Personeel Personeel Personeel Personeel Personee Vakantie Recreatie 3.900.i ICO/ATHIBU balie/magazijn medewerker Ico/Athibu B.V. AANGEBODEN WEGENS OUDSHQORN Speel een 'Unique' rol! EEF JE CARRI ERE CLANS enthousiaste en ervaren vestigingsmanager v/m tandartsassistente baliemedewerkster GEEF TEGEN REUMA GIRO 324 WOODWARD INKOPER m/v Full-time verkoopster (junior) Intercedent ZATERDAG 20 JANUARI 2001 Groothandel in sanitair en loodgietersartikelen zoekt voor haar hoofdvestiging te Leiden: Van hem wordt verwacht dat hij na een inwerkperiode in staat is de cliënten van dienst te zijn en de diverse voorkomende magazijnwerkzaamhe den te kunnen uitvoeren. Sollicitaties kunt u richten aan: Rooseveltstraat 6, 2321 BM Leiden Telefoon 071-5351700 vragen naar de heer G. C. Sies Wegens snelle groei van onze groepspraktijk zijn wij op korte termijn op zoek naar een extra parttime/fulltime parttime/fulltime Liefst met ervaring. maar interne opleiding is ook mogelijk. Schriftelijke reacties naar: Tandartsenpraktijk Rijnsburgerweg 48 2333 AB Leiden (tel.: 071 - 5652919) Reumapatiënten kunnen veel dingen niet meer. Omdat hun gewrichten niet meer willen. Reuma kan iedereen treffen, op elke leeftijd. Nationaal Reumafonds - AT THE HEART OF THE SYSTEM - Woodward is een internationaal opererend bedrijf, dat al meer dan 125 jaar actief is op het gebied van ontwerp, fabricage, applicaties, installaties en onderhoud van di gitale en hydraulische systemen en componenten voor regeling van "prime mover" controls. Woodward heeft wereldwijd 3500 medewerkers in dienst op diverse loca ties o.a. in de Verenigde Staten, Japan, Australië, India, Brazilië, Groot-Brittannië, Duitsland en Nederland. De Europese vestiging Hoofddorp valt onder de divisie In dustrial Controls en biedt werk aan 250 medewerkers. De afdeling Inkoop verzorgt alle inkoopactiviteiten voor de vestiging Hoofddorp. De afdeling bestaat uit 5 medewerkers. Ter uitbreiding van het team zoeken wij een enthousiaste De functie: Het zelfstandig inkopen van een breed assortiment Woodward onderdelen, die door de diverse afde lingen worden aangevraagd volgens Woodward tekeningen en specificaties. De taken en verantwoordelijkheden: Het uitvoeren van het totale inkoopproces van opdracht tot en met de ontvangst van de goederen; Het selecteren en beoordelen van potentiële leveranciers; Het aanvragen en beoordelen van offertes in commerciële, technische en kwalitatieve zin; Het opstellen van inkooporders en contracten met leve ranciers; Het onderhouden van contacten met interne en externe klanten; Het continue bijdragen aan verbetering van een efficiënt inkoopproces; Het maandelijks rapporteren aan de Manager Inkoop; Wat vragen wii van u? Een HBO werk- en denkniveau b.v.k. aangvuld met NEVII en II; Relevante werkervaring b.v.k. opgedaan in een technische omgeving Kennis van electronica en elec- trotechniek is een pre. U bent doortastend doch diplomatiek en u beschikt over een commercieel in zicht en uitstekende communicatieve vaardigheden; Zowel zelfstandig als in teamverband kunnen wer ken en u kunt prioriteiten stellen; U beheerst de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift, Duits is een pre; Affiniteit met automatisering is vanzelfsprekend (Windows, Word, Excel, Powerpoint). Wij bieden u: Een boeiende functie met een diversiteit aan opdrachten in een internationale omgeving. Een grote mate van zelfstandigheid. Prima arbeidsvoorwaarden, zoals o.a. winstdeling, dienstjarentoeslag, spaarloonregeling, premiesparen en studiemogelijkheden. Informatie: Voor meer informatie kunt u contact opnemen met Ronald