Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel Oei, ik groei! interwand P^LITII Universiteit Leiden ^//ef landen banenavond ziekenverzorgenden/ verpleegkundigen (funtime/pamime) een goed klimaat voor kwaliteit VERKOPER/RAYON DIE VAN WANDEN WEET. Dactyloscoop v/m ZATERDAG 20 JANUARI 2001 Marque's ontwerpen heeft recentelijk een nieuwe plek gevonden in het historische stadshart van Leiden. De verhuizing is het gevolg van een sterke groei die zich ook de komende jaren zal voortzetten. Op dit moment werken we in de studio met een team van 11 professionals, in een plezierige collegiale werksfeer. Om de bestaande en nieuwe opdrachtgevers optimaal te kunnen bedienen, zijn we op zoek naar uitbreiding van dit team. marque's ontwerpen» I— Studiomanagerv/m full time Is verantwoordelijk voor planning en commercieel management van marque's ontwerpen. HBO denk- en werkniveau. Sterke management- en sociale vaardigheden. Tenminste 5 jaar ervaring in een soortgelijke functie in de grafische branche. Hands-on teamspeler. Springt bij waar nodig. De studiomanager wordt bijgestaan door een creative director en een manager techniek en automatisering. DTP-ersv/m Jong, ambitieus en vakkundig. Veel gevoel voor taal. Ruime ervaring met de bekende opmaakprogramma's. Kan werken in een team met jonge professionals. Vindt het opmaken van magazines en boekwerken een uitdaging. Stuur je sollicitatie voor 9 februari naar: marque's ontwerpen, t.a.v. Paul Netto. Bel voor meer informatie met Paul Netto of Ronald Krikke, telefoon 071 5142200 of kijk op marques.nl marque's ontwerpen Oude Vest 9 2312 XP LEIDEN T 071 514 22 00 F 071 362 42 77 info@marques.nl Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEIT DER WISKUNDE EN NATUURWETENSCHAPPEN Elektrotechnisch medewerkers (v/m) (38 uur per week) vacaturenummer: 0-011/1158 De Technische Dienst van de Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen draagt zorg voor het goed functioneren van de gebouw gebonden vaste installaties, het onderhoud aan de gebouwen en de huisvesting van de gebruikers. Binnen de Technische Dienst is ruimte voor twee enthousiaste elektrotechnisch medewerkers. Wil jij ons team komen versterken? We bieden een zelfstandige baan met veel afwisseling en ontplooiingsmogelijkheden. Taak: analyseren en opheffen van storingen: bedienen van (complexe) installaties: uitvoeren van onderhoud en reparaties aan gebouwen en installaties; begeleiden van werkzaamheden door derden; actueel houden van tekeningen- en schemabestanden. Vereist: MTS-Elektrotechniek of LTS-Elektrotechniek met enige jaren ervaring; bereidheid om buiten diensttijden te werken; goed kunnen samenwerken; een klantgerichte instelling. Salaris maximaal 4.447,- bruto per maand (schaal 6), afhankelijk van opleiding en ervaring. Aanstelling geschiedt in eerste instantie in tijdelijke dienst voor maximaal een jaar. Na die periode kan een vast dienstverband tot de mogelijkheden behoren. Inlichtingen bij: de heer G.K. Kuyvenhoven, tel. 071-5274204 of 06-53732233. Sollicitaties, vergezeld van een curriculum vitae en onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Wiskunde en Natuurwetenschappen, Dienst Personeel en Organisatie, t.a.v. mw. drs. R. van Amerongen, Postbus 9504,2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. m: I CHTING ZORGCENTRAl Stichting Zorgcentra Vlietlanden bestaat uit drie instellingen voor zorgverlening in Leiden en omgeving, namelijk Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck, Woon- en zorgcentrum 't Hofflants Huys en Verzorgingshuis Foreschate. Zorgcentra Vlietlanden biedt verzorging, verpleging en behandeling aan somatische en psychogeriatrische bewoners, patiënten en ouderen. De totale capaciteit van Zorgcentra Vlietlanden bedraagt circa 350 intramurale bewonersplaatsen, zo'n twintig dagbehandelingsplaatsen en een flink aantal aanleunwoningen. Binnen Zorgcentra Vlietlanden werken ruim 570 mensen. Voor diverse afdelingen van Verpleeghuis en reactiveringscentrum Zuydtwijck zijn wij op zoek naar mede- werkers die samen met ons op inspirerende wijze invulling willen geven aan ons motto 'Zorg voor elkaar1. Tijdens onze <j,-. 