Personeel Personeel L M U C Op zoek naar het verhaal achter de cijfers? SENIOR FINANCIEEL MEDEWERKER v/m JUNIOR FINANCIEEL MEDEWERKER v/m m Secretaresse A m/v ZATERDAG 20 JANUARI 2001 Rijnsburg is ambitieus. We willen topservice leveren aan onze 15.000 burgers. Daarom hebben we een centrale publieksbalie geopend, waar producten worden aangeboden volgens het "klaar-terwijl-u- wacht" principe. En dat is slechts het begin. In onze hele organisatie waait namelijk een frisse wind. Wij zijn afgestapt van het sectorenmodel, en kennen alleen nog afdelingen (8 in totaal). De reden? Het houdt de organisatie overzichtelijk en de lijnen kort En daar houden we van in Rijnsburg. Duidelijkheid. Ook binnen de afdeling Financiën (10 m/v) draait het om duidelijke taal. Of het nu gaat om financiële beleid, financiële beheer of belastingen, we spannen ons in om complexe zaken inzichtelijk te maken Bij ons gaat het dus nooit sec om cijfers Het draait vooral om het verhaal échter de cijfers. Zeker als we het over de jaarrekening hebben. Een instrument dat in Rijnsburg de aandacht krijgt die het verdient. Van de directie, van het management en van jou. Tenminste als jij een van de twee mensen bent naar wie we op zoek zijn. Financiële specialisten die net zo goed zijn met woorden als met cijfers. Want: wie in Rijnsburg aan de slag gaat, heeft een verhaal te vertellen! Je bent comptabele van de gemeente Rijnsburg en als zodanig eindverantwoordelijk voor de beheersmatige kant (lees: de volledige financiële administratie) Je draagt zorg voor de totstandkoming van de jaar rekening. Zowel vorm als inhoud hebben je onver deelde aandacht. Want was de jaarrekening vroeger vaak een hamerstuk, tegenwoordig worden andere eisen gesteld aan dit cruciale instrument. Immers, de jaarrekening is een geschiedenisles. Niets meer en niets minder. Een les waarin ruimte is voor analyse, conclusie en discussie. Een les, bovendien, die goed gebracht moet worden. Vandaar dat we een beroep doen op je didactische en redactionele kwaliteiten Ook strategisch inzicht is onontbeerlijk. Je bent sparring partner voor raad, college en directie en je fungeert als financieel consulent voor enkele afdelingen In dit kader adviseer je budgethouders, toets je beleids voornemens, stel je bedrijfseconomische analyses op en voer je periodiek overleg met de betrokkenen binnen 'jouw' afdelingen (je krijgt een aantal afdelingen in je portefeuille). Tot slot ben je verantwoordelijk voor het treasurybeleid En neem je deel aan in- en externe projectgroepen (denk bijvoorbeeld aan een project als 'invoering Euro'). Klinkt interessant? We zoeken een innovator met goede organisatorische, communicatieve en sociale vaardigheden Je werkt en denkt op HBO-mveau en je kent het klappen van de zweep. Gevoel voor maatschappelijke en bestuurlijke verhoudingen en een flexibele, klantvriendelijke houding completeren je professionele kwaliteiten Als senior medewerker kun je - afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring - rekenen op een maximumsalaris van fl 7.107,-- bruto per maand (schaal 10). In deze functie werk je nauw samen met je senior collega. Het accent ligt ook hier dus op financieel beheer. Oftewel: op de 'boekhoudkundige' kant. Je levert, in ondersteunende zin, een belangrijke bijdrage aan de samenstelling van de gemeentelijke jaarrekening. Inclusief balans, verlies- en winstrekening en toelichting(en). Je krijgt dus te maken met een breed scala aan werkzaamheden. Een ander interessant aandachtsgebied is de begroting. Jij assisteert bij de samenstelling hiervan en bij de opstelling van begrotings wijzigingen. Daarbij is het goed om te weten dat we werken met een productbegroting. In 1996 zijn we gestart met een eerste proeve. Dit stramien - waarin alle kosten per afdeling en per product op een rij worden gezet - wordt nog steeds gebruikt Gemeente Rijnsburg zet de wereld in bloei Jouw visie op verbetering van de vorm en inhoud van deze begroting is welkom. Ook maak je je sterk voor de planning (je bewaakt de naleving van richtlijnen en procedures) Naast dit alles beheer jij onze financiële applicaties en het tijdregistratiesysteem. Autorisaties toekennen, nieuwe releases testen, nieuwe gebruikers wegwijs maken in het systeem, het hoort er allemaal bij. Al met al dus een interessant takenpakket voor een starter met een voorliefde voor financieel