Personeel Personeel Personeel L M U C Bakker Bakker O O verkoopmedewerker Gemeente ffi Wassenaar Leerlingen m/v Impex-Remko b.v. VEILIGHEIDSADVISEUR Gastouderbureau Leiden zoekt met spoed: Secretaresse/Commercieel Assistente m/v cEsa W.P. Hartwijk Zr Juridisch medewerker onroerend goedzaken ZATERDAG 20 JANUARI 2001 Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Genees kunde van de Universiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek,onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samen gewerkt met onder andere de faculteiten Wiskunde en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd:er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grens verleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goede komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen onderge bracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thorax- chirurgie. Orthopedie, Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aantal mterdivi- sionele centra, het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poliklinieken, het Laboratorium grote proefdie ren en hét Laboratorium voor bewegingsanalyse. Het Operatiekamer-centrum telt 20 operatieka mers. Deze zijn gevestigd in een groot centraal operatiekamercomplex. Voor de opleiding tot ope ratie-assistent en de opleiding tot anesthesie-assis- tent zoeken wij: Vac.nr. 01 .L.06.03LD De opleiding tot operatie-assistent en anesthesie- assistent zijn initiële inservice opleidingen voor een medisch assisterend beroep op het niveau van het. hoger beroepsonderwijs in de gezondheidszorg. De opleidingen bestaan uit een afwisselend theo retische en praktische component. Vanwege het dynamische, specialistische en afwis selende karakter van het beroep moet je een goed aanpassingsvermogen bezitten en je flexibel kun nen opstellen. Door de steeds veranderende anes- thesietechnieken en het in gebruik nemen van steeds meer geavanceerde apparatuur is het nood zakelijk op de hoogte te blijven van de nieuwe ont wikkelingen die zich op zijn/haar terrein voordoen. Duur en structuur van de opleiding: De opleiding heeft een totale duur van 3 jaar en bestaat uit twee delen te weten een beroepsvoor bereidende periode 4 maanden) en een be roepsbegeleidende periode (2 jaar en 8 maanden). Toelatingseisen: Om toegelaten te worden tot de opleiding welke in september 2001 aanvangt moet je: - bij aanvang van de opleiding de leeftijd van 17 jaar bereikt hebben; - in het bezit zijn van minimaal één van de volgen de diploma's HAVO.VHBO. HAVO/MBO, MBO (de voorkeur gaat uit naar exacte vakken). Informatie: Er wordt een informatiemiddag gehouden op woensdag 26 februari 2001. Op verzoek kun je hiervoor een uitnodiging ontvangen. Nadere inlich tingen over de opleiding worden gaarne verstrekt door mevrouw S. Defilet, cursusleider (071 - 517 66 68) en door mevrouw I.B. Koendjbiharie, Personeel &~Organisatie-assis- tent Divisie I (071 - 526 43 93). Ook kunnen we je een informatiebrochure toesturen. Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacature nummer op brief en enveloppe, kunt u binnen drie weken na het verschijnen van deze adverten tie zenden aan. LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN Als mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen, zijn wij actief in een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra deel uit van onze groep. Wij bieden werkgelegenheid aan ca. 1250 medewerkers. Word part-timer bij Bakker en bepaal zelf wanneer u werkt! Voor de seizoenswerkzaamheden zoeken wij Part-time Productiemedewerkers m/v Geboden: - Leuk werk in voor- en najaar - Op welke dagen en op welke tijden u wilt werken, kunt u zelf bepalen in overleg met ons - Prima basissalaris met mogelijkheid tot extra verdiensten Gevraagd: - Gevoel voor kwaliteit - Collegiale instelling - Goede motivatie U kunt 's morgens, 's middags en/of 's avonds aan de slag De werktijden zijn flexibel en in overleg te bepalen. Heeft u belangstelling? Kom dan even langs of bel De Tuinspecialist B.V. Meer en Duin 1-5 2163 HA Lisse Tel: 0252-438394 DISTRIBUTEUR VOOR DE AUTOBRANCHE Energieweg 59, Zoeterwoude Industrieterrein de Grote Polder Tel.: 071-581 44 44 Fax:071-581 44 99 E-mail: impexremko@hetnet.nl Correspondentieadres: Postbus 713,2300 AS Leiden Impex-Remko en