Kans op een 'uitgeklede' Leidse marathon is groot 'Luc moet terugkomen bij PSV' Marathoif C Clinic Sport SPORT &SPEL BLESSURETIJD Ronald van Dijk revalideert Redgrave met rugnummé één in marathon Londen DONDERDAG 25 JANUARI 2001 982 De organisatie van de Leidse marathon geeft zichzelf nog tot 1 februari de tijd om een sponsor te vinden. Lukt dat niet, dan wordt er dit jaar een 'uitgeklede' marathon gehouden. „Maar de klant, de loper, zou daar zo weinig mogelijk van moeten merken", zegt marathondi recteur Tjeerd Scheffer. De organisatie heeft nog contact met zes geïn teresseerde bedrijven, die veel geld willen steken in het loopevenement. Scheffer wil niet zeggen om welk bedrag het gaat, maar het is in elk geval meer dan een paar ton. De afgelopen maanden zijn er gesprekken ge voerd met vijftien grote firma's,, die uiteindelijk allemaal 'nee' zeiden. „We krijgen voortdurend te horen dat we een bijzonder positief promotie object zijn. Maar de marathon heeft een nadeel: het is een eenmalig evenement. Er wordt vaker gekozen voor terugkerende sporten. Voetbal komt elke week op tv", aldus Scheffer. De Leidenaar wil nog niet ingaan op de vraag waar op wordt bezuinigd als er geen hoofdspon sor is. „Omdat ik er nog steeds vanuit ga dat we een hoofdsponsor kunnen vinderf." Lukt dat de komende dagen niet, dan blijft de organisatie naarstig zoeken naar een hoofdspon sor. Scheffer: „We kunnen een jaar zonder spon sor draaien op basis van een noodscenario. Maar dat kunnen we niet een aantal jaren doen." De Leidse marathon werd vorig jaar voor de tiende keer gehouden. Het Zoeterwoudse bedrijf 3M was al die jaren de hoofdsponsor. ee Vincent Ramondt heeft op het World Top Toumement in Den Haag bescheiden gepresteerd. De bridger uit Alphen aan den Rijn kwam met zijn vaste part ner Anton Maas niet verder dan de dertiende plaats op het in ternationaal sterk bezette toer nooi. Zij moesten hun landge noten De Boer/Muller (negen de) en Leufkens/Westra (tien de) voor laten gaan. De hoofd prijs ging naar Zia Mahmood en Andy Robson uit Pakistan en Engeland. Eindstand World Top Tournement: 1. Mah- mood/Robson 859 pnt, 2. Garner/Wern- stein 838 pnt, 3. Jassem/Tuszynski 787 pnt, 9. De Boer/Muller 744 pnt, 10. Leuf kens/Westra 724 pnt, 13. Maas/Ramondt 706 pnt. BIUART In de drie bandencom petitie verde digde Trans port van der Luijt 2 de koppositie met verve te gen Malando met een 5-3 zege. Hein Jan Salman en Gijs van Hage wonnen hun partij en Henny Flippo nam het reste rende punt voor zijn rekening. Het eerste team van de Oegst- geestenaren was kansloos tegen Hobbycentrum: 0-8 verlies. Ming Pan en Dick van Egmond kwamen vijf punten tekort voor een goed resultaat. Travelshop Lisse verloor met 5-3 tegen Dostluk, de nummer twee van de ranglijst, waarbij Robert Koster (winst) en Maarten Hoek (gelijkspel) iets terugdeden. MITT Coeriers toonde zich in de Oegstgeestse derby tegen Centraal wederom het sterkst: 6-2. Ben Scheffer won van Rob Vissers (30-29), Rinus Schoon- derwoerd den Bezemer van Jan Piet Haasnoot (25-21) en Joke Martijn van Nico de Haas (25- 11). Jan Tollenaar zorgde voor 7 het enige tegenpunt van Cen traal ten koste van Jan van Loon (24-30). De regionale kaderspelers wa ren slecht op dreef. De Plas (Langeraar) en De Engel (Lisse) verloren met 4-2 van Maasstad en Honky Tonk 2, waarbij kop mannen Paul Sassen en Louis Opstal de eer wisten te redden. Sportrust/Van Diemen (Sassen- heim) begon bij 't Centrum 2 met een 2-0 achterstand, omdat Mark Bakker vanwege de