- Personeel Personeel vink L. AutoCAD tekenaars/ Werkvoorbereiders1™"1 MCSWINKELS (m/v) ÏIT Rijnland Controlemedewerker verontreinigingsheffing bedrijven m/v systemen bv (Lorg en Zekerheid ^DRUKKERIJ DELTABACH Duyn Rhyn De zorg, het echte werk ook in woon-zorgcentrum Haagwijk hoofd zorg/afdelingshoofd m/v kDAG 27 JANUARI 2001 lie jij •t Hoogheemraadschap van Rijnland is een laterschap. Het gebied ivaarin Rijnland werkt het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van muiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en lid-Holland. Het gebied is 1100 vierkante (ilometer groot en er nonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen, n deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen igeveer tweehonderd ilders, plassen, rivieren en vaarten, jnland zorgt met bijna 10 medewerkers voor Iroge voeten, schoon later en houdt de zee buiten de deur! Hoogheemraadschap van Bij de afdeling Belastingen is een vacature ontstaan voor een De afdeling Belastingen is o.a. belast met het opleg gen van aanslagen waterschapslasten (verontreini gingsheffing/omslagheffing). De afdeling is onder verdeeld in drie secties t.w. Omslagadministratie, sectie Heffing Woningen en sectie Heffing Bedrijven. In totaal zijn er 35 medewerk(st)ers werkzaam op de afdeling. WAT GAAT U DOEN: In het gebied van het hoogheemraadschap zijn ruim 30.000 bedrijven actief. Een deel vari deze bedrijven doet aangifte voor de aanslag verontreinigings heffing. In deze zelfstandige functie bent u dagelijks op pad om bij bedrijven een administratieve controle uit te voeren op de juistheid van de aangifte. Hierbij wordt ook"de bedrijfssituatie in beschouwing geno men, zoals huisvesting, productie en de lozings- en meetwijze om de aangifte op volledigheid en juistheid te kunnen beoordelen. U werkt veel samen met de chef Heffing bedrijven en de coördinatoren van de afdeling Toezicht en Controle en rapporteert aan het hoofd van de afdeling Belastingen. WAT WIJ VRAGEN: Controlewerkzaamheden verrichten is uw specialiteit. Belangrijk hierbij is: goede mondelinge contacten, initiatief, standvastig, overtuigen, representatief en enig technisch inzicht. U heeft een hbo-werk en denkniveau en een ruime ervaring in deze of vergelijkbare werkzaamheden. Rijbewijs B is noodzakelijk. iww.rijnland.net WAT WIJ BIEDEN: U verdient in deze functie afhankelijk van uw leef tijd, opleiding en ervaring, maximaal ƒ,6.347,- bruto per maand (max. schaal 9) op basis van een 37-urige werkweek. HOE U SOLLICITEERT: Nadere (telefonische) informatie kunt u inwinnen bij de chef Heffing bedrijven, de heer A.J. van der Schrier, tel. (071) 516 82 20 (tijdens kantooruren). Werken vinden we belangrijk maar moet altijd te combineren zijn met uw persoonlijke situatie. Rijnland kent een 37-urige werkweek. Werken op flexibele tijden is bij ons mogelijk. Daarnaast hebben we een regeling voor de vergoeding van de kosten van kinderopvang. Rijnland ontwikkelt zich dage lijks. Zo gebruiken we moderne technieken voor het waterbeheer. Techniek of niet, het is en blijft mensenwerk. Wij bieden goede mogelijkheden voor het volgen van cursussen en opleidingen. Zodat ook u zich kunt blijven ontwikkelen. Een benoeming vindt bij Rijnland plaats na het over leggen van een verklaring omtrent het gedrag. Die zien we graag! Stuur binnen veertien dagen een sollicitatiebrief en richt die aan het hoofd Personeel en Organisatie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Op brief en enveloppe graag het vacaturenummer 4-BEL-2000 vermelden. Mailen kan ook: vacature@rijnland.net Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. mstig 'fefco nstule u Inint .ola gntotevoo .bv.V.em riovetaB j I Krotyink Systemen BV gevestigd in Katwijk, is gespecialiseerd in het produceren en nonteren van luehtkanalen in de utiliteit- en industriële sector. Als marktleider in de ichtkanalenbranche zijn wij hoofdzakelijk actief in de Benelux. Er werken 300 mede werkers, waarvan 40 op kantoor, 70 in de modern ingerichte fabriek en 190 in de mon- Vink Systemen is volop in beweging en investeert in de toekomst. Hiervoor zijn wij op zoek naar... 1 V*»* 3 en vorini eek v< einisc tie ididati de richtei ïrwou voude Als AutoCAD tekenaar Werkvoorbereider maakt u deel uit van de afdeling tekenkamer, welke bestaat uit tien personen. U werkt mee aan de realisatie van projecten in verschillende secto ren (utiliteit, industrie en offshore). In nauwe samenwerking met de projectleider begeleidt u intern de projecten