Personeel Personeel Personeel Personeel Personeell WIJ ZOEKEN 1 Rietlanden Welke Financieel Planner (FFP)-- wil onze collega worden? financieel administratief medewerkende Validation engineer m/v ill WIJKVERPLEEGKUNDIGE M/V CONSULTATIEBUREAU-ARTS M/V Hoofd dagopvang (m/v) Rabobank ZATERDAG 27 JANUARI 2001 mCHTING ZORGCENTRAl Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 570 mensen. Binnen de Economische en Administratieve Dienst hebben wij plaats voor een enthousiast voor 36 uur per week Een parttime dienstverband van voldoende omvang behoort tot de mogelijkheden. Werkzaamheden: In een klein team worden onder leiding van de administrateur de volgende werkzaamheden verricht: - verzamelen en verwerken van financiële- en bewonersgegevens waaronder de boekingen in de dagboeken en het memoriaal; - het ontwikkelen van procedures rond de verbijzondering van kosten over de verschillende kostendragers; - verzorgen van informatievoorziening t.b.v. het instellings- en locatiemanagement op het gebied van de interne budgetten, productieoverzichten en kostprijsontwikkeling; - ontwikkelen en verbeteren van de kwaliteit van de informatie. t op het gebied van de Werkzaamheden Functie-eisen: - een voltooide opleiding op MEAO niveau in de administratieve richting; - een hoge mate van accuratesse; - in staat zijn administratieve procedures te volgen en indien nodig mede te ontwikkelen en te verbeteren; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - ervaring met het gebruik van administratieve software in een Windows 95 omgeving; - kennis van Excel en Word. FunCtiG-SiSBH Arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een gezellige werksfeer binnen een klein team van medewerkers. De werkplek is gesitueerd binnen het Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck in Leiden. Op de arbeidsovereenkomst is de CAO voor Verpleeg- en Verzorgingshuizen van toepassing. Aanstelling vindt vooralsnog plaats voor de duur van één jaar met mogelijkheid van verlenging of omzetting in een overeenkomst voor onbepaalde tijd. ArbGldSVOOrWcicirdGn Informatie over de functie kunt u dagelijks tussen 9.00 en 10.00 uur telefonisch verkrijgen bij het hoofd van de Economische en Administratieve Dienst de heer N. van Belle op telefoonnummer 071 - 579 82 00. Informatie Uw sollicitatiebrief en getypt C.V., onder vermelding van "sollicitatie EAD" kunt u vóór 7 februari a.s. richten aan de dienst PO&O van de Stichting Zorgcentra Vlietlanden, Aaltje Noordewierlaan 50, 2324 KS te Leiden. Solliciteren Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden MAGAZIJN MEDEWERKER M/V ADMINISTRATIEF Van dar Maar Logistic is oen bedrijf dat gespecialiseerd Is In opslag, transporten distributie van door geheel Nederland. VAN Dl DER MEER I—Vi mm De lasso 51, 2371 GW Roelofarendsvccn Postbus 81, 2370 AB Roelofarendsveen Telefoon 071 - 519 19 00, Fax 071 - 331 50 69 www.vandermeeriogistic.nl bestaan WIK ;n koude omge het laden en lossen van vrachtwagens het verzamelen van orders het op peil houden van de grijpvoorraad het in- en uitslaan van pollets in de stellingen verzorgen van nelheid binnen het mogozi|n en andere voorkomende werkzaamheden Wil vragen iemand: zelfstandig en in teamverband kan werken enthousiast en flexibel nauwkeurig bekend met logistieke omgeving affiniteit met levensmiddelen en kou overweg kan met een reachtruck en een handpallettruck Wi| bladan: flexibele werktijden modern materieel een koude omgeving maor warme kleding een 4-daagse werkweek, indien daar behoefte naar is betaling conform CAO beroepsgoederen vervoer een actieve personeelsvereniging Voor telefonische informatie leun je conloct opnemen tijdens kontooruren met Ronold Hoogervorst ftiH'.nVHI.isï-"1 i-\[ De werkzaamheden bestaan uit: het verwerken van orders, het administreren van de voorraden etc. voor een aantal van onze verladers overige diverse administratieve