fsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel Kaf)!) K WM(rlV(r A Mustria Verpleegkundige (Zieken)verzorgende-IG (Bejaarden)verzorgenden Zorgassistent m/v (Her)oriënteerders/ Herintreders m/v ZorgBalans Den Weeligenberg Elektromonteur (m/v) Magazijnmedewerker m/v W 4- AAM Management Assistent m/v Leiden Rijnland civieltechnisch tekenaar m/v Samen sterk voor beter werk! Wijkverpleegkundigen BAG 13 JANUARI 2001 egin het nieuwe jaar goed, met en baan waarin je jezelf kunt ntwikkelen en waarin er ruimte voor jouw ideeën! Als je belangstelling hebt voor een van de vacatures, schroom dan niet om contact op te nemen met Jan Fokkens voor meer informatie. Ons telefoon nummer is (023) 584 77 42, of maak een afspraak voor een vrijblijvende rondlëiding. Je kunt je sollicitatiebrief en CV sturen aan Stichting Zorgbalans, verpleeg huis Den Weeligenberg, t.a.v. Regina Petit, Nieuwe Weg 12182 BP Hillegom. Je kunt ons ook bellen voor een sollicitatieformulier. Voor alle functies geldt dat werktijden en het arbeidspercentage in overleg met jou worden bepaald. ileeghuis Den Weeligenberg, onderdeel van Stichting Zorgbalans, en psychogeriatrisch verpleeghuis in Hillegom. Er verblijven bewoners, naast dagbehandeling "De Toldie plaats biedt 15 deelnemers. Wat wij belangrijk vinden is een prettige sfeer ich kenmerkt door warmte, gezelligheid en gastvrijheid, ebben we te danken aan de inzet van personeelsleden, vrijwilligers imilieleden van bewoners. we van jou belangrijk vinden is een positieve instelling, openheid, riteit, oog voor kwaliteit en een kritische houding, hebben goede personeelsregelingen, waaronder een studie- regeling, tegemoetkoming in kosten voor kinderopvang en een kende pensioenvoorziening. Zijn de kinderen naar school en wil je weer aan het werk? Of wil je overstappen naar een nieuw vakgebied? Ook wanneer je geen ervaring en opleiding hebt in de zorg, zijn we voor de functie van Zorgassistent op zoek naar We bieden je ruime mogelijkheden op het gebied van ontwikkeling en scholing. ywlai'jy OBA GROUP BV roup B V. is een zelfstandige middelgrote havenonderneming in het havengebied van Amsterdam die zich bezighoudt met de logistiek van Iroae buikstromen zoals kolen, veevoeders en mineralen in het gebied en Noordzee. elektrotechnische afdeling zoeken wij voor spoedige indiensttreding verhelpen van storingen en het uitvoeren van onderhoud aan los- en )aratuur zoals bruakranen, drijfkranen, opwerpinstallaties, portaalgra- Iransportbandinstallaties. eeft de laatste jaren fors geïnvesteerd in nieuwe laad/los/opslag en iparatuur. mge- ht straal 50 ia MTS-elektrotechniek of gelijkwaardige opleiding van en ervaring met PLC/PC gestuurde processen I tot 35 jaar >loats in de provincie Noord-Holland of binnen een ter van de OBA. It in een 3-ploeaendienst (semi-continudienst) gewerkt en wij bieden irbeidsvoorwaaraen. Zo ligt het aanvangssalaris op minimaal 5600.- ir maand en heeft u op jaarbasis 55 vrije dagen. technisch inhoudelijke informatie over de functie wenst kunt u contact n met de heer E. H. M. Hopman van de Technische Dienst (telefoon r3747). kunt u richten aan: OBA Group B.V. t.a.v. de directie R. Jansen Postbus 80411005 AA Amsterdam Member ol the Dansk Eiemit Holding A/S Group mij. Austria B. V. is een dynamische onderneming die als importeur Lisse op de Nederlandse bouwmaterialenmarkt opereert. Aan deze levert Austria o.a. plaatmaterialen, bouwstoffen, binnen- en leuren alsmede kunststoffen. ken per direct voor een full time baan: ten vanhet magazijn samen'met collega's^ hen tossen' W yfëjjpi 6 administratieve .werkzaamheden' f mÈtümam d met ervaring als heftruckchauffeur »che en flexibele instelling pïwisselende en uitdagende baan >ed salaris s secundaire arbeidsvoorwaarden Be werksfeer Wangstelling heeft voor deze functie dan kunt u uw schriftelijke Wie richten aan: nij. Austria B.V., Postbus 113, 2160 AC Lisse, t.a.v. de heer Dokkum Informatie: Frans Faassen (interim-directeur school) 070 - 317 52 14 j Rini van Noort (bestuursconsulent SCO Lucas) 070 - 300 11 78 en op onze homepage! Te bereiken via www.scolucas.nl De Dienst Milieu en Beheer bestaat uit de sectoren Wijkbeheer, Stedelijk beheer, Stadstoezicht en Ondersteuning. Binnen het directiesecretariaat hebben wij een vacature van voor iemand die op zoek is naar afwis seling en een uitdaging. Het directie secretariaat staat op het gebied van managementondersteuning aan het begin van een ontwikkeling van "volgend" naar "pro-actief werken". Uw belangrijkste taak is om aan deze ontwikkeling verder inhoud te geven. Uw functie bestaat verder uit de volgende onderdelen: - coördinatie van het secretaresse- team; - ondersteuning van het dienst- management (in het bijzonder het hoofd Stedelijk beheer) bij haar dagelijkse taken; - zelfstandig voorbereiden, notuleren en uitwerken van vergaderingen en verwerking van de daaruit voort vloeiende actiepunten. Wij vragen van u: - gerichte opleiding en ervaring op minimaal MBO-niveau; - het vermogen om de teamgeest te bevorderen; Dienst Milieu en Beheer - goede contactuele eigenschappen; - overtuigingskracht en flexibiliteit; - ruime ervaring als management assistente (minimaal 5 jaar). Wij bieden u: - een werkweek tussen de 32 en 36 uur; - goede secundaire arbeidsvoorwaar den; - een goede werksfeer; - een salaris van (afhankelijk van leef tijd, opleiding en ervaring) maximaal 4.996,- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Informatie over de functie: U kunt informatie over de functie krijgen bij Dhr. D.J.G. van Wielink, hoofd van de sector Ondersteuning, tel. 516 77 60. De gemeente Leiden wil de mobiliteit van haar medewerkers bevorderen, daarom wordt u in algemene dienst aangesteld. Om een zo goed mogelijke afspiegeling in het personeelsbestand te krijgen van de verschillende groepen in de samenleving, worden met name vrouwen en leden van etnische min derheden uitgenodigd te solliciteren. Sollicitatie: Uw schriftelijke sollicitatie binnen veertien dagen na verschijning, sturen aan de afdeling Personeel en Organisatie van de Dienst Milieu en Beheer, Admiraal Banckertweg 15, 2315 SR Leiden, onder vermelding van vacaturenummer MB 00.40. Het Hoogheemraadschap van Rijnland is een waterschap. Het gebied waarin Rijnland werkt aan het water strekt zich uit van Wassenaar tot Amsterdam en van IJmuiden tot Gouda, een groot gedeelte van de provincies Noord- en Zuid-Holland. Het gebied is 1100 vierkante kilometer groot en er wonen, werken, reizen en recreëren ruim 1,3 miljoen mensen. In deze streek, die aan de westkant wordt begrensd door de Noordzee, liggen ongeveer tweehonderd polders, plassen, rivieren en vaarten. Rijnland zorgt met bijna 500 medewerkers voor droge voeten, schoon water en houdt de zee buiten de deur! Hoogheemraadschap van Bij de hoofdafdeling Projecten is een vacature ontstaan voor een www.rijnlandnet Rijnlands hoofdafdeling Projecten werkt als intern ingenieursbureau en verzorgt alle nieuwbouwwerken en grote verbeteringswerken in het gebied. Zowel in eigen beheer als in samenwerking met externe advies bureaus ontwerpt de afdeling zuiveringsinstallaties voor afvalwater, riooleindgemalen, persleidingen en bemalingwerken. Naast het ontwerp behoort ook de begeleiding van de uitvoering tot de taken van de afde ling. Het werk bij Projecten gebeurt in nauwe samenwerking met andere afdelingen binnen Rijnland. De hoofdafdeling Projecten telt 23 medewerkers (civieltechnici, werk tuigbouwkundigen en elektrotechnici). Uitgangspunt voor de werkzaam heden van de hoofdafdeling Projecten vormt het Waterbeheers plan van Rijnland. WAT GAAT U DOEN: U gaat nieuwbouw- en verbeterings werken voorbereiden, bestek gereed maken en detailleren. U vervaardigt voorlopige en definitieve ontwerp tekeningen (incl. inventarisaties, (mede)bepalen materiaalkeuzen en opstellen varianten) en u maakt bestektekeningen (incl. mede bepalen constructies