BEDRIJFSHUISVESTING TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE KOOP TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE HUUR TE KOOP SCHIPHOLWEG 9E 2316 XB LEIDEN TEL. (071)5233277 www.basis.nl e-mail: info@basis.ni ZATERDAG 13 JANUARI 2001 Basis Bedrijfshuisvesting B.V. Schipholweg 9e 2316 XB Leiden Tel. 071 - 52 33 277 Fax 071 - 52 12 494 info@basis.nl www.basis.nl Basis Bedrijfshuisvestinj Prins Bernhardlaan 4 2405 VZ Alphen aan den R Tel. 0172 - 470 247 Fax 0172 - 476 359 info@basis.nl www.basis.nl Princehaven te Katwijk Circa 800 m2 winkelruimte/kantoorruimte In dit prachtige nieuwbouwproject in het hartje centrum van Katwijk waar wonen, winkelen en gezellig samenzijn worden gecombineerd, is thans nog ca. 800 m2 winkel- c.q. kantoorruimte beschikbaar Het geheel wordt casco opgeleverd en is eventueel in delen te huur. Aanvaarding medio 2001 Huurprijs: vanaf 275,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Taatedam 4 te Katwijk Circa 80 m2 winkelruimte Circa 50 m2 kelderruimte Winkelruimte op A1-lokatie in het kernwinkelgebied van Katwijk, nabij de Badstraat en de Noordzeepassage In de directe omgeving van o.a Hema, Halfords. Kruidvat. Etos en Blokker. De winkel beschikt over een front van ca. 20 meter. Het object zal opgeleverd worden in de staat waarin het zich thans bevindt. Koopsom: 725.000,- k.k., te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Breestraat 41 te Leiden Circa 120 m2 commerciële ruimte Het pand is gelegen in het centrum van Leiden. De ruimte is uitstekend geschikt als winkel- en/of dienstverlenende ruimte. Opleveringsniveau en huuringangsdatum in overleg met huurkandidaat. Huurprijs: 55.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Breestraat 157 te Leiden Thans is voor de verkoop beschikbaar het pand waar voorheen het alom bekende restaurant "Bernsen" was gevestigd. Het object bestaat uit het restaurantgedeelte op de begane grond en deels op de verdieping. Voorts is op de verdiepingen een onzelfstandige bovenwon Aan de achterzijde van het pand is een tuin gelegen met een ontsluiting naar de Boomgaardsteeg. De totale kadastrale oppervlakte is 280 m2 (plus 80 m2 recht van gebruik en woning). Het pand wordt-opgeleverd in huidige staat, leeg en ontruimd. Koopsom: 1.575.000,- k.k. (inclusief inventaris) 1 'r-Jc Mi Haarlemmerstraat 212 te Leiden Circa 100 m2 winkelruimte Het betreft hier een winkelruimte op een goede lokatie aan de hoofdwinkelstraat van Leiden, gelegen nabij The Bodyshop en de Schoenenreus. Het onroerend goed heeft een winkeloppervlakte van ca. 100 m2. daarnaast is ca. 15 m2 opslagruimte aanwezig. De winkel beschikt onder andere over een pantry, toilet en verwarming. Huurprijs: 80.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Haarlemmerstraat 60 te Leiden Circa 130 m2 winkelruimte Winkelruimte op top-lokatie. Gelegen op de hoek Haarlemmerstraat/Vrouwenkerkkoorsteeg In de directe nabijheid diverse landelijke filiaalbedrijven, waaronder H&M, Free Record Shop, en binnenkort The Sting. Huurprijs: 98.500,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Lammenschansweg 130 te Leiden Circa 975 m2 volumineuze verkoopruimte Circa 1.355 m2 kantoorruimte Gelegen aan belangrijke uitvalsweg. Volumineuze verkoop op parterre en 1e verdieping. Oplevenng: casco. Kantoorruimte op 2e, 3e en 4e verdieping. Oplevering: tum-key, met uitzondering van vloerbedekking en scheidingswanden. Ter plaatse is voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Oplevering:1e kwartaal 20Ó1 Huurprijs: verkoopruimte vanaf 175,- per tr>2 per jaar kantoorruimte vanaf 295,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Nieuwe Rijn 58 te Leiden Circa 115 m2 winkelruimte Winkelruimte gelegen in het centrum van Leiden, aan de rand van het kernwinkelgebied. In de directe omgeving zijn Zeeman en V&D gevestigd. Het onroerend goed beschikt onder andere over een systeemplafond met verlichtingsarmaturen, opslagruimte, een pantry en een toiletvoorziening Huurprijs: 42.500,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelastii in?! Kanaalpark 141 te Leiden Circa 1.200 m2 kantoorruimte Het betreft hier een vrijstaand kantoorpand gelegen op kantorenpark "Kanaalpark" te Leiden, nabij de Rijksweg A4 De begane grond heeft een oppervlakte van ca. 775 m2 en de 1e verdieping ca. 425 m2 Het onroerend goed beschikt over o.a. een lift, nieuwe systeem plafonds