2 komen wij graag in contact met enthousiaste op maandag 22 januari 2001 I op maandag 22 januari 2001 Zorgvisie Verpleeghuis Zuydtwijck heeft een breed aanbod op het gebied van verpleeghuiszorg. We bieden chronisch somatische, psychogeriatrische en sociaalgeriatrische zorg, reactivering, dagbehandeling en verpleeghuiszorg thuis. Tevens is er een afdeling waar bewoners verblijven die naast hun dementie een psychiatrische problematiek hebben. Het inhoud geven aan het woonklimaat is een belangrijk onderdeel van onze zorgvisie. Op de psychogeriatrische afdelingen komt dit tot uit drukking in verschillende leefstijlen. Daarnaast zijn we bezig belevingsgerichte zorg in onze instelling een plaats te geven. Centraal in belevingsgerichte zorg staan zowel de beleving van de bewoner als die van de verzorgende en de interactie tus sen beiden. Uiteindelijk moet dit resulteren in een verdere professionalisering van de zorg. Op de banenavond vertellen we je er graag meer over. ZOfgVlSie Zuydtwijck zoekt Wij zijn op zoek naar verpleegkundigen, (zieken)verzorgenden of mensen met een soortgelijke opleiding en ervaring in de gezondheidszorg. Ook mensen die een opleiding niveau 3 of 4 willen volgen zijn welkom. Nog twijfels? Tijdens de banenavond verstrekken we je graag informatie over bijvoorbeeld mogelijkheden rondom werktijden, de kinderopvang regeling, de scholing in belevingsgerichte zorg en onze opleidingsfaciliteiten. Bovendien kun je naar wens een dag meelopen. Dan proef je de sfeer en maak je kennis met bewoners en toekomstige collega's. i Zuydtwijck zoekt lavond Nieuwsgierig? We zien je graag binnenlopen op onze banenavond op maandag 22 januari tussen 19.00 en 21.30 uur. Je krijgt een rondleiding en onder het genot van een kopje koffie kun je al je vragen stellen. Geïnteresseerden kunnen ter plekke een afspraak maken voor een sollicitatiegesprek. Wil je meer informatie vooraf of een routebeschrijving, dan kun je contact opnemen met een van onze zorgmanagers, Jacinta van Harteveld of Carine Schiks, of met de dienst PO&O, telefoonnummer (071) 579 83 00. BanenSVOnd Verpleeghuis en Reactiveringscentrum Zuydtwijck Aaltje Noordewierlaan 50 2324 KS Leiden RAYON ZUID-HOLLAND Interwand Eibergen B.V. is één van de belangrijkste Nederlandse fabrikanten van verplaatsbare scheidingswanden met meer dan 200 medewerkers. Naast fabrieken in Eibergen en Neede heeft Interwand eigen vestigingen en agentschappen in de rest van Europa. In de ruim 35 jaar van haar bestaan heeft Interwand een aanzienlijk marktaandeel en een grote naamsbekendheid opgebouwd. De kwaliteit en het fraaie uiterlijk van de wanden zijn dusdanig, dat steeds meer bedrijven voor Interwand kiezen. Voor het rayon Zuid-Holland is Interwand op zoek naar een gedreven verkoper/rayonmanager, die de weg kent in de bouw wereld. Als verkoper/rayonmanager bent u verantwoordelijk voor het verkennen van de markt, u ontdekt waar potentiële klanten zitten en weet wie de belangrijkste beslissers zijn m.b.t. nieuwbouw en renovatie van kantoorpanden. U onder houdt op projectbasis contacten met architecten, directies van bedrijven en aannemers, bespreekt aanvragen en brengt offer tes uit. Ook sluit u opdrachten af en bent u verantwoordelijk voor de verkoopresultaten in uw rayon. De eisen De man of vrouw die wij zoeken is ijzersterk in het leggen van contacten en verkrijgen van informatie, heeft een enorm doorzettingsvermogen, verantwoordelijkheidsgevoel en absoluut geen 9 tot 5 mentaliteit. U durft initiatief te nemen, heeft overtuigingskracht, een resultaatgerichte instelling en hebt minimaal een MBO-opleiding (bij voorkeur HBO-niveau; verkregen door opleiding of ervaring). De beloning Geboden wordt een zelfstandige functie vol uitdagingen. Uiteraard krijgt u een interne opleiding en een grondige inwerkpcriode. En ook daarna professionele ondersteuning van de verkoopleiding, verkoopbinnendienst en een actief PR-beleid. De geschikte kandidaat kan rekenen op een uit stekend vast salaris en goede secundaire arbeidsvoorwaarden. De reactie Bent u de verkoper/rayonmanager die van wanden weet? Dan ontvangen wij graag binnen 10 dagen uw sollicitatie met CV. Brieven kunt u adresseren aan: Interwand Eibergen B.V., t.a.v. de afdeling Personeelszaken, Postbus 4, 7150 AA Eibergen. Voor informatie kunt u bellen en vragen naar de heer A.J. Kolbeek, tel. 0545-438400. Het Korps Landelijke Politiediensten (KLPD) vormt samen met de 25 regionale politiekorpsen de Nederlandse politie. Binnen het KLPD zijn er 6 divisies en een centrale staf. De 6 divisies van het KLPD zijn: Divisie Recherche, Divisie Koninklijke en Diplomatieke Beveiliging, Divisie Logistiek, Divisie Mobiliteit, Divisie Ondersteuning, Divisie Spoorwegpolitie. Korpsbeheerdi