filiaal Jago te Alphen a/d Rijn maken deel uit van Auto Distribution International, de grootste internationale distributiegroep in de Europese automotive after-sales markt. Ons pakket bestaat uit: auto-onderdelen, garage-equipment en gereedschappen, advisering en inrichting bij nieuwbouwprojecten. Naar aanleiding van uitbreiding van bovenstaande activiteiten in de regio zijn wij op zoek naar een: m/v voor min 20 uur De werkzaamheden bestaan uit: Het controleren, evt. repareren van brandblusapparaten en het adviseren m.b.t. Arbo- en veiligheidsregels. FUNCTIE-EISEN: Rijbewijs, het volgen van cursus voor het behalen van benodigde diploma (6 mnd.), affiniteit met Arbo en veiligheid. REACTIES: Impex-Remko b.v. t.a.v. de directie Postbus 713 2300 AS Leiden Als mail-order huis, gespecialiseerd in de verkoop van tuinartikelen, zijn wij actiefin een groot aantal Europese landen. Voorts maken enkele tuincentra deel uit van onze groep. Wij bieden werkgelegenheid aan ca. 1250 medewerkers. Ten behoeve van seizoenswerkzaamheden, zoeken wij per 26 februari a.s. voor onze vestiging in Lisse (Industrieterrein Meer en Duin): Productiemedewerkers m/v De werkzaamheden omvatten het verzamelen en inpakken van orders en vinden plaats aan ons semi-automatisch Order Verwerkings Systeem (0VS). De werkzaamheden worden in twee diensten verricht. Deze diensten beginnen om 06.00 uur en om 15.00 uur. Heeft u interesse in deze tijdelijke functie? Kom dan even langs of bel: De Tuinspecialist B.V. Meer en Duin 1-5 2163 HA Lisse Tel: 0252-438394 Gastouders, die kinderen van werkende en/of studerende ouders op willen vangen bij hen thuis. Dit geldt zowel voor kinderen van 0-4 Jaar als voor buitenschoolse opvang. Een gastouder kan haar/zijn werk combineren met de zorg voor de eigen kinderen en het huishouden. Voordelen van gastouder zijn via het Gastouderbureau: zorgvuldige bemiddeling waarbij rekening gehouden wordt met uw wensen begeleiding en ondersteuning na de koppeling en bemiddeling in probleemsituaties duidelijke richtlijnen zodat iedereen weet waar zij/hij aan toe is betaling via de Centrale Organisatie Kinderopvang Leiden, dus niet via de ouders van het gastkind cursussen, themabijeenkomsten, koffieochtenden en uitstapjes voor gastouders, zodat er contact met "collega's" is ,»ang Iets voor u Voor meer Informatie Gastouderbureau Nieuwe Rijn 20b 2312 JC Leiden tel. 5122441 kinderopvang op maat Hoe u ook wilt wonen... Voor elke persoonlijke woonwens zorgt De Hypotheker voor een passende hypotheek. De adviseurs van De Hypotheker helpen hun klanten wegwijs te worden in de honderden hypotheekmogelijkheden. Met adviezen die 100% onafhankelijk en kosteloos zijn. In vijftien jaar tijd zijn wij de belangrijkste onafhankelijke hypotheek adviesorganisatie geworden. Een succesvolle formule die heeft geleid tot ruim 125 zelfstandige vestigingen in heel Nederland. De Hypotheker ontwikkelt zich bovendien steeds meer tot een totaal specialist op het gebied van financiële dienstverlening. De Hypothekers Associatie zorgt, als centrale organisatie, voor ondersteuning op diverse terreinen, zoals automatisering en het afsluiten van arrangementen met geld- verstrekkers. De organisatie maakt een constante groei door. Daarom zoeken wij voor onze vestiging aan de Schipholweg in Leiden voor donderdags en vrijdags een: die het overzicht bewaakt De Hypotheker biedt je een functie waarin afwisseling het sleutelwoord is. Maar ook verantwoordelijkheid en klantgerichtheid. Bijvoorbeeld waar het gaat om het ontvangen en telefonisch te woord staan van cliënten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en het verzorgen van administratie. Vanuit de vestiging geef je ook door middel van telemarketing activiteiten een impuls aan het succes van De Hypotheker. Je opleiding ligt minimaal op HAVO/MEAO-niveau. Commercieel inzicht is nood zakelijk voor deze functie, evenals een goede mondelinge en schriftelijke uitdruk kingsvaardigheid. Verder ben je representatief en kun je goed zelfstandig werken. Ervaring in de branche en kennis van Word en Windows 95 zijn een pre. Geïnteresseerd in deze uitdagende, afwisselende functie? Stuur dan, liefst vandaag nog, je schriftelijke reactie met curriculum vitae aan De Hypotheker, ter attentie van de heer Paul Rietveld, Postbus 