Personeel Personeel Personeel Personeel Personei mi HOE ZORGT NEFIT FASTO ERVOOR DAT Z'N MERK ER WARM BIJ BLIJFT ZITTEN? '4! Iedereen hier op de Mega Party 2000 ...dit rondje is van mij! Pioniers met zakelijke en persoonlijke daadkracht VERDIENEN? 023-5 150 110 enthousiaste voorlichter met organisatietalent m/v P PAES NEDERLAND T( COMMERCIEEL MEDEWERKER MAGAZIJN MEDEWERKER FINANCIEEL MEDEWERKER SERVICE TECHNICUS BUITENDIENST KIJK OP WWW. PAES.NL III ZATERDAG 27 JANUARI 2001 Voor onze opdrachtgever in Ter Aar komen wij graag in contact met Hoofd Financiën Hoofd Logistiek Senior Inkoper Home Retail Facilities Home Retail Facilities (HRF) is het facilitaire bedrijf van de Verkerk Groep BV, die ruim 500 medewerkers telt. HRF, met haar kantoor in Ter Aar, verzorgt diverse facilitaire diensten voor ruim 80 retail posities in de woonbranche, verspreid over Nederland en België. Deze diensten bieden ondersteuning aan een drietal commerciële formules. Primair concentreert de dienstverlening zich op logistieke ondersteuning, inkoopmanagement, productmanagement en de financieel administratieve begeleiding van de commerciële formules, zoals Hom Keuken Bad en Hans Verkerk Keukens. Home Retail Facilities - ontstaan als afsplitsing van de commerciële formules - is een jonge onderneming met een sterk dienstverlenend karakter waarbij service en kwaliteit voorop staan. HRF is, met haar ruim 80 enthousiaste medewerkers, een professionele dienstverlener en is continu actief in de (door)ontwikkeling van haar dienstenpakket. Functie Als Hoofd Financiën bent u verantwoordelijk voor een efficiënte inrichting en uitvoering van de financiële administratie van Home Retail Facilities. Conform wettelijke bepalingen en binnen het kader van de beleidslijnen draagt u zorg voor het inzichtelijk maken van de bedrijfsresultaten en alle financiële stromingen tot en met het opstellen van de geconsolideerde, periodieke rapportages. U bent verantwoordelijk voor een constante doorontwikkeling van het financiële beleid, die is afgestemd op de grote cashflow en de verschillende administraties van de organisatie. Als peoplemanager bent u verantwoordelijk voor het leiding geven aan een grote groep medewerkers op uw afdeling, die verantwoording dragen voor de verscheidene administraties. U geeft (on)gevraagd advies aan de directie en het management over financiële vraagstukken, gericht op de realisatie van de financiële doelstellingen van de onderneming. U rapporteert aan de directie en bent hier tevens sparringpartner voor. Profiel Uw opleiding is succesvol afgerond op minimaal HBO-niveau. U heeft meerdere jaren ervaring in een soortgelijke leidinggevende functie, bijvoorkeur in de dienstverlening. Als peoplemanager, met een 'hands on mentaliteit', heeft u oog voor personeel, maar weet daadkracht te stellen op de momenten dat dit nodig is. U motiveert, begeleidt en weet in een dynamische omgeving het roer recht te houden. Uw financiële doelstellingen weet u als geen ander te waarborgen. Verder bent u flexibel, assertief en analytisch, wat het proces denken ten goede komt. (functie-code: hrf.hf) Functie In de functie van Hoofd Logistiek geeft u leiding aan de dagelijkse operatie van het logistieke proces. Binnen dit proces bewaakt u de productiviteit en de planning van de personele capaciteit. U draagt de verantwoordelijkheid voor de kwaliteit van de dienstverlening en verbetert de efficiency hiervan. U ziet er op toe dat gesignaleerde tekortkomingen accuraat en doelgericht worden opgelost en preventiemiddelen voor de toekomst worden ingebracht. De operationele kosten van uw afdeling houdt u scherp in de gaten waarin een verantwoord voorraadbeheer onontbeerlijk is. Het initiëren van vernieuwingen in de bovengenoemde disciplines