Personeel Personeel ormtin Fn**, 7 L M U C Medewerker debiteuren administratie m/v fj AKZO NOBEL ip Planner (36 uur per week) J WeM )l) K Teammanager Informatisering m/v Verpleegkundigen m/v voor de specialistische vervolgopleiding Intensive Care Ervaren, enthousiaste, breed georiënteerde IC-verpleegkundigen m/v IC-ers of gemotiveerde verpleegkundigen m/v t ZATERDAG 13 JANUARI 2001 Akzo Nobel, met de hoofdzetel In Arnhem, levert wereldwijd producten voor de gezond heidszorg. verven en lakken en chemische producten. Momenteel telt de onderneming ongeveer 68.000 medewerkers In 75 landen. Over 1999 bedraagt de geconsoli deerde omzet (exclusief Acordls) ca. EUR 12 miljard (NLC 26 miljard). Acordls, de voormalige vezelactlvitelt van Akzo Nobel, Is per eind 1999 overgedragen aan CVC Capital Partners. De B.V. Car Refinishes van Akzo Nobel is al 25 jaar een van de wereldmarktleiders op het gebied van autoreparatielakken. In meer dan 125 landen worden deze lakken onder de naam Sikkens verkocht. Het hoofdkantoor van de B.V. Car Refinishes bevindt zich op de locatie Sassenheim. waar tevens het grootste deel van de productontwikkeling, productie en distributie plaatsvindt. Uw werkterrein Binnen de afdeling Finance Control wordt u ingezet op de subafdeling Debiteuren Liquiditeiten. De afdeling Debiteuren Liquiditeiten verwerkt de binnengekomen betalingen voor Car Refinishes in een ge automatiseerd SAP/R3-systeem. De afdeling verwerkt en betaalt de declaraties, zorgt voor facturatie van kosten en stemt openstaande vorderingen af met zustermaatschappijen. Uw werkzaamheden In deze brede functie houdt u zich bezig met een afwisselend pakket aan werkzaamheden. Om te beginnen verwerkt u binnenkomende betalingen en zorgt u voor de verwerking en uitbetaling van declaraties. Ook factureert u kosten aan zustermaat schappijen en heeft u regelmatig overleg met hen over openstaande vorderingen. Tot slot behoort het beheren van tussenrekenmgen tot uw takenpakket, naast alle andere voor komende administratieve werkzaamheden. Uw profiel U heeft een proactieve houding en een opleiding op MBO-niveau. U heeft affiniteit met automatisering en kunt uitstekend omgaan met het MS-Office pakket. U bent goed in staat om zelfstandig te werken en u toont eigen initiatief. U beschikt over een cijfermatig inzicht, goede communicatieve vaardigheden en contactuele eigenschappen. Gezien het internationale karakter van de organisatie is beheersing van de Engelse taal essentieel. Wat wij bieden Een interessante fulltime baan in een infor mele werkomgeving, waarbij ruime aandacht wordt besteed aan uw persoonlijke ontwik keling. zowel binnen de functie als via het aanbieden van een zeer breed opleidingen pakket. Naast een goed salaris biedt Akzo Nobel u een uitstekend pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Informatie en sollicitatie Voor meer informatie kunt u vanaf maandag 8 januari contact opnemen met Steven Hijmans. telefoon 071 - 308 69 78. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan Akzo Nobel Car Refinishes B.V., t.a.v. de heer S. Hijmans. afdeling Personeel Organisatie, Postbus 3, 2170 BA Sassenheim. Reageren kan ook per e-mail: po.cr@akzonobel.com Creating the right chemistry Thuiszorg neemt een steeds belangrijkcie plaats in binnen de totale gezondheidszorg. Thuiszorg Groot Rijnland is actief in deze dynamische sector Zon snel veranderende omgeving stelt hoge eisen aan de organisatie en de mensen die er werken. Om hieraan te voldoen hebben we ons als lerende organisatie ambitieuze doelen gesteld Professioneel en klantgericht werken wij dag in dag uit aan de verbetering van de kwaliteit van onze zorg- en dienstverlening. Hulp van een gemotiveerde collega die mee bouwt aan 'de thuiszorg nieuwe stijl' kunnen we hierbij goed gebruiken. Het bedrijfsbureau van de Resultaat Verantwoordelijke Eenheid Thuiszorg Leiden zoekt voor het productcluster verzorging een m/v: die doelmatig zorgproductie plant tot tevredenheid van onze cliënten en medewerkers Resultaatgebieden: Als planner weet u gegevens over de zorgvraag van onze cliënten met het zorgaanbod door onze uitvoerende medewerkers te combineren tot efficiënte planningen en werkroosters. Daarbij ondersteunt u de uitvoerende teams door het