395, 2300 AJ Leiden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Paul Rietveld, telefoonnummer 071 - 5210808. Je vindt De Hypotheker ook op internet: www.hypotheker.nl Jazeker. De Hypotheker. De Hypotheker Voor onze ijzerwaren en gereedschapswinkel zijn wij op zoek naar een (fulltime, parttime bespreekbaar). Tevens verkoop van witgoed, kachels, cv materiaal e.d. Ook het verrichten van kleine reparaties aan huishoudelijke apparaten kan tot de werkzaal bi behoren. Heb je interesse in deze baan en wil je je commerciële en technische talenten laten spreke aarzel dan niet en neem contact met ons op. Wat kunnen wij bieden: utiji zelfstandige en uitdagende baan goede werksfeer goede secundaire arbeidsvoorwaarden Reacties kunnen telefonisch of schriftelijk W.R Hartwijk zonen bv t.a.v. de heer W. Hartwijk jr. Nieuwe Beestenmarkt 7-11 2312 CG Leiden Telefoon 071 - 5 12 66 27 Website:www.hartwijk.nl gas flfllpKö®!? Wassenaar is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organi satie, waarin circa 265 mensen werkzaam zijn, is opgebouwd uit de Volgende dienstonder delen: de sector Ruimte lijke Ordening en Open bare Werken, de sector Maatschappelijke Zaken, de sector Middelen en Burgerzaken, de Brand weer en een stafeenheid Bestuursondersteuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internet site: www.wassenaar.nl. De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling: de behoe burgers en bedrijven dienen daarbij steeds als uitgangspun gerichtheid, doelgerichtheid, efficiëntie en kwaliteit is voortdu streven. Instrumenten bij dit organisatie-ontwikkelingsproces zij meer integraal management, interactieve beleidsvorming, proj werken, het lager in de organisatie leggen van verantwoordeli cultuurverandering en management development. Deze veran organisatie vraagt om medewerkers die over de grenzen van hi vakgebied kunnen kijken, samenwerkingsgericht zijn en op wijze communiceren. Bij de afdeling Bestuurlijke en Juridische Zaken van de sector en Burgerzaken is een enthousiast team van 8 personen werkzai volgende terreinen: juridische zaken, bestuurlijke en regional economische zaken en openbare orde en veiligheidszaken. D werkers van deze afdeling zijn op zoek naar een nieuwe collega vacature van: voor 36 uur per week De functie: U behandelt onroerend goed aangelegenheden (aan- en verko en verhuur, onteigening etc.) en daarmee verband houdende bent betrokken bij projecten op dat gebied. U behandelt ju problemen van de gehele organisatie, inclusief beleidsadviserii naast zal u betrokken worden bij diverse andere op de afdeling mende werkzaamheden. Het profiel: Voor deze functie zijn wij op zoek naar een resultaatgerichte een gedegen privaatrechtelijke kennis. Het bezit van een vakgerichte opleiding, zoals makelaardij of grondverwerving, is U heeft bij voorkeur ervaring met genoemde werkzaamheden zowel zelfstandig als in teamverband goed functioneren en be: uitstekende redactionele en contactuele vaardigheden. Wat bieden wij: Een afwisselende en veelzijdige baan met uitstekende ontploo gelijkheden in een prettige en collegiale sfeer. Voor deze func afhankelijk van opleiding en ervaring, een salaris van maximaal bruto per maand (niveau 10), exclusief vakantietoelage en uitkering. De gemeente Wassenaar heeft goede secundaire arbeidsvoon zoals ruime opleidingsmogelijkheden, kinderopvang, variabu tijden, PC-privé regeling, spaarloonregeling, collectieve verze p, en een gunstige hypotheekregeling. Informatie: Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opneme heer M.J.M. Turk, hoofd van de afdeling Bestuurlijke en Ji Zaken, telefoon 070-512 22 50. Werving voor deze functie vin tijdig intern plaats. Sollicitatie: Indien u belangstelling heeft voor deze functie, wordt u uitgem 1 sollicitatiebrief binnen 10 dagen na het verschijnen van di zenden aan: het College van burgemeester en wethouders vi naar, t.a.v. mevrouw J.M.T. van Asselt, postbus 499, 2240 AL U kunt ook reageren via e-mail: gemeente@wassenaar.nl <a ars W ei Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. eop\ Van van c pre .SJ verkl oora irkei win prei icJsitie; Vel leb ien seri< hoi tieff 'n va elijl iitie enin iruik billei det :s h :nfli (Waa rtelt u t

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 26