rsoneel Personeel Personeel Personeel Personeel iuter Leidster Gekwalificeerde Oproepkrachten Universiteit Leiden een goed klimaat voor kwaliteit Justitie Instructeur Lichamelijke Opvoeding Penitentiair Inrichtingswerker Medewerker Personeelsinzet Secretaresse Bewaarder HG 13 JANUARI 2001 De Stichting Buiten-Schoolse Opvang Oegstgeest is in de nieuwe wijk Poelgeest gestart met de na schoolse opvang voor de groepen 1 t/m 4 van de openbare basisschool. De BSO De Poelkids is op gezet conform de Brede Schoolgedachte. In de zelfde ruimte van de BSO is in de ochtend peuter speelzaal de Poeikiddies gehuisvest. ,lf[ terspeelzaal de "Poeikiddies" in de wijk Poelgeest (Oegstgeest) zoeken wij korte termijn voor 2 ochtenden per week (ca 8 uur) 9 ochtenden per week zelfstandig de peuterspeelzaal moeten leiden. Dit betekent een •ppen, waarin onze peuters zich veilig voelen. U werkt in een klein team zodat u goed men samenwerken. Ook met de ouders zult u contacten onderhouden. |r de functie relevante vooropleiding b met peuters e bieden hebben lagende functie met veel zelfstandigheid. Tin een klein team met veel vrijheid. 3 volgens de CAO welzijn. g kunt u richten aan: Buiten-Schoolse Opvang Oegstgeest, p.a. Eijmerspoelstraat 40, 2334 BX Leiden. onische inlichtingen kunt u contact opnemen met onze hoofdleidster, Christa Duivenvoorde (tel. 071-5652965 overdag vanaf 11.30 en in de avonden 547), of de heer A. Korevaar (tel. 071-5155265) bestuurslid van de stichting. Buiten-Schoolse Opvang de Poelkids zoekt om in te vallen bij ziekte en vakanties van onze leidsters. Het vermeerderen van kennis en het verleggen van grenzen zijn wezenlijk voor het beoefenen van wetenschap. De Universiteit Leiden streeft voortdurend naar wetenschappelijk onderwijs en onderzoek van het hoogste niveau. Kwaliteit en vernieuwing gaan bij ons hand in hand. Dat vraagt om gemotiveerde medewerkers en studenten die nu met ons vooruit willen kijken. FACULTEITEN DER LETTEREN, ARCHEOLOGIE, GODGELEERDHEID, WIJSBEGEERTE EN DE ALGEMENE DIENST Medewerker Personeelszaken (v/m) (80-100%) vacaturenummer: 0-149/1158 De afdeling Personeelszaken van de Faculteiten der Letteren, Archeologie, Godgeleerdheid, Wijsbegeerte en de Algemene Dienst (wsd) van de Universiteit Leiden is op zoek naar een enthousiaste medewerker Personeelszaken. Taak: verzorgen van de tot het werkterrein van de eenheden behorende administratieve verwerking van het gehele proces rond werving en selectie, vorming en opleiding, aanstelling, bezoldiging, vergoedingen, beloningen, overplaatsingen, ontslag, mutaties, etc.; maken van de desbetreffende besluiten, daarbij rekening houdend met de geldende richtlijnen; invoeren van de personele gegevens en mutaties in het geautomatiseerde personeels informatiesysteem; bijhouden van de personeelsdossiers volgens de archiveringsrichtlijnen; ondersteunen en assisteren van de perso- neelsadviseurs en het hoofd Personeels zaken bij het uitvoeren van de personele aangelegenheden; bieden van secretariële ondersteuning aan de afdeling; opstellen van overzichten; meewerken aan een goede inrichting van de personeelsadministratie onder andere door het tijdig signaleren van de noodzaak van vernieuwing van administratieve procedures en de inrichting van het personeelsarchief; verrichten van alle overige voorkomende werkzaamheden op het gebied van personele aangelegenheden. Vereist: HAVO-/vwo-diploma aangevuld met een MBO-opleiding op personeelsgebied of specifieke cursussen gericht op arbeidsvoorwaarden en rechtspositionele regelingen; administratieve ervaring, bij voorkeur opgedaan op een personeelsafdeling; kennis van en ervaring met MS Office 2000 en geautomatiseerde personeelsinformatie systemen (bij voorkeur sap); accuratesse, goede contactuele eigenschappen, een klantgerichte instelling en goede monde linge uitdrukkingsvaardigheden in het Engels. Salaris maximaal 4.813,- bruto per maand (schaal 7) op basis van een fulltime dienstverband. Inschaling is afhankelijk van opleiding en relevante werkervaring. Aanstelling geschiedt in tijdelijke dienst voor een jaar met uitzicht op een vast dienstverband. Inlichtingen bij: mw. M.J.P. Okker-de lager, hoofd van de afdeling PZ, tel. 071-5272642. Sollicitaties, onder vermelding van het vacaturenummer op brief en envelop, binnen twee weken na het verschijnen van dit blad zenden aan: Faculteit der Letteren, afdeling PZ, t.a.v. mw. M.J.P. Okker-de Jager, Postbus 9515, 2300 ra Leiden. Het beleid van de universiteit is erop gericht meer vrouwen aan te stellen in de functies waarin zij ondervertegenwoordigd zijn. Vrouwen wordt dan ook nadrukkelijk verzocht te solliciteren. Ministerie van justitie In de organisatie van de Geniepoort