Personeel Personeel VloKP PlKKTlVi L M U ANSULI SERVICE/ ONDERHOUDSMONTEURS M/V Een nieuwe poging. - een collega (m/v) - een collega (m/v) doktersassistente gebak var» dam Frame Holland b.v. ENTHOUSIASTE PRODUKTIEMEDEWERKER M/V VAN BALAM I Verpleegkundig teamleider m/v Medisch secretaresses A m/v Roulerend Medisch Secretaresse m/v Medewerker algemene dienst IC-afdelingen m/v zaterdag 13 januari 2001 BRANDBEVEILIGING Marktleider in brandblusapparatuur zoekt i.v.m. sterke marktgerichte expansie op korte termijn rayon: Leiden-Aalsmeer-Utrecht-Gouda voor het onderhouden van kleine blusmiddelen Profiel van de geschikte kandidaat: - Leeftijd: 25-35 jaar - Woonachtig binnen het rayon - Zelfstandig kunnen werken - Kwaliteitsbewust - Kennis van techniek - Communicatieve vaardigheden - In bezit van rijbewijs B - Kandidaten met commerciële ervaring genieten de voorkeur Voor deze interessante functie wordt geboden: - Salariëring in overeenstemming met de functie - Interne opleiding - Bedrijfsauto - Vaste aanstelling na gebleken geschiktheid Geïnteresseerden worden verzocht binnen 14 dagen schriftelijk (inclusief c.v. en pasfoto) te reageren: Ansul Brandbeveiliging B. V. Afdeling Personeelszaken Postbus 209 8200 AE LELYSTAD We blijven na de vorige advertentie optimistisch. (0 reacties!!!??) Wij zoeken voor 21/2, 3 of 4 dagen in groep 7 (vanaf 1 maart 2001) voor dramatische expressie (27? uur) Schrijf, bel, fax, mail of kom langs Prot. Chr. Sjaloomschool Stadhoudersdreef 65, 2224 BP Katwijk Dir. Aad Boer Tel. 071-4015768 (school) Tel. 071-3012417 (thuis) Fax. 071-4014391 sjal@tref.nl Voor ons distributiecentrum in Zaandam zijn wij op zoek naar: Chauffeur m/v met groot rijbewijs B-CE (Chauffeursdiploma) U zorgt voor het transport van de europallets met goederen naar onze filialen in Noord- en Zuid-Holland. U laadt en lost deze pallets met een elektrische pallettruck. Wij bieden: - bonus malusregeling (schadevrij rijden); - vaste werktijden in dagdienst (max. 9 uur); - goed salaris met functiejaren en chauffeurstoeslag; - reiskostenvergoeding. Magazijnmedewerker m/v voor de goederenverzameling Uw werk bestaat uit het verzamelen van goederen die besteld zijn door de filialen. Het orderpikken gebeurt met een elektrische palletwagen. Reachtruckchauffeur m/v bij voorkeur in het bezit van een reachtruckdiploma Uw werk bestaat uit het vervoeren van de pallets met in- en uitgaande levensmiddelen. Wij bieden voor bovenstaande functies een dienstverband van 40 uur per week (part-time ook mogelijk) en een uitstekende beloning (basissalaris+premie). U ontvangt een reiskostenvergoeding. Voor bovenstaande functies kunt u telefonisch contact opnemen met Mevr. J. Meijns, tel.: (075) 651 74 01 of stuur uw sollicitatie naar: ALDI Zaandam B.V. T.a.v. Dhr. A.J. Timmerman, Postbus 1504,1500 AM Zaandam Welke gediplomeerde enthousiaste wil ons team komen versterken op donderdag en vrijdag? Wij bieden een leuke, afwisselende baan in een dynamische groepspraktijk. Wij vragen van u een cliëntvriendelijke en flexibele instelling. Uw schriftelijke reaktie graag binnen een week richten aan: Gezondheidscentrum Florijn, t.a.v. F. B. J. M. Zuure, huisarts Florijn 10,2353 TC Leiderdorp. Tel. 071-5890401. GEVRAAGD Voor onze Banketbakkerij/tearoom een le of 2e bediende BANKETBAKKER voor 5 dagen per week Steenstraat 47 Leiden Tel. 071-5142343 Na 18.00 uur 071-5322687 International Frame Design Producent van brilmonturen en optische artikelen zoekt op korte termijn voor versterking van haar team (tuil ot partime) Sollicitaties schriftelijk of telefonisch: Frame Holland BV Oude Venneperweg 23 2154 MG Burgerveen 0172- 50 61 22 Informatie: Frans Faassen (interim-directeur school) 070 - 317 52 14 Rini van Noort (bestuursconsulent SCO Lucas) 070 - 300 11 78 en...op onze