Wonen Wonen J J J J -J J J J J J J J J J J J J J J J akelaardil na PROPER M Wflïfl de vlietstede b.v. JWat heeft He Limosa limosa met te maken..? TE HUUR BEDRIJFSRUIMTE onroerend goed adviezen ZATERDAG 13 JANUARI 2001 Makelaardij DE KEMPENAERSTRAAT 93 OEGSTGEEST Bedrijfsruimtegelegen in woon/winkelstraat. Totaal verhuurba re vloeroppervlakte 223 m2, geheel op de begane grond. Onder houd binnen is redelijk, buiten goed (de pui wordt vernieuwd). Frontbreedte 400 cm. Welstandsklasse BI. Dit gedeelte is vrij parkeren. Bestemming, winkels, dienstverlenende bedrijven en woningen. Voorzien van cv-installatics. zomede eigen electra-, gas- en water meter. Indeling: showroom/bedrijfsruimte, keuken, toilet, opslag ruimte. poort met zij-ingang. Oplevering kan spoedig Huurprijs: 52.000,- per jaar, BTW belast Euro 23.596,57 per jaar BTW belast Tel. 071-519 09 09 Fax 071-519 09 08 Passage 9, Postbus 1056, 2340 BB Oegstgeest www.proper-makelaardij.nl COEBELWEG 149 Schitterend gelegen luxe 3-kamer hoekapparte- ment met lift op de 4e etage; vrij uitzicht over de Korte Vliet. Centrale entree met videobewaking. Berging in de onderbouw en eigen parkeerplaats. Oppervlakte circa 100 m2. Indeling: entree, ruime hal, toilet, bergkast met w.m.a. en C.V.-ketel, woon kamer, open keuken met alle apparatuur, 2 slaap kamers, badkamer met 2 wastafels, ligbad en apar te douche, schuifpuien naar balkon (west). Voorzien van C.V.-gas en boiler, volledig geïsoleerd. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 510.000,- k.k. VOORSCHOTEN ORANJEBOOMSTRAAT 1 In centrum gelegen met fraai uitzicht: 2- (voorheen 3-) kamerappartement met zonnig balkon (zuid) op de 1e etage aan het eind van de galerij (dus rustig) met lift en berging in de onderbouw. Indeling: entree, hal, open keuken, L-vormige woonkamer met balkon, trap in de woonkamer naar zoldertje (te gebruiken als b.v. slaapvide of studeerhoek). Zoldertje en trap kunnen ook verwijderd worden. Halletje waaraan grenzend toilet, badkamer met lig bad en w.m.a., slaapkamer. Servicekosten 175,- per maand, voorzien van laminaatvloer, c.v.-gas- combiketel en dubbel glas. Aanvaarding: in overleg Vraagprijs: 349.000,- k.k. ZOETERWOUDE PINKSTERBLOEMLAAN 112 Op de 2e (top)etage gelegen 3-kamerappartement met zonnig balkon en berging op de begane grond. Het appartement is voQrzien van een lift, extra brede deuren en automatisch openslaande tussen deuren. Indeling: entree, gang, toilet, woonkamer met bal kon, open keuken, bijkeuken met opstelplaats C.V. ketel, 2 slaapkamers, luxe (vergrote) badkamer met hoekligbad, aparte douche, bidet en design radiator. Het appartement is voorzien van een lichte lami naatvloer, C.V.-gas combiketel en dubbel glas. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 360.000,- k.k. TEN KATESTRAAT 2 D Leuke stadswoning met achtertuintje op het zuiden, achterom en stenen berging. Indeling: entree, gang, toilet, L-vormige woonkamer, trapkast, uitgebouwde eiken keuken met diverse apparatuur. De parterre is voorzien van een tegel vloer. 1e Verdieping: overloop, 2 slaapkamers, lichte badkamer met ligbad, 2e toilet en w.m.a. Vaste trap naar zolderetage met slaapkamer, berging en bal kon over de gehele breedte. Voorzien van C. V. gas combiketel en dubbel glas. