OPEN HUIS 24 JANUARI j T T f "Da's pas lachen!" Personeel Personeel i College (023) 542 28 61 www.novacollege.nl De Lachen voor 'n Knaak Loterij van Jantje Beton. Da's pas lachen! ruim 200* beroepsopleidingen 16:00-21:00 Haarlem Beverwijk Hoofddorp IJmuiden Santpoort Lisse Voor adressen bel het Nova Informatie- Adviespunt of kijk op Vestiging Kagerstraat JantjegBeton Een uitdagende baan... in een gezellig team administratief-/verkoopmedewerker m/v parttime verkoopmedewerker m/v (DAG 13 JANUARI 2001 Regionaal Opleidingen Centrum *De nautische opleidingen in Katwijk, Harlingen en IJmuiden en de opleiding Sport en Bewegen in Overveen hebben een afwijkende datum. Het ROC Nova College verzorgt beroepsopleidingen, volwasseneneducatie, voortgezet onderwijs en cursussen in het gebied Kennemerland, Amstelland en Meerlanden Sector AVO voor VWO, HAVO en MAVO Kagerstraat 7, Leiden, tel. 071 5154121 De vestiging Kagerstraat heeft ook een brugklas 1-VWO met latijn. De Vestiging Kagerstraat van het Da Vinei College start vanaf komend cursusjaar met een Kunstklas. Vraag naar de folder! Voorlichtingsavond voor ouders en leerlingen Vrijdag 19 januari 2001, om 19.30 uur. Open Dag Zaterdag 27 januari 2001, van 10.00 tot 13.00 uur. Da VomKg collegeJ Duizenden kinderen rennen zich rot. Om lóten te verkopen van de "Lachen voor 'n Knaak Loterij". Voor Jantje Beton en voor hun eigen basisschool. Een loterij met fantastische prijzen voor familie, vrienden en bekenden. De helft van de opbrengst is voor de eigen school. En de andere helft voor Jantje Beton. Allemaal bestemd voor jeugdprojecten. Zo'n kind gun je toch een knaak? www.jantje-beton.nl Vergunning verleend door het Ministerie van Justitie onder nr. L.O. 73Q/0189/0032.00 Colijn Meubelen is een familiebedrijf met een gevarieerde collectie meubelen in een showroom die regelmatig veranderd, waar vele consumenten uit de gehele regio zich thuis voelen. Een zaak met een open bedrijfscultuur, een team van mensen die met recht loyaal samenwerken. Kortom, wij zijn een inspirerend bedrijf voor een (fulltime/parttime) (±16 uur) Wij zoeken dan ook iemand die op zijn/haar beurt ons inspireert, een enthousiaste collega met vakkennis uit de meubelbranche en praktijkervaring. Affiniteit met het voeren van een in- en verkoopadministratie is een pré en u vindt het een uitdaging om met uw mensenkennis probleemoplossend te denken en te werken. Dat u onze klanten vriendelijk en deskundig adviseert is voor u en ons vanzelfsprekend. Ziet u zichzelf als geschikte kandidaat, richt dan uw schriftelijke reactie binnen twee weken aan: W dat zit wel goed! Colijn Meubelen T.a.v. mevr. KJ. Colijn Verdamstraat 6 2313 PN Leiden Tel. 071 514 24 21

Leidsch Dagblad | 2001 | | pagina 23