Personeel Personeel Personeel Rijnland KORENHOF t DE BRAAK Mexx ..^pConcept s elspec O MANPOWER Timmerlieden SCHOONMAKERS ml een banendag zaterdag 20 januari op de vestiging in Leiden. Bouwbedrijf VERKOPER m/v Poliklinieksecretaresse ADMINISTRATIEF MEDEWERK(ST)ERS: ERVAREN INCASSO-MEDEWERKER(ST)ERS: BEZOEK DE BANENMARKfl OP DUINRELL! Duinrell, daar kikker je van o VISSER T HOOFT 2 uur per dag d verpleegkundige m 4 SATERDAG 20 JANUARI 2001 Manpower organiseert in samenwerking meto.a.: AXIMA Installatieservice We hebben onder andere Secretaresse M/V Datatypist M/V Accountant M/V Call Center Medewerker M/V Logistiek Medewerker M/V Management Assistent M/V Telefonist/Receptionist M/V Administratief Medewerker M/V Medewerker Debiteurenbeheer M/V de volgende functies: Monteur M/V Magazijnmedewerker M/V Orderpicker M/V Assembleerder M/V Heftruckchauffeur M/V Productiemedewerker M/V Verkoopmedewerker Reisbureau M/V Medewerker Cliëntenservice M/V Hypotheek Adviseur M/V Kom je inschrijven 20 januari tussen 10.00 en 16.00 uur en loop met een baan de deur uit! Manpower, Prinsessekade 3-4, Leiden, (071) 512 04 34. Kijk op www.manpower.nl of op vacature tekst voor meer vacatures! Het leukste wat je kunt worden, is jezelf. EVESTIGD SINDS Veurseweg 79 2251 AA Voorschoten 1863 Bouwbedrijf Niersman B.V. is een middelgrootte regionale bouwonderneming met ca. 70 medewerkers. Opgericht in 1863, hebben wij het vakmanschap en de kwaliteit hoog in het vaandel. Wij werken veel voor vaste opdrachtgevers die hebben ervaren wat 'meedenken' betekend en dat waarderen. Mede doordat opleiden al jaren centraal staat in onze onderneming, beschikken wij over goede vaklieden en heerst er een prima werksfeer. Wij zijn 'erkend leerbedrijf voor zowel metselen, timmeren als machinale houtbewerking en beschikken over een kwaliteitssysteem conform ISO 9002. Dat ook onze opdrachtgevers dit waarderen blijkt uit de gestaag groeiende orderportefeuille. Momenteel zijn o.a. verschillende woningbouwprojecten onderhanden, er wordt gewerkt aan scholen, alsmede het nieuwe hoofdkantoor van Parlevliet v.d. Plas te Valkenburg en de nieuwbouw van Hotel 'de Gouden Leeuw' te Voorschoten. Voor deze regionale, toonaangevende projecten waarbij een vakman zich nog kan uitleven zoeken wij: Afwisselend werk, zelfstandig werk en altijd regionaal dus weinig reistijd! Opleiding en scholing behoren tot de mogelijkheden alsmede het volgen van kennisverbredende cursussen, wij bieden een aantrekkelijk salaris, leuk en afwisselend werk in een informele sfeer, goede secundaire voorzieningen als een ziekteverzuimregeling en spaarloonregeling. Ervaring is een pré. Heb je belangstelling, dan kurije telefonisch informatie inwinnen bij Mark Niersman (071-5618954) of een schriftelijke sollicitatie richten aan bovenstaand adres. de kwakel Elspec is een middelgrote handels onderneming in elektrotechnische en netwerkmaterialen en compo nenten. Wij leveren een breed assortiment draad en kabel, aansluit-, isolatie-, veiligheids- en telefoonlijnbeveili gingsmaterialen en netwerkproduk- ten. Elspec levert zowel eigen producten als een groot aantal merkartikelen. Daarnaast ontwikkelen wij in samenwerking met afnemer en fabrikant, exclusieve producten voor verschillende doeleinden. Aangezien wij hoge kwaliteit leve ren, goede service en advies bieden is Elspec een succesvol bedrijf. Wij zijn gevestigd in De Kwakel, tussen Aalsmeer en Uithoorn in, en hebben ruim 35 medewerkenden. Sinds 1994 ISO 9002 gecertificeerd. bv Elspec Postbus 1144 1430 BC AALSMEER telefoon 0297 330300 telefax 0297 325508 www.elspec.com Wij zoeken voor uitbreiding van onze activiteiten in de divisie