BEDRIJFSHUISVESTING TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE KOOP TE KOOP TE KOOP TE HUUR TE HUUR SCHIPHOLWEG 9E 2316 XB LEIDEN TEL. (071) DAG 13 JANUARI 2001 tin' s Bedrijfshuisvesting B.V. n nholweg 9e i XB Leiden 071 - 52 33 277 071 - 52 12 494 gbasis.nl i.basis.nl Basis Bedrijfshuisvesting B.V. Prins Bernhardlaan 4 2405 VZ Alphen aan den Rijn Tel. 0172 - 470 247 Fax 0172 - 476 359 info@basis.nl www.basis.nl Krimkade 20 te Voorschoten Circa 420 m2 kantoorruimte Zeer representatieve kantoorruimte gelegen op zichtlokatie aan een doorgaande weg, welke een directe verbinding heeft naar de Rijksweg A4. De kantoorruimte is op de eerste verdieping gesitueerd en is ingedeeld in een ontvangstruimte, een •vergaderruimte en diverse kantoorruimten. Op het achtergelegen terrein is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Het geheel heeft een zeer luxueuze uitstraling en beschikt onder andere over een tweetal pantry's, toiletten, vloer bedekking, systeemplafond met verlichtingsarmaturen en luchtbehandeling. Huurprijs: 257,50 per 2m per jaar, ta vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en servicekosten Katwijkerbroek ong. te Katwijk Circa 180 m2 bedrijfsruimte Het betreft hier een onlangs gerealiseerde nieuwbouw bedrijfsunit, welke gelegen is op het nieuwe bedrijventerrein "Katwijkerbroek'' te Katwijk. De ruimte zal casco worden opgeleverd, zodat het pand eventueel kan worden aangepast aan het eisenpakket van de huurder. De vrije hoogte van de hal bedraagt ca. 6 meter. De mogelijkheid tot het inbouwen van een verdiepingsvloer is aanwezig. De ruimte beschikt over een tweetal eigen parkeerplaatsen. Opleveringsdatum: eerste kwartaal 2001 Huurprijs: 30.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuidigde omzetbelasting Katwijkerbroek 23 te Katwijk Circa 180 m2 bedrijfsruimte Circa 90 m2 kantoorruimte Onderdeel van een achttal bednjfsunits, gelegen op bedrijventerrein Katwijkerbroek. De bedrijfsruimte beschikt o.a. over overheaddeur, betonnenvloer, tl-verlichting en heater. De vrije hoogte bedraagt 6 meter. De kantoorruimte op de verdieping is voorzien van een systeemplafond met veriichtingsarmaturen, verwarming, pantry en toilet. Voorts is een klem kantoor op de parterre gesitueerd. Daarnaast is een voorterrein van ca. 80 m2 aanwezig. Huurprijs: 42.500,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Lageweg ong. te Katwijk Circa 280 m2 bedrijfsruimte op de beganegrond Circa 280 m2 multifunctionele ruimte op de 1e verdieping Binnenkort wordt begonnen met de bouw van dit vrijstaande bedrijfsgebouw.Het pand zal worden gerealiseerd op bedrijventerrein 't Heen te Katwijk. Met eventuele wensen van koper kan in dit stadium nog rekening worden gehouden. Koopsom: ƒ875.000,- v.o.n., te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting liraal Helfrichweg 2 te Leiden Circa 300 m2 bedrijfsruimte (inclusief kantoorruimte) Het betreft hier een bedrijfspand gelegen op Industrieterrein "De Waard" te Leiden. De bedrijfsruimte is o.a. voorzien van een betonnen vloer, een handbedienbare overheaddeur en krachtstroom. De kantoorruimte beschikt o.a. over een systeemplafond, een betegelde vloer, een pantry en santaire voorzieningen. Het geheel wordt verwarmd middels cv-radiatoren. ti„, Huurprijs: 45.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Willem Barentszstraat 7 te Leiden Circa 2.230 m2 bedrijfsruimte-/kantoorruimte Het bedrijfspand is gelegen op industrieterrein "De Waard" te Leiden. Het totaal oppervlak is gelijkmatig verdeeld over begane grond en eerste verdieping. Het voormalig laboratorium wordt thans volledig opgeknapt en is eventueel in delen te huur. Het opleveringsniveau zaf in overleg met eigenaar plaatsvinden. Huurprijs: 150,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Collegiaal met Van 't Hof Bedrijfshuisvesting Willem Barentszstraat 47 te Leiden Circa 1.080 m2 bedrijfsruimte Het bedrijfspand is gelegen op industrieterrein "De Waard" te Leiden en bestaat uit een begane grond en eerste verdieping van beide ca. 590 m2. Het pand kan in overleg met eigenaar volledig ten behoeve van huurder worden ingericht. Het pand is per direct beschikbaar. Huurprijs: 178.