Personeel Personeel i ICT'ers die onze nieuwe vestiging in Hoofddorp helpen opbouwen. nooit Rijnland De verpleegkundige opfriscursus A LEEN BAKKER.' Menu Development Chef Verkoper :iliaal-/kassamedewerker Vulploeg medewerker )AG 23 DECEMBER 2000 Ben je ooit werkzaam geweest als verpleegkundige in een algemeen ziekenhuis en wil je weer terugkeren in het vak? Dan heeft het Rijnland Ziekenhuis, in samenwerking met het Instituut Scholing en Wederinschakeling in de Zorgsector (SWZ) de perfecte herintrederscursus voor je, een speciale 10-daagse cursus die ontwikkeld is voor herintredende verpleegkundigen en die leidt tot een landelijk erkend certificaat. De cursus begint in februari en is elke dinsdag in het Rijnland Ziekenhuis te Leiderdorp In de tweede week van januari zullen de selediegesprekken plaatsvinden met alle belangstellenden voor dit project. Degenen die daadwerkelijk deel kunnen nemen, krijgen na de cursus een vast dienstverband en kunnen vanaf 1 mei 2001 als verpleegkundige op één van onze verpleeg- afdelingen gaan werken. Het cursusgedeelte is kosteloos en het salaris is na de cursus gebaseerd op functiegroep 40. Meer informatie kun je krijgen van Willeke Scheurwater, telefoon (071) 545 44 88 of Trudy Dofferhoff, telefoon (071) 545 46 74 Of stuur je schriftelijke sollicitatie met cv aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. de heer R.D. Peeters, afdeling personeel en organisatie, Postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp. Vacature nummer: 204LD ziekenhuis Het Rijnland Ziekenhuis is een algemeen ziekenhuis op twee locaties: Leiderdorp en Alphen aan den Rijn. Naast de belangrijke patiëntenzorg, besteden we extra aandacht aan een prettige werksituatie. ALPHA Flight Services B.V., onderdeel van de Engelse ALPHA Airport Group, is een energieke, internationaal georiënteerde onderneming met ca. 3S0 personeelsleden. A LP HA Flight Services verzorgt de catering voor passagiers van ca. 20 luchtvaartmaatschappijen, die vanaf Schiphol naar alle delen van de wereld vliegen. Deze hectische omgeving vereist een grote mate van flexibiliteit. 24 uur per dag, 7 dagen in de week streeft ALPHA Flight Services naar perfecte kwaliteit en service. Continue ontwikkeling van haar medewerkers en de effec tieve inzet van kerncompetenties in de organisatie vormen daarbij een belangrijke randvoorwaarde mlv Functie-inhoud U ontwikkelt recepturen voor de maaltijden en biedt ondersteuning aan de keuken bij de intro ductie van deze maaltijden en bij het inkopen van ingrediënten en materialen. U bewaakt de naleving van hygiénevoorschriften, werkmethoden, instructies en procedures van airlines. Daarnaast verzorgt u menu-presentaties aan (potentiële) klanten en bereidt hiervoor ook de gerechten. Functie-eisen U beschikt over een afgeronde koks-opleiding en u heeft een ruime ervaring als kok en in het bijzonder bi| het ontwikkelen van menu's. Uw kennis van zowel de Nederlandse als Engelse taal in woord en geschrift is uitstekend. Ervaring in het omgaan met computers is een pré. Wij bieden een leuke werkkring in een dynamische omgeving met goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden volgens onze CAO, zoals een 36-urige werkweek. Informatie over bovengenoemde functie kunt u inwinnen bij de heer M. Terra, Food Supply- Manager, telefoonnummer 023-5557532. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan ALPHA Flight Services B.V., ter attentie van afdeling Human Resources, Schipholweg 875, 2143 CC te Boesingheliede of per E-mail: eschippers@alphaspl.nl ALPHA. FLIGHT SERVICES Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woningin- richtingbranche met ca. 140 filialen in Nederland en België. Wij zijn een organisatie met een geheel eigen stijl en cultuur met als belangrijkste CHv kenmerk: dynamisch ondernemerschap. Een platte organisatiestructuur en Hr een open, informele sfeer liggen hieraan ten grondslag. Circa 2000 enthou- pHr siaste medewerkers zetten zich volledig in om de geplande doelstellingen te V realiseren. Leen Bakker heeft ambitieuze toekomstplannen. In verb F did In verband met de sterke groei van het aantal filialen en de interne doorgroei v medewerkers, zijn wij voor ons nieuwe filiaal in Leiderdorp op zoek naar kc didaten voor de functies van meubelen/vloerbedekking/algemeen nt het "gezicht" van Leen Bakker en hebt in de winkel rechtstreeks contact klanten. Je draagt daarmee actief bij aan de realisatie van de doelstellingen et filiaal. Zêl 'deze fulltime en parttime functies heb je minimaal