Personeel Personeel Personee Rijn\anó directie-secretaresse, We connect your home to the world Keukenhulpen cam implants bv Hé, jij daar! Wil je mij even lezen? £irkzee-groep SATERDAG 23 DECEMBER 2000 Wi) zoeken een die voor onze organisatie een rots in de branding is bent een ervaren management-assistent, die kan voordenken, meedenken en meewerken een echte teamspeler kordaat, ondernemend en initiatiefrijk een ster in de Nederlandse taal iemand met een dienstverlenende instelling een representatieve persoonlijkheid wilt de linker- en rechterhand van onze directie zijn en meedenken met zaken op beleidsniveau alles aanpakken van en voor de directie, van het bijwonen en verslaan van directievergaderingen tot het scannen van hun post de link zijn tussen medewerkers binnen ons bureau, medewerkers van een project en diverse overlegstructuren het totale secretariaat coachen en op elkaar afstemmen leiding geven aan PR/acquisitiewerkzaamheden op het secretariaat en aan de conciërge in Leiden hoofdzakelijk in Leiden werkzaam zijn, maar ook regelmatig naar Oosterbeek afreizen Solliciteer dan eens anders in het aantrekken van nieuwe medewerkers onderscheiden wij ons. Wij willen jou niet direct een serieus sollicitatiegesprek aanbieden, maar een informele bijeenkomst op ons kantoor in Leiden, je mogelijk nieuwe werkomgeving. Onder het genot van een hapje en een drankje kun je ons, je mogelijk toekomstige collega's, de hand schudden. Dus, ben jij onze rots in de branding, vraag dan naar ons informatiepakket, inclusief korte vragenlijst. In verband met de feestdagen kunt u hiervoor vanaf 2 januari 2001 contact opnemen met Andrea de Boeij, telefoon 026 3336943. EURONET tf INTERN1 ranee telece 4* Met ruim 1,3 miljoen abonnees in de provincies Zuid- en Noord-Holland, Utrecht en Noord-Brabant behoort Casema tot de grootste en meest toonaangevende kab exploitanten in Nederland. Mede dankzij de samenwerking met Dutchtone, EuroNet Internet en France Telecom ontwikkelen we ons in een hoog tempo v~~ - leverancier van kabeltelevisie tot een full service provider. Wij bieden een breed pakket aan elektronische diensten via de kabel, zoals telefonie, datacommunica en multimedia. De technieken waarmee wij werken en de veelzijdigheid van ons dienstenpakket maken dat we in de branche worden gezien als trendsett De grootse plannen die we hebben voor verdere groei en uitbreiding bieden ambitieuze mannen en vrouwen volop kansen om in een dynamische, innovatieve wei omgeving bij te dragen aan de vergroting van onze slagkracht op de markt. Uiteraard ondersteunen wij onze medewerkers daarbij volledig in hun verdere ontw keling, door ze alle ruimte te bieden voor het volgen van opleidingen. Servicemonteur Niemand vindt het leuk wanneer een geliefd televisieprogramma plotseling wordt onderbroken, de telefoon het niet meer doet of er niet meer gesurft kan worden op internet. Daarom zorgt de afdeling Technische Service van Casema ervoor dat eventuele eerstelijnsstoringen vrijwel meteen verholpen kunnen worden. Als servicemonteur heb je daarin natuurlijk een hele belangrijke taak. Ten eerste heb je de specifieke technische kennis in huis om de storingen op te lossen, en ten tweede beschik je over geavanceerde meetapparatuur én je eigen laptop om bij de klant thuis (of bij storingen in het netwerk) direct eerste hulp te kunnen bieden. Hoewel je alleen op pad gaat en er dus een groot beroep wordt gedaan op je zelfstandigheid, sta je er bij calamiteiten absoluut niet alleen voor. Om