M Secretaresse m/v Medewerker Incasso m/v Boekhoudkundig medewerker m/v Secretaresse A m/v Huishoudelijk medewerker m/v Schoon genoeg van je baan? Wij weten een betere! :RPAG 20 JANUARI 2001 917 u Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschap pen van de Universiteit Leiden en metTNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven,dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiën tenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE 2 Hartziekten Het stafsecretariaat Hartziekten bestaat momenteel uit een managementassistente, een fulltime secretaresse en een parttime secretaresse. Binnen dit secretariaat bestaat de vacature voor" een: 18 uur per week, flexibele werktijden)- Vac.nr 01 .W.06.03.LD Functie-inhoud: - het verrichten van allerhande tekstverwerkingswerkzaamheden in de Nederlandse en de Engelse taal, van dictafoon en schrift; - voorbereiden van vergaderingen- en zonodig notuleren; - agendabeheer (Outlook); het maken van tekst- en grafiekdia's; het ondersteunen van congresorganisatie; het ondersteunen van onderwijstaken; het behandelen van inkomende en uitgaande post. Functie-eisen: - HAVO, aangevuld met medisch secretariële opleiding, danwel vergelijkbaar niveau van ervaring; - bij voorkeur ervaring in een (para) medische organisatie; - beheersing van de Nederlandse- en Engelse taal in w'oord en geschrift; - kennis MSOffice, Word97, Excel; - bij voorkeur kennis van PowerPoint en bereidheid om andere pakketten te leren; - zelfstandig kunnen werken, anticiperen en organiseren; - stressbestendigheid, onder druk accuraat kunnen blijven werken: - goede contactuele eigenschappen. r: Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- bruto per maand (schaal 5 RRAZ) bij een full time dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar, met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie worden gaarne verstrekt door mevrouw B. M. Paulus van Pauwvliet, (071 - 526 20 20). Ook kunt u onze website bekijken: www.medfac.leidenuniv.nl/cardiology- Dezé vacature verschijnt in- en extern tegelijkertijd. De interne ronde zal eerst worden afgehandeld. DIENST INFORMATIE EN ADMINISTRATIEVE ZAKEN (DIAZ) - DEBITEURENADMINISTRATIE De sectie Debiteurenadministratie maakt deel uit van de Financiële Administratie van de DIAZ en is belast met het registreren en incasseren van vorderingen. Binnën deze sectie ontstaat de vacature van i (36 uur per week) vac.nr 01. R.03.03.LD Functie-inhoud: - controle en verzendklaar maken van aanmaningen; - verwerken van mondelinge en schriftelijke reacties op aanmaningen; - aangaan van en controle op afbetalingsregelingen; - afwikkeling van vorderingen met incassobureau; - opstellen van afboekingsvoorstellen; - intern overleg voeren met de afdeling Facturatie over te corrigeren facturen en - controle op de afwikkeling daarvan, Functie-eisen: - MAVO/HAVO; - diploma bedrijfscorrespondentie Nederlands of aantoonbare ervaring in het zelfstan dig afwikkelen van bedrijfscorrespondentie; - ervaring met het Microsoft Office pakket, met name MS-.Acces; - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.461,- (schaal 6 RRAZ) afhankelijk van opleiding en ervaring. Dienstverband: Aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door de heer J. de Graaf, waarnemend hoofd Debiteurenadministratie (071 -526 39 97) en de heer E. Diepenbach, waarne mend hoofd Financiële Administratie (071 -526 48 87). DIENST INFORMATIE EN ADMINISTRATIEVE ZAKEN - BOEKHOUDING De sectie Boekhouding maakt deel uit van de Financiële Administratie is belast met het op zodanige wijze registreren en rapporteren van financiële gegevens dat op basis daar van verantwoording kan worden afgelegd overeenkomstig in- en externe regelgeving. Binnen deze sectie ontstaat de vacature van (36 uur per week) vac.nr 01 .R.04.03.LD Functie-inhoud: - dagelijkse.werkzaamheden ziekenhuiskas; - vervaardiging én inning, van fatturen inzake doorberekende kosten; - importeren ëh;controleren van mutaties in de grootboekadministratie; - controle van diverse grootboekrekeningen; - overige boekhoudkundige werkzaamheden. Functie-eisen: - HAVO en/of Praktijkdiploma Boekhouden; - kennis van en ervaring met PC-applicaties (Windows95, MS-Word en MS-Excel); - goede contactuele eigenschappen. