4 ërsoneel Personeel Wonen Wonen O O w VS H w O Wonen Vochtproblemen in huis ontstaan vaak onder de vloer. Administratief medewerker m/v Het Motorhuis Samen sterk voor beter werk! Praktijkopleiders Secretaresse Klassiek wonen aan het Lentepark VËfflG flpBrockhoff m SERVICEFLAT PARK O VERBOSCH De Engel Vastgoed B.V. BOUWGROND OPEN HUIS .DAG 27 JANUARI 2001 lotorhuis Groep Motorhuis Groep werken in totaal B00 mensen, verdeeld over 17 ver- inde bedrijfsonderdelen. Elke dag •n zij keihard en enthousiast mee nze centrale doelstelling: tevreden n. Daar staat trouwens wel wat over. De Motorhuis Groep is bekend ri goede primaire en secundaire Hsvoorwaarden. Prima begeleiding, egelijk sociaal beleid en een meer oede onderlinge sfeer maken dat medewerkers het uitstekend naar in hebben en graag heel lang bij ons nsf blijven. De 12 Opel-dealerbedrijven van De Motorhuis Groep kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe Opeis én occasions) als in de werkplaatsen en op ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Voor ons Opel-dealerbedrijf Het Motorhuis Leiden komen wij graag in contact met enthousiaste belangstellenden voor de functie van: voor de financiële administratie Vacaturenummer- |e komt te werken binnen een leuk team van 10 personen en houdt je - samen met enkele andere collega's - bezig met de crediteurenadmini stratie. |e verzorgt onder meer het doorboeken van betalingen naar de luiste kostensoorten Daarnaast ben je verantwoordelijk voor het opstel len van financiële rapportages ten behoeve van het management en voor het (mede-)opstellen van diverse belastingaangiften. Voor zo'n functie moet je natuurlijk behoorlijk accuraat zijn en gestructureerd kunnen werken. |e bent initiatiefrijk en flexibel én je hebt affiniteit met geautomatiseerd administreren. We denken aan iemand met een Havo-diploma, aangevuld met MBA. Maar als je een vergelijk baar niveau hebt, komen we ook graag met je in contact. Kennis en eivaring met Windows, alsmede met Word en/of Excel is een pré. Ben je sociaal vaardig en geïnteresseerd in een prima job bij een hartstikke goed en betrouwbaar bedrijf? Schrijf dan snel een brief onder vermelding van het betreffende vacaturenummer naar: Motorhuis Groep, afd. Personeel Organisatie, postbus 1. 2160 AA Lisse. Of bel eerst voor meer informatie met de heer Sintenie (071-535 18 00). Leiden Medewerkers van de Motorkuis Groep hebben altijd een streepje voor: Winstdeling, Studlekostenvooaienlngen, Bedrijfsspaarregellng, Hoge peisoneehkortingan en Aantrekkelijke condities voor verzekeringen en hypotheken Het bureau opleidingen richt zich op de taakgebieden, beroepsoplei dingen, functiegerichte opleidingen, deskundigheidsbevordering, bemiddeling externe opleidingen alsmede stagebemiddeling en advisering aan het management. In verband met uitbreiding van ons team, zoeken wij zo spoedig mogelijk voor 44 uur per week vfv.A Yi<\oV) V\(m fn sterk voor beter werk sterk! Daarom werken de Stichting )uin- en Bollenstreek en de oep Valent nauw samen. ;hting Rijn-, Duin- en Bollenstreek klantgerichte organisatie met een scala aan zorgprodukten waaronder irg, extramurale verzorgings- en ghuiszorg, maatschappelijk werk Ier- en kindzorg. De zorggroep bestaat uit woonzorgcentrum en I eghuis Bernardus te Sassenheim, orgcentrum St. Jeroen te j wijk en verpleeghuis en reactive- antrum de Wilbert te Katwijk, oep Valent biedt ook dagbehande- dagverzorging. voor fulltime of parttime dienstverband Met ervaring in een vergelijkbare functie voor de functiegerichte scholing en de beroepsopleiding voor helpenden en verzorgenden via de B.O.L. en de B.B.L i AVVMVO i De taken die bij deze functie horen zijn: - het scheppen van voorwaarden voor een volwaardige opleidings- en begeleidingssituatie binnen de organisatie; - het zelfstandig uitvoeren van activiteiten op gebied van begeleiding en beoordelen van leerlingen/stagiaires; - het coördineren van en verantwoordelijkheid dragen voor begeleidingsactiviteiten van de werkbegeleiders; - het leveren van een bijdrage aan de ontwikkeling van praktijkwerk plannen; - onderhouden van interne- en externe contacten op gebied van