en draagt zorg voor de juiste productie- en montagegegevens. Hierbij onderhoudt u contacten met de opdrachtgever. De functie bestaat uit de volgende taken: Realiseren van montagetekeningen. Uitwerken van montagetekeningen naar productie- en magazijnorders. Realiseren van productietekeningen (o.a. lichte constructies). Administratief bijhouden vari projecten conform het kwaliteitszorgsysteem. De kandidaat moet beschikken over: MBO denk- of opleidingsniveau. Ervaring met AutoCAD. Ervaring met Microsoft Word en Excel is een pré. Flexibele instelling. Goede communicatieve vaardigheden in woord en geschrift. Afhankelijk van uw ervaring en achtergrond wordt een intern opleidingstraject vastgesteld. Voor de teamplayer die zich wil inzetten voor een optimale projectbegeleiding bieden wij een uitdagende, afwisselende job met grote zelfstandigheid, een goede salariëring en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met de heer W.D. Schaap (Hoofd Tekenkamer). Voor bedrijfsspecifieke informatie kunt u onze website raadplegen: www.vinksystemen.nl De sollicitatie met CV kunt u richten aan: de heer G.F.M. van Tongeren, Hoofd Personeelszaken Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vink Systemen BV Postbus 3119 2220 CC Katwijk Tel.: (071) 40 98 300 Fax: (071) 40 98 450 email: info@vinksystemen.nl www.vinksystemen.nl Voor de Divisie Verzekeringen zoeken wij De Divisie Verzekeringen verleent service aan de bestaande klanten en werft nieuwe klanten, zowel individueel als collectief. Binnen deze divisie werken 230 medewerkers, verdeeld over vier afdelingen: Frontoffice, Backoffice, Bedrijfsvoering en Verkoop. De afdeling Frontoffice bestaat uit tien winkels en wordt in de toekomst uitgebreid met een Contact Center. De winkels zijn gevestigd in Alphen aan den Rijn, Amstelveen, Mijdrecht, Haarlem. Hoofddorp, Lisse, Katwijk, Leiden en Noordwijk, en er is een rijdende winkel. Voor deze winkels zoeken wij enthousiaste reservisten. FUNCTIE-INHOUD Als reservist verleent u service aan klanten in de vorm van het geven van informatie en het innemen van declaraties en nota's. U informeert en geeft advies over zowel de ziekenfondsverzekering en particuliere ziektekostenverzekering als aanvullende verze keringen en reisverzekeringen. Desgewenst helpt u klanten met het invullen van aan vraagformulieren. Naast deze servicegerichte taken verricht u ook enige administra tieve werkzaamheden. Intern heeft u regelmatig telefonisch contact met afdelingen op het hoofdkantoor van Zorg en Zekerheid in Leiden. Als reservist wordt u ingezet op alle bovengenoemde winkels. FUNCTIE-EISEN U heeft een opleiding op HAVO-/MBO-niveau voltooid en/of u heeft op dit niveau werkervaring opgedaan. U beschikt over een dienstverlenende en commerciële instel ling. U heeft ervaring in een baliefunctie of u heeft hier in ieder geval affiniteit mee. U bent flexibel ingesteld, beschikt over goede mondelinge vaardigheden en u ziet er representatief uit. Tevens bent u bereid tot het volgen van cursussen en heeft u er geen bezwaar tegen om te reizen. U bent in het bezit van een auto. ARBEIDSVOORWAARDEN Wij bieden u een aantrekkelijk salaris en een 34-urige werkweek. Tevens ontvangt u 8% vakantiegeld en 8,33% eindejaarsuitkering. Daarnaast bieden wij goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Zaken als een goede pensioen-, studiekosten- en ziektekosten regeling zijn bij ons vanzelfsprekend. INFORMATIE Voor nadere informatie over deze functie kunt u contact opnemen met mevrouw C. Grandia, telefoon (023) 5 344 411. SOLLICITATIE Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen twee weken sturen naar Zorgverzekeraar Zorg en Zekerheid, dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. de heer J. Hoevere, HR-adviseur a.i., postbus 400, 2300 AK Leiden. ZIEKENFONDS PARTICULIER Voor alle zekerheid dichtbij. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Drukkerij Deltabach BV is een zelfstandig grafisch bedrijf waar met 20 gemo tiveerde medewerkers een gevarieerd pakket drukwerk wordt vervaardigd. Wij zijn een allround bedrijf waar het accent ligt op het vervaardigen van handels drukwerk. Door onze omvang is de werksfeer informeel te noemen, met korte communicatielijnen. Het machinepark is uiterst modern, met o.a. een Topsetter computer-to-plate machine, één- en twee- kleuren Speedmasters tot het formaat 52 x 74 cm en twee computergestuurde Wohlenberg snijmachines. Allround Vakman Afwerking m/v Als ervaren allround afwerker ben je in staat om zelfstandig onze snijmachines, vouwmachine en vergaarmachine te bedienen. Samen met nog 2 collega's wil je werken aan de nabewerking van een zeer gevarieerd orderpakket. Een grafische opleiding is gewenst en ervaring in een soortgelijke functie is een pré. Accountmanager binnendienst) m/v In deze functie ben je het aanspreekpunt voor onze relaties. Je krijgt een eigen groep klanten waar je vanaf offerte tot en met factuur ver antwoordelijkheid voor draagt. Wij werken met een geautomatiseerd calculatie- en ordersysteem. Een grafische middelbare opleiding is gewenst, ervaring in een dergelijke functie is niet strikt noodzakelijk. Je kunt rekenen op een goede beloning en een plezierige werkkring, wat wij graag bespreken bij een vrijblijvend bezoek aan onze drukkerij. Voldoe je aan het profiel en wil je werken in een leuk team, stuur dan je schriftelijke sollicitatie en cv aan: Drukkerij Deltabach BV, Energieweg 25, 2382 NB Zoeterwoude. Voor inlichtingen en/of een afspraak kun je bellen met Mare de Jong, telefoon 071-5899241. Stichting Duyn en Rliyn Iteeft cu. 400 bew oners onder zijn hoede in <ver- zorgings- en verpleeghuizen. Wij denken dal onze bew oners zelf het beste weten wat ze nodig hebben. Onze zorg- en dienstverlening richt zicli dus op hun behoeften, in aanvulling op zelf redzaamheid en eventuele mantelzorg. Bij Stichting Duyn en Rhyn werken circa 700 mensen op drie locaties in Katwijk en Leiden: Psychogeriatrisch centrum voor verpleging en dagbehan deling Overdum te Katwijk, tevens met een bovenregionale functie voor patiënten met de ziekte van Huntington, Woonzorgcentrum Haagwijk en Ver pleeg- en behandelcentrum Overrhyn te Leiden Teamgeest, een goede werksfeer en scholingsmogelijkheden staan hoog in ons vaandel. stichting verpleeg- en zorgcentra Haagwijk, gelegen aan de Beethovenlaan in Leiden Zuid-West, biedt huisvesting en verzorging aan 106 ouderen met zeer uiteenlopende zorgvragen. Kern van onze zorgvisie is: "zorg voor apderen zoals je ook voor jezelf zou wensen". Daarbij gaat het niet alleen om lichamelijke ver zorging, maar ook om (psychosociale) begeleiding. De individuele zorgbehoefte is uitgangspunt, waarbij gewerkt wordt met zorgplannen. De verzorging wordt geboden door twee zorgteams die elk aangestuurd worden door een teamleider. Ten behoeve van bewoners met een psychogeria trische problematiek is er een meerzorgafdeling met 20 plaatsen en een dagverzorging ten behoeve van 10 bewoners. Wegens vertrek van de huidige functionaris ontstaat per 1 maart a.s. in Haagwijk de vacature van Functie-informatie: Hij/zij ressorteert onder een van de managers zorg van de stichting; is verantwoordelijk voor het zorgproces in de instelling en geeft leiding aan het verzorgend personeel, ondersteund door enkele teamleiders. (Er is een nauwe samenwerking met het hoofd welzijn, die o.a. de huiskamers van de meerzorg en de dag verzorging aanstuurt en tevens als maat schappelijk werkende fungeert). Aangezien Haagwijk tot een grotere organisatie behoort, is er ook mogelijkheid om in "stichtingsbrede" activiteiten te participeren. Functie-eisen: Wij zoeken een verpleegkundige met leiding gevende ervaring en kennis van de ouderen zorg. Iemand die in het spanningsveld van "vraag en aanbod" in staat is prioriteiten te stellen; die medewerkers kan motiveren, tegenstellingen weet te overbruggen en bovenal als coach kan optreden naar team leiders en verzorgend personeel (zij zijn het immers die de zorg handen en voeten moeten geven en zij kunnen daarbij steun en bemoediging goed gebruiken). Een brede blik en oog voor ontwikkelingen in de-zorg vinden we erg belangrijk. Kortom we zoeken een inspirerende man of vrouw met hart voor bewoners en medewerkers. De arbeidsvoorwaarden: Wij bieden een boeiende werkkring met ont wikkelingsmogelijkheden. Salaris en arbeids voorwaarden zijn conform de CAO Verpleeg- en Verzorgingshuizen. Daarnaast biedt de stichting een aantrekkelijk pakket secundaire arbeids voorwaarden. Voor meer informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met de heer A.W. van Wijngaarden, manager zorg Haagwijk/Overrhyn, tel. (071) 579 60 10 (locatie Haagwijk) of (071) 405 79 00 (locatie Overrhyn). Reacties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan de dienst Personeelszaken van de Stichting verpleeg- en zorgcentra Duyn en Rhyn, t.a.v. Ewoud Kraaij, Nachtegaallaan 5, 2225 SX Katwijk. E-mail: pz.opl.@duyn-en-rhyn.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23