dis trictsfinale libre hoofdklasse verstek moest laten gaan. Ro nald Filippo en Ben Duiven voorde konden dit niet goed maken: zij kwamen niet verder dan 136 en 156 caramboles, zo dat er met 6-0 werd verloren. Mark Bakker was wel succesvol op het titeltoemooi, want hij werd met slechts één verlies- partij kampioen van het district Bollenstreek. De Sassenheimer verloor in de finale van Gerard van der Voort, maar hij was vanwege zijn moyenne niet meer te achterhalen. Bakker mag nu naar de gewestelijke fi nale die op 2-4 maart in Scha- gen wordt afgewerkt. District Bollenstreek, finale hoofdklasse li bre: 1. Mark Bakker (Sportrust) 7-12, 2. Gerard van der Voort (Soldaatje) 7-12, 3. André van der Aart (De Engel) 7-8, 4. Jan Nieuwenhuyzen (Krim) 7-8, 5. Ton van Beelen (Concordia) 7-6, 6. Henk van Ger- ven (Sportrust) 7-6, 7. Wim Lange (Welge legen) 7-2, 8. Ron van Honselen (Soldaat je) 7-0. District Veen- en Rijnstreek, driebanden groot a: Sport 12 - Monopole 7-0, RBV - TAS 7 7-0, TAS 11 - Fort 7-0 Stand aan kop: 1. Sport 12 14-69.5, 2. Taveerne 13- 61, 3. TAS 5 13-61, 4. TAS 11 14-56.5, 5. RBV 14-53. Driebanden klein BI: RBV 5 - Fort 10 2-5, Alpha Bar - Roac 2-5, Jacobswoude - Ver gulde Vos 2-5, Fort 1 - Schelp 5-2, Fort 2 - RBV 13 2-5, Fort 3 - R.a.veen 12 5-2. Stand aan kop: 1 Fort 9 16-84, 2. Fort 1 17-81, 3. Schelp 17-74, 4. Vergulde Vos 17-67,5. RBV 13 17-66. Libre klein Cl: Soldaatje 2 - Plas 6 7-0, Soldaatje 3 - Sport 5 5-2, Sport 20 - Rijne- gom 11 2-5, Jacobswoude 16 - Fort 7-0, RBV - Plas 10 5-2, Aalsmeer - Scheepje 5- 2, Inn 't Lely Veldt 19 - Rijnegom 12 5-2, Merel - Jacobswoude 4 5-2, Plas 22 - Band 7-0, Schelp - Inn "t Lely Veldt 7 5-2 Stand aan kop: 1. Soldaatje 3 17-92, 2. Soldaatje 2 17-82, 3. Plas 10 17-70. 4. Schelp 17- 69. 5. Rijnegom 11 17-69. darts The Homets is in de Superlea gue tegen de tweede nederlaag van dit seizoen opgelopen. De Onder redactie van Michel van Gent der was Bullterriërs in een tus- senronde reeds uitgeschakeld door De Klipper uit de eerste divisie. De volgende ronde wordt in de week van 19 maart gespeeld. Uitslagen Superleague: Computer Kings - No Entertainment 1-9, The Hornets - Bran dewijn United 4-6, DWV Game Masters - DT Zwolle 9-1, DT Venlo - Casteleyn 10-0, Vrijbuiter - Veni Vidi Vici 6-4, Loos Alarm - The Specials 4-6. Stand aan kop: 1. DT Venlo 13-34, 2. The Specials 13-31, 3. The Hornets (Noordwijkerhout) 13-29, 4. DVW Game Masters 12-28, 5. Loos Alarm 12-26, 7. Brandewijn United (Leiden) 13- 21. Uitslagen derde ronde bekertoernooi Bol lenstreek/Rijnland: Red Arrows - Sakkiemo- to's 4-5, Vierkant 2 - Downstairs 2 2-7, Resjxins - Gouwe 1-8, Bullshit - Buyten- beentje 9-0, Stalgasten - Jostibende 8-1, Cleaners - Raspoetin 7-2, Brandewijntje 2 - Happy Family 3-6, Beer 'n Barrels - Darts- world 7-2, Winning Darts - Tarsal Koos Minck 3-6, Square Point - Uit Altijd Lastig 8-1, Puntje d'r In - Botte Speer 4-5, Hoge- woerd Wizards - Tijsterman 7-2, Eersteling - Black Adders 4-5, Spijkerbak - Shit Hap pens 4-5, Alphrame Ravens - Klipper 1-8, United-WWW 8-1 POOL» De drie re gionale pool- teams zijn in de tweede ronde van het nationale bekertoer nooi niet aan elkaar gekoppeld. The Pocket (Katwijk) ontvangt in eigen speellokaal aan de Badstraat Hague Five 5 (Den Haag), Dijk jes Top Gun (Den Haag) en Ru- mors 4 (Leidschendam). The Pocket Balletje Balletje speelt eveneens thuis tegen Hague Fi ve 8, Dijkjes Outsiders (Den Haag) en Rumors 2. Dijkje Hen- do (Leiden) moet het in Den Haag opnemen tegen Dijkjes