opleiden. Functie-eisen: - een beroepsopleiding in de gezondheidszorg: - één van de voortgezette opleidingen van de 0VDB; - het MDG0-VZ diploma; - het diploma (wijk)ziekenverzorgende; - het diploma verpleegkundige A of HB0-V. - twee jaar werkervaring na het behalen van de beroepsopleiding (liefst in de thuiszorg); - een diploma leraar verpleegkunde; - het diploma praktijkopleider (nieuwe stijl); - in het bezit zijn van een rijbewijs en een auto. De inschaling is in schaal 8 van de CAO- thuiszorg. Voor het bureau opleidingen zoeken we tevens een immelpenninckstraat 10 us 2039, 2220 BA Katwijk foon: (071)4093333 rnet: www.thuis-en-gezond.nl voor 17 uur per week, werkdagen in onderling overleg doch in ieder geval de maandagmiddag. Functie-eisen: - havo-niveau en afgeronde secretaresse opleiding; - bij voorkeur 2 jaar werkervaring; - om kunnen gaan met diversiteit aan taken en werkzaamheden; - kunnen werken in teamverband; - gedegen kennis office 2000; - zelfstandig kunnen opzetten en uitvoeren van de administratieve organisatie van cursussen; - goede mondelinge en schriftelijke beheersing van de nederlandse taal; - flexibel, integer en service gericht zijn. Wij bieden: - salariëring en arbeidsvoorwaarden conform schaal 5 van de CAO-Thuiszorg; - mogelijkheid tot deelname aan spaarregeling en collectieve verzekeringen; - bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang. Informatie over de functie kunt u op krijgen bij mevrouw T. Boudesteijn, hoofd bureau opleidingen, tel. 0252-219127. Zij is bereikbaar op maan dag, dinsdag, en donderdag tussen 15.30-17.00 uur. De sollicitatiegesprekken staan gepland op 12 en 13 februari 2001. Sollicitatiebrieven kunt u tot 5 februari 2000 richten aan Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie. Voor beide functies geldt een contract voor een jaar, met uitzicht op een vast dienstverband. Axima Installatieservice is onderdeel van het Belgische Axima en de Fabricom Groep. Binnen deze groep is Axima marktleider in de Benelux op het gebied van onderhoud en beheer van gebouwgebonden installaties. Axima installatieservice verzorgt de onderhoudswerkzaamheden voor gebouwgebonden installaties in heel Nederland. Onze vakgebieden zijn o.a. verwarmingsinstallaties, elektrische en/of hydraulische systemen, liftinstallaties, toegangsvoorzieningen, luchtbehandeling en klimaatvoorziening. Axima Installatieservice heeft ca. 280 medewerkers, verspreid over het hele land en vormt hiermee een van de grootste aanbieders van onderhoud en beheer. AXIMA Installatieservice MEDEWERKER MELDKAMER MA/ Voor ons hoofdkantoor in Leiden zijn we dringend op zoek naar een full time collega. Functiebeschrijving: Aanname, beoordeling en (administratieve) verwerking van storingen. Uitzetten van de storingen bij beschikbare monteurs of diensten derden. Bestellen van de benodigde materialen. Alle administratieve handelingen die hierbij horen U bent de schakel tussen klanten, technici en leveranciers. Functie-eisen: Minimaal MBO Oplossingsgericht denken. Goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Zeer goede communicatieve vaardigheden Stressbestendig Administratief vaadig Ervaring of Technische affiniteit is een pré Wij bieden'u aantrekkelijke arbeidsvoorwaarden Verder besteedt Axima veel aandacht aan opleidingen en ontwikkeling van medewerkers Indien u zich herkent in bovengenoemde functie, dan nodigen wij u graag uit om te solliciteren. U kunt uw brief, binnen 2 weken, richten aan Axima Installatieservice B V. Afdeling Personeelszaken, Postbus 1042, 2302 BA Leiden. Telefonische informatie: Suzanne Huisman, projectmanager Meldkamer, telefoonnummer 071-5731111. Huizen-verzekeringen financieren Video-animatie beschikbaar. Hoogwaardige architectuur met aandacht voor details Ligging in/aan het prachtige Lentepark met vele (fruit-)bomen Bijzondere indeling van de woningen met vele inrichtings/ gebruiksvarianten ten behoeve van wonen, werken, eten en hobby Bijna 4 meter hoge kamers met veel licht en ruimte Siematic keuken Individuele meerwerkmogelijkheden De bouw van de villa's is in volle gang Vrije vestiging Koopsommen vanaf 648.500,- tot 