kabel&draad Alcoflex een enthousiaste Technisch Adviseur (M/V) De divisie kabel&draad is gespecialiseerd in de levering van (speciaal)kabel en industriële automatiseringscomponenten. Functie: Na een gedegen inwerkperiode leg en onderhoud je contacten met bestaande en potentiële afnemers, zowel telefonisch als d.m.v. persoonlijk bezoek. De nadruk ligt met name op de verkoop van speciaalkabel op klanten specificatie. Verder zorg je voor het uitbrengen van offertes, net opstellen van calculaties en de verdere introductie van het leveringsprogramma. Nodig zijn: communicatieve vaardigheden: klantgerichte instelling; probleemoplossend en adviserend optreden: minimaal MTS-E of commerciële techniek. Verder zoeken wij een enthousiaste Sales Promotor (M/V) Functie: Na een gedegen inwerkperiode leggen van contacten met potentiële afnemers. De nadruk ligt op het geven van productvoorlichting en het uitbreiden van naamsbekendheid. Activiteiten vinden zowel plaats door telefonische acquisitie als ook het persoonlijk bezoeken van afnemers. Nodig zijn: initiatief en doorzettingsvermogen; contactuele eigenschappen; kennis van techniek door opleiding en ervaring. Wij zijn ook op zoek naar een: Commercieel Medewerk(st)er Binnendienst Functie: na een gedegen inwerkperiode telefonisch te woord staan van afnemers; de taken zijn verder gericht op verkoop en inkoop. Nodig zijn: initiatief, enthousiasme en doorzettingsvermogen; contactuele eigenschappen met het vermogen op verschillende niveaus te onder handelen; capaciteiten om probleemoplossend en adviserend op te treden; kennis van techniek door opleiding of ervaring. Wij bieden voor bovenstaande functies: een zelfstandige functie in een gerenommeerd bedrijf, dat klantgericht kwaliteit wil leveren. Een functie waarin je je capaciteiten en initiatieven volledig kwijt kunt. Uitstekende arbeidsvoorwaarden en een representatieve auto voor de buitendienstfuncties. bv Elspec is een onderneming van de: NV Twentsche Kabel Holding Bel met Esther Kharbouche-van Werven, tel. 010 462 6444 voor meer informatie of stuur je gegevens naar: jacqueline.dkromme@elspec.nl Perquin Import B. V. in Leiden is op het gebied van wegen-/markeerverf in spuitbussen marktleider in Nederland. Als importeur van Geveko Industri AB (TQM SS- EN9001), Zweden distribueren wij onze spuitbussen onder de merken Merquline en Mercalin. Nu wij ons marktaandeel en productenrange willen gaan uitbreiden, zijn wij op korte termijn op zoek naar een Je zal werken in een team van 3 personen en rapporteren aan de algemeen directeur. Het is een zelfstandige baan en verwacht wordt dat je eigen initiatieven neemt. Je bent gemakkelijk om mee te werken, creatief en doelgericht. Je zult verantwoordelijk zijn voor: Zowel de verkoop bij huidige klanten als het aanbrengen van nieuwe klanten Budgetten en prognoses In samenwerking met collega's; contracten en prijsstelling In samenwerking met collega's; marketing en verkoop van huidige en nieuwe producten Wij zoeken iemand in de leeftijd van 30-45 jaar met verkoopervaring. Ervaring met verkoop aan de groothandel en/of in de bouw is een pre. Minimale opleiding is H.A.V.O. Je moet je goed kunnen uitdrukken in zowel taal als geschrift. Goede kennis van de Engelse taal en het vloeiend spreken en schrijven van de Duitse taal is een vereiste. De baan brengt veel reizen met zich mee. Arbeidsvoorwaarden zijn een fulltime baan op basis van een half- c.q. jaarcontract met de intentie een dienstverband voor onbepaalde tijd. Datum indiensttreding, salaris en secondaire arbeidsvoorwaarden in overleg. Wij zien graag je sollicitatiebrief, voorzien van je c.v., vóór 1 februari