Wannabees (Den Haag), Hague Five 4 en Poolpoints Pride (Hil- legom). De nummers één en twee plaatsen zich voor de vol gende ronde. De bekerwedstrij den worden op 11 februari af gewerkt. snooker Voorlopig hebben drie regio- teams zich geplaatst voor de vierde ronde van het bekertoer nooi. Eredivisionist Snookerij 0 (Leiden) had zoals verwacht weinig moeite met tweede divi sieclub Upstairs 1: 6-3. Dat was te danken aan winstpartijen van Rogier van de Kamp (3), Steven Toal (2) en Björn Matheijssen. Jumbo 5 had het in de streekderby tegen The Pocket heel wat moeilijker: 4-5. De Warmonders kwamen door toedoen van Marcel van Bommel, Martin Zevenhoven (2) en Huib Kuilboer met de schrik vrij in Katwijk. Snookerij 5 bekerde verder dankzij een 7- 2 zege op Jumbo 4. Jumbo 1, 2 en 3, Hogewoerd 2 en Snookerij 7 hebben ook nog kans op kwa lificatie, maar hun bekerwed strijden werden uitgesteld. Jumbo 5 was in de achterstalli ge competitiewedstrijd bij Ca- pelle 1 meer op dreef dan in de beker. Alex den Hartog won zijn drie partijen en Martin Zeven hoven (2) en Marcel van Bom mel pakten samen drie frames, goed voor 6-3 winst. Xander van Rossem zegevierde op het veertiende toernooi in het kampioenschap van War mond. Hij maakte voor de der de week op rij een 90-break en sloot de finale in stijl af tegen Wladimir Roedoe: 2-0. De ver liezend finalist kon zich troos ten met de gedachte dat hij nu klassementsleider is met zeven punten voorsprong op Huib Kuilboer. Deze ging al in de tweede ronde onderuit tegen Janusz Dobosz, die na een lang durige schouderblessure pas sinds kort weer de keu ter hand heeft genomen. Uitslagen derde ronde nationaal bekertoer nooi: Jumbo 4 - Snookerij 5 2-7, Upstairs 1 - Snookerij 0 3-6, Grey Elephants (War mond) - Have a Break 3-6, The Pocket - Jumbo 5 4-5, Slaakhuys 2 - Snookerij 6 6- 3, Jumbo 3 - Slaakhuys 0, Hogewoerd 2 - Jumbo 1 en Jumbo 2 - Snookerij 7 uitge steld. Stand kampioenschap van Warmond na veertien ronden: 1. Wladimir Roedoe 128 pnt, 2. Huib Kuilboer 119 pnt. 3. Xander van Rossem 117 pnt, 4. Martin Zevenhoven en Ronald Blok 106 pnt, 6. Daan Hoekstra 101 pnt, 7. Florian Moederscheim 101 pnt, 8. Paul Swanenburg 83 pnt, 9. Harry Vogelzang 80 pnt, 10. Edward Bakker 78 pnt. Roeilegende Steve Redgrave gaat een nieuwe uitdaging aan. Hij start op 22 april in de mara thon van Londen. De vijfvoudig olympisch kampioen krijgt bij zijn debuut rugnummer één opgespeld. Daarmee breekt de organisatie met een twintig jaar oude traditie. Normaal is de eer voorbehouden aan de winnaar van de vorige editie. De Portu gees Antonio Pinto die de ler strijd vorig jaar won, verklal0rt vereerd te zijn het rugn^!6™ aan Redgrave af te staan. De 38-jarige Redgrave1 niet op tegen de marai „Men zegt wel eens dat jIr het einde van de wedstrijd gen een muur kan lopen, ik ben een nogal fors geboi jongen en heb dan ook ei itat« medelijden met de muur JPr': op mijn pad zou ontmoete iaa; Bond waarschuwt amateurclubs arnhem De vakbond van voetbaltrainers WON heeft amateur clubs er in een brief op gewezen dat zij alleen gediplomeerde trainers mogen aanstellen. Volgens de bond nemen de vereni gingen het niet altijd even nauw met die regel. Het schrijven komt in een periode waarin veel clubs bezig zijn de technische staf voor het nieuwe seizoen rond te maken. Met de brief wil de WON de belangen van de eigen leden beschermen. Clubs aan klagen doet de bond echter niet omdat het de KNVB is die ver enigingen die de regels aan hun laars lappen, moet aanpakken. Feitelijk doet de bond dat echter niet omdat men vindt dat de WON de naleving van de regels maar moet controleren. 