Rijlaarsdam, Manager Inkoop, tel. 023-566 1129. Heeft u interesse in deze uitdagende baan? Dan nodigen wij u uit om binnen 2 weken na het verschij nen van deze advertentie te reageren. U kunt uw sollicitatiebrief met curriculum vitae sturen naar Woodward, t.a.v. mw. M. A. Gemser, Manager Human Resources, Postbus 34, 2130 AA Hoofddorp, E-mail maemse@woodward.com Voor onze speciaalzaak in serviezen, bestek, geschenken en kookartikelen zoeken wij een: (36 uur per week) Wij denken aan een jonge enthousiaste medewerker, met liefst verkoopervaring in de leeftijd van 18-32 jaar en als vooropleiding MAVO-HAVO, MDS of vergelijkbaar. Dus ben je geïnteresseerd in „Alles voor de gedekte tafel", en beschik je bovendien over goede contactuele eigenschappen bel dan voor een af spraak 071-5140892 en vraag naar Robert Bancken of Karin Oudshoorn. ALLES VOOR DE GEDEKTE TAFF.I, Haariemmersiraai 165 2312 DP Leiden Tel. 071 -5110892 In de uitzendbranche draait het om mensen. Wil jij daarin een hoofdrol spelen, laat je casten door Unique! o.a voor onze vestigingen in Leiden en Rijswijk. Je functie Jij bent de spil van de vestiging. De persoonlijke schakel tussen mensen en bedrijven waarbij je gebruik maakt van de modernste IT toepassingen. Je bent zelf verantwoorde lijk voor het maken van de beste combinaties, rekening houdend met de wensen van beide partijen. Natuurlijk is het uiteindelijk jouw 'Unique' rol die zorgt voor de perfecte match. Je achtergrond Je hebt een commerciële en dienstverlenende instelling Je bent een sprankelende per soonlijkheid en communicatief vaardig, bent stressbestendig en kunt prioriteiten stellen. Werkervaring in de zakelijke dienstverlening is zeker een pre. een MBO/HBO werk- en denkniveau vanzelfsprekend Je toekomst Je werkt bij een snel groeiende onderneming met inspirerende collega's. Voor ambitieuze en talentvolle mensen is er volop carrièreperspectief. Unique Uitzendburo geeft veel aan dacht aan interne opleidingen en trainingen. Vanzelfsprekend worden inzet en prestaties beloond met een passend salaris en ëen aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket Je reactie Stuur of fax je sollicitatiebrief met c.v vóór 31 januari a.s. naar Unique Uitzendburo. t.a.v. Esther van Gelder, Postbus 1,1300 AA Almere, fax (036) 538 26 11 fr unique uitzendburo Unlqu* m.dtwtrkari h.bb.n ttrt.pj. vsorl Asito is één van de grootste schoonmaakbedrijven in Nederland. Meer dan 11.000 mensen zijn dagelijks voor Asito aan het werk. Niet alleen met schoonmaken, maar ook met specialistische reiniging en glasbewassing. Maar hoe veelzijdig we ook zijn, schoonmaken blijft onze hoofdactiviteit. Dat doen we vanuit 110 vestigingen. Ons hoofdkantoor is gevestigd in Almelo. Door onze groei zoeken we voor onze vestiging in Leiden een MEDEWERK(ST)ER PERSONEEL EN ADMINISTRATIE (voor 40 uur per week) Op de vestiging wordt de loon- en personeelsadministratie van meer dan 100 medewerkers verzorgd en het personeelsbeleid gevoerd. De vestiging is tevens het aanspreekpunt voor de opdrachtgevers en het personeel. De functie U bent de rechterhand van de vestigingsmanager en verzorgt op zelfstandige wijze de totale loon- en personeelsadministratie. U bent een aanspreekpunt voor relaties en personeel en voert mede het personeelsbeleid uit. Om deze veelzijdige functie goed te kunnen vervullen is minimaal een MBO-opleiding vereist, aan gevuld met relevante werkervaring. Vanzelfsprekend hoort daar een goede kennis van automatisering (Word en Excel) bij. Wat wij vragen Een administratieve duizendpoot met vooral een ondernemende instelling. Iemand die goed