1.975.000,- v.o.n. Een uitgebreid informatiepakket is verkrijgbaar bij Verkoopcentrum Getsewoud. Openingstijden: Maandag-, woensdag- en vrijdagmiddag van 14.00 uur tot 17.00 uur Zaterdag van 11.00 uur tot 13 00 uur %iil Nieuwbouwmakelaars n'm Verkoopcentrum Getsewoud Venneperweg 350 (tegenover 683), 2151 er Nieuw-Vennep Telefoon: (0252) 62 17 16 Een vochtige kruipruimte onder de vloer is een bron van ellende. Vochtige muren, optrekkende kou, muffe lucht, schimmelvorming, betonrot. Duizenden huizen lijden eraan. Ook nieuwbouw. Hydraschelp maakt voorgoed een eind aan dit pro bleem. Door de bodem van de kruipruimte onder Wég met dat vocht! O Stuur mij vrijblijvend informatie over de vochtwerende en isolerende eigenschappen van Hydraschelp. D Neemt u contact met mij op voor het maken van een vrijblijvende offerte Naam: Adres: Postcode: Plaats: Telefoon: In een voldoende gefrankeerde envelop zenden naar. Fernhout B.V., Bellstraat 3,8606 JJ Sneek. uw huis te bedekken met een dikke laag schoon gewassen en gezeefde schelpen. Deze laag is warmte-isolerend en absorberend. Een Hydraschelp schelpenlaag slijt niet en vraagt geen onderhoud. Daar wilt u natuurlijk méér van weten! Stuur snel de bon in of bel voor meer informatie. 1 Hydrasche\p' FernhoutSneek Reinderde Vries Bellstraat 3 8606 JJ Sneek Tel.: (0515) 41 19 37 Fax: (0515) 42 69 94 Internet: www.hydraschelp.nl E-mail: hydraschelp@fernhout.nl FERNHOUT GROEP VOORHOUT Royale gerenoveerde appartementen voor senioren te huur Zelfitandig en veilig wonen met persoonlijke service in comfortabel appartement Stichting Serviceflat Park Overbosch Voorhout - 3 kmr. app. beschikbaar ca. 3.000,= - 2 kmr. app. beschikbaar ca. 2.600,- *prijzen zijn incl. de maandelijkse voorschotten voor services, maaltijden en huishouding. Tel. 070-4273921 Fax 070-4273923 Dhr. W.D. Slager Xe koop: met bouwplanjf°r „orecaproikt inde gemeente BEROt Schr. reacties voor b-2 Br.o.nr. HA 430 6-2-2001- U bent van harte welkom tussen 11.00 uur -13.00 uur bij de onderstaande woningen op zaterdag 3 februari a.s. HAZERSWOUDE RIJNDIJK Willem Kloosstraat 54 Op fraaie locatie gesitueerd topappartement op de 4e verdieping. Dit appartement ligt op loopafstand van de winkels, sportaccommodaties en het open baar vervoer. Het geheel is grotendeels v.v. dubbele beglazing en eigen c.v.-instalaltie en in het gebouw is een lift aanwezig. Vraagprijs: 329.000,- k.k. 149.293,69) De Genestetstraat 1 Knusse hoekwoning met uitgebouwde keuken en een diepe op het westen gelegen achtertuin. Vraagprijs: 373.000,- k.k. 169.260,02) Rijndijk 33 Moderne, goed verzorgde hoekeengezinswoning met tuin op het zuiden. De woning biedt o.m. ruimte aan een tuingerichte woonkamer, een open keuken, 3 slaapkamers en een zolderruimte. Vraagprijs: 389.000,- k.k. 176.520,50) Maanstraat 17 Royale, uitgebouwde hoekwoning. Tevens is de 2e verdieping vergroot door een dakopbouw. In totaal zijn er 5 slaapkamers, een hobbyruimte, een moder ne keuken en een royale tuingerichte woonkamer. Vraagprijs: 485.000,- k.k. 220.083,40) Van Beethovenlaan 2 Fraai gelegen op 420 m2 eigen grond, royaal hoek- herenhuis met garage. Aantrekkelijk is de living van ca. 65 m2 met open haard en een schuifpui naar de riante achtertuin, 2 badkamers, 2 toiletten, 5 slaapka mers. Vraagprijs: 795.000,- k.k. 360.755,27) KOUDEKERK AAN DEN RUN Hoogewaard 81 Centraal gelegen, royaal hoekmaisonnette woning met een berging op de begane grond. De woning is onlangs v.v. een nieuwe keuken, een grote dakkapel en aan de voorzijde zijn de kozijnen vervangen door kunststof. Vraagrijs: f 319.000,- k.k. €144.755,88) Tevens bent u van harte welkom tussen 11.00-13.00 uur in de volgende panden HAZERSWOUDE DORP Schrepel 5, vraagprijs: 449.000,- k.k. 203.747,32) L. van Leijdenstraat 10, vraagprijs: 455.000,- k.k. 206.469,99) BENTHUIZEN: Dorpsstraat 122 vraagprijs: 689.000,- k.k. 312.654,56) Ons kantoor ls op 3 februari a.s. geopend van 10.30-13.30 uur. U BENT VAN HARTE WELKOM Voor ons totale woonaanbod zie: www.koppesmakelaardlj.nl "•akelaardij Rijndijk 264 2394 AP Hazerswoude-Rijndijk Tel: 071-3412736-

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 47