a.s. tegemoet. Perquin Import B.V., t.a.v. Mirjam Perquin, Hoge Rijndijk 14- 2313 KJ Leiden, tel. 071.5127.813. Je kunt ons ook E-mailen: soll@perquin.nl ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden op twee locaties; in Leiderdorp en in Alphen aan den Rijn. Op de polikliniek dermatologie, locatie Leiderdorp, ontstaat per 1 februari a.s een vacature voor een: 20 uur per week (55,56%), verdeeld over 5 dagen Taken: - de hoofdtaak bestaat uit het verzorgen van de medische correspondentie Daarnaast ontstaat wellicht op termijn de mogelijkheid om de werk zaamheden met de volgende taken uit te breiden: - administratief ondersteunen van poliklinische activiteiten; - ontvangen, informeren, begeleiden en telefonisch te woord staan van patiënten en alle andere interne en externe klanten, - vastleggen van diverse gegevens in het ziekenhuisinformatiesysteem; - beheren van het poliklinisch archief Functie-eisen: - diploma doktersassistente of medisch secretaresse en, bij voorkeur, enkele jaren ervaring; - ervaring in het werken met een dictafoon. Word en een goede typevaardigheid, - een klantgerichte- en serviceverlenende houding; - grote mate van zelfstandigheid en initiatief. Het salaris bedraagt maximaal 3.957,- bruto per maand bii een fulltime dienstverband (FWG 25). Wanneer de werkzaamheden worden uitgebreid is functiegroep 30 van toepassing (maximaal 4.171,- bruto per maand). De CAO Ziekenhuizen is van toepassing Nadere informatie wordt u graag verstrekt door mevrouw L, van Geest, unitcoördinator, telefoon 071 - 545 44 42. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw W.C M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer: 199LD A.CUAMM,lhcViluv+yfooi Incasso- en Deurwaarderskantoor Korenhol en de Braak aan de Laan van Nieuw Oost Indië 42-44 te 's-Gravenhage, is een zakelijke financiële dienst verlener en verricht onder meer incassodiensten ten behoeve van overheid, woningbouwverenigingen, makelaarskantoren, bedrijven en particulieren en zoekt ter versterking van het team van 12 medewerkers wegens toenemende werkzaamheden: functie vereisten: minimaal MBO of HAVO niveau goede typevaardigheid functie omschrijving: invoeren gegevens in het geautomatiseerde systeem lichte administratieve werkzaamheden postverwerking en archiefwerkzaamheden en functie vereisten: HBO niveau juridische richting goede typevaardigheid nauwkeurig kunnen werken goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid functie omschrijving: dossierbehandeling, w.o. corresponderen met cliënten en debiteuren telefoonbehandeling agendabeheer opstellen van dagvaardingen Wij bieden een prettige werksfeer, een salaris in overeenstemming met er varing en kwaliteiten van de kandidaat en uitstekende secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een spaarloon- en pensioenregeling. Uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae zien wij graag tegemoet op ons postadres: Postbus 93463, 2509 AL 's-Gravenhage ZOEK JIJ DE LEUKSTE BAAN VAN NEDERLAND DINSDAG 30 JANUARI EN WOENSDAG 31 JANUARI 2001 (van 18.00 tot 20.30 uur) Locatie: Caribbean Restaurant KJkkcrtuin op Dulnrsli Kun Je niet naar de banenmarkt? Bellen voor meer Informatie kan natuurlijk ook op onderstaand telefoonnummer) Kies uil de volgende afdelingen: Attractiepark Tikibad Receptie Tikibad Receptie Verblljfsrecreatie Telefoon en reserveringen Kaartverkoop Animatieteam Recreatieteam Schmink- en verkooppunten Schoonmaak Ingangscontrole Verblljfsrecreatie Buitendienst Milieudienst Ski Valley (wintermaanden) LYCEUM CHRISTELIJK VOORTGEZET ONDERWIJS LEIDEN LEIDERDORP RIJNSBURC Het Visser 't Hooft Lyceum is een groeiende