'Vooruitgang in transferoverleg' brussel FIFA en UEFA hebben afgesproken op 16 februari ver der te praten over hun standpunt over eventuele afschaffing van afkoopsommen van spelers. De wereld- en Europese voet balbond besloten daartoe gisteren bij een ingelast overleg met de Europese Unie. De EU vindt dat de huidige regels in strijd zijn met het recht. Er zou voor voetballers een vrij verkeer tus sen clubs mogelijk moeten zijn. De FIFA wilde hierin tegemoet komen, geheel tegen de zin in van de Europese afdeling, UEFA. Beide bonden legden hun ruzie hierover vorige week al bij. De ze keer traden FIFA en UEFA gezamenlijk op. „Dat was een pluspunt", zei Gerhard Aigner, secretaris/generaal van de club. „Het gesprek was zinvol en op onderdelen hebben we vooruit gang geboekt." Vitesse speelt met rouwbanden arnhem De spelers van Vitesse dragen morgen in de beker wedstrijd tegen Ajax allemaal een rouwband. De geste is een eerbetoon aan de slachtoffers van de cafébrand in Volendam. Vitesse draagt collectief een rouwband op verzoek van Edwin Zoetebier. De doelman van de Arnhemse club groeide op in Vo lendam. Hij voetbalde bij de amateurs in het vissersdorp en speelde er negen seizoenen betaald voetbal. Opnieuw onderzoek Pantani trente De procureur-generaal in Trente heeft besloten op nieuw een gerechtelijk onderzoek in te stellen naar wielrenner Marco Pantani. Hem wordt 'sportieve fraude' ten laste gelegd, als gevolg van een in 1999 geconstateerd te hoog hematocriet- gehalte. Een dergelijk vergrijp zou kunnen duiden op het ge bruik van EPO, bloeddoping. Pantani moest wegens de te hoge hematocrietwaarde destijds de Ronde van Italië verlaten. De be slissing werd genomen nadat de Italiaanse renner vorige week op zijn trainingskamp in Riva uitvoerig door de politie was ver hoord. In 1995 was bij Pantani ook al eens een te hoog hemato- crietgehalte aangetroffen. Daarvoor werd de renner vorig jaar al tot een voorwaardelijke gevangenisstraf van drie maanden ver oordeeld. Bosvelt niet tegen NEC Rotterdam Feyenoord begint vanavond in Nijmegen zonder Paul Bosvelt aan het bekerduel met NEC. De aanvoerder van de Rotterdammers is niet op tijd fit. De vraag is zelfs of Bosvelt zondag in de Kuip voor de competitie kan starten tegen NAC. „We werken er wel naar toe, doen er alles aan om hem weer topfit te krijgen," zegt trainer Bert van Marwijk, voor wie Bosvelt een steunpilaar op het middenveld is. Naast Bosvelt ontbreken ook Tininho en Chris Gyan wegens knieblessures Tegenover de drie absenties staat de terugkeer van Bonaventure Kalou. Pa trick Paauwe is zover hersteld van zijn fysieke problemen, dat hij in de basis kan beginnen. Luc Nillis nam gisteren, voorafgaand aan het duel Aston Villa - Leeds United, afscheid van het publiek in Birmingham. foto ap birmingham anp/gpd Luc Nilis zet noodgedwongen een punt achter zijn actieve voetballoopbaan. De voormalige spits van PSV raakte bij zijn En gelse club Aston Villa al in het begin van het seizoen ernstig geblesseerd. In het duel met Ipswich liep de Belg een dubbele beenbreuk op. Medisch onderzoek heeft nu uitgewezen dat het uitgesloten moet worden geacht dat Nilis zijn oude niveau haalt, nodig om met succes mee te kunnen doen in de Premier League. „Ik ben diep teleurgesteld dat ik niet kan doorgaan met doelpunten maken, maar ik moet het medisch advies ter harte nemen. Hoewel ik maar heel kort actief