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 4.461,- (Schaal 6, RRAZ). Dienstverband: Aanstelling zal geschieden in tijdelijk dienstverband voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband. Informatie: Voor nadere inlichtingen kan telefonisch contact worden opgenomen met de heer R. v.d. Hoek, hoofd Boekhouding (071 -526 27 07) en de heer E. Diepenbach, waar nemend hoofd Financiële Administratie (071-526 48*87). DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revalidatie.Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care, alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Het Mondziekten en Kaakchirurgie-Centrum voor bijzondere tandheelkunde zoekt een: (22 uur per week; werkdagen in overleg) Vac.nr. 01.L.I0.03.LD Functie-inhoud: - voorbereiden en afwerken van spreekuren en het incidenteel begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het verzorgen van de medische correspondentie en het bijwerken van de medische dos siers; - het beantwoorden van de telefoon; - mede zorgdragen voor het archiefbeheer; - afwisselend het verrichten van alle voorkomende receptiewerkzaamheden; - het verrichten van werkzaamheden bij andere onderdelen van de polikliniek. Functie-eisen: - MAVO-HAVO-diploma met de cursus Medische Administratie of NAMS-opleiding; - ervaring met geautomatiseerde systemen zoals'ZIS, Word onder Windows; - kennis van de medische terminologie; - goed kunnen werken in teamverband; - uitstekende sociale vaardigheden; - ervaring met polikliniekwerkzaamheden strekt tot aanbeveling; - flexibel ten aanzien van de werktijden. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- bruto per maand (schaal 5) bij een fulltime aanstel ling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw W.D. Blansjaar, hoofd secreta riaat Mondziekten en Kaakchirurgie (071 - 526 23 71 of 071 - 526 23 72). DIVISIE I op het Operatiekamer^centrum (voor 50% a 60%) Vac.nr 01.L.07.LD Op het OK-centrum, onderverdeeld in 4 clusters, werken meerdere disciplines waar onder operatie-assistenten, anesthesie-assistenten, anesthesiologen, operateurs en huis houdelijk medewerkers. Functie-inhoud: Huishoudelijke werkzaamheden zoals verzorgen van de koffiekamers en kleedkamers opruimen en aanvullen van linnengoed en voorraadartikelen schoonmaken van apparatuur en attributen, koelkasten e.d. Functie-eisen: LBO-niveau Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3è30,- bruto per maand (schaal 3) bij een fulltime aan stelling. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar, met uitzicht op een vast dienst verband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw E. Schrama, clusterleider (071 - 526 91 I Ipieper 9802) Deze vacature wordt gelijktijdig intern en extern gepubliceerd. De interne kandidaten hebben voorrang. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en enveloppe, kunt u binnen twee Weken' na het verschijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN onmaken is schoonmaken. Maar het scheelt alles waar je het doet en voor wie. Wij zijn een istelling voor mensen met epilepsie. Een ziekte die 1 op de 150 Nederlanders heeft, in e vorm dan ook. Wie bij ons werkt moet daar mee om kunnen gaan, maar dankbaar en is t werk altijd. Ook het schoonmaakonderhoud. Als medewerker van die afdeling werk de paviljoens en overige gebouwen, volgens een vast programma. Het werk varieert van onmaken en ongediertebestrijding tot (steeds meer) algemene servicewerkzaamheden, oeken voor de duur van maximaal drie jaar, 1 fulltime medewerker voor het schoonmaken let paviljoen en 2 fulltime medewerkers voor algemene schoonmaaktaken w.o. vloer- onderhoud, interne verhuizingen en invalwerkzaamheden binnen de schoonmaakdienst. Je ver dient minimaal 1.650,- en maximaal 3.680,- bruto per maand bij een fulltime baan, plus toe slag voor avond- of weekendwerk. Heb je zin in afwisseling, ben je ten minste 18 jaar, kun je goed zelfstandig werken en heb je gevoel voor orde en netheid? Bel de heer J.A. de Vries voor meer informatie: (023) 523 73 07. Of solliciteer vóór 31 januari a.s. per brief: Stichting Epilepsie Instellingen Nederland, secretariaat P08tO, Antwoordnummer 482, 2100 WB Heemstede (geen postzegel nodig). Vermeld vacaturenummer 0104.8/MR/HLD. E-mail: adherder@sein.nl. Bezoek ook onze website www.sein.nl, waarbij je gebruik kunt maken van het online-sollicitatieformulier. Stichting Epilepsie instellingen Nederland

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 29