is opgenomen de afdeling Onderwijs en Activiteiten. Deze afdeling omvat naast de sector sport, de sectoren onderwijs, bibliotheek en creatieve vorming. Taken U draagt zorg voor een adequate, ordelijke en veilige uitvoering van het sportprogramma ten behoeve van gedetineerden en maakt rapportages ten behoeve van selecties, draagt zorg voor de uitvoering en coördinatie van het personeelssportprogramma waarin de fysieke conditie en gesteldheid centraal staan. Voorts levert u een substantiële bijdrage aan het onderhoud en beheer van de sportaccommodaties en sportmaterialen. Ook begeleidt u vaktechnisch sport- en spelleiders en stagiaires. Tenslotte adviseert u. samen met de overige instructeurs lichamelijke opvoeding, het Hoofd van de afdeling Onderwijs en Activiteiten ten aanzien van het te ontwikkelen of te voeren beleid Functie-eisen Afgeronde C.I O.S.-opleiding of MDGO-SB; goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, het vermogen om zich in te leven in situaties, goede contactuele eigenschappen. Kennis van zelfverdedigingstechnieken is een pré. Salaris Een salaris van minimaal f 3376,- en maximaal f 5024,- bruto per maand: exclusief 8% vakantietoeslag. De genoemde salarissen zijn gebaseerd op een volledige werkweek. Bijzonderheden Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling Onderwijs en Activiteiten, de heer C.A.H Elbertse, te bereiken onder telefoonnummer [01721 46 13 23. Vacaturenummer 0 342. v/m 36 uur Taken U draagt zorg voor de beveiliging en de dagelijkse begeleiding van gedetineerden. Voorts treedt u op in geval van ordeverstorend gedrag van gedetineerden en bij calamiteiten, bewaakt de orde en de rust in de inrichting en bevordert een toereikende materiële ondersteuning van de gedetineerdenverzorging, begeleidt individuele of groepen gedetineerden bij regimeactiviteiten, houdt toezicht op de goede gang van zaken en draagt mede zorg voor het welzijn en het welbevinden van de gedetineerdenpopulatie. Bovendien neemt u initiatieven opdat het dagprogramma en de leefregels worden nageleefd en de orde en hygiëne gegarandeerd blijven, stelt u observatie en gedragsrapportages op en onderhoudt de nodige contacten ten behoeve van een verantwoorde detentiebegeleiding van de gedetineerden. Tenslotte neemt u deel aan en heeft u inhoudelijke inbreng in de teambespreking. FuilCtie-eisen U beschikt over een MBO-opleiding of een gelijkwaardig werk- en denkniveau, dan wel het Penitentiaire vakdiploma BBO en vervolgopleidingen] of de afgeronde BEWA-opleiding. aangevuld met de applicatiecursus voor PlW-ers dan wel de bereidheid deze applicatiecursus te gaan volgen. U hebt ervaring in het zelfstandig leidinggeven aan groepen [gedetineerden], U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden, een goede fysieke en mentale conditie en kunt zelfstandig en flexibel werken. Het kunnen spreken van vreemde talen is een pré. Salaris Een salaris van minimaal f 3123,- en maximaal f 4585.- bruto per maand; exclusief 8% vakantietoeslag. Bijzonderheden Een sporttest, psychologisch- en medisch onderzoek alsmede een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer A. Vogelenzang, te bereiken onder telefoonnummer [0172] 46 14 36. Vacaturenummer 0 343. In de organisatie van de Geniepoort is opgenomen de Directie Beheer. De Directie Beheer is opgebouwd uit de afdelingen Informatie en Automatisering, Financiële Zaken, Personeel Organisatie en de afdeling Personeelsinzet. Voor de afdeling Personeelsinzet zoeken wij naar een actieve en zelfstandige medewerkfst] er. Taken U plant de personele inzet van de executieve dienst met behulp van het geautomatiseerde systeem PIROOS. beoordeelt of verlofaanvrager, roostertechnisch realiseerbaar zijn en adviseert op basis hiervan het betreffende afdelingshoofd Voorts signaleert u knelpunten en bespreekt deze met het hoofd van de afdeling. Tenslotte houdt u de verlofadministratie bij van het executieve personeel. FlinCtiC-eiSCIl U bent in het bezit van een MBO-opleiding of hebt een gelijkwaardig werkend denkniveau. Voorts beschikt u over de kennis en vaardigheden in het gebruik van geautomatiseerde systemen [PIROOS. Word. Excel en dergelijke], goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een grote mate van accuratesse. U bent vasthoudend, stressbestendig en beschikt over een cijfermatig en analytisch vermogen Salaris Een salaris van minimaal f 3123,- en maximaal f 4585.