werkzaamheden Wij vra«pen iemand: voor fulltime eventueel in deeltijd met flexibele en collegiale instelling met enthousiasme die zelfstandig en in teamverband kan werken in het bezit is van een MBO-diploma (MEAO) is een pré met kennis van Word en Excel Wi| bladen: een salaris conform de CAO eisen een gezellige werkomgeving een actieve personeelsvereniging Mentor Medical Systems BV staat Dit is met name de reden waarom we contact zoeken met kandidaten (M/V) voor de functie van: wereldwijd bekend als gerenommeerd producent en leverancier van medische producten. Het hoofdkantoor van het bedrijf is gevestigd in Santa Barbara, California (USA). De vestiging in Leiden ontwikkelt en produceert hoogwaardige producten die hun toepassing vinden in de plastische chirurgie. Het bedrijf zal het komende jaar een sterke groei doormaken vanwege een aanzienlijke uitbreiding van haar activiteiten. «f* MENTOR Einsteinweg S Leiden DE FUNCTIE: U bent als Validation Engineer verantwoordelijk voor de uitvoering van kalibratie en validatie werkzaamheden tb.v. de afdelingen Productie. Kwaliteitscontrole en Research en Development. Tevens houdt u zich bezig met het schrijven van validatie protocollen en rapporten. Bij storingen en ten behoeve van nieuwe apparatuur geeft u ondersteuning aan de technische dienst op het gebied van elektrotechniek en meet- en regeltechniek. WIJ VRAGEN: Een afgeronde MTS opleiding met in het vakken pakket meet- en regeltechniek en bij voorkeur enige ervaring in een soortgelijke functie.Tevens beschikt u als Validiation Engineer over een analystisch denkvermogen, heeft een goede beheersing van de Engelse taal en heeft u ervaring met MS Word en MS Excel. WIJ BIEDEN: Een uitdagende en verantwoordelijke functie, waarbij na een gedegen inwerkperiode een rol van betekenis in het bedrijf vervuld wordt. Een goede salariëring, passend bij de zwaarte van de functie, goede secundaire arbeidsvoorwaarden en uitstekende ontwikkelingsmogelijkheden voor verdere specialisering ,en carrièregroei. BENT U GEÏNTERESSEERD? Dan kunt u uw sollicitatiebrief met CV richten aan: Mentor Medical Systems BV T.a.v. Heidi van Doorn Einsteinweg 5 2333 CC Leiden e-mail: hdoorn@mentormedical.nl. Mocht u vragen hebben omtrent de inhoud van de functie, dan kunt u telefonisch contact opnemen met Ron van der Boon, telefoon: 071 -521 5007. Ruim honderd medewerkers binnen het samenwerkings verband van Zorggroep Horst en Vlietstreek en Zorgring Zoetermeer zijn dagelijks in touw op het gebied van Jeugdgezondheidszorg. Samen bieden zij hulp aan zo'n dertienduizend cliënten in Rijswijk, Leidschendam, Voorburg, Bergschenhoek, Berkel, Bleiswijk en Zoeter meer. Aandacht voor de cliënt en kwaliteit van zorg staat bin nen onze zorgverlening op de eerste plaats. Ben jij een vlotte wijkverpleeg kundige die in het adviseren en ondersteunen van ouders een uitdaging ziet? Iemand die dui delijk en klantgericht informatie geeft op het gebied van gezond heid, voeding en opvoeding van jonge kinderen? Dan is onze af deling Jeugdgezondheidszorg op zoek naar jou! Voor deze functie vragen wij een actieve werkhouding. Je hebt het diploma HBO-V of het diploma A verpleging met een MGZ opleiding in je bezit. Ervaring is niet noodza kelijk. Wij bieden je een zelfstandige baan in een collegiaal en deskundig team. Binnen de functie van wijkverpleeg kundige Jeugdgezondheidszorg bieden wij je veel vrijheid en ruimt voor eigen initiatief. De afwisselint is groot. Je bent actief in het hele werkgebied van Zorggroep Horst Vlietstreek en De Zorgring. Natuurlijk hoort bij deze uitdageni functie een passend salaris confori de CAO Thuiszorg (salarisschaal 8) rien Een creatieve, flexibele en initia tiefrijke consultatiebureau-arts. Daarnaar is onze afdeling Jeugd gezondheidszorg op zoek. Een pittige persoonlijkheid die mee denkt met jonge ouders die met hun baby of peuter onze consul