te beginnen sta je via een gsm-toestel in contact met planner, en verder kun je te allen tijde te rade gaan bij een van onze t monteurs. Kortom, collegialiteit staat bij ons hoog in het vaandel evenals teai spirit. Voor deze interessante functie heb je in ieder geval een MTS-diploma een aantoonbaar MTS-denkniveau) nodig en een rijbewijs B. Verder ben je e geboren dienstverlener, representatief, sociaal sterk en ben je bereid om buit kantoortijd te werken. Wil je op niveau met specifieke techniek omgaan en jez verder ontplooien? Dan wil ons team van enthousiaste vakmensen gra kennis met je maken. Je standplaats is Sassenheim. (vacaturenummer 0008 Meer weten over de inhoud van de functie? Kijk op www.casema.nl of bel 070-7783778. Direct solliciteren? Stuur dan binnen twee weken en onder vermelding van het vacaturenummer een brief met c.v D. Keddeman, postbus 16192, 2500 BD Den Haag. Of mail je reactie naar recruitment@office.casema.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Casema, ter attentie van mevroi ziekenhuis een algemeen zieken twee locatie: in Leiderdorp en in Alphen aan den Rijn. In de keuken van de locatie Leiderdorp zijn vacatures ontstaan v zaterdag en zondag (vac.nr. 202LD) 1 weekend per 14 dagen 7.00 uur- 9.00 uur maandag t/m vrijdag (vac.nr. 203LD) 10.30 uur - 15.00 uur - assisteren in de brood- en toetjeskeuken; - assisteren bij het portioneren van maaltijden; - diverse schoonmaakwerkzaamheden. Functie-eisen: - ervaring in soortgelijke werkzaamheden strekt tot aanbeveling; - in teamverband kunnen werken. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan het Rijnland Ziekenhuis, t.a.v. mevrouw W.C.M. Beurze, afdeling personeel en organisatie, postbus 4220, 2350 CC Leiderdorp, onder vermelding van het desbetreffende vacaturenummer Dr. A. van Voorthuijsenschool voor speciaal onderwijs en voortgezet speciaal onderwijs aan zeer moeilijk lerenden in de kerstvakantie heb je eindelijk tijd om naar een leuke baan te solliciteren! Hierna volgen dan ook een aantal interessante vacatures binnen onze school. Wij wensen alle Oelangestellenden een heel prettige kerst en gelukkig 2001. Betaling: De school valt onder de wet op de expertisecentra. De maximumschaal binnen deze vorm van onderwijs is schaal 10. De vacatures, die ingaan per 1 januari 2001: Een part-time groepsleraar (werktijdfactor 0,4639) op dinsdag en woensdag, in de onderbouw van de S.O.-afdeling. De leerlingen zijn 6-9 jaar oud. Een part-time groepsleraar (werktijdfactor 0,4639) op vrijdag en een andere - in overleg te bepalen - dag in de onderbouw van de V.S.O.-afdeling. De leerlingen in deze groep zijn 12-15 jaar oud. Er bestaat nog een vacature van een dag (werktijdfactor 0,2342) die nog niet is ingeroosterd momenteel en die dus nog niet gekoppeld is aan een bepaalde dag/afdeling. Dit zal zeer binnenkort gebeuren. Algemeen Combinaties van bovenstaande vacatures vinden wij wenselijk. Mensen die een volledigé baan willen, kunnen dus ook reageren. Informatie: De Dr. A. van Voorthuysenschool is een openbare school die bezocht wordt door 155 leerlingen van vier tot twintig jaar. Ze zijn verdeeld over dertien groepen, waarvan zeven S.O. en zes V.S.O.