en details en bepalen hoeveelheden). Tevens gaat u detail- en werktekenin gen vervaardigen en controleert u deze van derden. Verder verricht u i-r'.W - - landmeetkundige werkzaamheden. De werkzaamheden worden verricht in projectmatig verband; afstemming met andere disciplines (met name werktuigbouwkunde en elektro techniek) is een vereiste. WAT WIJ VRAGEN: U beschikt over een mbo-opleiding, studierichting civiele techniek en/of bouwkunde of gelijkwaardig werk en denkniveau. AutoCad kent voor u geen geheimen. Bekendheid met het ontwerpen van zuiveringstechnische werken is mooi meegenomen. Projectmatig werken is voor u gesne den koek en ook voor het dagelijks toezicht op de uitvoering van werken draait u uw hand niet om. U verdient in deze functie, afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring, maximaal f 5.612,-- bruto per maand (max. schaal 8) op basis van een 37-urige werkweek. Als secundaire arbeidsvoorwaarden kent Rijnland onder andere een aantrekkelijke regeling voor ziektekosten, een financiële vergoe dingsregeling voor kinderopvang, ouderschapsverlof en opleidings mogelijkheden. HOE U SOLLICITEERT: Inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer ir. W. Klein Schiphorst, hoofd van de hoofdafdeling Projecten telefoon (071) 516 89 00 (tijdens kantooruren), resp. (0251) 23 28 93 ('s avonds na 19.30 uur). Benoeming vindt bij Rijnland plaats na het overleggen van een verklaring omtrent het gedrag. Uw sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad richten aan het hoofd Personeel en Organisa tie van Rijnland, mevrouw C.P. Jong, Postb^,156, 2300 AD Leiden, onder vermelding (op brief en enveloppe) van vacaturenummer 5-AP-2000. Mailen mag ook: vacature@rijnland.net Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor de locatie Katwijk en Rijnsburg zoeken wij zo spoedig mogelijk drie Samen sterk voor beter werk Samen sterkl Daarom werken de Stichting Rijn-, Duin en Bollenstreek en de Zorggroep Valent nauw samen. De Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek is een klantgerichte organisatie met een breed scala aan zorgprodukten waaronder thuiszorg, extramurale verzorgings- en verpleeghuiszorg, maatschappelijk werk en ouder- en kindzorg. De zorggroep Valent bestaat uit woonzorgcentrum en verpleeghuis Bernardus te Sassenheim, woonzorgcentrum St. Jeroen te Noordwijk en verpleeghuis en reactiveringscentrum de Wilbert te Katwijk. Zorggroep Valent biedt ook dagbehandeling en dagverzorging. voor Katwijk 2 x 32 uur per week, voor Rijnsburg 1 x 24 uur per week. Werken in de thuiszorg is afwisselend en veelzijdig! Je biedt zorg aan mensen in hun eigen vertrouwde omgeving. Je komt bij ouderen, bij gezinnen met kinderen en bij ernstig zieken. In het leven van veel mensen heb je een bijzondere plaats. Mede door jou kunnen mensen langer thuis blijven wonen. Je profiel: - diploma HBO-V of MGZ; - enige ervaring in de wijkverpleging; - enthousiaste werkhouding; - zowel zelfstandig als in teamverband kunnen werken; - bijdrage leveren aan de beleidsvoorbereiding; - betrokken zijn bij het wel en wee van de organisatie; - kunnen meedenken over het vakgebied; - stressbestendig. Wij bieden: - flexibele en interessante werkkring; - salariëring en arbeidsvoorwaarden conform CAO-thuiszorg, schaal 8, maximaal fl. 5269,- bruto per maand bij een fulltime dienstverband; - mogelijkheid tot deelname aan spaarregelingen en collectieve verzekeringen; - bemiddeling bedrijfsplaatsen kinderopvang; - mogelijkheden tot bijscholing. Meer weten of solliciteren? Voor meer informatie en/of het aanvragen van een sollicitatie formulier kun je terecht bij de afdeling Personeel Organisatie tel. 071-4093333. Je kunt ook schrijven, richt je reactie dan aan Stichting Rijn-, Duin- en Bollenstreek, t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie, postbus 2039,2220 BA in Katwijk. Internetwww.thuis-en-gezond.nl

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 35