leveren van informatie voor de basis planning. U signaleert knelpunten, onder meer over de realisatie van productie- en produc- tiviteitsdoelstellingen en overlegt hierover met de relatiebeheerders (die zowel het relatie beheer naar cliënten als naar medewerkers voeren). Functie-eisen: administratieve opleiding op MBO HBO niveau ervaring met het werken met geautomatiseerde systemen, met name plannings systemen en informatiesystemen probleemoplossend vermogen en een klantgerichte werkstijl weet tegelijkertijd bondig en klantvriendelijk te communiceren flexibel en stressbestendig De aanstelling vindt plaats tot 1-1-2002. Arbeidsvoorwaarden gelden overeenkomstig de CAO-Thuiszorg. Salarisschaal 7 is van toepassing, maximaal 4736,- op fulltimebasis. Verder biedt Thuiszorg Groot Rijnland veel mogelijkheden voor opleiding en bijscholing, kortingen op verzekeringen, een spaarloonregeling en faciliteiten voor kinderopvang. Een praktisch geschiktheidsonderzoek kan deel uit maken van de procedure. Voor verdere informatie kunt u telefonisch contact opnemen met de heer N. Gootjes, manager RVE Thuiszorg Leiden a.i., tel. (071) 516 13 56. Uw schriftelijke sollicitatie, gericht aan Stichting Thuiszorg Groot Rijnland, t.a.v. dhr. G. Buchrnhornen (personeelsadviseur), Postbus 2254, 2301 CG, Leiden, ontvangen wij graag o.v.v. vacaturenummer 1-2001/52/34/A uiterlijk 29 januari. E-mail: pz@stgr.nl. Geschikt voor alle leeftijden. 1 thuiszorg Groot Rijnland Informatie: Frans Faassen (interim-directeur school) 070 - 317 52 14 Rini van Noort (bestuursconsulent SCO Lucas) 070 - 300 11 78 en., op onze homepage! Te bereiken via www.scolucas.nl nak/tuinbouw De tuinbouw heeft kwaliteit hoog in het vaandel staan. Naktuinbouw maakt daar werk van. Een team van ruim 200 gekwalificeerde medewerkers zorgt ervoor dat het teeltmateriaal in de bloe misterij-, boomkwekerij- e groentesector voldoet aan alle wet telijke eisen. De kwaliteit van teelt materiaal op vijfduizend bedrijven j* wordt door ons bewaakt en bevorderd. Ver- der bieden wij een uitgebreid pakket van dien- v sten voor de tuinbouw, nationaal en internationaal. Onze bedrijfscultuur kenmerkt zich door openheid, ruimte voor initiatief, collegialiteit en zelfontplooiing. Functie Naktuinbouw is voor haar afdeling Informatisering op zoek naar een Teammanager die verantwoordelijk is voor de dagelijkse aansturing van vier medewerkers. De organisatie verwacht van de Teammanager dat hij/zij een bijdrage levert aan de invulling van het informatie- en auto matiseringsplan. Tevens is de manager nauw betrokken bij het verder optimaliseren van de communicatie rond automatiseringsprojecten. Functie-eisen De teammanager die wij op het oog hebben: heeft een relevante opleiding op HBO-niveau; beschikt over goede leidinggevende capaciteiten en communicatieve vaardigheden: is bekend met Progress, Interface, Multidatabase en 4 GL-taal; heeft ervaring in het opzetten en uitvoeren van projecten; heeft inzicht in de huidige netwerken en topologie. Ons aanbod Wij bieden een interessante en veelzijdige functie in een groeiende en ambitieuze organisatie. Als Teammanager Informatisering krijgt u de ruimte om uw eigen ambities waar te maken. Daar horen vanzelfsprekend een passende waardering en ruime opleidingsmogelijkheden bij. Solliciteren De sollicitatie kunt u binnen twee weken richten aan: Naktuinbouw, t.a.v. de heer T. de long (Hoofd afdeling P&O), Postbus 40, 2370 AA Roelofarendsveen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw H.P. (Hennie) Stavleu, tel. (071) 332 61 08. E-mail: info@naktuinbouw.nl Meer informatie over de organisatie? Surf dan naar onze website: www.naktuinbouw.nl Acquisitie wordt niet op prijs gesteld Het Leids Universitair Medisch Centrum (LUMC) omvat het Academisch Ziekenhuis en de Faculteit der Geneeskunde van de Uni versiteit Leiden. De kerntaken patiëntenzorg, onderzoek, onderwijs en opleiding worden zo vanuit één bestuurlijke organisatie uitgevoerd. Er werken ongeveer 7000 mannen en vrouwen. Er wordt nauw samengewerkt met onder andere de faculteiten Wiskun de en Natuurwetenschappen en Sociale Wetenschappen van de Universiteit Leiden en met TNO. De organisatie van het LUMC is sterk gedecentraliseerd: er zijn vijf divisies met een relatief