'ersoneel Personeel Personeel Medewerker beeldende kunst (v/m) ieba Kantoor- Projektmeubelen >n jij die ithousiaste verkoper lllround rvicemedewerker Ben jij onze 'rots in de branding' tempo-team uitzendbureau Welke vakmensen bouwen mee aan ons succes van Citroën in Leiden en de Bollenstreek? ES CITROEN DE JONG E3 Alleen een Citroën rijdt als een Citroën p™ Holland Zuid Werken aan oin iCfl Natuursteen bewerker/steller Freesoperator IERDAG 23 DECEMBER 2000 Productiechef* KATWIJK HA R M A BV Onze relatie, Katwijk Farma BV gevestigd in het Bio Science Park te Leiden, is een uiterst succesvolle en snel groeiende producent en verpakker van geneesmiddelen. De hightech productieplant is gesitueerd in een stijlvol St( bedrijfspand. Hier vindt de productie plaats van meer dan 100 verschillende geneesmid delen. Katwijk Farma neemt als Nederlands farmaceutisch producent een unieke positie te midden van diverse multinationals. Om adequaat te kunnen inspelen op de groei en de verdere ontwikkelingen in de markt, heeft Katwijk Farma de ambitie en de concrete mogelijkheden de productiecapaciteit nationaal en internationaal uit te breiden. In dit kader zijn wij op zoek naar een Productiechef. 'Technische professional met leidinggevende capaciteiten' De functie. Als Productiechef wordt u verantwoordelijk voor de dagelijkse aansturing van een 17 medewerkers tellend team, verdeeld over 6 afdelingen, en voor het gehele productieproces van diverse farmaceutische producten. Uw kerntaken zijn het realiseren van de productieplanning volgens alle wettelijke en kwalitatieve richtlijnen en het motiveren en optimaliseren van uw productieteam. Tevens houdt u toezicht op de voortgang van de productie en draagt u zorg voor de optimalisatie van de farmaceutische en logistieke processen. In deze hectische omgeving weet u ook in probleemsituaties op overtuigende en constructieve wijze uw (productie)technische en management expertise in te zetten en over te brengen op uw mede werkers en collegae. U rapporteert aan het Hoofd Productie en onderhoudt intern onder andere contacten met de afdelingen planning logistiek, inkoop en technische dienst. Het profiel. Graag komen wij in contact met gemotiveerde hbo-ers met een technische opleiding (bijvoorbeeld werktuig bouwkunde, proces-, levensmiddelen-, of chemische technologie). De ideale kandidaat heeft minimaal 5 jaar werk- en 2 jaar leidinggevende ervaring in een, bij voorkeur farmaceutische of aanverwante 'hightech' productieomgeving. Overigens komen wij ook graag in contact met ambitieuze kandidaten, die hun leidinggevende capaciteiten nog nergens hebben kunnen tonen. Uiteraard zijn uw stressbestendigheid, zelfstandigheid en uw pragmatische instelling essentieel. U bent een echte 'teamplayer' en u beschikt over een scherp technisch inzicht en goede communicatieve vaardigheden. Het werken in 'tweeploegendienst' is voor u geen bezwaar. U woont in de Randstad of bent bereid op termijn daarheen te verhuizen. Het aanbod. Katwijk Farma biedt u de mogelijkheid om binnen een dynamische, groeiende organisatie mee te bouwen aan het succes. U mag rekenen op professionele ondersteuning, waaronder een inwerktraject en vaktechnische cursussen. Bij Katwijk Farma heerst een informele en open werksfeer en wordt u uitgedaagd om 'hands-on' mee te denken en te werken aan de ambitieuze toekomstplannen van de organisatie. Uiteraard biedt Katwijk Farma u een uitstekend, op maat gesneden pakket arbeidsvoorwaarden. Geïnteresseerd? Stuur dan binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief of e-mail, onder referentienummer 8079 naar Frank B.A. van Dijk van Interselect Farma, Postbus 182, 4200 AD Gorinchem (e-mail: farma@interselectgroep.com). Vermeld hierin uw motivatie en voeg een beknopt curriculum vitae bij. Voor meer informatie kunt u ook internet raadplegen: www.interselectgroep.com of bellen met Frank van Dijk onder telefoonnummer: 0183-693939. Wij rekenen op reacties van mannen en vrouwen INTERSELECT FARMA Centrum Beeldende Kunst Alphen aan den Rijn ngs is het Centrum Beeldende Kunst Alphen aan den Rijn van start gegaan. >n nieuw gebouw, hartje centrum van Alphen aan den Rijn, moet beeldende t van deze tijd een volwaardige plaats krijgen. Het CBK is een zelfstandige ting maar werkt nauw samen met de gemeente Alphen aan den Rijn. lichting CBK is het met de gemeente Alphen aan den Rijn eens geworden over /erdracht van een aantal taken van de gemeente naar de stichting. Hierbij ligt de uk op kunst in de openbare ruimte. Om die reden zoekt het CBK een: 24 uren per week btelijke secretaris van de gemeentelijke Commissie Beeldende Kunst 'iseren van de commissie met betrekking tot de plaatsing van kunst in de Inbare ruimte (locatie, budget, etc.) verleg met de Commissie werven van kunstenaars, begeleiden van de jtandkoming van ontwerpen, begeleiden van de bouw, etc. nens de Commissie onderhouden van contacten met omwonenden, organiseren 1 inspraakrondes en samenwerken met de betrokken gemeentelijke diensten anisatie en uitvoering van werkzaamheden in het kader van kunstmanifestaties nstestafette, kunstprijs, parkkunst) iel: aiding op Hbo-niveau nis van de hedendaagse kunst cht in de technische aspecten van kunstopdrachten standige werkhouding maar met oog voor noodzakelijke overlegmomenten anisatorische vaardigheden ibele en communicatieve instelling 1 eid om incidenteel 's avonds of in het weekeinde te werken 1 na het verschijnen van deze Alphen aan den Rijn, t.a.v. de heer P. Hofman lellumstraat 1e, 2405 CB Alphen aan den Rijn Leiderdorp zoekt een collega voor onze afdeling Verkoop. wij zoeken, klantgericht, flexibel, collegiaal en representa- En wil je graag in de dynamische wereld van de kantoor- hting werken, dan ben jij diegene die wij zoeken... Junctie: Degint met een praktijkgerichte inwerkperiode. Daarna 1 je samen met je collega's verantwoordelijk voor het liebeheer en de omzet. Je beheert met name de bestaan- felaties en houd je daarnaast bezig met het werven van iwe klanten. Je promoot de producten, waarbij je gebruik ikt van gerichte sales- en marketingacties. bns zijn wij op zoek naar een: Functie-omschrijving U bezorgt kantoormeubelen bij klanten. Tevens verricht u reparaties aan bijv. kan toorstoelen bij de klant of in eigen werk plaats. Ook intern verricht u klein onderhoud. Zelfstandige functie voor persoon met flexibele instelling. I.b.v. rijbewijs B. Uw sollicitatie voorzien van cv zenden naar: Cieba BV t.a.v. dhr. J. Wiffrie, Postbus 20, 2350 AA Leiderdorp Telefonische inl.071 541 3414 Tempo-Team zoekt voor de post een nauwkeurig werken. Er zijn full- en groot aantal nieuwe medewerkers (m/v) parttime mogelijkheden zowel overdag, voor de kerst- en nieuwjaarsperiode. 