Personeel Personeel Personee Gemeente Zoeterwoude VERKOPER R POST A T Y BEGELEIDER Af/V MINDERJARIGE ASIELZOEKERS analist m/v i Ktiotmui i fulltime parttime I Medewerker Bedrijfsbeveiliging (m/v) MCHDKi Zaterdagpostbodes te Leider gevraagd hekro emmen bv> ENTHOUSIASTE ACCOUNTMANAGER m medewerker afvalstoffeninzameling m/v ZATERDAG 27 JANUARI 2001 Oe Stichting Fienfrop Orthopedagogisch Centrum Kennemerland (OCK) is een multifunctionele organisatie met een zeer gevarieerd hulpaanbod: diverse residentiele projecten, video-hometraining, pleegzorg en opvang minderjarige asiel zoekers. Ten behoeve van de residentiele projecten is er een Wij bieden: een prettig v werkklimaat, interne trainings- en scholingsmogelijkheden, goede introductie, zorg voor medewerkers, goede primaire en secundaire orbeidsvoorwoorden. ORTHOPEDAGOGISCH CENTRUM KENNEMERLAND Voor een kleine wooneenheid voor meiden te Velsen-Noord komen wij graag per direct in contact met een (voor 28 uur per week) Gezien de samenstelling van het project gaat de voorkeur uit naar een vrouw. Algemeen Het OCK is in 1994 gestart met een project voor de opvang van alleenstaande minderjarige asielzoekers. Binnen dit project worden minderjarige asielzoekers in de leeftijd van 15 tot 18 jaar gehuisvest in wooneenheden onder andere in de gemeente Velsen. Taken Individueel begeleiden van minderjarige asielzoekers. Coördineren van de dagelijkse gang van zaken binnen het project. Informatie vergaren met betrek king tot de culturele/sociale achtergronden van de opgenomen jongeren. Zorg dragen voor de sfeer en het klimaat binnen het project en in de directe woon omgeving vanuit een basisstructuur. Deelnemen aan diverse overlegvormen zoals teamvergaderingen en jongerenbesprekingen. Verzorgen van een goede rapportage en overdracht. Meedenken over beleid, organisatie en methodiek ontwikkeling. Contacten leggen en onderhouden met relevante derden die verband houden met de begeleiding van de jongeren. Verrichten van diverse administratieve werkzaamheden. Profiel Een relevante MBO - of HBO opleiding in het vakgebied met de daarbij beho rende werkervaring. Woonachtig in de regio. Een evenwichtige persoonlijk heid die beschikt over een goed relativeringsvermogen, creativiteit en gevoel voor humor. Organisatorisch vermogen, natuurlijk gezag uitstralen, vermogen om zelfstandig en in teamverband te kunnen werken. Goede contactuele eigenschappen. Stressbestendig. Enige kennis van etnische minderheden. Bereidheid onregelmatig te werken. Werktijden zijn in principe van maandag t/m vrijdag van 15.00 uur tot 20.00 uur. Arbeidsvoorwaarden De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO-Jeugdhulpverlening. Het salaris bedraagt minimaal 3.047,- en maximaal 4.619,- bruto per maand op fulltime basis, exclusief toeslagen. Nadere informatie Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Stevens, coördinator, telefoon (023) 520 25 00. Uw schriftelijke reactie ontvangen wij graag vóór 10 februari aanstoonde gericht aan het OCK, ter attentie van de heer Z. Hutten, algemeen directeur, Postbus 581, 2070 AN Santpoort-Noord, o.v.v. vacaturenummer 002. Infrastructuur milieu Junior en senior ontwerpers/tekenaars civiele techniek De sector Stedelijke inrichting en verkeers- en vervoersinfrastruc tuur -150 medewerkers- is werkzaam in de volle breedte van het vakgebied: ontwikkeling van woongebieden en bedrijventerreinen, herinrichting en reconstructie, stedelijke waterhuishouding, verkeers- en vervoersinfrastructuur en railinfrastructuur. Hierbij kunnen wij zorgdragen voor de voorbereiding (ontwerp/bestek), de aanbesteding en de begeleiding van de uitvoering (toezicht/direc tie). In deze advisering krijgen onze medewerkers tal van mogelijk heden zich verder te ontwikkelen. Intensieve samenwerking met andere vakdisciplines, een loopbaanontwikkelingstraject alsmede een uitgebreid aanbod aan in- en externe cursussen staan hiervoor garant. Witteveen+Bos staat voor een groep van ruim 650 professionals die