M 1e Medewerker Facturatie m/v Medewerker Informatiebalie m/v Medewerker Personeels administratie m/v Doktersassistente m/v Doktersassistente m/v Kernanalist m/v Ervaren telefonist m/v ZATERDAG 27 JANUARI 2001 915 u Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet,naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIENST INFORMATIE EN ADMINISTRA- TIEVE ZAKEN (DIAZ) De DIAZ vervult binnen het LUMC een centrale rol op het gebied van de informatievoorziening, financieel beheer en admi nistratie. Binnen de DIAZ wordt door de sectie Facturatie alle declarabele patiëntgerelateerde productie gefactureerd. Door de hoge mate van automatisering kan dit door een relatief klein team worden afgehandeld. Jaarlijks wordt een bedrag van ca. 400 miljoen gulden gedeclareerd; dit zijn de opbrengsten van onge veer 26.000 opnames, 380.000 polikliniekbezoeken en 7 miljoen medische verrichtingen. Voor deze sectie Facturatie zijn wij op zoek naar een enthou siaste: (36 uur. fulltime) Vac.nr 01 .R.07.04.LD Functie-inhoud: - mede zorgdragen voor een volledige, tijdige en juiste facturatie; - signaleren van knelpunten en het ondernemen van actie hierop; - controle op en voorwaarden scheppen voor een juiste afhan deling van de retourgezonden facturen; - het beantwoorden van meer complexe vragen naar aanleiding van de facturen (telefonisch danwel schriftelijk); - controle afhandeling I e polikliniek bezoeken; - mede testen van nieuwe of gewijzigde systeemdelen; - alle verdere voorkomende administratieve werkzaamheden Functie-eisen: - MBO-opleiding met aanvullende opleiding gericht op taakge bied; - accuratesse en flexibiliteit; - ervaring met administratieve werkzaamheden binnen de gezondheidszorg; - ervaring met het opstellen van administratieve richtlijnen en procedures; - goede contactuele eigenschappen; - aantoonbare ervaring en affiniteit met automatisering; - enige bekendheid met regelgeving binnen de gezondheidszorg. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.922,- (schaal 7) bruto per maand. Dienstverband: De aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer C. Ouwehand, hoofd Facturatie (071 - 526 16 12 of e-mail; C.Ouwehand@lumc.nl). DIENST SOCIALE ZAKEN De Informatiebalie is onderdeel van de personeelsadministratie en is verantwoordelijk voor een goede en doelmatige informa tievoorziening op het gebigd van personeels- en salarisadminis tratie ten behoeve van LUMC-medewerkers. Bij de Informatiebalie bestaat de vacature voor een: (fulltime 36 uur) Vac.nr 01 .R.05.04.LD Functie-inhoud: - het verstrekken van informatie aan LUMC-medewerkers op het gébied van personeels-, salaris- en uitkeringszaken; - het verzorgen van lichte administratieve werkzaamheden zoals werkgeversverklaringen, vacaturebank, NS-arrangementen, registratie personeel niet in loondienst, adreswijzingen etc.; - het behandelen van het bemiddelingstraject inzake uitzend krachten en het daartoe veelvuldig onderhouden van contac ten met uitzendbureaus; - het verzorgen van de administratieve procesgang en het ver vaardigen van de personeelsbadges; - het onderhouden van contacten met decentrale P&O-afdelin- gen en LUMC-medewerkers inzake personeelsaspecten. Functie- eisen: - HAVO/MEAO; - bij voorkeur aangevuld met vakgerichte cursussen. De werkzaamheden worden in teamverband verricht, waarbij naast een collegiale instelling, flexibiliteit en stressbestendigheid onontbeerlijk zijn. De kandidaat heeft bij voorkeur meerdere jaren ervaring in een soortgelijke functie. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.461,- bruto per maand (schaal 6 RRAZ), afhankelijk van ervaring. Dienstverband: Aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. C. Schoen, hoofd Personeelsadministratie (071 - 526 38 58 of 071 - 526 20 89) DIENST SOCIALE ZAKEN De Personeelsadministratie is een zelfstandige afdeling binnen het Personeelsbeheer en is verantwoordelijk voor een correcte en efficiënte uitvoering van wetten en reglementen op perso neelsgebied. De Personeelsadministratie verzorgt de registratie en gegevensverwerking van de personele gegevens in een geïn tegreerd geautomatiseerd systeem d.m.v. eenmalige verslagleg ging. De