's avonds als 's nachts. Wil je iets De werkzaamheden bestaan uit het bijverdienen, kom dan langs bij de sorteren en verspreiden van de post. Je onderstaande vestigingen of meld je nu spreekt en leest Nederlands en kunt aan via tempo-team.nl. Leiden, Stationsplein 212. (07 1) 512 64 43 www.tempo-team.nl Wij zijn autobedrijf De Jong, sinds 1 september officieel Citroen-dealer voor Leiden en de Bollen streek. Waarschijnlijk kent u ons al van het Citroën-dealerbedrijf in Valkenburg, van onze Peugeot- vestiging of van ons Taxibedrijf te Katwijk. Bij onze groep werken zo'n 100 medewerkers. Wij zijn geen doorsnee bedrijf, maar Wij zijn ook geen bijzonder autobedrijf. Wij zijn een bedrijf dat doet wat u verwacht. Wij komen onze afspraken na. Wij bellen u wel terug. Onze visie op dienstverlening slaat aan. De mond tot mond reclame doet zijn werk. Voorop staat nog steeds de persoonlijke aandacht voor u, als klant en/of medewerker van ons bedrijf. Gezien het succes zijn wij op zoek naar: Verkopers m/v en vragen... ervaren en onervaren personen die communicatief sterk zijn en representatief. Die van teamgeest houden en kunnen scoren met ons merk, Citroën! Verkoopadministrateur m/v voor deze zelfstandige functie zoeken wij een nauwkeurige, enthousiaste persoonlijkheid. Enkele werkzaamheden zijn: bestellen van auto's, kenteken aanvragen, op naam zetten, afleveringen or ganiseren, autofacturen maken etc. Plaatwerkers/spuiters m/v voor deze functie zoeken wij ervaren personen voor het spuiten, uitdeuken, inbouwen van schuit en kanteldaken en vervangen van ruiten in auto's. Wij bieden: Een prima werksfeer en een ruime mate van zelfstandigheid. Deze functies hebben ruimte voor eigen inbreng en verdere ontplooiing binnen onze organisatie met korte communicatielijnen en een informele werksfeer. Goede arbeidsvoorwaarden en een beloning passend bij het niveau van de functie en getoonde kwaliteiten. Uw sollicitatie met c.v. kunt u binnen veertien dagen richten aan: Citroën de Jong t.a.v. de heer J. P. M. Reizevoort Postbus 42, 2220 AA Katwijk CITROËN Kennedylaan 118 - Leiden - Tel. 071-4016947 Hoofdstraat 104-106 - Valkenburg ZH - Tel. 071-4016947 E-mail: info@citroën.dejong CITROEN Milieu, ruimte, verkeer, zorg, water. economie, groen en cultuur. op deze gebieden werkt de provincie Zuid-Holland veel samen in projecten met rijk, gemeenten, waterschappen en maatschappelijke organisaties. We maken ons daarbij sterk voor een gebiedsgerichte aanpak van problemen en we zorgen voor afstemming en toezicht. Inspelen op een veranderend Zuid-Holland. Op veranderingen vooruitlopen door er tijdig en goed vorm aan te geven. dat is wat de provincie voor ogen staat. Door evenwicht na te streven tussen leefomgeving en investeringsklimaat, tussen eigen initiatief en overheidszorg, tussen stad en land, traditie en vernieuwing, werk en vrije tijd. Enze provincie is rijk aan contrasten. Randstad en Groene Hart. Westland en wetlands. duinen en dijken. nachtleven en zondagsrust. mainport en Madurodam. Hier ligt de taak voor Zuid-Holland: werken aan de juiste balans. Daarvoor zoeken wij een Medewerker beheer en onderhoud (standplaats Voorschoten) De organisatie De provincie Zuid-Holland beheert ca. 550 km provinciale weg, 270 km provinciaal fietspad, 150 km vaarwegen, 60 bruggen en sluizen. De directie Economie en Vervoer, afdeling Beheer en Onderhoud zorgt vanuit drie districten voor het beheer en onderhoud van deze infrastructuur, het voorbereiden en (laten) uitvoeren van onderhoudswerken, het uitvoeren van wettelijke taken, de bediening van bruggen en sluizen en het beheren van provinciale eigendommen. DE TAKEN De functie is zowel technisch als administra- tief-juridisch georiënteerd. Het werkgebied omvat het district West met de daarbinnen liggende infrastructuur en provinciale