-groepen. De groepen binnen onze school bestaan uit 12-14 leerlingen met uiteenlopende leermogelijkheden. Het is belangrijk, dat de leerkracht hiermee kan omgaan en plezier heeft in het oplossen van de inhoudelijke en organisatorische puzzels die dit gegeven met zich meebrengt. In totaal zijn er 50 teamleden werkzaam aan de school; (vak)leerkrachten, onderwijsondersteunend personeel en directie. De school maakt sinds 8 september 1999 deel uit van een regionaal expertisecentrum Noord-Holland Zuid. We gaan daarbinnen samenwerken met veertien andere scholen voor (v.)s.o. in Zaandam, Purmerend, Amsterdam, Cruquius en Haarlem. Op woensdag 21 maart is er in verband daarmee een gezamenlijke studiedag voor alle teamleden van deze scholen, om ons goed voor te bereiden op de nieuwe ontwikkelingen. Reacties: Nadere informatie over de functies en de school is te krijgen via bovenstaand nummer in de kerstvakantie en daarna via het telefoonnummer van de school bij Adri Welleman (directeur) of bij Ankie Joustra (adjunct-directeur). Je kunt een sollicitatieprocedure en profielschets met taakomschrijving aanvragen. Brieven van sollicitanten worden verwacht tot en met 15 januari 2001 De sollicitatieprocedure wordt afgewikkeld in de maand januari. Adres: Professor Eykmanlaan 1 2035 XA Haarlem Telefoon: 023 - 5335939 Fax: 023 - 5339551 E-mailadres: voorthuijsenschool@tip.nl Ustzendburo bv Werving Selectie ACCOUNTMANAGER m/v Functie-inhoud: U heeft de dagelijkse leiding over een Uitzendorganisatie en bent verantwoordelijk voor de acquisitie en de commerciële resultaten. U behartigt op alle niveaus de belangen van het bureau met betrekking tot een optimale realisatie van de kwaliteit van de geleverde diensten volgens de daarvoor vastgestelde normen. Profiel: U bent opgeleid op HBO niveau en heeft minstens 5 jaar relevante werkervaring U heeft ervaring in het commercieel begeleiden van en het leidinggeven aan een dienstverlenende organisatie in de ruimste zin van het woord Uw kennis en stimulerende persoonlijkheid stellen u in staat coördinerend en doortastend op te treden en mensen zowel intern als extern te motiveren In het kader van eerder genoemde belangenbehartiging beschikt u over vaardigheden om op alle niveaus als overlegpartner op te treden en te onderhandelen Aanbod; Een inspirerende en solide organisatie met een professionele uitstraling waarin uw eigen inzet doorslaggevend is voor succes Vast dienstverband Een uitstekend salaris met goede secundaire arbeidsvoorwaarden Winstdelling v Bent u geïnteresseerd in deze functie, stuur dan uw CV naar: Switch Uitzendburo BV, Werving Selectie, t.a.v. mevrouw G. GÖrtz, Rapenburg 8-10 2311 EV Leiden, telefoon (071) 5127820 E-mail ggortz@switchjobs.nl www.switchuitzendburo.nl Graag tof ziens bij Switch! CAM Implants B.V. onderdeel van een internationale groep bedrijven, ontwikkelt en produceert producten die hun toepassing vinden in de me dische industrie en geëxporteerd worden naai' vele landen. Ondanks, of misschien wel dankzij, onze kleinschaligheid houden onze afnemers en concurrenten terdege rekening met CAM Implants. Doordat elke mede werker een grote en zichtbare bijdrage levert aan het bedrijfsresultaat is de betrokkenheid groot. Wij zijn op zoek naar een FINANCIEEL ADMINISTRATIEF MEDEWERKER (m/v) die onze financiële administratie zelfstandig kan voeren.