kan communiceren met zowel klanten als personeel en daarnaast accuraat kan werken. In deze functie bent u mede gezichtsbepalend voor de Asito vestiging. Sollicitatieprocedure Voor meer informatie over deze vacature kunt u contact opnemen met de heer A. Kuyper, vestigingsmanager, tel. 018 - 258 51 89. Uw sollicitatiebrief met CV kunt u, onder vermelding van vacature nummer 2001.0101, binnen 14 dagen richten aan: Asito BV, t.a.v. mevrouw N. van Weeren, personeelsfunctionaris, Postbus 375, 7600 A| Almelo. Asito Schoonmaak. Doet het met glans. Asito B.V. is al bijna 50 jaar een begrj D het gebied van facilitaire dienftvertei Asito B.V. is een landelijk gespreide organisatie die zich kenmerkt door sterk gedecentraliseerde structuur. Vanuit ruim honderd vestigingen zijn vestigingsmanagers verantwoordelijk de dienstverlenende activiteiten. Najf^ sterke vestigingsstructuur kent Asito Business Units die speciale markten bedienen, zoals bijvoorbeeld Medici Facilities en Interwork Production Fa Het hoofdkantoor, dat de rol van ce Si dienstencentrum vervult, is gevestigi Almelo. De vestigingen kunnen hier beroep doen op specialistisch advies ondersteunende activiteiten. r, 01 Stichting KindeiOpvang Lisse Hannie Schaftlaan 1b 2162 JB Lisse Wij zijn op zoek naar een Stichting Kinderopvang Lisse (SK0L) biedt opvang voor kinderen van 0 tot 13 jaar in 3 kinderdagverblijven, 2 centra voor naschoolse opvang en hee/f 3 locaties voor peuterspeelzalen. voor 22 uur per week Het betreft een nieuwe functie. De vestigingsmanager valt direct onder de directeur. De vestii n manager geeft leiding aan 2 locaties. Een locatie met 3 kinderdagverblijfgroepen en 2 naschi opvang groepen, de andere locatie heeft 2 peuterspeelzaalgroepen. Werkzaamheden - dagelijks leiding geven aan de vestigingen - het mede zorgdragen voor een optimale kindbezetting van de vestigingen in overleg met o plaatsingsmedewerk(st)er - het mede voorbereiden en -ontwikkelen en daarnaast uitvoeren van het vastgestelde belei de vestigingen - zorgdragen voor uitvoering van het kwaliteitssysteem binnen de vestiging - signaleren van knelpunten en het aandragen van oplossingen naar de directeur t.a.v. het beheer van de accommodaties - zorgdragen voor de interne en externe communicatie t.a.v. de vestigingen. Wij vragen - HBO werk- en denkniveau, opleidingen volgens CAO Kinderopvang - (aantoonbare) leidinggevende ervaring en capaciteiten - klantgerichte houding - sociaal vaardig, kunnen motiveren, enthousiasmeren - resultaatgericht - affiniteit met de kinderopvang De werkzaamhedenn worden verdeeld over 4 dagen. Wij bieden - salariëring volgens CAO Kinderopvang, schaal 26-35 - een werkweek van 22 uur - een collegiale en stimulerende werksfeer - de SKOL is volop in ontwikkeling, dit maakt de (nieuwe) functie van vestigingsmanager eéze| dagende plek waarin veel mogelijkheden zijn om bij te dragen aan de ontwikkeling van (o£j meer) het pedagogisch en kwaliteitsbeleid. Interesse? [de Stuur binnen 10 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met cv t.a.v. Yvonn Versteeg (waarnemend directeur), Hannie Schaftlaan 1B, 2162 JB Lisse. Voor vragen kunti 'r terecht bij Yvonne Versteeg op dinsdag- en donderdagochtend, telefoon (0252) 418277. RDP Vakantie Recreatie is Nederlands grootste dagbladcombinatie op het gebied van toerisme en recreatie. Met een effectieve oplage van ruim 1.5 miljoen exemplaren, goed voor een bereik van 3,9 miljoen reislustige Nederlanders Advertentiecombinatie van 37 Regionale Dagbladen. Tel.: 072 5 196 596, Fax 072 5 196 484

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 24