Personeel Personeel Personec m Rijnland ERGON Speel een 'Unique' rol! Gemeente Wassenaar Technisch administratief medewerker/tekenaar m/v Allround mooimakers Spoedeisende hulp verpleegkundige öf IC-verpleegkundige v Projectleider Werkvoorbereider Projectleider Service Onderhout In de uitzendbranche draait het om mensen. Wil jij daarin een hoofdrol spelen, laat je casten door Unique! Kom langs op donderdag 4 januari van 15.00 tot 20.30 uur op ons Open Huis, Haagweg 92 te Rijswijk. Wij informeren je dan graag over onderstaande functies. Neem meteen je c.v. mee! Je functie t'UtllOI 1 ft li, C tl f voor onze vestigingen in de regio Zuid-Holland. Om goede selecties te kunnen maken en opdrachtgevers en uitzendmedewerkers tevreden te stellen is een goede organisatie op de vestiging essentieel. Jij speelt hierin een 'Unique' rol. want je bent het eerste aanspreekpunt Je doet de intake van werkzoekenden en je bent verantwoordelijk voor een deel van de vestigingsadministratie Je achtergrond Je hebt een dienstverlenende instelling, bent communicatief vaardig en stressbestendig Je kunt onder druk toch nauwkeurig werken. Enige werkervaring is belangrijk, net als een MBO/HBO werk- en denkniveau. Ben jij die enthousiaste aanpakker die wij zoeken? Dan kan deze functie het begin zijn van een interessante carrière bij Unique Je functie voor onze vestigingen in de regio Zuid-Holland. Jij bent de spil van de vestiging. De persoonlijke schakel tussen mensen en bedrijven waarbij je gebruik maakt van de modernste IT toepassingen Je bent zelf verantwoordelijk voor het maken van de beste combinaties, rekening houdend met de wensen van beide partijen. Natuurlijk is het uiteindelijk jouw 'Unique' rol die zorgt voor de perfecte match. Je achtergrond Je hebt een commerciële en dienstverlenende instelling Je bent een sprankelende persoonlijk heid en communicatief vaardig, bent stressbestendig en kunt prioriteiten stellen. Werkervaring in de zakelijke dienstverlening is zeker een pré. een MBO/HBO werk- en denkniveau vanzelf sprekend. Je functie i3 Cl ICS C tlïlYif voor onze vestigingen in de regio Zuid-Holland Op enthousiaste wijze verkoop je onze dienstverlening aan potentiële opdrachtgevers. Met flair, doorzettingsvermogen en goed advies weet je hen aan Unique te binden. Om dit te bereiken bezoek je in een eigen werkgebied vele verschillende en uiteenlopende bedrijven Hierbij is het belangrijk de lokale ontwikkelingen van het bedrijfsleven en de arbeidsmarkt goed te volgen Je anticipeert hierop door zelfstandig initiatieven te ontplooien met als doel het klantenbestand van Unique te vergroten. Je achtergrond Je hebt een commerciële instelling, bent overtuigend en resultaat gericht, je hebt humor, legt makkelijk contacten en kunt goed luisteren. De zelfstandigheid van deze functie vraagt om e^H^werk- en denkniveau. Commerciële ervaring in bij voorkeur de buitendienst is zeer w^MfllBen jij die professional die wij zoeken? Dan kan deze functie het begin zijn van een interessante carrière bij Unique. Je functie voor onze vestigingen in de regio Zuid-Holland In feite ben je als manager een zelfstandig ondernemer Je geeft op coachende wijze leiding aan het vestigingsteam en bent verantwoordelijk voor de vestigingsresultaten. Je ondersteunt de binnendienst indien nodig De relatie met opdrachtgevers onderhoud je door middel van per soonlijk contact, waarbij je de laatste ontwikkelingen op de lokale arbeidsmarkt vertaalt naar de situatie van de opdrachtgever Je achtergrond Op organisatorisch en commercieel terrein èn als persoonlijtfhëid sta je stevig in je schoenen Commerciële en leidinggevende ervaring in bij voorkeur de zakelijke dienstverlening is een vereiste. HBO werk- en denkniveau is vanzelfsprekend Je bent een initiatiefrijk, enthousiast en motiverend persoon en bovenal een echte people manager Je toekomst Je werkt bij een snel groeiende onderneming met inspirerende collega's Voor ambitieuze en talentvolle mensen is er volop carrièreperspectief. Unique Uitzendburo geeft veel aandacht aan interne opleidingen en trainingen Vanzelfsprekend worden inzet en prestaties beloond met een passend salaris en een aantrekkelijk arbeidsvoorwaardenpakket Je reactie Ben je niet in de gelegenheid op ons Open Huis te komen? Stuur of fax je sollicitatiebrief met c.v. naar Unique Uitzendburo. La v. Esther van Gelder. Postbus 1, 1300 AA Almere. t> unique uitzendburo nquel Wassenaar is een aantrekkelijke woon- en werkgemeente met ruim 26.000 inwoners, gelegen vlakbij de kust en aan de rand van de bollenstreek. De gemeente is