ben ge weest voor Aston Villa heb ik van elke mi nuut genoten", zei Nilis, die al geruime tijd rekening hield met de mogelijkheid dat hij zou moeten stoppen. Nilis (33) begon zijn carrière bij Winter- slag en maakte furore bij Anderlecht. In acht seizoenen scoorde hij 127 maal. In 1994 stapte Nilis over naar PSV, waar hij tot spelbepalende aanvaller uitgroeide. Voor de Eindhovenaren maakte hij 110 competi tiegoals. Vooral de combinatie in de spits met Ruud van Nistelrooij was trefzeker. Voor het nationale team van België speelde Nilis 56 interlands. PSV-trainer Erik Gerets dacht aan de toe komst voor Nilis en zei dat hij wel een nieuwe baan voor hem in gedachten had. Bij PSV, dat moge duidelijk zijn. Maar wel ke functie Nilis zou kunnen krijgen, daar wilde Gerets niet over uitweiden. Ook PSV-voorzitter Van Raaij sloot niet uit dat de post-voetbalcarrière van de Vla ming in Eindhoven zal beginnen, in de stad waar Nilis zijn beste jaren kende. „Volgen de week ga ik met enkele andere mensen met Luc eten. Ik zal eens informeren hoe hij zelf over zijn toekomst denkt", aldus Van Raaij. Ruud van Nistelrooij: „Hij moet maai' terugkomen bij PSV." Frank Amesen, technisch adviseur, noemde Nilis gisteravond na de wedstrijd tegen FC Den Bosch in een adem met top pers als Romario, Koeman en Gerets. „Het was een fantastische speler en een echte leider, die bij PSV een zeer hoog niveau ge haald heeft. Het is altijd jammer als je niet zelf kunt bepalen wanneer je loopbaan ein digt. Maar desondanks mag hij niet mop peren over wat hij allemaal heeft meege maakt. Luc heeft altijd in de top gespeeld." Ook Van Nistelrooij, in het veld twee sei zoenen lang de trouwe maat van Nilis, wist al een tijdje dat een gedwongen einde van Nilis' loopbaan onafwendbaar was. „Maar toch is het een schok nu het definitief is. Jammer dat het zo moet eindigen." Vol gens PSV-dokter Rein van den Hoogen- band, die goed op de hoogte is van de fy sieke toestand van Nilis, herstelt de speler van Aston Villa goed. Ronald van Dijk raakte vorig jaar op zaterdag 4 mas3'1 zwaar geblesseerd in de wedstrijd tegen ARC. E)e Ki JJ, wijkse verdediger, die op zijn 17de in het eerste v si Quick Boys debuteerde, wacht een lang revalidati proces. Het Leidsch Dagblad volgt Ronald van Dijkl zijn terugkeer. Vandaag aflevering 6: rustig opbouwe |0I ten te spelen, maar het oef< duel van het tweede met de [rj< werd afgelast. Overmorg d, dan maar. thuis tegen Ban j drecht 2. „Als het doorga n hoop ik twintig minuul g] mee te doen. En dan lai aa zaam aan steeds langer." M 0l schien dat hij tegen het ein van het seizoen hele wedstj r den in het tweede speelt, mi het eerste is nog te ver vi zc „Dat zou gewoon niet kk pen. l m Aan zijn loop is het niet te zien, maar Ronald van Dijk heeft nog steeds een plaatje in zijn enkel om het gewricht wat extra stevigheid te geven. Hij heeft dan ook nergens meer last van. Sterker nog: sinds een tijdje traint hij weer mee met de groep. De groep van het tweede elftal weliswaar, maar het is toch weer een stapje vooruit in het lange re- validatieproces. „Het gaat niet snel, maar er zit wel dege lijk progres sie in. Ik mag weer alles doen. Voluit meetrainen en daarbij ook contact maken in de duels. Tot voor kort werd dat nog steeds afge raden, maar nu staat me niets meer in de weg." Toch heeft hij nog een lange weg te gaan, beseft hij zelf ook. Dit seizoen verwacht hij niet meer voor Quick Boys 1 in ac tie te komen. „Ik denk zelfs dat het beter is dat dat niet ge beurt. Natuurlijk