IPersoneel Personeel Personeel Personeel Personeel LIG Jll OOK NOG WEL EENS IN EEN DEUK? L J Er is merk aande uiinkel bij Vertbe?eleider m/v teamleider (m/v) Vel serduin Samen sterk voor beter werk! Verzorgenden en Verpleeg kundigen voor de avonden en weekenden Wijkverpleegkundigen voor de dagdiensten Oproepkrachten Herintredende Verzorgenden en Verpleegkundigen leerkracht voor groep 3 Leiden DRIE le PLAATWERKERS „M lm.lmAmM.rn AFLEVERMONTEUR VERKOPERS iwv DROOMDOAAEIN :RDAG 27 JANUARI 2001 igeni nfon jal 8) TREE In ons centrum voor verpleeghuiszorg worden '9 200 bewoners verzorgd. uimt ;eiingverdeeld over 7 afdelingen. Wij bieden psychogeriatrische zorg. somatische zorg, revalidatie/reactivering en terminale zorg. Daarnaast verzorgen wij dagbehandeling (zowel somatisch als psychogeriatrisch) en ambulante verpleeghuiszorg, an het verpleeghuis is een opleiding tot verzorgende IG verbonden. Vij werken actief aan een meer bewonersgerichte verpleging en verzorging, verwachten dan ook van nieuwe medewerk(st)ers dat zij dit proces kunnen ondersteunen. Het centrum is uitstekend bereikbaar met het openbaar vervoer. erduin is onderdeel van de :hting Ouderenzorg Velsen, bestuursstichting voor de ier woon- en zorgcentra en het centrum voor verpleeghuiszorg in de gemeente Velsen s k, e kl ui te rige m Centrum voor verpleeghuiszorg Op de psychogeriatrische afdeling C4 wonen 30 bewoners. Binnenkort ontstaat op deze afdeling een plaatsingsmogelijkheid voor een (36-32 uur per week) Kerntaken: - coördineren van en voorwaarden scheppen voor de'dagelijkse werkzaamheden op de afdeling; - ondersteunen en begeleiden van teamleden bij de coördinatie van de zorg, die in nauw overleg met de afdelingsarts multidisciplinair wordt vorm gegeven; - ondersteunen en begeleiden van teamleden bij de uitvoering van het mentorschap, het opstellen van zorgplannen en het werken met geïntegreerde elektronische zorgdossiers. Plaats in de organisatie: Samen met een collega is de teamleider verantwoordelijk voor bovengenoemde taken. Hierbij ontvangen zij "leiding op afstand" van het afdelingshoofd. Functie-eisen: - Het bezit van het diploma Ziekenverzorgenden (Verzorgende IG) of verpleegkundige; - Het bezit van een diploma van een voortgezette opleiding op het gebied van leidinggeven (bv. de kaderopleiding of de opleiding teamleiding); - Affiniteit met de ouderenzorg en ruime ervaring in de directe zorg verlening en de planning van zorg; - Bij voorkeur meerjarige ervaring in een leidinggevende functie; - Goede communicatieve vaardigheden; - Capaciteiten om mentoren te coachen bij vaststellen en uitvoeren van kwalitatief goede zorg; - Bereidheid om weekenddiensten te werken. De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzor gingshuizen. De functie is ingedeeld in functiegroep 45 van het FWG (minimaal 3118,-, maximaal 5069,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek). Nadere inlichtingen kunt u inwinnen bij Laurens van Eekelen, afdelingshoofd (tel. 0255-565520). Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de Stichting Velserduin, Nicolaas Beetslaan 4,1985 HH Driehuis, t.a.v. Erik Schaap, afdeling Personeel 8c Organisatie. Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek zoekt voor de locatie Kdtwijknieuwe collega's die de thuiszorg helpen te blijven bouwen aan een goede zorgverlening, Verpleegkundigen en Verzorgenden hebben bij ons nog een streepje voor!!! Wij weten namelijk hoe belangrijk het is om in alle cliëntsituaties professioneel en vakbekwaam te zijn. Wie zoeken wij om verder mee op te bouwen? lille len) nen sterk voor beter werk ïn sterk! Daarom werken de Stichting Rijn-, en Bollenstreek en de Zorggroep Valent samen. De Stichting Rijn-, Duin- en instreek is een klantgerichte organisatie een breed scala aan zorgprodukten waar- |r thuiszorg, extramurale verzorgings- en jeeghuiszorg, maatschappelijk werk en |r- en kindzorg. De zorggroep Valent