedstrijd hielden de pl elkaar in evenwicht, nooifalle de marge groter dan een punt. Via 2-2, 3-2 en 4-4 de 6-6 bereikt. Doelpunten LZ 1886: Nigen Kerkvliet 3, Joeri Klein, Jan roir gerhorst en Mathieu Spros dee gjfld- Star eld. na d speler werd hij topscorer van zijn team, door 15 punten aan te laten tekenen zonder te mis sen van het veld. De bezoekers hadden verder geen kans meer. Scores BS Leiden: Houwaard 15 (10 rebounds). Vis 10. Vrouwen Univentio/Grasshoppers, zon der de geblesseerde Barbara Nieuwenhuys, won in Katwijk met 73-43 van BC Utrecht. Na een moeizaam eerste kwart, waarin Utrecht bijbleef door drie keer balverlies van de thuisclub, nam Grasshoppers in het tweede kwart afstand. Marloes Driessen en Renske van der Voort zorgden in die fa se voor de scores en Liesbeth Faber was attent in de aanvals- rebound. Na rust (34-20) viel het weer stil bij de Katwijksen. Utrecht won de derde periode zelfs met 18-12. In het laatste kwart stelde Grasshoppers orde op zaken. Lonneke Bransz heerste aan beide kanten onder het bord. In de slotfase drukte Grasshoppers het kwaliteitsver schil toch nog in grote cijfers uit. Scores Univentio/Grasshoppers: Bransz 16 (14 rebounds, 5 blocks), Driessen 16, Van der Voort 15. Talia Versteeg 11 BV Leiderdorp was in Amster dam niet opgewassen tegen topteam BV Lely: 80-57. De Lei- derdorpsen bleven in de eerste tien minuten goed bij (26-22), maar verdedigden te slap om de thuisploeg te kunnen vol gen. Na rust (48-36) bleek de basis van Leiderdorp te smel. Lely beschikte over meer wis sels en oogde ook fitter dan de Lonneke Bransz scoort twee van haar zestien pun ten voor Grasshop pers. FOTO ERIC TAAL bezoeksters. Scores BV Leiderdorp: Haan 13, Sim- son 13, Van Zegveld 11. Beker MSV is door eredivisionist Weert uit de beker gegooid. Het werd in Weert 120-88 in de ach- ste finale. Bij MSV deed Bart Driessen weer eens mee om de Noordwijkers wat extra kracht onder de borden té geven tegen de fysiek sterke opponent. Het uitgangspunt van de Noordwijkers was om binnen de eigen mogelijkheden goed te presteren. In de eerste helft luk te dat verrassend goed. MSV leidde bij rust nog met 51-50. In de tweede helft zette de thuis ploeg veel druk op de guards van MSV. Het leverde Weert een grote serie fast-breaks op en de verwachte ruime zege. De Zijl/LGB heeft zich prima gerevan cheerd voor de eerder dit seizoen geleden nederlaag tegen UZSC. De Leidse water- polovereniging toonde zich in Utrecht de betere ploeg en won overduidelijk met 11- 7. In de eerste wedstrijd van het seizoen verloor De Zijl/LGB na een uitsluiting van Joachim de Ruysscher nog met 18-5. De formatie uit Utrecht luidde met die zege een sterke reeks in en stond lange tijd zelfs aan kop van de eerste klasse. Inmiddels is er niet veel meer over van de vorm van de Utrechtse waterpoloformatie. UZSC leed tegen De Zijl/LGB alweer de zesde neder laag op rij en is afgedaald naar de midden moot. De Leidse waterpoloërs doen het aanmerkelijk beter. De achterstand op de nummer twee van de ranglijst Het Ravijn bedraagt nog vier punten, maar zo spe lend als zaterdag tegen UZSC kunnen de Leidenaars in het verloop van de competi tie nog wel voor een surprise zorgen. Het zevental van trainer Jacob Spijker hanteerde een zoneverdediging om het fy sieke spel van de Utrechters te ontregelen. Dat pakte goed uit. UZSC kwam maar zel den voor het doel van de Leidse goalie Ro bert van Berkel. De Leidenaars tilden de stand van 2-4 naar 3-8 en beslisten het duel al in een vroeg stadium. Serge Dietz was zaterdag in goeden doen; hij