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting De Lasso 11 te Roelofarendsveen Nog circa 5.700 m2 bedrijfsruimte beschikbaar Het betreft hier een bedrijfsruimte met een oppervlakte van ca 5.700 m2. omgeven door een ruim buitenten-ein. Het onroerend goed is direct aan de Rijksweg A4 gelegen. Het object beschikt o.a. over een vloerbelasting van ca 2.000 kg/m2, een vrije hoogte van ca. 8 meter, diverse overheaddeuren en krachtstroom. Eventueel is ca. 5.000 m2 buitenterrein extra bij te huren. Huurprijs: Bedrijfsruimte 75,- per m2 per jaar Buitenterrein 30,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Veerpolder 6 en 10 te Warmond Circa 1.572 m2 1.680 m2 bedrijfsruimte Circa 724 m2 kantoorruimte (diverse indelingsmogelijkheden) Schitterend gelegen op industrieterrein "Veerpolder" te Warmond, Bedrijfsruimte o.a.: vrije hoogte 7.10 m. betonnen vloer (2.500 kg/m2), elektrisch bedienbare overheaddeuren, heaters, krachtstroom. Kantoorruimte o.a.: pantry, sanitair, vloerbedekking, zonwenng, systeemplafond, scheidingswanden, airconditioning en beveiligingsinstallatie. Bereikbaarheid uitstekend. Huurprijs: Bedrijfsruimte 100,- per m2 per jaar Kantoorruimte 200,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Collegiaal met DTZ Zadelhof! Herenstraat 65 - 67 te Leiden Circa 70 m2 winkelruimte Het betreft hier een winkel-/praktijkruimte gesitueerd op de begane grond van een hoekpand gelegen in het centrum van Leiden. In de omgeving van de winkel kan men gratis parkeren. Het onroerend goed wordt casco opgeleverd en beschikt over een ruim front. De mogelijkheid is aanwezig om in overleg met verhuurder het onroerend goed conform de wensen van de huurder in te richten. Huurprijs: N.o.t.k. NOG ENKELE UNITS BESCHIKBAAR n tobbeweg 10 en 12 te Voorschoten Jog maar 2 units beschikbaar! n va 151 complex is gelegen nabij de doorgaande weg Voorschoten/Wassenaar, op istal Wrijventerrein "Dobbewijk" te Voorschoten. Zowel de A4 als de A44 zijn ■tstekend bereikbaar en het NS-station ligt om de hoek. tet betreft hier in totaal een twaalftal hoogwaardige bednjfsruimten, inclusief oandige kantoomjimte. De units hebben een oppen/lakte vanaf 172 m2 en schikken over minimaal 50 m2 "tum-key" kantoomjimte. w» unit zijn 4 parkeerplaatsen beschikbaar. rfruurprijs: vanaf 40.160,- per jaar, vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting mjkllegiaal met Bax Spendel Makelaars l-B Hooigracht 96 te Leiden Circa 25 m2 kantoorruimte Circa 6 m2 archiefruimte Het betreft hier een commerciële ruimte gelegen op zichtlokatie in het centrum van Leiden, nabij de Albert Heijn en de daarbij behorende parkeergarage. De ruimte beschikt onder andere over een pantry en toilet De mogelijkheid is aanwezig om een eigen ingang ingang voor de parterre te creëren door middel van het realiseren van een portiek Huurprijs: 16.800,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting (dit bedrag is inclusief maandelijks voorschot gas, water en elektra). Bedrijventerrein Sassenheim Zuid Oplevering medio september 2001 Nog 7 units beschikbaar! Firma Meijer uit Sassenheim zal nog deze maand beginnen met de realisatie van het bedrijfsverzamelgebouw, bestaande uit 18 representatieve bedrijfsunits. De nog beschikbare units hebben een vloeroppervlakte vanaf circa 125 m2 op de begane grond en circa 125 m2 op de 1e verdieping. Het onroerend goed is gelegen direct aan de Rijksweg A44 (Amsterdam-Den Haag). Koopsom: vanaf 460.000,- (exclusief wettelijk verschuldigde omzetbelasting en notariskosten) 8 bedrijfsunits bedrijventerrein Sassenheim Zuid van circa 450 m2 bedrijfsruimte let betreft hier een fraai bedrijfsverzamelgebouw, bestaande uit 8 geschakelde ledrijfsunits. Oppervlakte units ca. 450 m2. Inbouw verdiepingsvloer en lantoorruimte is mogelijk. Huurunits standaard voorzien van verdiepingsvloer ran ca. 125 m2. Solide bouw, aantrekkelijke gevelpartij en parkeergelegenheid aanwezig. Bereikbaarheid subliem. 970.000,- v.o.n. Huurprijs: 85.000,- per jaar, met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting met Mens Bedrijfsmakelaardij B. V. Herenstraat 20 te Leiden Circa 120 m2 winkel-/bedrijfsruimte Circa 60 m2 verdieping Het onroerend goed, gelegen in het centrum van Leiden, bestaande uit een begane grond en eerste verdieping met daarboven een zolder, is thans volledig ingencht ten behoeve van "t Houtpaleis". Op de begane grond zijn een winkel en een werkruimte gesitueerd. Op de eerste verdieping bevindt zich een kantoor- en een kantineruimte. Het object beschikt o.a. over cv-verwarming, pantry- en toiletvoorzieningen. Opleveringsdatum: in overleg. Koopsom: 485.000,- k.k. Bloemistenlaan te Leiden 7 garageboxen Het betreft hier een zevental garageboxen gelegen in een zijstraat van de Herenstraat, de Bloemistenlaan, in het centrum van Leiden. Het geheel bestaat uit een viertal boxen met oppervlakte van ca. 13 m2, een tweetal boxen van elk 28 m2 en een box met een oppervlakte van ca. 75 m2. Een viertal boxen bevinden zich thans in verhuurde staat. De ovenge boxen worden leeg en ontruimd opgeleverd. Koopsom: 325.000,- k.k. NVM-BOG

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 59