beheer Beschik je over een HBO- werk- en denkniveau en affiniteit met genoemde werkzaamheden? Ben je naast zakelijk en resultaatgericht ook flexibel, dienst verlenend en klantgericht? En kun je bovendien helder en overtuigend communiceren? Dan ben jij 'the right (wo)man for the job' Het salaris is afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring en bedraagt maximaal fl. 5 661,- bruto per maand (schaal 8). Interesse? Hebben we je interesse gewekt7 Dan rest maar een ding: solliciteren! Stuur je sollicitatiebrief inclusief cv, en onder vermelding van het vacaturenummer, binnen veertien dagen naar de gemeente Rijnsburg, t.a.v. het College van Burgemeester en Wethouders, Postbus 349, 2230 AH Rijnsburg. Wil je eerst meer informatie? Bel dan met Ferry Bakker, afdelingshoofd Financiën, telefoon (071) 405 72 04. Wij kijken uit naar je reactie! Gemiva-SVG Groep Woonvorm Leiderdorp Woonvorm Leiderdorp biedt woonruimte, begeleiding en ADL-verzorging aan 20 mensen met een lichamelijke handicap in de leeftijd van 20-70jaar. De Woonvorm bestaat uit twee units. De verzorging en begeleiding wordt geboden door een team van 16 medewerkers m een 24-uurs rooster De voorziening is gesitueerd in een nieuwbouwwijk in Leiderdorp. Heb je de ambitie om zelfstandig wonende mensen in hun dagelijkse bezigheden te begeleiden en te ondersteunen, dan nodigt Woonvorm Leiderdorp je uit te solliciteren naar een van de volgende functies: A BEGELEIDER MAT (voor 24 uur en tijdelijk voor 32 uur per week, ter vervanging van bevallingsverlof) vacaturenummer 9251.08 B ASSISTENT BEGELEIDER M/V (voor 24 en 32 uur per week) vacaturenummer 9251189 C ADL-VERZORGENDE M/V (voor 18 uur per week tijdens piekuren; werktijden voornamelijk van 07:00 uur tot 13:00 uur) vacaturenummer 9251190 Wij vragen enthousiaste mensen die: - affiniteit hebben met mensen met een (meervoudige) handicap, - een grote zelfstandigheid in hun werk nastreven; - het prettig vinden om in een team te werken; - niet opzien tegen onregelmatige diensten; - over een gezonde doses relativeringsvermogen en humor beschikken. De belangrijkste taken zijn: - ondersteunen bij algemene dagelijkse levensverrichtingen (ADL-verzorging); - ondersteunen bij het ontwikkelen van de persoonlijke mogelijkheden van de bewoners; - het (mede) opstellen van individuele begeleidingsplannen; - meedenken over de ontwikkelingen in de zorg- en dienstverlening voor mensen met een handicap. Functie-eisen: - een praktische, doortastende en flexibele instelling; - enige ervaring in het verzorgen (ADL-verzorging) van mensen met een handicap dan wel bereidt zijn dit te leren; - beschikken over een relevante beroepsopleiding op MBO-niveau (begeleidersfunctie). Wij bieden: - een afwisselende functie met grote zelfstandigheid en ruimte voor eigen inbreng in een zorgsector in ontwikkeling; - methodische werkbegeleiding; - een salaris, afhankelijk van leeftijd en ervaring, van minimaal 2.996,- en maximaal 4.676,- bruto per maand (begeleider) en van minimaal 2.846,- en maximaal gj 4.236,- (assistent begeleider) bij een fulltime jfóu dienstverband); «tL - de overige arbeidsvoorwaarden zijn conform de ;i 4| CAO Gehandicaptenzorg. Informatie en sollicitatie: Inlichtingen kunt u inwinnen bij Ron de Wolf (locatie- hoofd a.i.) en Esther van Breugel (teamleidster), telefoon (071) 5413987. Schnftelijke sollicitatie kunt u, uiterlijk 31 januari 2001, onder vermelding van het vacaturenummer in de brief, zenden aan afdeling 1 P08iO van de Gemiva-SVG Groep (LG-sector), p.a. Blankaartweg 2,2381 AD Zoeterwoude. Woonvorm Leiderdorp is een woonlocatie die onder deel uitmaakt van de sector lichamelijk gehandicapten van de Gemiva SVG groep. De Gemiva-SV' De Gemiva-SVG Groep ondersteunt mensen met een verstandelijke, licha melijke of meervoudige handicap. Dat doen we binnen éen van onze vijfen tachtig locaties in Zuid-Holland en Amsterdam, bij hen thuis of in hun werksituatie. Wij willen werken aan vol waardig burgerschap van mensen met een handicap. Daarom hebben wij oog voor hun beperkingen, maar vooral voor hun mogelijkheden en de eigen keuzes die zij maken. Ondersteuning bieden aan mensen met een handicap is mensenwerk en vraagt om samenwerking. Welke func tie je ook hebt jij bent een belangrijke schakel in dit geheel. Jouw verantwoor delijkheden en die van je collega's zijn groot. De ruimte die jij