Personeelsadministratie verzorgt de ondersteuning van de organisatie op het gebied van personeelsregelingen en de infor matievoorziening aan het personeel. Voor de Personeelsadministratie bestaat de vacature voor een: (fulltime 36 uur) Vac.nr. 01 .R.06.04.LD Functie- inhoud: - het sanctioneren van het betalingsverkeer van uitzendbureaus; - het verrichten van administratieve werkzaamheden tb.v. aan stelling, ontslag en mutaties, zoals overplaatsing, werktijdwijzi ging, bevorderingen, scholing en opleiding, ouderschapsverlof, reiskostenvergoeding, declaraties, kinderopvang etc.; - het onderhouden van contacten met o.a. decentrale P&O- afdelingen en leidinggevenden; - het op projectbasis verrichten van voorkomende administra tieve werkzaamheden tb.v. de afdeling Personeelsbeheer. Functie-eisen: - HAVO/MEAO en/of vakgerichte cursussen; - ervaring met PC- en/of terminalwerk; - bekendheid met personeels- of salarisadministratie; - secuur en accuraat kunnen werken; - kennis van Word en Excel; - enige jaren ervaring in een soortgelijke functie. De werkzaamheden worden in teamverband verricht, waarbij naast een collegiale instelling, flexibiliteit en stressbestendigheid onontbeerlijk zijn. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.461,- (schaal 6) bruto per maand, afhankelijk van opleiding en werkervaring. Dienstverband: Aanstelling geschiedt in tijdelijk dienstverband met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. C. Schoen, hoofd Personeelsadministratie (071 - 526 38 58 of 071 -526 20 89). DIVISIE 3 Bij Divisie 3 werken ongeveer 1500 medewerkers (I230 fte). Divisie 3 omvat de afdelingen Kindergeneeskunde, Pathologie, Huidziekten, Oogheelkunde, Keel-, Neus- en Oorheelkunde, Psychiatrie, Verloskunde, Gynaecologie, Neurologie, Neuro chirurgie, Huisartsgeneeskunde en Verpleeghuisgeneeskunde, het Klinisch Genetisch Centrum (KGCL) en het Bureau Opleidingen. De afdeling Neonatologie behoort tot één van de tien neona- tologische intensive care centra binnen Nederland. Deze centra zijn gespecialiseerd in de opvang van premature-, dysmature baby's en zieke pasgeborenen. De afdeling bestaat uit drie units, te weten een intensive care, een high care en een medium care. Ten behoeve van de Neonatologische Intensive Care zijn wij op zoek naar een enthousiaste: (12.uur per week, 3 ochtenden van 9.00 - 13.00 uur) Vac.nr. 01 N.03.04.LD Tevens zoeken wij een: (voor het waarnemen van een zwangerschapsverlof van medio april - medio augustus, 16-20 uur per week) Vac.nr 01 .N.04.04.LD Het combineren van deze 2 vacatures is uiteraard mogelijk. Functie-inhoud: - het verrichten van venapuncties; - het afnemen en bepalen van bloedgassen, glucose- en bilirubi- ne waarden; - het maken van E.C.G.'s; - het uitvoeren van administratieve werkzaamheden; - het plegen van dagelijks onderhoud van de aanwezige appara tuur Functie-eisen: - diploma doktersassistente; - ervaring in het verrichten van venapuncties en zo mogelijk in het werken met pasgeborenen; - tevens is hij/zij bereid incidenteel een weekend te werken. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152.- (schaal 5 RRAZ) bruto per maand bij een volledige aanstelling, afhankelijk van leeftijd en ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de duur van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw C. de Boer, verpleegkundig teamleider IC, Neonatologie (071 - 526 40 64) en door mevrouw M. de Taeye, verpleegkun dig hoofd, klinische afdeling (071 - 526 28 28). DIVISIE 4 Divisie 4 wordt gevormd door 12 afdelingen en diensten die de patiëntenzorg direct ondersteunen. De divisie heeft 680 medewerkers. Het Centraal Klinisch Hematologisch Laborato rium is één van deze afdelingen. Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium Het Centraal Klinisch Hematologisch Laboratorium (CKHL) is onderdeel van de afdeling Hematologie en vanuit Divisie 4 Ver antwoordelijk voor alle hematologische diagnostiek varv bloed en beenmerg. Er worden bepalingen verricht voor zowel LUMC patiënten als patiënten elders in Nederland. Het laboratorium is opgebouwd uit 5 secties, verricht hoogge specialiseerde. bepalingen welke de bloedceldiagnostiek, been- mergonderzoek, immunofenotypering, stollingsonderzoek en moleculaire diagnostiek omvatten, waarbij naast patiëntenzorg ook research wordt verricht. De meeste secties participeren ook in' landelijke onderwijsactiviteiten, waaronder HLO- en Boerhaavecursussen. Voor alle ongeveer 50 medewerkers die werken onder leiding van een medische staf en een laboratoriummanager zijn ver nieuwing. kwaliteit en een goede werksfeer belangrijk. Onlangs is het kwaliteitssysteem van het CKHL geaccrediteerd door zowel CCKLtest als door de Raad van Accreditatie (Sterlab). Het Laboratorium voor Celmerkertypering bestaat uit een klein team en verricht immunofenotyperingen voor onder andere acute en chronische leukemieën. Tevens wordt er medewerking verleend aan verschillende researchonderzoeken uit de kliniek. Het laboratorium werkt nauw. samen met de sectie Flowcytometrie waar het de beschikking heeft over BD-appara- tuur zoals de FACScan, de FACSCaliber en waar ook een FACSVantage aanwezig is, Ook wordt er gewérkt aan nieuwe ontwikkelingen en methoden. Voor deze sectie zoeken wij een: (fulltime, maar tenminste 32 uur per week) Vac.nr 0l.F02.04 LD Functie-inhoud: - het uitvoeren van immunofenotypering op diverse materiaal soorten; - het ontwikkelen van nieuwe technieken; - participeren in bereikbaarheidsdiensten tijdens feestdagen en weekenden. Functie-eisen: - opleiding HBO-A/HLO (klinische chemie)/MLO; - werkervaring in het verrichten van immunofenotyperingen; - ervaring met flowcytometrie is een pré; - zelfstandig kunnen werken in teamverband; - bereidheid tot het verrichten van bereikbaarheidsdiensten; - aantoonbare kennis van de immunologie strekt tot aanbeveling; - ervaring met diverse computerprogramma's, m.n. MS Word, MS Excel, strekt tot aanbeveling; - bereidheid om aanvullende opleidingen te volgen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.922,- bruto per maand (schaal 7 RRAZ). afhankelijk van opleiding, leeftijd en ervaring. Dienstverband: Het betreft een tijdelijk dienstverband voor I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M.S. Hamilton, hoofdanalist CKHL, sectie Hematomorfologie. Celmerkertypering en Flowcytometrie (071 - 526 19 69), door mevrouw G.G. Brouwer-Mandema, en door mevrouw J.J.M. Overdevest, Analisten Specifieke Taken (071 - 526 19 69). DIVISIE 4 Dienst MaatschappelijkWerk en Patiëntenservice De Dienst Maatschappelijk Werk en Patiëntenservice richt zich op ondersteunende hulp- en dienstverlening aan patiënten en bezoekers van het Leids Universitair Medisch Centrum. Deze activiteiten worden uitgevoerd door maatschappelijk werkers, gastvrouwen, medewerkers familieopvang Centrum Eerste Hulp. activrteitenbegeleidmg, medewerkers van het patiëntenservice bureau en medewerkers van de telefoondienst. De telefoondienst heeft momenteel elf medewerkers; één van hen coördineert de dagelijkse gang van zaken. Bij de telefoondienst ontstaat i.v.m. vertrek van één van de medewerkers naar het buitenland een vacature voor een: (24 uur per week, te verdelen over vier dagen) Vac.nr.0l.TO I.04.LD Functie-inhoud: - afhandelen van interne en externe gesprekken; - bediening van het oproepsysteem; - aan- en afsluiten van patiëntentelefonie; - lichte administratieve werkzaamheden. Functie-eisen: - opleiding op HAVO-niveau; - beheersing van de moderne talen; - een dienstverlenende werkhouding; - bereidheid volgens flexibele werktijden te werken; - gewend met geavanceerde apparatuur te werken; - stressbestendigheid. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.841,- bruto per maand op full time basis (schaal 4 RRAZ), Dienstverband: Aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Werktijden: De werktijden zijn van 07.30 uur tot 22.00 uur; zondag van 8.30 uur tot 21.00 uur j Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J. Bakker, le telefonist (071 - 526 29 90 of 071 -526 26 83). Deze vacatures verschijnen gelijktijdig intern en extern, de inter- ne procedure zal eerst worden afgehandeld. Bij indiensttreding is het Pensioénreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN \iet kUu, i Ht van zjn Inii HIELC isjel len. I

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36