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 335.000,- kk. MELOENSTRAAT 41 In de Fruitbuurt in gezellige straat gelegen vooroor logse tussenwoning met schuur, achterom en zon nige achtertuin (z.o.). De woning bevat nog originele details o.a. glas-in- lood, granito vloer, paneeldeuren) maar dient gere noveerd te worden Indeling: entree, gang, toilet, voorkamer, vaste kas ten, achterkamer, dichte keuken. 1e Etage: overloop, 3 slaapkamers. Goede kans voor stel met "gouden handen". Aanvaarding: per direct. Vraagprijs: 329.000,- kk. VOORSCHOTEN LEIDSEWEG 127 Vooroorlogse eengezinswoning met diepe achter tuin, vrijstaande stenen schuur en achterom. Indeling: entree, gang, toilet, verdiepte kelderkast, ruime woonkamer met laminaatvloer, keuken, bij keuken. 1e Verdieping: overloop, 4 slaapkamers, vaste kasten, badkamer met douche. Voorzien van nieuwe C. V. combiketel HR en gedeel telijk dubbel glas. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs: 495.000,- kk. makelaardij in onroerende goederen LD13-01-01 NVM Dè makelaar voor de Vlietstreek - Uw verkoopopdrad» heeft altijd onze persoonlijke aandacht - Bij aankoopbegeleiding verzorgen wij desgewenst een bouwkundig rapport - Taxatierapport binnen 24 uur gereed Leidseweg 37,2252 LA Voorschoten. Tel. 071-5614684. Fax 071-561 7806. E-mail: vlietstede.25064@nvm.nl Huizen-verzekeringen financieren Pieter Molijnlaan 6, Oegstgeest 549.000,-- 298.000,-- Flink woonhuis m. voor- en achtertuin m. stenen schuur en achterom, gelegen op loopafstand van winkelcentrum Lange Voort. Ind: Vestibule, gang, kelderkast, toilet, keuken en ruime woonkmr. 1* Et: hal, 4 slaapkmrs, balkon en badkmr m. douche, toilet en wastafel. 2* Et: Grote kamer m. tuimelraam, 2 ber gingen. C.V.-combi. Bouwj. 1969. Lange Voort 9, Oegstgeest. 598.000,-- Goed onderhouden 3- (oorspr. 4-) kamerappartement op de 1e woonlaag m. berging parterre, balkon aan voorzijde en mogelijkh. van een balkon aan achterzij de (ZW). Aantrekkelijke ligging in mooie woonwijk. Ind: ruime hal, woonkmr m. laminaat vloer, keuken m. ingeb. kookplaat en afzuigkap, ruime douche, toilet en balkon. Alle wanden spachtelputz, alle kozijnen zijn van kunststof m. isolerende beglazing. Bouwj. ca. 1955. Serv. kosten ƒ150,-- p.m. Poelgeeststraat 4, Leiden 445.000,-- Perfect onderhouden hoekhuis m. garage m. ruime oprit en fraai aangelegde voor-, zij- en achtertuin. Gunstig gelegen in de directe nabijheid van winkels, scholen en bushaltes. Ind: Gang, toilet, kelderkast, plezierig lichte woon-kmr m. parket en stookplaats, luxe Miele keuken. 1' verd: 3 slaapkmrs, balkon, di verse ingeb. kasten en moderne badkmr. 2' verd: C. V -ketel en boiler, w .m.a., royale zolderkmr m. dak kapel, wastafel en veel bergruimte. Geheel v.z.v. dub bel glas. Het huis is volledig gemoderniseerd met be houd van karakterBouwjaar ca. 1956. Pres. Kennedyln. 224, Oegstgeest. ƒ749.000,- Ruim, sfeervol woonhuis, plezierig gelegen in rustige, kindvriendelijke woonwijk, op loopafstand van het Centraal Station. Ind: Hal, toilet, flinke woonkamer (ca. 4,95 x 9,60 mtr) en open keuken m. kastenwand en veel licht door een grote koepel. 