een LBO diploma nodig, Drbeeld in de detailhandel of commerciële economie. Daarnaast ben je gericht en hulpvaardig en beschik je over goede sociale vaardigheden. ieden een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, een prettige ^feer en uitzicht op een vast dienstverband. it het "gezicht" van Leen Bakker en hebt in de winkel rechtstreeks contact ilanten. Je draagt daarmee actief bij aan de realisatie van de doelstellingen iet filiaal. tdeze fulltime en parttime functies heb je minimaal een LBO diploma nodig, rbeeld in de detailhandel of commerciële economie. Daarnaast ben je gericht en hulpvaardig en beschik je over goede sociale vaardigheden. ieden een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, een prettige ifeer en uitzicht op een vast' dienstverband. it verantwoordelijk voor het schadevrij en veilig laden en lossen van artikelen. ieze parttime functie heb je minimaal een lagere schoolopleiding nodig. Je ;en goed verantwoordelijkheidsgevoel, weet van aanpakken en je hebt oog veiligheid. eden een goed salaris, prima secundaire arbeidsvoorwaarden, een prettige :eer en uitzicht op een vast dienstverband. geïnteresseerd in één van bovenstaande functies, vul dan onder- de strook in. Stuur deze in een blanco envelop (postzegel niet naar Leen Bakker, afdeling Personeel en Organisatie, tordnummer 43, 4900 VL Raamsdonksveer. meer informatie kun je bellen met de afdeling Personeel ér iisa tie, tel. 0162 583107/147. :atie op de functie van: filiaal 5851 Leiderdorp Voorletters irtedatum ling CMG-divisie Application Service Provisioning (ASP) organiseert, levert en coördineert de volle dige ICT-dienstverlening voor een groot aantal klan ten. We doen dat op basis van heldere service level agreements. Bij de bouw en integratie van nieuwe systemen passen we de meest recente technolo gieën toe op het gebied van onder meer internet, e-business en m-business. Sinds kort is de divisie ASP in Hoofddorp ge vestigd. Voor deze nieuwe vestiging zoeken we een groot aantal collega's. Mensen die het werken met gemotiveerde en gelijkgestemde vakgenoten inspi rerend vinden en die zich sterk betrokken voelen bij onze opdrachtgevers. Dus wil je je optimaal kunnen ontplooien, reageer dan snel. Naast ICT-specialisten, zijn er ook mogelijkhe den voor EDP-auditors, accountmanagers, accoun tants en operators. Belangstelling? Neem dan contact op met Eveline Haandrikman, telefoon 023 - 513 4444. Of stuur je reac tie met c.v.: CMG Trade, Transport Industry B.V., Postbus 426, 2130 AK Hoofddorp. E-mail: eveline.haandrikman@cmg.nl Of kijk op www.cmg.nl PROJECTLEIDER/MANAGERS Zijn binnen onze ontwikkelafdeling verantwoordelijk voor projecten. Vanaf het in kaart brengen van de eisen en wensen van de klant tot en met de realisa tie en overdracht naar productie. Hebben directe verantwoordelijkheid voor budgetten (geld, tijd en kwaliteit). Beschikken bij voorkeur over kennis van en ervaring met projectmanagementmethodes als Prince 2 en CMM. SYSTEM MANAGERS Werken in onze beheerorganisatie in een klein team dat verantwoordelijk is voor een specifiek onderdeel op het gebied van beheer (Unix, Oracle, NT, DBA, Service Management). Verrichten deze beheeractiviteiten voor diverse klanten en maken gebruik van moderne beheertools. Krijgen daarnaast ook te maken met uitdagende projecten en nieuwe technologieën als WAP en ASP. Kunnen rekenen op ruime mogelijkheden om zich te ontwikkelen tot expert in diverse vakgebieden. ORACLE-ONTWIKKELAARS Werken op uiteenlopende, uitdagende projecten waarin het gebruik van Oracle centraal staat. Hebben grondige kennis van Designer, Developer, Forms, Reports en/of PL/SQL en weten het nodige van gestructureerd programmeren. Vinden het interessant om in een team de nieuwe develop- ment-afdeling vorm te geven en mee te denken over de verdere ontwikke ling. Zijn verantwoordelijk voor beheer en uitbreiding van applicaties. Communiceren op functioneel niveau met de klantorganisatie en vertalen hun wensen naar technische uitwerking op applicatie-niveau. IC T-ARCHITECTEN Spelen een sleutelrol in de vertaling van business requirements naar ICT- oplossingen. Hebben ervaring met enterprise application integration, enter prise system management, uiteenlopende applicaties en ondersteunende platforms. Ontwerpen en onderhouden architectuurblauwdrukken die leidend zijn in de realisatie van nieuwe business-functionaliteit, voor zowel corporate clients als ASP-offerings. Good thinking.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 45