scoorde maar liefst vijf maal. Andere doelpunten kwamen van Ron Ligtvoet (3), Twan Mar- tijn (2) en Rob Dubbeldeman. Vivax boekte een goed resultaat tegen Alliance. In zwembad Poelmeer won de eersteklasser met 8-7 van de dit jaar sterke Zaandammers. De strijd ging lange tijd ge lijk op in Oegstgeest. Alleen de eerste pe riode zette Vivax in winst om (4-3). De drie daarop volgende periodes hielden de bei de ploegen elkaar in evenwicht (1-1, 2-2 en 1-1). In de slotfase leek Alliance met een punt aan de haal te gaan. Bij de stand 7-7 forceerde Vivax echter een numerieke meerderheid. Bram Tendeloo benutte dat buitenkansje en schoot vijftien seconden voor tijd de winnende treffer binnen. De doelpunten kwamen verder van Martijn Odems (3), Sjors Verburg en Hans Trijs- burg. Katwijk ligt op schema. De lijstaanvoer der won zaterdag met 6-4 van WVZ en heeft nu drie punten voorsprong op naas te concurrent DAW uit Alkmaar. De Kat- wijkers hebben een riant uitzicht op pro motie naar de eerste klasse. Toch had de formatie van Ruud Plouvier opvallend veel moeite met het laaggeplaatste WVZ. Pas in de laatste periode slaagde Katwijk erin het surplus aan kwaliteit in cijfërs uit te druk ken. Katwijk bracht de stand op 4-6 door een van de drie overtalsituaties te benut ten. Kjeld Boonstoppel (2), Alex Sieval (2), Mare Sieval en Arco Guyt scoorden voor Katwijk. Trainer Rob Burgmeyer was er na afloop goed ziek van. Zijn ploeg Sassenheim was oppermachtig tegen GZC en leek zonder problemen op de vijfde zege van het sei zoen af te stevenen. De Sassenheimers sloten de derde periode af met een 5-2 voorsprong. In de laatste periode ging er van alles mis in zwembad De Wasbeek. De thuisploeg kwam niet meer aan scoren toe en GZC sloop dichterbij. In de slotfase ging de ploeg uit Gouda er met beide pun ten vandoor. Eindstand 5-6. René de Bruin (2), Jerry Leepel (2) en Thomas van der Nouland maakten de doelpunten. Alkemade speelde een leuke wedstrijd tegen De Vuursche en won met 11-6 t een aarzelend begin (1-1) raakte de p van Frank van der Akker steeds bete r^er( dreef. In de tweede periode legde Alke jat de de basis voor de overwinning. De n mer twee van de derde klasse kwan een 3-7 voorsprong. Jeroen Duvekot de grote man bij Alkemade; hij sco f maar liefst zes maal en had een groot deel in de 11-6 overwinning. Streekgenoot Koudekerk heeft zijn nen gezet op promotie naar de tw klasse. De ploeg van Mark Kimpel met 5-2 van Barracuda en bezet mt punten uit 11 duels de eerste plaats. dekerk had zaterdag de zege te dai '^$1 aan de prima functionerende verdedi 0[pej Barracuda slaagde er ondanks hevig dringen niet in een bres te slaan in d< fensie van Koudekerk en scoorde in klein uurtje maar tweemaal. Koude )as kwam in aanvallend opzicht ook al nit de verf. Drie doelpunten van Rob V geest en twee van Lars Bergsma be; den Koudekerk wel de twee punten. Vrouwen - LZ 1886 is de tweede competitiehelft begonnen. Het sterke De Gouwes iMn werd met 7-4 verslagen. In de derde p de maakte LZ 1886 een 4-2 achters ijfde goed. Noeki Klein scoorde drie keei r5 andere doelpunten kwamen van Bit Hakverdian (2), Yvonne Flippo en N Boonstoppel. De vrouwen van De Zijl/LGB lietei afweten tegen het laaggeklasseerde U n De tweedeklasser verloor met 7-6. M punten uit 13 wedstrijden handhave 0 wee ste ld, rste hel spe Het me lm d )ss t n je weet aat, rste :e si van de i Leidse vrouwen zich in de middenm vo\gt Alkemade kwam er niet aan te pas Rapido. In Haarlem werd het 8-3. s dot n hei kee.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 24