gunstig gelegen ten opzichte van Leiden en Den Haag, in een omgeving die rijk is aan natuurschoon. De gemeentelijke organisatie is volop in ontwikkeling: inter actieve beleidsvorming, projectmatig werken, het lager in de organi satie leggen van verantwoordelijkheden en cultuurverandering staan hierbij centraal. De organisatie, waarin circa 265 mensen werk zaam zijn, is opgebouwd uit de volgende dienst onderdelen: de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken, de sector Maatschap pelijke Zaken, de sector Middelen en Burger zaken, de Brandweer en een stafeenheid Bestuursonder- steuning. Meer informatie over de gemeente Wassenaar vindt u op onze internetsite: www. wassenaar nl. Voor de afdeling Ontwikkeling, vakgroep Civiele Werken van de sector Ruimtelijke Ordening en Openbare Werken zoeken wij een: voor 36 uur per week De functie: Uw administratieve werkzaamheden betreffen o.m. het bijhouden van het tekeningen- en documentatiearchief en het notuleren van vergaderingen. U stelt vergunningen op voor kabel- en leidingwerk en u verstrekt revisiegegevens hierover. Tot uw taak behoort ook het rubriceren, distribueren en vermenigvuldigen van kaartmateriaal en het verstrekken van informatie hierover. Ook houdt u de verstrekte orders en opdrachten bij. Het assisteren bij landmeetkundige werkzaamheden en ander buitenwerk behoort eveneens tot uw taak. U verricht eenvoudig tekenwerk voor diverse doeleinden, waaronder uit te voeren werken, Hiervoor wordt gebruik gemaakt van computer programma's. U heeft: Een afgeronde opleiding op middelbaar niveau, b.v. HAVO, MEAO of MTS en u beschikt over typevaardigheid. Enige tekenervaring en bekendheid met kantoor-automatisering en geautomatiseerde tekenpakketten strekt tot aanbeveling. U beschikt over een rijbewijs. Wat bieden wij: Een aantrekkelijke afwisselende en beslist veelzijdige functie voor 36 uur per week. Het salaris is maximaal 4.338,- bruto per maand (schaal 5). Het definitieve functieniveau zal op basis van de organieke functiewaardering nog worden vastgesteld. De gemeente Wassenaar heeft een goed pakket secundaire arbeidsvoorwaarden. Meer weten: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer ing. K.T. Hoorn, hoofd van de vakgroep Civiele Werken, telefoon 070 - 512 22 44. U kunt ook reageren via e-mail: gemeente@wassenaar.nl. Reacties: U kunt uw schriftelijke reactie binnen 14 dagen na het verschijnen van dit blad sturen naar de afdeling Personeel en Organisatie, postbus 499, 2240 AL Wassenaar. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. ZATERDAG 30 DECEMBER 2000 MBK is een jonge onderneming die zich binnen de Oostingh Groep bezighoudt met de conservering van staalconstructies. De moderne accommodatie van ruim 7500 m2 en een gemotiveerd team staan borg voor een knap staaltje conserveringswerk. Staal is een mooi product, maar MBK is de 'nog-mooier-maker' van dit staal. Zij brengt kleur aan, op het staal dus ook aan het leven. Zo werkte MBK mee aan achtbanen voor Six-Flags, Walibi Flevo en Disneyland Parijs, maar ook C&A Lisse, het Gelredome in Arnhem en de Amsterdam Arena zijn voorbeelden van door ons geconserveerde constructies. Vanwege uitbreiding van onze capaciteit zijn wij op zoek naar energieke Werkzaamheden Werkzaamheden van de allround mooimakers zijn het uitvoeren van conserveringsactiviteiten, stralen, laden en lossen. Wat kun je verwachten? MBK is een bedrijf waar personeel en product centraal staan. Opleidingen intern en extern worden aangereikt om het vak van metaalconserveerder goed in de vingers te krijgen. Wij bieden je een prima salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen twee weken een schriftelijke sollicitatie voorzien van een CV naar Metaalbescherming Katwijk BV, t.a.v. de heer M.A.H. Ketting, Postbus 3200, 2220 CE Katwijk Zh. METAALBESCHERMING KATWIJK BV Metaalbescherming Katwijk Nijverheidstraat 12 2222 AV Katwijk Zh. Telefoon (071) 403 17 00-Fax (071) 408 06 14 ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis met 470 bedden op twee locaties, in Leiderdorp en in Alphen aan den Rijn. Voor de afdeling spoedeisende hulp, locatie Leiderdorp, zoeken wij een 24 uur per week, volgens rooster (66,67%). Het betreft een dienstverband voor onbepaalde tijd. De afdeling spoedeisende hulp van de locatie Leiderdorp is 24 uur per dag gedurende 7 dagen per week geopend. Taken: - Voorbereiden, regelen en Uitvoering geven aan zorg en verpleging van patiënten op de afdeling spoedeisende hulp, - verrichten van verpleegkundige en verpleegtechnische handelingen n acute situaties; - assisteren van de behandelaars; - zorgdragen voor administratieve afhandeling en rapportage. Functie-eisen: - Het diploma A-verpleegkundige aangevuld met het diploma spoedeisen hulp of het BB/1C diploma en de bereidheid om het diploma spoedeisen hulp te behalen. Nadere informatie wordt u graag verstrekt door de heer J W. van Steen clustermanager, telefoon 071 - 545 45 45 pieper 182 of mevrouw W.M. Vork, unitcoördinator, telefoon 071 - 545 43 12. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 10 dagen richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v mevrouw W.C M. Beurze, afdeling personeel organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van vacaturenummer: 207LD Door consequent hoge kwaliteitseisen te hanteren en voortdurend aan kennisverrijking te werken, geniet ERGON bv landelijke bekendheid en waardering als elektrotechnisch installatiebedrijf. Toonaangevende projecten in de industrie, utiliteitsbouw en gezondheidszorg getuigen daarvan. Ruim 650 medewerkers zetten zich in voor de kernactiviteiten; het ontwerpen, leveren, installeren en onderhouden van elektro technische, tele- en datacom en beveiligingsinstallaties. Aan veranderen toe? Dan ben jij misschien wel onze nieuwe collega Voor de vestigingen Amsterdam, Leiden, Rotterdam en Utrecht zoeken wij kandidaten voor de functie van: De functie: Als projectleider ben je verantwoordelijk voor één of meerdere projecten Je geeft leiding aan het project team. stelt planningen op en bewaakt de voortgang en het resultaat van de projecten. Daarnaast verzorg je de projectrapportages. Je woont projectvergaderingen bij en behartigt hierin de belangen van ERGON en de opdrachtgever. Je onderhoudt contacten met opdrachtgevers, bouwpartners, adviseurs en leveran ciers. Je rapporteert aan de vestigingsdirectie. Wij vragen: Je hebt een HTS opleiding of vergelijkbaar werk- en denkniveau aangevuld met vakgerichte vervolg opleidingen. Daarnaast ben je bekend met geauto matiseerde projectbeheérsing. Je vindt contacten met medewerkers en relaties belangrijk. Als je over goede communicatieve vaardigheden beschikt en een goede organisator bent dan komen wij graag met jou in contact De functie: Als werkvoorbereider stel je in overleg met de project leider calculaties en offertes op alsmede personeel- en materiaalplanningen en verricht je materiaalbestellingen. Je kunt goed in teamverband werken. Je verzorgt mede de gereedschapsvoorziening. In deze afwisselende functie onderhoud je contacten met opdrachtgevers, adviseurs en leveranciers. Wij vragen: Je hebt een opleidingsniveau op MTS/HTS-E me aanvullende cursussen en minimaal twee jaar relevante werkervaring. Je beschikt over goede communicatieve vaardigheden. Wij vragen: Je hebt een HTS opleiding of vergelijkbaar werk- et denkniveau. Je werkt graag met geautomatiseerde projectbewaking. De functie: Als servicecoördinator onderhoud je contacten met opdrachtgevers, adviseurs, architecten overheden en leveranciers over Service en Onderhoud werk zaamheden op kleinere projecten Ook treed je vaak. op als adviseur en maak je de nodige calculaties en offertes Je bent verantwoordelijk voor de uitvoering van projecten en het aansturen van monteurs. Wij bieden: Naast de salariëring zijn ook de secundaire arbeidsvoorwaarden goed te noemen. Afhankelijk van jouw ambitie en initiatief behoort, mede ook vanwege onze zeer goed gevulde orderportefeuille, verdere doorgroei zeker tot de mogelijkheden De bedrijfscultuur binnen ERGON kenmerkt zich door openheid, een grote betrokkenheid en een dienst verlenende instelling van onze medewerkers De procedure: Heb je belangstelling voor deze zelfstandige en afwisselende baan, stuur dan jouw schriftelijke sollicitatie naar ERGON bv, afdeling Personeel Organisatie, t.a.v. de heer L.J.M. Bosland,.postbus 61036, 1005 HA Amsterdam. Voor meer informatie over de vacature, kun je bellen met de heer L-J.M. Bosland, telefoonnummer 020 6068217. Bezoek ook eens onze internetsite www.burgers-ergon.nl elektrotechniek BURGERS ERGON BURGERS ERGON contractors bv; waar ERGON deel van uitmaakt, is dc grootste zelfstandige totaalinstallateur van Nederland. Naast ERGON maakt ook BURGERS deel uit van BURGERS ERGON contractors bv. BURGERS is een slagvaardig, landelijk opererend werktuigbouwkundig installatiebedrijf. BURGERS ERGON contractors bv staat voor ruim 125 jaar vakkennis en ervaring in de installatietechniek W E, telt 1100 medewerkers, heeft een omzetniveau van 300 miljoen gulden en is zowel ISO 9001 als VCA gecertificeerd.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36