zijnj/oor u een uitdaging. Verder bent u verantwoordelijk voor de optimalisatie van het magazijn en de daarop volgende distributie. U onderhoudt contacten inzake juiste leveranties en draagt mede zorg voor het nieuwe automatiseringstraject binnen uw afdeling. U rapporteert aan de directie. Profiel U beschikt over een afgeronde HBO-opleiding met de specialisatie logistiek. Naast uw opleiding heeft u enkele jaren werkervaring opgedaan in de logistieke dienstverlening. Uw kennis van efficiënte distributie in het logistieke proces zijn noodzakelijk. U weet als geen ander uw medewerkers te motiveren en te stimuleren om zo in een doelgericht team het door u gestelde eindresultaat te behalen. U bpnt hierdoor resultaatgericht en kunt door een juiste procesindeling tussentijdse controles uitvoeren. Klantvriendelijkheid en professionaliteit staan bij u hoog in het vaandel. Verder beheerst u de moderne talen zoals Duits en Engels. (functie-code: hrf.hl) Functie Als Senior Inkoper werkt u zelfstandig op strategisch niveau om er voor te zorgen dat geïnitieerde inkoopafspraken succesvol verlopen. U rapporteert aan de directie met betrekking tot de voortgang en de resultaten van deze inkoopafspraken. U bent verantwoordelijk voor de evaluatie van de contractuele afspraken en voert daartoe een actief contract- en relatiebeheer. U biedt een duidelijke bijdrage aan de beleidsontwikkeling en verbeteractiviteiten op inkoopgebied. Deze zijn opgenomen in het inkoopbeleidsplan dat u in samenspraak met de directie heeft opgesteld. Verder ziet u het belang in van het uitbouwen van uw (inter)nationale 'preferred suppliers', die voor u een belangrijke leverancier zijn in hout, keukenbladen en de randapparatuur voor de keukenbranche. Op het gebied van productmanagement levert u een wezenlijk aandeel in de commerciële doelstellingen van uw afdeling en de gehele organisatie. Profiel U heeft als ervaren inkoper een opleiding op HBO-niveau en bent in het bezit van NEVI 1 en 2, dan wel een gelijkwaardige opleiding op het gebied van inkoopmanagement. U beschikt over uitstekende onderhandelingsvaardigheden en heeft ervaring in de retailbranche. Het werken in een hectische omgeving en een veranderingsgezinde organisatie ziet u als een uitdaging. U bent ondernemend met een klantgerichte en commerciële instelling. Uw communicatieve en sociale vaardigheden zijn uitstekend. Uw persoonlijkheid kenmerkt zich als flexibel en integer. U beheerst de Duitse taal in woord en geschrift. (functie-code: hrf.si) d< h Eurolink Recruitment wen. VI! en selecteert op exclusie basis; iedere bemiddeling is ee uniek proces. Met een kwalitatieve sta j( werken we mee aan een gemotiveerde arbeidsrelatie. Als expert in het zoeken Q vinden benutten we niet alleen de kansen Van de arbeidsmark we ze ook. Zoeken en vinden zijn synoniem in onze aanp; Aanbod: Home Retail Facilities biedt u genoeg mogelijkheden om binnen uw functie verantwoord te werk te gaan. De zwaarte van de functie(s) uit zich tevens in een uitstekend salaris met passende secundaire arbeidsvoorwaarden. U wordt een organisatie geboden waar pionierend ondernemersschap wordt gewaardeerd. In de toekomstplannen van de organisatie zijn genoeg doorgroeimogelijkheden in zowel de breedte als de diepte van uw persoonlijke functioneren. Meer informatie? Kijk op www.eurrec.nl of bel naar 040 - 286 98 86. Is uw interesse gewekt? Stuur dan binnen twee weken uw reactie met uw cv en o.v.v. functie-code naar: Eurolink Recruitment, Postbus 14, 5660 AA Geldrop of per e-mail: functie Hoofd Financieën: bghitti@eurrec.nl functies Hoofd Logistiek en Senior Inkoper: jvdeijnden@eurrec.nl Internet: www.eurrec.nl E-mail: algemeen@eurrec.nl EUROUIMK RECRUITMENT werving selectie Je eigen inkomen regelen in een uurtje per dag? Word dan bezorg(st)er en verdien per 4 weken in: ZOETERWOUDE-RIJNDIJK Omgeving Hoge Rijndijk/Rijnstraat Bel voor meer info naar: Maandag t/m vrijdag van 9.00 uur tot 17.