daarbij krijgt is Samen vormen ze de grootste financiële dienstverlener op tie Nederlandse markt. Maar apart zijn het stuk voor stuk zelfstandige ondernemingen. De ruim 400 Lokale Rabobankeii vormen dc ruggengraat van de Rabobank Groep. Als commerciële MBO'er vind je hier'bijna ideale omstandigheden om te presteren: de sfeer van een klein bedrijf met de faciliteiten van een groot concern. Dat betekent dat je alle ruimte en vrijheid hebt om eigen plannen uit te voeren. Maar tegelijkertijd kun je rekenen op de enorme back-up van de Rabobank Groep. In de vorm van grondige begeleiding en training. En in de vorm van carrièremogelijkheden die net zo uitgebreid zijn als de Rabobank Groep zelf. Momenteel is een aantal Lokale Banken op zoek naar commercieel MBO-talent. Als commercieel talent bij één van onze Lokale Rabobanken kun je je helemaal ontplooien. Bijvoorbeeld als cliëntadviseur, een functie waarin je particuliere klanten adviseert over al hun financiële Commerciële MBO'ei basisproducten op het gebied van betalen, sparen, lenen en verzekeren. Of als commercieel medewerker in de binnendienst. Je geeft dan ondersteuning aan de adviesteams, onder meer bij de administratieve afhandeling van zaken en het op touw zetten van commerciële acties. Bovendien ben je voor klanten het eerste telefonische aanspreekpunt. Wat betekent dat jij vaak degene bent die de adviseurs, gevraagd en ongevraagd, op commerciële kansen wijst. Legio mogelijkheden dus voor echte team players die het bankwezen goed willen leren kennen. Maar wat het ook wordt, je bent verzekerd van afwisseling, zelfstandigheid en verantwoordelijkheid. Heb je een afgeronde MEAO-, MDS- of MHS-opleiding plus twee jaar werkervaring? Zit verkopen je in je bloed? En ben je een dienstverlener in hart en nieren? Dan is dit een kans voor jou. Interesse? Voor meer informatie kun je bellen met Mariëtte Smetsers, telefoon (040) 217 55 49, of met Jolijn Meesters, telefoon (040) 217 63 42. Je brief met c.v. kun je binnen 14 dagen, o.v.v. vacaturenummer 049, richten aan Rabobank Werving Selectie, EW 1117, Postbus 221, 5600 MA Eindhoven, e-mail: Werving.Selectie@rn.rabobank.nl. Meer informatie over de Rabobank Groep:'www.rabobankgroep.nl/werken Geef je ambitie toekomst Rabobank Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden.De kerntaken patiëntenzorg,onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuur lijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome struc tuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen onderge bracht Heelkunde. Anesthesiologie. Thoraxchirurgie. Orthopedie. Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten, het Centrum Eerste Hulp. het Operatiekamer-cen trum. het Centrum Intensive Care. alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Labo ratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse, Het Mondziekten en Kaakchirurgie-Centrum voor bij zondere tandheelkunde zoekt een: (22 uur per week; werkdagen in overleg) Vac.nr. 01 LI003.HLD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het incidenteel begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van de medische correspondentie en het bijwerken van de medische dossiers; - het beantwoorden van de telefoon; - mede zorgdragen voor het archiefbeheer; - afwisselend het verrichten van alle voorkomende receptiewerkzaamheden. - het verrichten van werkzaamheden bij andere onderdelen van de polikliniek. Functie-eisen: - MAVO-HAVO-diploma met de cursus Medische Administratie of NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen zoals ZIS, Word onder Windows; - kennis van de medische terminologie; - goed kunnen werken in teamverband; - uitstekende sociale vaardigheden; - ervaring met poliklimekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling; - flexibel ten aanzien van de werktijden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- bruto per maand (schaal 5) bij een fulltime aanstelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt dooi mevrouw W.D Blansjaan hoofd secretariaat Mond ziekten en Kaakchirurgie (071 - 526 23 71 of 071 526 23 72). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement var het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature] nummer op brief en enveloppe, kunt u binni twee weken na het verschijnen van deze adverj tentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 50