met verlichtingsarmaturen, nieuwe scheidingswanden, sanitaire voorzieningen en verwarming. Voorts is een kantine en een keukenruimte aanwezig. Op eigen terrein zijn een vijftal parkeerplaatsen aanwezig. Een uitbreiding hieryan behoort tot de mogelijkheden. Huurprijs: kantoorruimte 285,- per m2 per jaar Parkeerplaatsen 750,- per parkeerplaats per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Korevaarstraat 8 te Leiden Circa 45 mi kantoorruimte/winkelruimte Circa 45 m2 kelderruimte Kantoorruimte gelegen op goede zichtlokatie. In de nabije omgeving is voldoende parkeergelegenheid en een bushalte aanwezig. Het onroerend goed beschikt onder andere over een systeemplafond met verlichtingsarmaturen, cv-verwarming, pantry en toilet. Daarnaast zijn een parketvloer en een alarminstallatie ter overname aanwezig. Huurprijs: 36.000,- per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Korevaarstraat 10-12 te Leiden Circa 205 m2 kantoorruimte Het betreft hier kantoorruimte gelegen op de tweede, derde en vierde etage van het onroerend goed gelegen op een goede zichtlokatie in het centrum van Leiden. Goed bereikbaar per openbaar vervoer en betaald parkerjen is in ruime mate aanwezig op het naastgelegen parkeerterrein. De ruimte is verdeeld in verschillende kantoorkamers en is o.a, voorzien van cv-verwarming middels radiatoren, systeemplafond met verlichtingsarmaturen, keuken- en sanitaire voorzieningen. Huurprijs: 275,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Rooseveltstraat 55 te Leiden Circa 450 m2 kantoorruimte Het betreft hier ca. 450 m2 kantoorruimte, gelegen op de begane grond van het pand Rooseveltstraat 55. Het pand wordt thans volledig opgeknapt ten behoeve van de nieuwe huurders, waaronder BDO Campsobers. Oplevering: o.a. topkoeling, cv-verwarming middels radiatoren en ruime parkeergelegenheid. Huurprijs: 245,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Rijnsburgerweg 31e te Leiden Circa 125 m2 kantoorruimte Het betreft hier een zeer representatieve kantoorruimte, gesitueerd op de begane grond van een karakteristiek pand. gelegen nabij het NS-station. Het onroerénd goed beschikt o.a. over een parketvloer, tapijt, cv-verwarming, toilet, pantry en een entree aan de voor- en achterzijde. Tot het gehuurde behoren tevens een kelder-/opslagruimte van ca. 25 m2 en een zestal parkeerplaatsen. Huurprijs: Kantoorruimte: 350,- per m2 per jaar Kelderruimte: 240,- per m2 per jaar Parkeerplaatsen 2.500,- per plaats per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting en servicekosten Schuttersveld 1 te Leiden Circa 2.000 m2 kantoorruimte Het betreft hier het kantoorpand 'De Leidse Poort" gelegen op top-lokatie, recht tegenover het Centraal Station te Leiden en op loopafstand van het centrum. Opleveringsniveau: in overleg. Aanvaarding: september 2001 (indicatie). Huurprijs: 300,- per m2 per jaar, te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting Aldo van Eyckiaan 68 te Oegstgeest nieuw te bouwen Medisch Centrum Het betreft hier een te realiseren bedrijfscomplex in de wijk Morsebel te Oegstgeest. De ruimte is uitermate geschikt voor de medische branche. In totaal heeft het onroerend goed een oppervlakte van ca. 375 m2. Voornoemde ruimte is onderverdeeld in een zestal aparte behandelruimten u een gezamenlijke administratieruimte, gezamenlijke kantine en sanitaire voorziening, en een gezamenlijke wachtruimte.De ruimte wordt voorzien va: systeemplafond met verlichtingsarmaturen, elektrische installatie, cv-instal» met radiatoren en pantry- en toiletvoorzieningen. Huurprijs: 18.500,- per jaar per unit Koopsom: 1.350.000,- v.o.n. prijzen te vermeerderen met de wettelijk verschuldigde omzetbelasting NVM-B Lammenschansweg 15 te Leiden Circa 830 m2 kantoorruimte beschikbaar (eventueel in delen te huur) Representatief kantoorpand gelegen nabij de rijksweg A4 (Amsterdam- Rotterdam) en NS-station Leiden-Lammenschans. De beschikbare ruimte is gelegen op de eerste verdieping en beschikt Vi over een zelfstandige entree. Opleveringsniveau in overleg Hi Huur vrij van BTW behoort tot de mogelijkheden. t* Voorts zijn nog een zevental parkeerplaatsen te huur. k Huurprijs: kantoorruimte 265,- per m2 per jaar parkeerplaatsen 1.500,- per plaats per jaar, te vermeerderen met de eventueel verschuldigde t omzetbelasting en servicekosten.

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 58