*Het z-pu hele maal mooi zijn als onze nieuwe collega de kwaliteiten zou hobben om als controller te functioneren, wat hem/haar op korte termijn internationale verantwoordelijkheden zou kunnen bieden. De functie-eisen zijn: - MBA/MEAO en studerend voor SPD/HEAO of - SPD/HEAO - Engels sprekend en schrijvend Als u wilt reageren kan dit door contact op te nemen met mw. H. Boer, Personeelszaken, CAM Implants B.V., Zernikedreef 6, 2333 CL Leiden, Tel. 071-5240651. Fax: 071-5240696. E-mail; boer@camimplants.nl. Jongeneel Transport B.V. is een snel groeiend succesvol bedrijf, dat is opgericht in 1956 en is tevens een onderdeel van Jongeneel Beheer BV. Onze organisatie is sinds 1992 gecertificeerd volgens de NEN ISO-9002 norm. Wij zijn o.a. gespecialiseerd in het vervoer van gevaarlijke stoffen, bouwmaterialen, stukgoed en vers producten. Daarnaast voeren wij ook allerlei andere vormen van transport uit. Momenteel werken bij Jongeneel Beheer BV 130 medewerkers en bestaat het wagenpark uit circa 110 trekkende eenheden. Mede dankzij de inzet van onze medewerk(st)ers hebben we deze groei kunnen reali seren. Wij zoeken nieuwe collega's om de groei voort te kunnen zetten. Mocht je geïnteresseerd zijn in een baan bij ons bedrijf of wil je meer informatie over onze organisatie dan verwijzen wij je graag naar de advertentie of naar onze website: >yww,jQngtrar<fom Vanwege uitbreiding van onze werkzaamheden in en rond Valkenburg is er plaats voor: KRAAN- EN B AKW AGENCH AUFFEl (PARTTIME/FULLTIME) TRAILER CHAUFFEUI (PARTTIME/FULLTIME) Wij stellen de volgende functie-eisen: Groot rijbewijs (bakwagen en/of trailer) Chauffeursdiploma Positieve instelling Enige werkervaring Eventueel ADR-diploma Wij bieden je het volgende: vEen aantrekkelijke en afwisselende baan bij een snelgroeiend bedrijf Salaris volgens beroeps-CAO, tevens spaarloonrege Een prettige werksfeer Voor meer informatie kun je contact opnemen met Ruud Jongeneel (tel.: 071-5322530) A. J. Jongeneel Zn. Transport b.v. t.a.v. Dhr. R. V. J. Jongeneel Voorschoterweg 52a 2235 SH VALKENBURG Stel nu dat je niet voldoet aan de bovenstaande functie-el1 maar je toch geïnteresseerd bent in een carrière in de tra branche, aarzel dan niet en neem gewoon contact met onm Binnen onze organisatie zijn de mogelijkheden aanwezig f opleidingsprogramma te doorlopen en daarnaast de bend rijbewijzen en diploma's te halen om als chauffeur aan dL kunnen. Tot ziens bij Jongeneel Transport! accountants en belastingadviseurs De Zirkzee-Groep is een accountants- en bclasiuigadvieskantoor voor het midden- en kleinbedrijf en voor zvelzijnsinstelhngen. Voor onze vestiging in Oegstgeest zoeken wij een: RECEPTIONISTE TELEFONISTE (fulltime) Bij deze functie behoren de volgende werkzaamheden: het bedienen van de telefoon; in- en uitgaande gesprekken; het ontvangen van bezoekers; het organiseren van het fax verkeer; het bijhouden van de balieagenda; het behandelen van in- en uitgaande post; het verrichten van lichte administratieve werkzaamheden; het verrichten van lichte huishoudelijke werkzaamheden. )e hebt een opleiding op Mavo-niveau eventueel aangevuld met een receptioniste/telefoniste opleiding. Werkervaring zou mooi zijn, maar is niet noodzakelijk. Je bent representatief en klantgericht. Bij de Zirkzee-Groep kun je rekenen op een afwisselende functie. Je gaat werken in een informele en collegiale sfeer in een recent vernieuwd bedrijfspand. Het betreft een functie voor 40 uur per week. Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met de heer H. de Winter, officemanager. Je sollicitatie kun je sturen naar: De Zirkzce-Groep T.a.v. drs. Wieny van den Enden Postbus 93 2340 AB Oegstgeest De Zirkzee-groep^ samenwerkingsver van accountants, belastingadviseur administratieve dienstverleners. In haar 40-jarige 1 de groep uitgegrc een miUtidisciplit adviespraktijk me ongeveer 60 rned< verdeeld over 3 )l i in deor Leiden en Gouda '0

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 44