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tot 12.00 uur. LEIDSCH DAGBLAD Centraal gelegen, in V het Groene Hart van Zuid-Holland, tussen Leiden, Alphen aan den Rijn en Zoetermeer, ligt de gemeente Rijnwoude. Rijnwoude bestaat uit de dorpen Benthuizen, Hazerswoude en Koudekerk aan den Rijn en telt circa 20.000 inwoners. De ambtelijke organisatie is opgebouwd uit 3 sectoren en 2 staf bureaus. De sectoren: Middelen, Welzijn Burgerzaken, Ruimtelijke Zaken en de stafbureaus: Bestuursondersteuning en Personeel Organisatie. De gemeente Rijnwoude is een jonge, dynamische organisatie met een goed werkklimaat en prima arbeidsvoorwaarden. De reactietermijn sluit twee weken na publicatie. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Het stafbureau Bestuursondersteuning bestaat onder andere uit voorlich ting. Hiervoor komen wij graag in contact met een (voor 36 uur per week) Binnen de gemeente Rijnwoude spelen momenteel enkele interessante grootschalige projecten, die ook op het gebied van voorlichting aandacht krijgen. Genoemd kunnen worden de aanleg van het Bentwoud, de komst van het tracé voor de HSL en het toekomstdebat gemeente Rijnwoude. Functie-inhoud: De werkzaamheden liggen op de vakgebieden voorlichting, representatie en kabinet en omvatten onder meer: - adviseren en ondersteunen van bestuur en medewerkers op het gebied van communicatie; - begeleiden en uitvoeren van communicatieprojecten; - (laten) vervaardigen van voorlichtingsmateriaal; - verzorgen van de wekelijkse voorlichtingspagina's en de jaarlijkse gemeentegids; - onderhouden van contacten met burgers en media; - organiseren van voorlichtingsbijeenkomsten, hoorzittingen, ontmoetings avonden, excursies, persbijeenkomsten e.d.; - behandelen van aanvragen voor o.a. koninklijke en gemeentelijke onderscheidingen; - organiseren van speciale bijeenkomsten, zoals ontvangsten, recepties, herdenkingen en manifestaties; - onderhouden van contacten in het kader van internationale betrekkingen (o.m. jumelages); - schrijven'van inleidingen voor programmaboekjes e.d. en speeches. Functie-eisen: U dient minimaal te beschikken over een mbo-opleiding op communica tiegebied. U heeft bij voorkeur ervaring opgedaan in een gemeentelijke organisatie. U kunt zowel zelfstandig als in teamverband werken. U dient een goed ontwikkeld gevoel te hebben voor bestuurlijke en ambtelijke verhoudingen. Ons aanbod: Samen met de beleidsmedewerker voorlichting geeft u invulling aan het communicatiebeleid van de gemeente. U krijgt hierbij de ruimte om zelf standig te werken en u zelf verder te ontwikkelen. De arbeidsvoorwaarden op basis van de collectieve regelingen bij de sector gemeente zijn van toepassing. Het salaris bedraagt (exclusief 8% vakantietoeslag) maximaal f 4.996,— bruto per maand (salarisschaal 7), peildatum I januari 2001. Salaris en aanstelling zijn afhankelijk van uw opleiding en ervaring. Overige informatie: Wilt u meer informatie over deze boeiende functie, dan kunt u contact opnemen met mevrouw C.J.T. de Konink-Sira, beleidsmedewerker voorlichting, telefoon (071) 342 82 35, aanwezig op maandag, dinsdag en donderdag of de heer J.A.A. Augustinus, interim- leidinggevende bureau Bestuursondersteuning, telefoon (071) 342 81 10. Co-adverteren is ook voor een cv-ketelfabrikant een'effectieve manier om met zijn detaillisten te adverteren zonder het zicht op z'n merk te verliezen. Meer weten over deze gratis service? Bel het Cebuco. het aanspreekpunt voor krantenadverteerders: (020) 430 01 00 of kijk op www.cebuco.nl SAMEN ADVERTEREN OM