homepage' Te bereiken via www.scolucas.nl c Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde, Anesthesiologie, Thoraxchirurgie, Orthopedie, Urologie en Revali datie.Tevens bestuurt de divisie een aantal interdivisionele centra, het Centrum Eerste Hulp, het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poli klinieken, het Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. De organisatorische eenheid Thoraxchirurgie, Orthopaedie, Traumatologie en Urologie zoekt voor de verpleegafdeling Thorax chirurgie een: Vac.nr. 01 .L05.LD (32 - 36 uur per week van maandag t/m vrijdag in de dagdienst) De verpleegafdeling Thoraxchirurgie heeft plaats voor 26 patiënten en is verdeeld in twee verpleegkundige teams; elk team staat onder lei ding van een verpleegkundig teamleider. Doordat patiënten doorgaans maar korte tijd op de afdeling verblij ven is dit een intensieve en dynamische periode. De verpleegkundig teamleider coördineert de verpleegkundige zorg, voert personele en organisatorische taken uit, draagt zorg voor mid delen en materialen: met als doel een hoge kwaliteit van zorg te kun nen leveren aan de patiënt en een prettig werkklimaat te scheppen voor de medewerker De functie bestaat uit 50% managementtaken en 50% patiëntenzorg taken. Functie-inhoud: - zich als een coach opstelt naar de verpleegkundigen en op de juiste momenten als leider beslissingen durft te nemen; - zich positief kritisch opstelt in het vormgeven van het beleid op de afdeling en binnen de organisatorische eenheid; - een goede balans weet te vinden in het persoonlijk belang van de medewerker en de doelstellingen van de organisatie; - beschikt over goede contactuele eigenschappen en humor; - intensief kan samenwerken met de collega teamleider en de andere teamleiders van de organisatorische eenheid. Functie-eisen: - diploma A-verpleegkundige of HBO-V; - afgeronde kaderopleiding of IBW-management - minimaal 5 jaar ervaring als verpleegkundig teamlid op een klinische verpleegafdeling. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 5.567,- bruto per maand (schaal 8) bij een fulltime aanstelling, afhankelijk van ervaring. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I jaar; met uitzicht op een vast dienstverband. Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw M. Nieuwenhuis, verpleegkundig teamleiderThoraxchirurgie (071 - 5262357) en mevrouw A.A.M. Keyzer verpleegkundig hoofd a i. Thoraxchirurgie, Orthopaedie, Ongevalschirurgie en Urologie (071 - 526 91 II, pieper 9141 DIVISIE I De polikliniek Urologie is op zoek naar enthousiaste: (32 uur per week of 36 uur per week (vrijdagmiddag vrij)) Vac.nr. 01 .L03.LD Op de afdeling zijn 4 urologen en 4 assistenten werkzaam. Binnen de polikliniek is een multidisciplinair bekkenbodemcentrum gesitueerd waarin de afdeling Heelkunde, Gynaecologie en Urologie participeren. Het secretariaat bestaat uit 6 secretaresses, die nauw samenwerken met de stafsecretaresse. Functie-inhoud: - het verzorgen van de spreekuurvoorbereiding; - begeleiden van het spreekuur; - het verzorgen van medisch administratieve ondersteuning. Functie-eisen: - HAVO/MEAO-secretariële richting; - kennis van medische terminologie; - kennis van Windows; - kunnen werken met een dictafoon; - bij voorkeur ervaring als (medisch) secretaresse. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- bruto per maand (schaal 5) bij een fulltime aanstelling. DIVISIE 2 .1 chi c de vo ra eir /ar ;r2 et 'i nde ital Binnen deze divisie zijn de afdelingen van de interne geneeskurx ondergebracht. De interne geneeskunde omvat: Cardiolog F Reumatologie, Longziekten, Oncologie, Hematologie, Algemer Interne Geneeskunde, Endocrinologie, Nierziekten/Niertransplantat zou Maag-, Darm- en Leverziekten en Infectieziekten. d™ >ela etc Polikliniekadministraties Divisie 2 Indien er op een van de polikliniekadministraties sprake is van onde bezetting of piekbelasting, kan er een beroep worden gedaan op éi en van de roulerend secretaresses. seg Da va KI cht opt inh oef Op korte termijn zoeken wij: (voor minimaal 20 uur per week.) Vac.nr 01.V.0I.02.LD Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van een vast dienstverband. jaar, met uitzicht op lick iwel enk Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw J.R.C. Hoek en mevrouw A.M.G. van der Werf-Visser, beiden hoofd medisch secretariaat polikliniek Urologie (071 - 526 23 04) of door mevrouw P.F. van der Hilst, manager Urologie (071 - 526 37 99 of 5269 III, pieper 9662). DIVISIE I (36 uur per week) Vac.nr. 00.L64.02.LD Op een Intensive Care afdeling wordt door een team continue inten sieve zorg verleend aan patiënten met een meervoudig gecompli ceerd ziektebeeld waarbij levensbedreiging veelal acuut en/of perma nent aanwezig is en de vermogens tot zelfzorg door de patiënt nage noeg afwezig zijn. Zonodig worden meerdere vitale lichaamsfuncties door apparatuur ondersteund of overgenomen. De medewerkers al gemene dienst verrichten taken van ondersteunende en assisterende aard ten behoeve van de Intensive Care. Functie-inhoud: - beheert de afdelingsvoorraden steriele en niet steriele artikelen: - zorgt mede voor een hygiënische en verzorgde omgeving voor de patiënt, bezoekers en de medewerkers van de afdeling; - aansluiten en testen van apparatuur en materialen; - verricht lichte onderhoudswerkzaamheden; - assisteert in voorkomende gevallen bij het vervoer van patiënten; - huishoudelijke werkzaamheden. Functie-eisen: LBO-niveau, bij voorkeur huishoudelijke/technische richting. Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 3.670,- bruto per maand (schaal 4) bij een fulltime aanstelling. Functie-inhoud: De roulerend secretaresse verricht werkzaamheden ter vervang van afwezige administratieve medewerkers, of voor het opvangen v piekbelasting. Zij/hij zal hierbij o.m. de volgende werkzaamheden richten. - het voorbereiden en afwerken van spreekuren; - het begeleiden van spreekuren aan de receptie; - het typen van medische correspondentie; - het te woord staan van patiënten, ook telefonisch; - het bijwerken van medische dossiers; ami alet laar, lefii veq Functie-eisen: - MAVO/HAVO-diploma; - NAMS of vergelijkbare opleiding; - ervaring met tekstverwerking en in het werken met de dictafoon - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - betrokkene dient in staat te zijn met grote flexibiliteit met name situaties van overbelasting acuut in te vallen en operationeel on< m a verschillende hoofden te kunnen werken. natii Dienstverband: >eku De aanstelling geschiedt voor een periode van I jaar met uitzicht vast dienstverband. eschi Salaris: Het salaris bedraagt maximaal f 4.152,- (schaal 5 RRAZ) bruto maand bij een fulltime aanstelling. Inschaling is afhankelijk van opleid en relevante werkervaring. ns uj Informatie: Nadere inlichtingen over deze functie wordt gaarne verstrekt dc mevrouw A. Nubé, Hoofd Secretariaat vloer 4 (071 - 526 19 8l mevrouw A.H.M. Korevaar - v. Dam. Hoofd Secretariaat vloer 2, (071 -526 19 30). Deze vacatures verschijnen tegelijkertijd in- en extern. De inteij ronde zal eerst worden afgehandeld. Dienstverband: De aanstelling geschiedt voor de periode van I een vast dienstverband. jaar, met uitzicht op Informatie: Nadere inlichtingen worden gaarne verstrekt door mevrouw A.C. Noteboom, vepleegkundig teamleider Kinder Intensive Care, (071- 526 16 77). Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP van 1 passing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brieffe enveloppe, kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dl advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 36