tatiebureaus bezoeken. Iemand die onze cliënten aanvoelt en hen gerichte adviezen en zorg verlening biedt. Voor deze functie vragen wij een actieve werkhouding. Uiteraard heb je het diploma Applicatiecursus voor consultatiebureauarts in je bezit Ervaring is gewenst. Wij bieden je een zelfstandige baan met veel vrijheid en ruimte voor eigen initiatief. De afwisseling is groot. Je bent actief in het hele werkge bied van Zorggroep Horst en Vliet streek en De Zorgring. Natuurlijk hoort bij deze uitdagen functie een passend salaris confor de CAO Thuiszorg (salarisschaal 1 BEN JIJ DE COLLEGA DIE WE ZOEKEN? Voor meer informatie over deze functies kun je contact opnemen met Lida van der Ster, zorgmanager a.i. Jeugdgezondheidszorg, tel.nr. (070) 307 52 00 of Saskia van der Molen, zorgteammanager Ouder en Kindzorg, tel.nr. (079) 371 94 81 Stuur je schriftelijke sollicitatie vóór 10 februari a.s. naar: Zorggroep Horst en Vlietstreek en De Zorgring Afdeling P&O, Geestbrugkade 35, 2281 CX Rijswijk. Zorggroef HORST EN VLIETSTREEK De ZorgRing coi opU yij veri ver terdi -) thtir De Stichting Kinderopvang Oegstgeest (SKO) is een professionele k|er„ deropvangorganisatie. Onze organisatie bestaat momenteel uit drie kl dercentra voor dagopvang aan 0-4 jarigen, een centrum voor buite schoolse opvang aan 4-12 jarigen, een tienercentrum voor 11-16 jarigi een peuterspeelzaal en een gastouderbureau. Voor het kindercentrum Het Kindercircus zoeken wij een kandidaat voor de vacature van: 20 uur per week De functie: Als hoofd kindercentrum ben je verantwoordelijk voor de organisatie, voortgang en kwaliteit van de j opvang van kindercentrum het Kindercircus. Het kindercircus heeft een capaciteit van 35 kindplaats verdeeld over drie groepen. Als hoofd geef je leiding aan circa leidsters. Je participeert in het managementteam van de SKO en levert een bijdrage aan de algemene beleidsontwikkeling. Jouw profiel: Je bent een inspirerende persoon die op verschillende niveaus kan communiceren en samenwerkd (o.a. met de groepsleiding, ouders, collega-hoofden en de directeur). Je staat voor een hoge kwalitl van dienstverlening. Je hebt een op de werksoort toegesneden HBO-opleiding aangevuld met een I managementopleiding. Je hebt aantoonbare ervaring met leidinggeven aan groepsleidsters en de J voering van personeelsbeleid. Je bent iemand die ruimte geeft aan initiatieven en zelfstandigheid sT leert. Je hebt een pedagogische visie op kinderopvang voor 0-4 jarigen en bent op de hoogte van m nieuwste ontwikkelingen en inzichten met betrekking tot deze opvangvorm. Wat bieden wij? Arbeidsvoorwaarden volgens de CAO Kinderopvang (Hoofd B, schaal 20-29) met daarnaast goedel secundaire arbeidsvoorwaarden zoals spaarloonregeling, studiefaciliteiten, reiskosten, kinderopvarj gelijkheden etc. Meer informatie: Als je meer wilt weten over de inhoud van deze functie, dan kan je contact opnemen met Wilma Schenk, waarnemend hoofd, telefoon 071 - 565 12 87. Geïnteresseerd? Stuur dan vóór 8 februari a.s. je sollicitatiebrief voorzien van curriculum vitae aan: Stichting Kinderopvang Oegstgeest, t.a. v. de sollicitatiecommissie Kindercircus, Lavendelhof 12343 CW Oegstgeest. snstre Irthui: Wat kun je bij ons verwachten? werken in een enthousiast adviesteam een aantrekkelijk werkgebied jeeghi perfecte administratieve ondersteuning een uitdagende klantenportefeuille ir er flexibele werktijden ruim 100 leuke collega's Bat uit (En dan hebben we bet nog niet eens over de overige gunstige arbeidsvoorwaarden) Meer informatie bij Mevrouw M.F. Keijzers-Broekhof Onderdirecteur Particulieren Telefoon (0252) 57 61 88 E-mail: fin.advies@rabohillegom.nl Sollicitatiebrief met CV naar Rabobank Hillegom-Bennebroek Postbus 24,2180 AA Hilegom T.a.v. Mevrouw M. Verhoeven Personeelsadviseur liverin groep jerzorg Hillegom-Bennebroek

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 44