protestants-christelijke brede sch lengemeenschap met vier vestigingen te Leiden, Leiderdorp en Rijnsburg. Va de locatie Leiden-Kagerstraat zijn wij op zoek naar mannen en/of vrouwen di in de middaguren schoonmaakwerkzaamheden willen verrichten. Doordat wij de schoonmaakwerkzaamheden geheel met eigen personeel doen is het bij ons mogelijk alle schoolvakanties vrij te zijn. Inlichtingen over de vacatures worden verstrekt door de heer F. Veldman, telefoon 071-5171661 (school) of 071-4021494 (privé). U kunt telefonisch of schriftelijk solliciteren bij de heer F. Veldman, Visser 't Hooft Lyceum, Kagerstraat 12334 CP Leiden. Diaconessenhuis Leiden Voor ons verpleegkundig team (4B) zijn wij op zoek een Het Diaconessenhuis Leiden is een alge meen, middelgroot, modern ziekenhuis. Er werken ruim t000 médewerkers. Jaar- lijkl bezoeken meer dan 120.000 patiën ten de poliklinieken en worden ongeveer 14.500 patiënten op genomen^ Patiënten kunnen voor bijna alle zorgvragen in het ziekenhuis terecht, vrijwel alle specialismen zijn vertegenwoordigd. De bouw van een nieuw beddenhuis en de renovatie van^ andere'delen van. het ziekenhuis zijn recent gestart. Hét Diaconessenhuis ligt in eep groene omgeving nabij het centrum van Leiden jj.-ervis op loopafstand van het NS-station. Meer informatie: www.diac-leiden. ziekenhuis.nl M Er is ook een rnogelijkheid om alleen nachtdienst! te vervullen. onze gecombineerde afdeling worden patiën verpleegd met obstetrische/gynaecologische en u gische aandoeningen en patiënten in dagverplegii Er wordt gewerkt in 2 teams van verpleegkundig volgens een roulatiesysteem. Heb je altijdlnog eens willen veranderen van specia en nooit de gelegenheid of'tijd gehad dat te doet Dan is dit je kans. Graag nodigen wij jou uit te solbesl teren op deze vacature'! Wat wij vragen: Wij vinden het belangrijk persoil lijke aandacht te bieden aan de patiënt en als colledien onderling. Verdér juichen wij een zekere informel oper benadering toe, terwijl het gevoel voor verantwoö een lijkheid niet uit het oog verloren wordt. Commun tief en doortastend optreden zijn eveneens belangeen Werken op een specialistische afdeling vereist nu e regie ial meer dan gemiddelde talenten. Als vakman/ ,iei vrouw gebruik je je kennis, empatisch vermogen humor om bij te dragen aan een positieve teamgi en het bereiken van de afdelingsdoelen. Uiteraard ben je in het bezit van het diploma Verplï kundige/HBO-V. Bij gebleken geschiktheid bestaal de toekomst de mogelijkheid om de specialistisch 'e vervolgopleiding Obstetrie/Gynaecologie te volgeuoiof Arbeidsvoorwaarden: De arbeidsvoorwaarden zijn conform de CAO Ziekenhuizen. Het salaris is ingedeeld in functiegroep 40 en bedraagt maxim 4.603,- bruto per maand (op basis van een 36-ui werkweek). Het ziekenhuis heeft verschillende ko tingsmogelijkheden en andere voordelen voor pe neelsleden ontwikkeld, onder meer: PC-privé proj fietsproject, spaarloonregeling, gunstige betaling geling bij NS-abonnementen, korting op het gebi van ziektekosten en pensioenaanvulling. Daarnaa beschikt het ziekenhuis over een eigen kinderopv en is er goede, gratis parkeergelegenheid. Informatie: Meer informatie is verkrijgbaar bij mevrouw M. Schoneveld, etagehoofd, telefoon 071 - 517 81 78 pieper 21102. Sollicitaties: Indien je interesse hebt in deze vaca kun je je schriftelijke sollicitatie, onder vermeldin van vacaturenummer 300, binnen 2 weken richtei aan de dienst Personeel Organisatie, t.a.v. de h F.W. Trouw, P&O-functionaris, op onderstaand ad of via E-mail: personeel@diac-leiden.nl Houtlaan 55 2334 CK Postbus 9650 2300 RD L< "jjjj iet li

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34