bat uit woonzorgcentrum en verpleeghuis lardus te Sassenheim, woonzorgcentrum eroen te Noordwijk en verpleeghuis en tiveringscentrum de Wilbertte Katwijk, groep Valent biedt ook dagbehandeling en erzorging. (scholing hiervoor wordt geboden) g, welzijn er himmelpenninckstraat 10 stbus 2039, 2220 BA Katwijk lefoon: (071) 4093333 iernet: www.thuis-en-gezond.nl Wat verwachten wij van onze nieuwe collega's? - enthousiasme; - professionele werkhouding; - om kunnen gaan met werkdruk; - flexibiliteit; - zo mogelijk een functiegerichte opleiding als wel enige ervaring in de zorgsector. Wat wij kunnen bieden: - salariëring conform CAO Thuiszorg; - mogelijkheden tot bijscholing; - zo mogelijkheid is te praten over aangepaste werktijden; - spaarloonregeling; - interessante werkkring met professionele collega's; - zelfstandigheid in de uitvoering van de zorgverlening. Voor vragen of nadere informatie over deze functies kunt u contact opnemen met Tineke Reehorst of Joke Genet, tel. 071-4026189. Uw sollicitatie kunt u tot 8 februari a.s. richten aan Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, Postbus 2039,2220 BA te Katwijk. De Lorentzschool voor openbaar basisonderwijs, gelegen in de Professoren- Burgemeesterswijk, is een goed lopende, grote school met ongeveer 800 leer lingen, verdeeld over 29 groepen en 50 leerkrachten. De school heeft momen teel 5 groepen drie. Voor deze school zoeken wij een fulltime (wtf. 1) of 2 parttime leerkrachten (wtf. 0,5) Wij komen graag in contact met kandidaten die: - in samenwerking met leerkrachten en de bouwdirectie vorm en inhoud kunnen geven aan de ontwikkeling van jonge kinderen; - leiding willen geven aan een groep 3 van 24 kinderen; - in het bezit zijn van de wettelijke bevoegdheden voor het basisonderwijs; - zich willen inzetten om onderwijs te geven overeenkomstig de beginselen van het openbaar onderwijs. Functie-informatie: - het gaat om een functie in (maximaal) schaal 9; - de aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst met uitzicht op een vast dienstverband bij gebleken geschiktheid. Inlichtingen: Voor nadere inlichtingen kunt u zich wenden tot mevrouw Anda Ciere, adjunct-directeur van de school, telefoon 071 - 514 17 77 (school) of 071 - 561 66 65 (privé). In het kader van een eerlijke verdeling van werkgelegenheid en vanuit maatschappelijk en onderwijskundig belang is het gewenst dat meer leden van etnische minderheids groepen werkzaam zijn in het onderwijs. Geschikte kandidaten uit deze groepen wordt uitdrukkelijk verzocht te solliciteren. Indien u wilt solliciteren, verzoeken wij u een brief met curriculum vitae binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie te sturen aan het Bureau Openbaar Onderwijs, t.a.v. de heer L.P.H. Schrier, Maresingel 3, 2316 HA Leiden, onder vermelding van vacaturenummer LO 01.02. Bureau Openbaar Onderwijs blOOlrt 9|J Buntsma Autoschade zoekt: Kom gerust eens binnenlopen! Voor meer informatie kun je vragen naar Anton Buntsma of Wim Verneul i E3 I I M TP fjX'Ti /v. A. van leeuwenhoekweg 43 O W 1 WnVLl^A 2408 AK Alphen aan den Rijn AUTOSCHADE telefoon (0172) 47 10 00 Heemskerk Makelaardij is. een in Noordwijkerhout gevestigd, actief en sterk groei end makelaarskantoor. Onze activiteiten zijn gericht op alle facetten van zowel de woning- als bedrijfsmakelaardij in de gehele Duin- en BoHenstreek. Kennis van zaken, goede service, persoonlijke aandacht en een actieve marktbenade ring zijn de pijlers achter deze groei. Ter ondersteuning van onze buitendienst zoeken wij een representatieve: BINNENDIENST MEDEWERKSTER/SECRETARESSE met een commerciële inslag en interesse in de makelaardij. Functie-omschrijving: - ondersteuning van de buitendienst - het zelfstandig kunnen verzorgen van de correspondentie en administratie - telefonisch informatie verstrekken en het maken van afspraken - ontvangen van cliënten Vereisten: - vriendelijk zijn en servicegericht - om kunnen gaan met vertrouwelijke gegevens - bedreven zijn met de moderne computerprogramma's - relevante werkervaring is een pre Heeft u interesse in bovenstaande zeer afwisselende functie, stuurt u ons dan een sollicitatiebrief met c.v. t.a.v. de heer H. G. C. M. Heemskerk, Postbus 204. 