adviseren op de gebieden water, infrastructuur, bouw en milieu, zowel in technische zin als op het vlak van projectorganisatie en projectmanagement. Met name in grote integrale en multidisciplinaire pro jecten is samenwerking met andere marktpartijen een strategisch uitgangs punt. De adviezen kenmerken zich door vier kritische kwaliteitskenmerken: des kundig, betrouwbaar, vriendelijk en ver nieuwend. Onze collectieve ambitie is het oplossen van moeilijke problemen voor onze klanten. Dit vraagt om 'part- nership'; extern door een goede relatie met de opdrachtgevers, intern door medewerkers de ruimte te geven zich te ontwikkelen, vakinhoudelijk én per soonlijk. Witteveen+Bos behoort tot de top tien van de Nederlandse ingenieurs bureaus. Amsterdam Breda Oen Haag Deventer Maastricht Rotterdam Jakarta Sint Maarten participeren in ontwikkelingen Junior en senior ontwerpers/tekenaars civiele techniek m/v U bent werkzaam binnen de groep stedelijke planontwikkeling en infrastructuur. Uw activiteiten bestaan uit het ontwerpen, uitwerken en voorbereiden van projecten binnen de stedelijke infrastructuur. U bent betrokken bij projecten als bijvoorbeeld bouw- en woonrijp- maken van grootschalige woongebieden en bedrijventerreinen, herinrichting en reconstructies, kademuren, bruggen, rotondes, riolering en bergbezinkbassins, etc. Als junior ontwerper/tekenaar draagt u zorg voor het ontwerp en tekenwerk van de projecten. Als senior ontwerper/tekenaar bent u verantwoordelijk voor het ontwerp, tekenwerk en de bestekken. U bent de rechterhand van de projectleider en stuurt minder ervaren collega's aan. Op deze wijze draagt u uw steentje bij aan kwalitatief goede voorbereiding. Indien u dit ambieert kan het houden van toe zicht en eventueel het voeren van directie tijdens de uitvoering ook tot uw werkzaamheden behoren. U kunt doorgroeien tot project leider. Uw standplaats is Den Haag. Uw profiel Junior ontwerper/tekenaar opleiding HTS/MTS civiele techniek 1 jaar ervaring enige ervaring met AutoCad enige ervaring met RAW-systematiek is een pre goede communicatieve vaardigheden kwaliteitsbewust werken Senior ontwerper/tekenaar opleiding HTS/MTS civiele techniek minimaal 5 jaar ervaring met de voorbereiding van civiel techni sche werken ervaring met AutoCad en RAW-systematiek ervaring met Microstation is een pre goede communicatieve vaardigheden kwaliteitsbewust werken Heeft u belangstelling, stuur dan uw sollicitatie met curriculum vitae en onder vermelding van vacaturenummer 21-11binnen 3 weken naar Witteveen+Bos, t.a.v. de afdeling Personeel en organisatie, postbus 233, 7400 AE Deventer. Voor nadere inlichtingen kunt u bellen met de heer ing. N.C. van der Ploeg, telefoon 070 370 67 51 of de heer ir. M. Klein, telefoon 070 370 67 13. Informatie over Witteveen+Bos en overige actuele vacatures kunt u vinden op onze internetpagina: www.witteveenbos.nl. Diaconessenhuis Leiden Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim 1000 medewerkers. Jaar lijks bezoeken meer dah 120.000 patiën- ten de poliklinieken en gorden ongeveer 14.500 patiënten op genomen. Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het Ziekenhuis terecht. Vrijwel alle specialismënzijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van andere deleri'van het ziekeriliuis zijn recent gèstart. Het Diaconessenh ligt Ufeen groe tving naWj het :rum vajf Leiden op loopafstand S-stati o n informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl Voor ons klinisch chemisch laboratorium vragen wij per direct een dienstverband vanaf 0,80 fte Wat wij bieden: Wij werken met een enthousiast team 30 analisten) dat zelfstandig de klinisch chemische en haemotologische bepalingen uitvoert. Daarnaast maken de voorbereidende analyses ten behoeve van bloedtransfusie en het afnemen van bloed bij de patiënten deel uit van de werkzaamheden. Wat wij vragen: Een flexibele en gemotiveerde collega, die collegialiteit hoog in het vaandel heeft staan. U diént in het bezit te zijn van het diploma MLO of HLO; richting klinische chemie. Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn overeenkomstig de CAO Ziekenhuizen. Het ziekenhuis heeft verschillende kortingsmogelijkheden en andere voordelen voor personeelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé project, fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betalingsregeling bij NS-abonnementen, korting op het gebied van ziektekosten en pensioen- aanvulling. Daarnaast beschikt het ziekenhuis over ïlgen kinderopvang en is er goede, gratis èrkeergelegenheid. Informatie: Informatie is verkrijgbaar bij mevrouw E. Reijngoudt, hoofdanaliste, telefoon 071 - 517 81 78 pieper 21147. Sollicitaties: Uw schriftelijke sollicitatie kunt u, onder vermelding van vacaturenummer 202, binnen twee weken richten aan de dienst Personeel Organisatie, op onderstaand adres, of via E-mail: personeel@diac-leiden.nl. Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD Leiden Chairity is een jonge professionele organisatie die gespecialiseerd is in de verkoop van betaalbare en kwaliteits zitmeubelen. De winkels van Chairity zijn gevestigd op top-locaties in Nederland. Voor ons filiaal te Leiderdorp, gevestigd op het Meubelplein, zijn wij op zoek WIJ ZOEKEN Gedreven verkoper m/v Teamspeler "Zitspecialist" (of bereid dit te worden) WIJ BIEDEN Marktconforme primaire arbeidsvoorwaarden Uitdagende werkomgeving Iedere zondag vrij Doorgroeimogelijkheden REAGEREN OP DEZE UITDAGENDE JOB Bel, schrijf of fax je reactie naar: Chairity b.v., t.a.v. dhr. G. Bloem, Postbus 230, 2160 AE Lisse.Tel.: 0252-438100, Fax 0252-420422. Medisch Centrum Haaglanden Medisch Centrum Haaglanden beschikt over 2 locaties, te weten het Westeinde, een top klinisch opleidingsziekenhuis in de binnenstad van Den Haag en Antoniushove in Leidschendam met een centrumjunctie voor de Vlietstreek. De gezamenlijke capaciteit bedraagt ruim 750 bedden, terwijl 2500 medewerkers zich inzetten om patiënten kwalitatief hoogwaardige gezondheidszorg aan te bieden. Voor onze afdeling Bedrijfsbeveiliging, LOCATIE WESTEINDE, zoeken wij een fulltime In deze toezichthoudende functie zorgt u, samen met collega's voor een veilige omgeving voor patiënten, bezoekers en medewerkers. U werkt volgens rooster dag-, avond-, nacht- en weekenddiensten. Wij vragen: het diploma Algemeen Beveiligings medewerker of een, volgens de Wet Particuliere Beveiligingsorganisaties, daarmee gelijk te stellen diploma; ervaring in een publieksgerichte beveiligingsfunctie; een dienstverlenende instelling. Wij bieden: een afwisselende functie met het gehele ziekenhuis als werkterrein; een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van maximaal 3.750,- bruto per maand (FWG 25) met een uitloop naar/3.957,-. Voor het werken buiten kantoortijden ontvangt u een onregelmatigheidstoeslag van 22 tot 60%. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met mevrouw J.S. Fahner, hoofd Beveiliging en Telecommunicatie, telefoon 070-3302661. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: het Medisch Centrum Haaglanden, t.a.v. de heer J.R. Holtheijer, personeelsfunctionaris, Postbus 432, 2$or CK Den Haag. E mailadres: pz@mchaaglanden.nl Ben jij 16 jaar of ouder? Ben jij degene, die wel een extraatje kan gebruiken? Wil je zelf kiezen hoe laat je begint Dan wordt het de hoogste tijd om eens serieus na te denken of een baan als zaterdagpostbode bij PTT Post iets voor je is. Wij kunnen je namelijk een baan aanbieden binnen ons bedrijf voor het aantal uren die jij bepaalt. (Min. 4 tot max. 7 uur per zaterdag). Wil je vroeg uit de veren?Dan kan je vanaf 07.00 uur al beginnen. Je wilt liever uitslapen? Geen Probleem Je kan ook later beginnen. Een deel van je werk doe je binnen en een deel van je werk doe je buiten en dat alles in een prettige werkomgeving tegen een goed salaris. Wat Is een goed salaris? Kijk en oordeel zelf. 16 jaar f 8,83 20 jaar f 14,26 wanneer je onder de grens blijft van 17 jaar f 10,19 21 jaar f 15,62 f 10,500 per jaar