wil ik weer in het eerste voetballen, maar je moet uitkijken dat het niet overhaast gebeurt. Ik moet ge duld hebben en rustig aan te rug zien te komen op mijn ou de niveau." Om daar te geraken moet hij vooral nog aan zijn condi tie werken en wedstrijdritme opbouwen. „Ik was op een ge geven moment van plan om te gaan fitnessen, maar ik ben uiteindelijk twee keer geweest. Dat bleek toch niet echt iets voor mij te zijn. Dus nu moet ik het gewoon van de trainin gen bij Quick Boys hebben. Ik ben begonnen met drie keer per week, maar dat was toch een beetje te veel van het goe de. Nu train ik twee keer en daar voel ik met het beste bij. Rustig opbouwen, daar draait het allemaal om." Afgelopen weekend hoopte hij zijn eerste wedstrijdminu- jongens i rd nu in tweede sfa. len, kunn ,'t j eerder aj jn spraak i ken op i piek in |uj eerste." Ronald van zegt het jammer vinden' Quick I ook dit zoen presteert! als het moeten, maai' voelt niet direct betrokken bij de [jej genvallend resultaten. „Ik er niet bij, dus dan beleef .dj het automatisch veel min en intens. Ik zit in een fase terugkomen en daarbij bi vooral met mezelf bezig, tuurlijk doet het me wel als het eerste weer verlies! heb tenslotte een jaar of a 3nr in dat team gespeeld. Maai echt binding mis ik wel." Binnenkort gaat hij naar ziekenhuis. Hij wil het plaatje uit zijn enkel wc |"s' gehaald. „Het moest er jaar in en die periode zit er bijna op. Dus ik ga vragen ze het weg kunnen halen, blijkt dat het beter is dat blijft zitten, maakt me dath, niet uit, hoor. Want da<f kost het me natuurlijk weer tijd om terug te kom ioi Maar een paar weken a maken nu ook niet meer Ik doe gewoon rustig aan, kom ik er vanzelf." eta 001 tekst maarten dekker archieffoto dick hogewonii er Joke Martijn van MITT Coeriers won in de Oegstgeestse biljartderby met 25-11 van Centraal-speler Nico de Haas. foto dick hogewoninc formatie Noordwijker- houi werd door Brande- United wijn Leiden met 4-6 ge klopt. Henny van der Ster van United was de grote man in de streekderby door diverse dubbels te wer pen. Jan Honsbeek en Jan van Veen konden de thuisploeg nog op 2-1 zetten, maar daarna na men de bezoekers de leiding over. The Hornets raakte door dit verlies vijf punten achter op leider DT Venlo, dat tegen Cas teleyn geen fouten maakte (10- 0). De derde ronde van het beker toernooi van Bollenstreek/Rijn land heeft geen verrassingen opgeleverd. Negen van de twaalf teams uit de hoogste klasse zijn nog in de strijd. Van ning Darts en Eersteling wer den uitgeschakeld door Tarsal Koos Minck en Black Adders, eveneens uit de eredivisie. Eer- Zaterdag 27 januari 2001 Leiden Road Runners Club Voorschoterweg, Leiden (bij Bastion Hotel) le gezamenlijke training voor de deelnemers van het Leidsch Dagblad Marathonteam Programma 9.00 uur 9.30 uur 9.40 uur 10.10 uur 11.00 uur 11.30 uur Welkom met koffie en thee, inschrijven en omkledei ?n fussc Inleiding door Tim Brouwer de Koning in et he lelijk is hi bun tege e kr; eerc Verzoek aan onze deelnemers: kom a.u.b. zoveel mogelijk met d( en k fiets of gezamenlijk per auto (carpoolen is gezellig en voordelig) m in lingi Lopers die zich nog niet hebben aangemeld, zijn ook welkom bij n na de eerste training. Graag dan wel om 8.45 uur aanwezig zijn om lush Voorlichting over Loopschoenen Begin training, warming up, testloop Uitdelen trainingsschema, douchen en verkleden Einde dinic in te schrijven. Leidsch Dagblad DE WERELD OM JE HEEN

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 20