SAMEN TE VERKOPEN Cebuco^s/t Airt Instrumenten voor Medische en TechnischeToepassingen Paes Nederland is een zelfstandig opererende onderneming gevestigd in Zoeterwoude. Het insli dels 65 jaar bestaande bedrijf heeft een traditie opgebouwd als leverancier van geavanceerdbes instrumenten voor medische en technische toepassingen. Het bedrijf heeft de afgelopen decfmo een gezonde ontwikkeling doorgemaakt. Het aantal werknemers bedraagt op dit moment 70 sonen ioo alit Wij zijn momenteel op zoek naar nieuwe collega's voor de volgende functies: Als zelfstandig commercieel medewerker van onze binnendienst ben je verantwoordelijk voo telefonische contacten met onze afnemers. Na een gedegen inwerkperiode ben je in staat ti nisch orders aan te nemen, producttechnische adviezen aan gebruikers te geven en de daai samenhangende administratieve zaken af te werken. In deze functie fungeer je ook als conti soon tussen de klant en onze commerciële buitendienst medewerkers. Daarnaast wordt jouv drage gevraagd bij het begeleiden van promotionele activiteiten zoals cursussen en producti sentaties. Functie-eisen:opleiding op MBO-niveau ervaring met Word en Excelgoede beheersin Nederlandse en Engelse taal uitstekende contactuele en commerciële eigenschappen dbe: ils I 1 dc Cl zi. Deze functie is breder dan slechts de gebruikelijke magazijn- en inpakwerkzaamheden uitvoj Je zorgt er, samen met jouw collega, namelijk ook voor dat het magazijn op orde blijft en ver bijbehorende administratieve werkzaamheden. Daarnaast help je met standopbouw tijdens zen en zul je in sommige gevallen zelf artikelen bij klanten afleveren. Functie-eisen: rijbewijs Benige kennis van de Engelse taalenthousiaste en flexibele ir ling enige PC-kennis* representatieve wijze van optreden interesse in techniek Naast het voorbereiden en verwerken van dagelijkse mutaties in de diverse (sub)administratf verzorg je correspondentie en maak je financiële analyses en overzichten. Daarnaast neem natuurlijk de taken van een van de andere vier collega's waar tijdens hun afwezigheid. Functie-eisen: opleiding op MBO/HBO niveau, financiële richting zelfstandig en accura: nen werken ervaring met Word en Excel goede beheersing Nederlandse taal werkervar In deze functie ben je grotendeels zelf op pad om klanten te bezoeken en ter plaatse elektrc instrumentarium en flexibele video- en fiberendoscopen te beoordelen en te repareren. Daa zul je de klant advies geven gebaseerd op de geconstateerde afwijkingen en houd je de klafniet de hoogte van de service-contracten. Natuurlijk zorgt Paes Nederland ervoor, dat je over eeizake van de zaak beschikt en dat je een (interne) opleiding voor de specifieké productkennis krijgliënt iplos Functie-eisen: representatief en praktisch ingesteld opleiding MTS-elektronica leeftijd 2r 's.( 30 jaar rijbewijs B goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal, zowel schrifteh bil als mondeling kennis van medische toepassingen of ervaring met soortgelijke werkzaamhf" ir is een pré woonachtig in de regio 1 v fyer 2 na« Eer is h Te ibe\ pe hoe mei legsi ozal< loo inar uchi Is oi ajten :t o ke-, pten bio klot n et n. B en i ol v Wat mag je verwachten? CHOT Bovengenoemde vacatures zijn zelfstandige functies met veel ruimte voor eigen initiatief. De primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden (zoals 13e maand en pensioenvoorziening)zijnDut]c uitstekend. feit frsch Heb je vragen over de inhoud van de functie, dan kun je bellen met de heer H. Braat, directgeenl tel 071-5450810. De sollicitatiebrief kun je met vermelding van de functie, motivatie en curritwerp vitae binnen 14 dagen sturen naar: Paes Nederland bv, Postbus 18,2380 AA ZoeterwoudeVn 1

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 16