de Minister van Binnenlandse Zaken en Koninkrijksrelaties. De divisies vormen de kerntaken van h< KLPD. De kerntaken zijn toezicht op weg-, water-, spoor- en luchtverkeer, het beveiligen van koninklijke en diplomatieke personen, het leveren van recherche-expertise en recherche-informatii het bieden van algemene ondersteuning aan de regionale korpsen op het gebied van politiesperifi hulpmiddelen, informatietechnologie en logistieke diensten. Het KLPD staat aan de vooravond van een grootscheepse verandering in de organisatiestructuur. Deze verandering zal moeten leiden tot een nog hogere kwaliteit van de dienstverlening en effectievere inzet van middelen, personen en materieel. De dienst Nationale Recherche Informatie (NRI) heeft tot taak om op nationaal niveau ten behoe» van de beheersing van de criminaliteit kennis en expertise op te bouwen door het vergaren van, verwerken, veredelen, analyseren en beschikbaar stellen van informatie. De Dienst NRI heeft voortdurend aandacht voor -de verbetering van- de recherche informatieketen De afdeling Dactyloscopie maakt deel uit van de dienst Nationale Recherche Informatie. De afdeling Dactyloscopie houdt zich bezig met onderzoek naar de herkomst van vingerafdrukken (dactyloscopie), wat bij de bestrijding van criminaliteit een cruciale rol speelt. De dactyloscopem materiedeskundigen van onze afdeling Dactyloscopie dragen regelmatig bij aan de oplossing van meest uiteenlopende zaken in binnen- en buitenland. Naast het zoeken naar daders met behulp vi gevonden sporen in omgeving van plaatsdelict is de afdeling actief met identificatie van slachtoff en de identiteitscontrole van asielzoekers. Voor de afdeling Dactyloscopie van de dienst Nationale Recherche Informatie zijn wij op zoek nasi kandidaten voor de functie van Het werk - het vergelijken van, tijdens rechercheonderzoek verkregen vingerafdrukken met reeds opgeslagen vingerafdrukken in ons geavanceerde computer systeem HAVANK; - het verrichten van nazoekingen om met behulp van vingerafdrukken de identiteit van personen vast te stellen; - het invoeren van vingerafdrukkenbladen; - archiveren en administreren behoren tevens tot het takenpakket. Wij vragen - de beschikking over een afgeronde HAVO-oplei- ding of een vergelijkbaar werk- en denkniveau; - zeer nauwkeurig werken en de beschikking over een uitstekend concentratievermogen; - als elementaire eigenschap (voor deze functie) een bovengemiddeld (visueel) waarnemingsver mogen. Vingerafdrukken kenmerken zich door minimale verschillen. Het goed kunnen waar nemen van geringe afwijkingen is bepalend voor het succes. Wij bieden Afhankelijk van uw leeftijd en ervaring bieden wij een salaris van maximaal f 4703,- bruto (schaal 5 BBP) per maand. Voorts kent het KLPD een flexibel in te delen 36-urige werkweek en werktijden, studiefaciliteiten, regeling kinderopvang, fitnessmogelijkheden en overige secundaire arbeidsvoorwaarden. Plaats van tewerkstelling De plaats waar u komt te werken is Zoetermeer. Bijzonderheden Voor de functie van dactyloscoop dient u bereid te zijn in onregelmatige diensten te werken. Het dienstrooster beslaat 7 dagen per week en de werktijden liggen tussen 7.00 uur en 23.00 uur. Een dactyloscopische test maakt evenals een antecedentenonderzoek deel uit van de selectiepro cedure. Een assessment of psychologische test kan deel uit maken van de procedure. Meer informatie Voor meer informatie over deze functie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer A. van Trier of mevrouw L. Koomen, le mede werkers dactyloscopische verzamelingen, telefoonnummer is 079-3459178. Voor meer informatie over de sollicitatieprocedure kunt u contact opnemen met dhr. A. van Tilborg, personeelsmanagementadviseur, telefoonnummer 079-3459630. Sollicitatiewijze Indien u belangstelling heeft voor de vacature, stuur dan uw sollicitatiebrief, voorzien van cun lum vitae onder vermelding van vacaturenumnv R/7 voor 3 februari 2001 naar het Korps landel politiediensten, Bureau Werving, t.a.v. <Je heer R.J. Adelaar, Postbus 100, 3970 AC Driebergen per e-mail: klpd_vacatures@planet.nl Zij die reeds eerder op deze vacatures hebben gereageerd, worden verzocht niet meer te reagi Meer informatie over het KLPD kunt u vinden o site www.klpd.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentii wordt niet op prijs gesteld. Korps landelijke politiedien

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 54