autonome structuur. In het LUMC zijn patiëntenzorg en onderzoek van oudsher zozeer verweven, dat grensverleggend onderzoek en vernieuwing in de patiëntenzorg hand in hand gaan, wat direct ten goe de komt aan de behandeling van de patiënt. Het LUMC streeft, mogelijk mede door uw inzet, naar een continue verbetering van de gezondheidszorg in de meest brede zin en wil hierin zowel nationaal als internationaal een leidende rol blijven spelen. DIVISIE I In Divisie I zijn de navolgende afdelingen ondergebracht: Heelkunde. Anesthesiologie. Thoraxchirurgie, Orthopedie. Urologie en Revalidatie. Tevens bestuurt de divisie een aan tal interdivisionele centra, te weten: het Centrum Eerste Hulp. het Operatiekamer-centrum, het Centrum Intensive Care alsmede de tot de divisie behorende klinieken en poli klinieken. het Laboratorium grote proefdieren en het Laboratorium voor bewegingsanalyse. Ben je in het bezit van een verpleegkundige A- of HBO-V opleiding en zoek je een actieve, interessante en dynamische baan: DAN BEN JIJ DEGENE DIE WIJ ZOEKEN! Vac.nr. 01 .L.01.02.LD De opleiding start in oktober 2001Ben je in de gelegenheid om eerder kennis te maken met de organisatie dan kan dat. Je krijgt de mogelijkheid op een van de verpleegafdelingen "snijdende specialisme" te gaan werken met de garantie bij de aanstelling om de opleiding te starten in oktober 2001 Verder zijn we op zoek naar: Vac.nr. 01. L.02.02.LD Het Centrum Intensive Care bestaat uit 5 kernteams: - team Intensive Care Interne Geneeskunde - 7 bedden; - team Intensive Care Thoraxchirurgie - 10 bedden; - team Intensive Care Heelkunde - 9 bedden; - team Intensive Care Neurochirurgie - 6 bedden; - team Intensive Care Kindergeneeskunde - 6 bedden. In totaal 38 bedden. Je wordt aangesteld binnen het Centrum Intensive Care op een van de kernteams. Daarnaast heb je de mogelijkheid om te rouleren binnen de overige specialismen. DIVISIE 2 Binnen deze divisie zijn afdelingen op het gebied van de inwendige geneeskunde ondergebracht. Hartziekten Deze afdeling beschikt over 30 bedden en is verdeeld in 3 teams, een team Hartbewaking (8 bedden), een team Hartziekten (22 bedden) en de Hartcatheterisatiekamers. De diversiteit aan patiënten (acuut hartlijden, geplande onderzoeken en behandelingen), waarbij de behandeling een geavanceerd en gespecialiseerd karakter heeft, vraagt om een intensieve zorg. Ook voor het team Hartbewaking en het team Hartziekten zoeken wij: die bereid zijn om de IC-opleiding te gaan volgen. Vac.nr. 01.W.0I.02.LD Functie-eisen: HBO-V ofVerpleegkundige A-opleiding met de vervolgoplei ding Intensive Care volwassenen of Intensive Care Kinderen. Salaris: Het salaris bedraagt afhankelijk van opleiding en ervaring maximaal f 5.567.- bruto per maand (schaal 8 RRAZ) bij een fulltime dienstverband. Aanstelling: De gediplomeerde IC-verpleegkundige wordt aangestek ,j voor de duur van I jaar met uitzicht op vast dienstverband De verpleegkundige die de IC-opleiding gaat volgen word aangesteld voor de duur van de opleiding. Informatie: Voor nadere inlichtingen over de theorie-opleiding kun bellen met John Warmerdam, cursusleider Specialistisch! Opleidingen (071 - 517 66 68). Voor nadere inlichtingen over de Intensive Care afdelinges kun je terecht bij de volgende teamleiders: - Monique Westerlaken, Intensive Care Heelkunde (071 - 526 19 54 of 071 - 526 91 II, pieper 8834); - Corry Noteboom, Intensive Care Kindergeneeskunde (071 - 527 33 98 of 071 - 526 91 II. pieper 8934); - Jan Nonkes. Intensive Care Interne Geneeskunde (071 - 526 26 90 of 071 - 526 91 II. pieper 9465); - Wim van de Berg/Aad Neuteboom, Hartziekten (071 - 526 17 58 of 071 - 526 91 II, pieper 8737). Het LUMC ligt nabij het centrum van Leiden tegenover station. Er is ruime parkeergelegenheid aanwezig. Deze vacatures verschijnen in- en extern tegelijkertijd. d! interne ronde zal eerst worden afgehandeld. f61 Bij indiensttreding is het Pensioenreglement van het ABP vi toepassing. Vakantietoeslag 8%. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer d brief en enveloppe, kunt u binnen twee weken na het v schijnen van deze advertentie zenden aan: LUMC Dienst Sociale Zaken Postbus 9600 2300 RC LEIDEN taf, Dt

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 34