1* verd: 3 slaap kmrs, eenvoudige badkmr m. douche en toilet, 2' badkrnr m. ligbad. 2° verd: 2 slaapkmrs en bergruim ten. V.z.v. gaskachels, deels dak- en muurisolatie, nieuw pannendak, diverse nieuwe kozijnen. Bouwjr ca. 1910. Pieterskerkgracht 26, Leiden 339.000,- Zeer royaal herenhuis (type drive-in) m. voor- en rui me achtertuin (O/ZO) en bijzonder gunstige en vrije ligging in een groene omgeving, vlakbij Winkels, scho len, sportvelden en uitvalswegen. Ind.: Entree, vesti bule, ruime hal m. toilet en C.V.-kast, flinke inpandige garage m. o.a. de w.m.a., grote tuinkamer m. nieuwe schuifpui. 1e verd: Grote, zonnige L-woonkamer m. schuifpui naar terras, open haard, vernieuwde keu ken m. alle apparatuur en balkon. 2' verd: Overloop m. lichtkoepel en toilet, grote ouderslaapkamer over de volle breedte, 2 slaapkamers en ruime badkamer met o.a. ligbad. V. v. gedeeltelijk dubbel en slagvast glas, inbraakbeveiliging en alarminstallatie. Grunerielaan 44, Oegstgeest 575.000,-- Historisch stadspandje (gem. monument) met unieke ligging in de Pieterswijk. Ind: souterrain: toilet, bad kmr, berging en w.m.a. Parterre: eetkeuken. 1" Et: zit- kmr. 2' Et. slaapkmr. Verwarming d.m. v. gaskachels. Het pand is goed onderhouden eri heeft veel origin, details, zoals: gevel, spiltrap, balken, tegels e.d. Bouwj. ca. 1612. Morssingel 239, Leiden 269.000,-- In mooie, groene woonwijk gelegen hoekhuis m. voor tuin, zijtuin m. oprit en zonnige achtertuin m. schuur en achterom. Scholen, winkels en bushaltes vlakbij. Ind: hal, toilet, keuken m. kelderkast, zonnige woon kmr m. fraai parket (Maple open haard en open slaande deuren naar terras en tuin. 1" Et: overloop, zijkmr, voorkmr m. openslaande deuren naar balkon, achterkmr en badkmr m. douche en toilet. De hele etage heeft een laminaat vloer. 2° Et: Nieuw ingerich te, zeer royale zolderkmr m. extra brede dakkapel, Ve- luxraam en nokverhoging. Opstell. C. V .-combiketel, w .m.a. en berging. Recent vernieuwd zijn o.a. de go ten, buiten schilderwerk, parket, laminaat en woonk- mr-plafond. Bouwj. 1955. Goed onderhouden 2-kamer-appartement op de 3" etage m. zonnig balkon (W), lift, eigen berging op parterre en goede parkeermog. Mooie ligging nabij centrum, centraal station en busstation. Ind: hal, woonkmr, open keuken m. bar en aansl. vaatwasser, slaapkmr, ruime )badkmr m. douche en w.m.a., toilet, bergkast, c. v .-kast m. eigen c. v .-combi en balkon. Serv kosten 185,-- p.m. Erfpacht. Hugo van Woerdenstr. 43, Leiden 298.000,- 2-Kamer woning op de parterre met mooie voor-en achtertuin. Stenen berging aan overzijde van de straat. Ind: inpandige berging, woonkmr m. parket en deuren naar terras en achtertuin, keuken, vernieuw de badkmr m. ligbad, wastafel en toilet. Bouwj. 1980. Woonopp. ca. 65 mJ. Totale grondopp. 200 mJ. Serv.kosten f 150,-- p.j. Inlichtingen: Makelaardij Eigen Haard, Geversstraat 63 Oegstgeest, Tel. (071) 519 19 19, Fax. (071) 519 19 29 NVM Niels, hij kenl u niet eens! Hel voortbestaan van dit dier, ook wel grutto genaamd, is echter sterk van u afhankelijk! Word daarom lid van het Zuidhollands Landschap voor slechts 35,- per jaar en ontvang naast het schitterende kwartaalmagazine GEHEEL GRATIS de rijk geïllustreerde Groengids van Zuid-Holland. fmi.ii.mmta Het Zuid-Hollands Landschap ROELOFARENDSVEEN NOORDEINDE met kantoren Perfekte ligging in het centrum Effectieve indeling en direkt beschikbaar vanaf 260 nT Turn-key huurprijs v.a. 175,-/m7jaar. inclusief groot eigen parkeerterrein. Van Ruiten Projectontwikkeling BV telef. 