- bruto per maand: exclusief 8% vakantietoeslag; de genoemde salarissen zijn gebaseerd op een volledige werkweek. Bijzonderheden Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de heer D. Flemming. Hoofd afdeling Personeelsinzet. te bereiken onder telefoonnummer [0172] 46 12 57. Vacaturenummer 0 344 v/m 36 uur Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort' Ure Inrichting 'De Geniepoort is een dynamische organisatie ressorterend Dienst Justitiële Inrichtingen van het >n Justitie. De inrichting heeft de zorg de beveiliging van 288 gedetineerde 'assen mannen. De inrichting bestaat '<ch uit twee units die als bestemming luis van Bewaring en een Gevangenis richting wil allround zijn toegerust om 1de vragen vanuit de strafrechtsketen san te kunnen Vanuit de gedachte van rmanagement wordt van het personeel inzetbaarheid en flexibiliteit verwacht, iver wil de organisatie haar personeel, 240 personeelsleden in de inrichting, 'muieren tot mobiliteit in het kader van de individuele loopbaanplanning In de organisatie van de Geniepoort is opgenomen het secretariaat ten behoeve van het management. Het secretariaat heeft op korte termijn dringend behoefte aan actieve en deskundige secretaresses met ervaring. Taken U voert het secretariaat en verzorgt de werkplanning voor een van de directeuren. U behandelt vertrouwelijke correspondentie, notuleert vergaderingen en besprekingen en werkt de notulen uit in verslagen. Voorts bereidt u vergaderingen voor en behandelt relevante informatie ten behoeve van de beleidsontwikkeling U beheert de totale Documentatie en Informatievoorziening. FlUlCtiC-GiSCn U bent in het bezit van een HAVO-opleiding of een gelijkwaardig werk- en denkniveau, aangevuld met een secretaresse-opleiding. Voorts beschikt u over aantoonbare kennis en vaardigheden in het gebruik van geautomatiseerde systemen zoals Word. Excel en dergelijke. U beschikt over goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheden en een grote mate van accuratesse U bent vasthoudend en stressbestendig. Sülaris Een salaris van minimaal f 2984.- en maximaal f 4363,- bruto per maand; exclusief 8% vakantietoeslag. Bijzonderheden Een antecedentenonderzoek maakt deel uit van de selectieprocedure.Een functievervulling van 32 uur is bespreekbaar. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij mevrouw H E. van Eijk. Hoofd van het secretariaat, te bereiken onder telefoonnummer [0172] 46 12 42 Vacaturenummer 0 345. v/m 36 uur In de organisatie van de Geniepoort is opgenomen de afdeling Beveiliging en Facilitaire Zaken. Deze afdeling omvat naast de sector beveiliging tevens de sectoren facilitaire dienst en de technische dienst. Voor de afdeling beveiliging zijn wij op zoek naar enthousiaste bewaarders. Taken U verricht diverse beveiligingstaken waaronder portiersdiensten en statische posten. U registreert en controleert in- en uitgaande personen, goederen en voertuigen. Tevens draagt u zorg voor de bediening van het toegangscontrolesysteem, in- en uitgifte van sleutels en communicatiemiddelen en het bedienen van het omtrekbeveiligingssysteem en andere panelen. Voorts bent u belast met de indirecte bewaking, bewaart u de orde. rust en veiligheid in de inrichting en draagt u zorg voor het nakomen van de veiligheidsvoorschriften. U visiteert en fouilleert gedetineerden, regelt het gedetineerdenverkeer binnen de inrichting en houdt toezicht tijdens diverse activiteiten. Tenslotte neemt u deel aan het werkoverleg. Functie-eisen LBO- of MAVO-niveau alsmede de bereidheid tot het volgen van interne opleidingen en het werken in onregelmatige dienst. U dient te beschikken over een goede fysieke conditie, stressbestendig te zijn en een flexibele werkhouding te hebben. Voorts dient u vap onbesproken gedrag te zijn [u bent dus niet in aanraking geweest met Justitie], Uw leeftijd is minimaal 19 jaar Salaris Een salaris van minimaal f 2779,- en maximaal f 4143,- bruto per maand; 8% vakantietoeslag. Bijzonderheden Een sporttest, psychologisch- en medisch onderzoek alsmede een antecedentenonderzoek maken deel uit van de selectieprocedure. Inlichtingen Telefonische inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de Coördinator Beveiliging, de heer M F van Dalen, te bereiken onder telefoonnummer [0172] 46 13 02. Vacaturenummer 0 346. Voor alle functies geldt: Standplaats Alphen aan den Rijn. Voorkeursgroepen Justitie draagt bij aan het vergroten van de werkgelegenheid voor vrouwen, gehandicapten en leden van etnische minderheden. Indien u tot één van deze groepen behoort, wordt u uitdrukkelijk uitgenodigd te solliciteren. Sollicitatiewijze U kunt uw schriftelijke sollicitatie binnen 14 dagen en onder vermelding van het betreffende vacaturenummer, richten aan de Penitentiaire Inrichting 'De Geniepoort', ter attentie van het hoofd van de afdeling Personeel Organisatie, de heer B.A M. van den Berg. Postbus 762. 2400 AT Alphen aan den Rijn. JllStiti€I OfJrBClltC ICOCTS

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 27