wordt het bruto uurloon zo 18 jaar f 11,55 22 jaar f 16.97 goed als netto uitbetaald 19 jaar f 12,91 Wil je tijdens de schoolvakanties ook wat extra uren werken? Dit is te regelen voor je. Zo verdien je weer een extraatje en je bouwt tevens ook weer extra vakantie ure op. Wat bieden wij je nog meer? een baan voor onbepaalde tijd. gegarandeerd 5 vrije zaterdagen een fietsvergoeding een winstuitkering een feestdagen uitkering voor de feestdagen een kerstpakket Lijkt zaterdagpostbode je wel een aantrekkelijke baan, maar weet je niet of deze baan je ligt? Ga dan eens vrijblijvend een zaterdag met een postbode mee en ervaar het is om als zaterdagpostbode bij PTT Post te werken. Voor inlichtingen kun je terecht bij groepsleider Peter van Wijk op het bestelkantoor a Schipholweg in Leiden of bel 071-5250296 (Tussen 07.00 uur en 14.30 uur). VEILIGHEID.... voor u! Columbusstraat 2, 7825 VR Emmen. Telefoon 0591 -669440 Correspondentieadres: Postbus 2250, 7801 CG Emmen Hekro Emmen is een groothandel, gespecialiseerd in het advise en verkopen van producten voor de persoonlijke bescherming ei veiligheid aan industriële bedrijven, chemie, bouw, brandweer ei zoekt op korte termijn voor West-Nederland Leeftijd 30-35 jaar. Bij voorkeur ervaring als verkoper in de buitendienst van industriële merkartikelen Affiniteit met het product. HBO werk- en denkniveau. Woonachtig in Leiden, Zoetermeer of directe omgeving. Honorering en secundaire arbeidsvoorwaarden overeenkomstigr langrijkheid van deze functie. Brieven met opgave van leeftijd, opleiding etc. kunt u sturen naar: Hekro Emmen BV, Postbus 2250, 7801 CG Emmen t.a.v. dhr. H. Króu Bij de gemeente Zoeterwoude is bij het team Bouwen Ruimtelijke Ordening en Milieu (BROM) van de sector Grondgebied een vacature, te weten: voor circa 24 uren per week Functie-inhoud: Is verantwoordelijk voor lokaal beleid en uitvoering en handhaving van de inzameling van afval. Is coördinator van de huisvuilinzameling volgens het systeem van individuel weging ten behoeve van gedifferentieerde verrekening en is verantwoordel voor een goede uitvoering daarvan. Adviseert over en houdt toezicht op de uitvoering van de inzameling van afval van particulieren en bedrijven (huisvuil, kca, glas, papier, textiel e.d.) Is verantwoordelijk voor de totstandkoming en bewaking van toegewezen budgetten. Is applicatiebeheerder van het geautomatiseerd systeem voor registratie vari huisvuilweging. Verricht zonodig andere werkzaamheden waaronder voorlichting en educaË op afvalgebied. Neemt deel aan interne en externe overlegsituaties. Functie-eisen: Opleiding op hbo-niveau. Aanvullende opleiding afvalstoffeninzameling. Relevante kennis en ervaring op het vakgebied. Automatiseringskennis en -ervaring. Een zakelijke, actieve, flexibele en klantgerichte werkhouding. Goede communicatieve vaardigheden. Initiatiefrijk. In staat zowel zelfstandig als in teamverband te werken. Salaris: Voor deze functie bedraagt het salaris afhankelijk van opleiding en/of ervarin® maximaal f 6.393,-- bruto per maand (niveau 9) bij een volledige werkweek v 36 uren. Overige informatie: Geboden wordt een grote mate van zelfstandigheid en voldoende ontwikkelingsmogelijkheden. De gemeente hanteert een voorrangsbeleid ten aanzien van vrouwen, etnisd minderheden en gehandicapten. Bij gelijke geschiktheid voor de functie hebben sollicitanten uit een van deze groepen voorrang op andere kandidatj De mogelijkheid van kinderopvang is aanwezig. Nadere informatie over de functie kan worden ingewonnen bij de heer D.H.P de Ruiter, hoofd sector Grondgebied, tel. (071) 580 63 60 of de heer H.G. Kooke, teamleider BROM, tel. (071) 580 63 80. Sollicitaties: Belangstellenden wordt verzocht hun sollicitatie voor 7 februari 2001 te richter I aan het college van burgemeester en wethouders van de gemeente Zoeterwou Postbus 34, 2380 AA Zoeterwoude of per e-mail aan: c.h.j.strijk@zoeterwoude Acquisitie stellen wij niet op prijs.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 22