071-501 8930 of fax 071-501 3930 NIEUW IN VERKOOP OEGSTGEEST, Louise de Colignylaan 26 In Oud-Oegstgeest aan rustige laan gelegen royaal, karakteristiek woonhuis met veel originele details en zonnige tuin op hel zuidwesten De woning dient gemoderniseerd te worden. Ind.: entree, gang, provi siekast, toilet, kamers en suite (40 m2) met open haard, dichte Keuken. 1e Verd2 kamers (voorheen 3 kamers), badkamer met ligbad, toilet en balkon. 2e Verd.: 2 kamers met dakkapel en een kleine kamer met dak raam. Verwarming d.m.v. CV-ketel, warm water via geiser. Oplevering: in overleg, ca. 1 maart 2001 Vraagprijs 855.000,- k.k. WÊÊm.™: NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Troelstraplein 22 Zeer fraai op het Waardeiland gelegen 3-kamer tussenwoning op de eerste verdieping. Indeling: entree, 1e etage, hal, royale L-vormige woonkamer met schuifpui naar balkon, berging, open keuken met in- bouwaparatuur, 2 slaapkamers, badkamer met ligbad en toilet, wasma chineaansluiting en 2e toilet, stookruimte. Fietsenberging op de begane grond. Verwarming d.m.v. CV-ketel, dakisolatie en dubbel glas. Eigen parkeerplaats. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 479.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Kalvermarkt 4 Aan rustige straat en gracht gelegen woonhuis (rijksmonument) met tuin op het oosten, achterom en vrijstaande houten schuur. Indeling: entree, woonkamer, open keuken, serre/eetkamer met vide, stadstuin. Te Etage: voorkamer, luxe badkamer met ligbad, dubbele wastafel en toilet, was ruimte. 2e Etage: zolder-etage met slaapkamer en hobbyruimte, CV-op- stelling. Verwarming en warm water d.m.v. CV-ketel (1997). Oplevering: in overleg/april 2001 Vraagprijs 420.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Joseph Haydnlaan 32 Rustig gelegen 3-kamerappartement (voorheen 4 kamers) op de 1e eta ge met Dalkon op het zuiden en klein balkon op het noorden, berging op ae begane grond. Ind.: entree, ruime gang, 2 slaapkamers, ruime L-vor- mige woonkamer, dichte keuken, badkamer met douche en apart toilet Verwarming d.m.v. blokverwarming, warm water via boiler, gedeeltelijk dubbel glas. Oplevering: kan direct/staat leeg. Vraagprijs 259.000,- k.k. NIEUW IN VERKOOP LEIDEN, Joseph Haydnlaan 43 Rustig op hoek gelegen 4-kamer appartement op de 1e etage met bal kon op het noorden en klein balkon op het zuiden, berging op de bega ne grond. Indentree, ruime gang, 3 slaapkamers, woonkamer, dichte keuxen, badkamer met douche en apart toilet. Verwarming d.m.v. blok verwarming, warm water via geiser, gedeeltelijk dubbel glas Oplevering: kan direct/staat leeg. Vraagprijs 269.000,- k.k. ontworpen en ge"bouwd in 1976), dubbele garage, vrij i water met toegang tot open water naar De Kaag en centrum, met aan legplaats. Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met vide, open haard en ruime eethoek, keuken met inbouwapparatuur en bijkeuken. 