2210 AE Noordwijkerhout. Wildlaan 3 - 2211 JZ Noordwijkerhout Telefoon 0252-375736 - Telefax 0252-371806 Dekamarkt is met 62 supermarkten, 24 slijterijen, 4 drogisterijen, eigen productiebedrijven en distributiecentra een gezichtsbepalend supermarktbedrijf in' Noord- en Zuid-Holland en Flevoland. Voor ons bedrijf zijn wij op korte termijn op zoek naar enthousiaste kandidaten voor de functie van: De versbegeleider is gespecialiseerd in de verkoop van versproducten in de breedste zin van het woord en heeft op dit gebied een voortrekkersrol voor de gehele organisatie. Daarnaast houdt deze functie in dat u de filialen binnen één rayon informeert en adviseert over het versbeleid op de versafdeling. Tevens draagt u bij aan het behalen van een optimaal verkoopresultaat door controle op de uitvoering van het commerciële beleid. U dient op de hoogte te blijven van actuele ontwikkelingen binnen de artikelgroep versproducten en brengt de relevante kennis over op collega versbegeleiders. Uw profiel: U heeft een HBO werk- en denkniveau in een commerciële richting met vaktechnische kennis van versproducten, eventueel aangevuld met vakdiploma's. Daarnaast heeft u tenminste 3 jaar leidinggevende ervaring binnen het supermarktbedrijf. Wij bieden: Een gevarieerde en verantwoordelijke ambulante een goed salaris, 8% vakantietoeslag, 10% korting uw boodschappen bij één van onze filialen. Stuur dan binnen veertien dagen uw schriftelijke sollicitatie met c.v. naar DekaMarkt, T.a.v. mevrouw M. Demmers, postbus 86, 1940 AB te Beverwijk, U kunt ook emailen: m.demmers@dekamarkt.nl. Voor meer informatie over de inhoud van de functie kunt u contact opnemen met de heer G. Hompe rayonleider, telefoonnummer 0251-276666. ing op icitatie Mercedes-Benz In het midden van de Randstad is L.I.A.M. al meer dan dertig jaar een vooraanstaand automobielbedrijf. Niet in het minst door de strategische ligging van onze vijf vestigingen in het hart van bedrijvig Nederland. Voor onze vestiging in Leiden zijn wij op zoek naar: VESTIGING LEIDEN De functie: Afleveringsklaar maken van nieuwe personenwagens en bestelwagens. Monteren van accessoires. Montage van bedrijfswageninrichtingen. Wij bieden: Naast een aantrekkelijke baan, een hoge mate van zelfstandigheid, uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Een prettige werkomgeving in een succesvol bedrijf. Interesse? Reageer snel! Stuur een kort brigfje met CV naar: B.V. L.I.A.M. t.a.v. afdeling personeelszaken postbus 25 2300 AA LEIDEN Voor meer informatie kunt u bellen met Alex Comes, tel. (071) 576 93 03 L.I.A.M. is officieel Mercedes-Benz dealer, met vestigingen in: Alphen aan den Rijn, Haarlem, Leiden, Lisse en Rijnsburg. Droomdomein is een organisatie die gespecialiseerd is in alles wat met sla pen te maken heeft. Als specialist in slaapcomfort en slaaptechmek groeit de organisatie gestaag. Alle filialen zijn gevestigd op toplocaties in Neder land. Voor ons filiaal te Leiderdorp zoeken wij kandidaten voor de functie van. fulltime/parttime U bent 20 jaar of oud Opgeleid op mibtmSal LBO-niveau Een slaapspecialist (of bereid dit te worden) Commercieel ingesteld Wij bieden Prima salaris Uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden Organisatie met toekomstperspectief Tevens vragen wij voor de gehele organisatie kandidaten voor de functie van: Leerlingverkoper Verkoper FT/PT Oproepkrachten >Adm. krachten Interesse? Bj^schrijf, mall of fax uw reactie bmnen 2 weken na plaatsing t.a.v. de heer G. Bloem, afdeling P&O, Postbus 230, 2160 AE Lisse Tel. 0252-438 100 Fax 0252-412 894

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 45