1e Verd.: overloop, ouderslaapkamer, aangrenzende badkamer met ligbad, apart toilet, 2e badkamer met ligbad en 3 slaapkamers, waarvan twee met bal kon, CV-ruimte (CV-combiketel uit 1994). De woning is volledig geïso leerd. Aanvaarding: in overleg. Vraagprijs 1.195.000,- k.k. LEIDEN, Joop den Uyllaan 1 Op het Waardeiland gelegen, zeer fraai afgewerkte ruimt makers gemaakt. Indeling: entree, hal, toilet, L-vormige w m2) met open haard en schuifpui naar terras en tuin (2 open keuken. 1e Etage: overloop, 4 slaapkamers, waarvan ruime badkamer met ligbad, douche en apart toilet. 2e Et berging met CV-opstelling (combiketel 1994), ruime kamei Zeer verzorgde en fraai afgewerkte woning, volledig geïsc Oplevering: in overleg. Vraagprijs 1.250.1 LEIDEN, Morsweg 186C Direct aan de Oude Rijn gelegen ruim 3-kamerappartem etage met groot zonneterras en fraai uitzicht over net wal ging in onderbouw. Indeling: entree, hal, royale slaapkame met ingebouwde kast, luxe badkamer met wastafelmeubel, checabine, bergkast met CV-opstelling (combiketel 1993) neaansluiting, luxe keuken met inbouwapparatuur en ap ruime woonkamer met schuifpui naar terras. Het gehele ar voorzien van parket en dubbel glas. Erfpachtcanon afgen Sar. plevering: in overleg. Vraagprijs 479.0 OEGSTGEEST, De Kempenaerstraat Op fraaie locatie, in Oud-Oegstgeest gelegen,sfeervol verbt woning (bouwjaar 1929) met benoud van originele details ei nige achtertuin (zuiden met achterom grenzend aan het zt Indeling: entree, hal, toilet, woonkamer met parket en opens ren naar tuin. stijlvolle moderne keuken 1e verd.: ruime ovi me slaapkamers met balkon, zijkamer en badkamer met bac Verd.: overloop, zeer ruime kamer met fraaie badkamer met let en wastafel en tweede kamer met bergkasten. Uitsteken onderhoud. Verwarming en warm water am.v. CV-ketel, dal deeltelijk dubbel glas. Oplevering: in overleg. Vraagprijs 1.195.01 OEGSTGEEST, Marelaan 2 In Oud-Oegstgeest, vrij gelegen aan plantsoentje, zeer veral moderniseerd hoekhuis (b.j. 1953) met voor-, zij- en achtertui m2), voorzien van sprinkler, garage en aparle stenen schut entree, tollet, kelderkast, woonkdmer met erker en opensla® naar tuin, moderne keuken met inbouwapparatuur. 1e Verd. voor- en achterkamer met open-slaande deuren naar balko moderne badkamer met bad en wastafel en apart toilet. 2e1 loop met wasmachineaansluiting, ruime zolderkamer met d berging. Verwarming en warm water d.m.v. CV-ketel (1996). verkeert in- prima slaat van onderhoud, gevel- en muurisoli glas. Oplevering: in overleg/april 2001 Vraagprijs 845.00 LEIDEN, Wagnerplein 120 Ruim 4-kamerappartement op de 4e etage met balkon op Grote berging op de begane grond en lift. Ind.: entree, ruin* kamer (6.12 x 3.90m), 3 slaapkamers, waarvan 2 met balkon met ligbad, apart toilet, dichte keuken, Gedeeltelijk dubbel i stof kozijnen. Verwarming d.m.v. blokverwarming, warm wat: boiler. Servicekosten: 325,- p/mnd, incl. voorschot verwar' Oplevering: kan direct/staat leeg. Vraagprijs 330.01 Fick Makelaardij B.V. Doezastraat 21 2311 GZ Leiden Tel. 071 -5 12 00 06 Ons kantoor is ook op H geopend. U bent welkom 11.00 en 14.00 uur

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 60