eigendommen. De werkzaamheden worden verricht vanuit het districtskantoor in Voorschoten. Uw technische kennis gebruikt u bij het maken van en de controle op het uitvoeren van onderhoudsbestekken, werkbeschrijvingen en werktekeningen, het uitvoeren van voor- en nacalculaties en kostprijsberekeningen. Daarnaast adviseert en rapporteert u over het administratieve en juridische beheer en stelt ontheffingen, vergunningen en overeenkomsten op. De functie is voor een deel extern gericht: contacten met aanvragers van vergunningen en ontheffingen, ingenieursbureaus, aannemers en andere (overheids)instanties. Uw profiel Wij zoeken een enthousiaste en dynamische medewerker op MBO-niveau. De voorkeur gaat daarbij uit naar MTS-ww én een administratief- juridische opleiding. Heeft u één van de disciplines onder de knie, dan willen óók wij graag met u praten. Wij zien dan voldoende kansen om u binnen 1.5 jaar volledig ingewerkt te hebben. De ontbrekende kennis zal door middel van vakgerichte modules worden bijgespijkerd. U beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden. Die vinden we belangrijk voor het werkoverleg, maar ook voor de vele contacten met onze relaties, waar steeds meer de nadruk op is komen te liggen. Ons aanbod Wij bieden een baan met groeimogelijkheden voor mensen die hun ervaring willen uitbreiden. Het salaris bedraagt maximaal f5.585,-- bruto per maand bij een 36-urige werkweek. Daarnaast bieden wij een prima pakket aan secundaire arbeidsvoorwaarden met vele faciliteiten op het gebied van opleiding, variabele werktijden en bedrijfsfitness. De provincie kent een actief loopbaan- en mobiliteitsbeleid. Aanstelling vindt plaats in algemene dienst, waarbij u steeds voor een periode van 3 tot 5 jaar in een functie wordt geplaatst. Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kunt u contact opnemen met het hoofd van de sectie beheer en onderhoud in district West, de heer ing. H.L. van Loenen, telefoon 071-5792966. Informafie over de provincie vindt u op internet: www.pzh.nl Solliciteren Richt uw brief met vermelding van het vacaturenummer DEV/2000.046 (op brief en enveloppe) binnen twee weken richten aan de Provincie Zuid-Holland, ter attentie van de heer W.J. Fritschy, personeelsadviseur. Postbus 90602, 2509 LP Den Haag. De provincie hanteert een wervingsbeleid met een positieve doelgroepenbenadering. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. BOOT NATUURSTEEN B.V. Wij zijn op zoek naar een: Opleiding: LBO-MBO Leeftijd: 20-40 jaar Werkzaamheden: Bewerken en stellen van natuursteen Opleiding: LBO-MBO techniek Leeftijd: 20-40 jaar Opm.: enige computerervaring is een pre Werkzaamheden: Bewerken van natuursteen middels een computer gestuurde freesmachine Wat kunnen wij bieden: Uitdagende werkzaamheden Prettige werkomgeving in klein team Werkweek van 37 uur (vrijdagmiddag vrij) Goede salariëring Goede opleidingsmogelijkheden Voor meer informatie omtrent deze vacature kunt u contact opnemen met: Dhr. Jaap M. van Westerop Tel. 0252-413307 of 06-53355971 Frans Roozen Bollentuinen Is een bekende tuinattractie in Vogelenzang. Het bedrijf kent een voorjaarsseizoen met buiten- en binnenlandse groepen en een zomerseizoen met thema's en evenementen. Wij verzenden bloembollen voor particulieren en bedrij\>en. Voor ons restaurant zoeken wij een HORECA MANAGER M/V U exploiteert zelfstandig het restaurant, waarbij uw aanwezigheid in de weekends gedurende de seizoenen vaak noodzakelijk is. De drukke periode valt in april en mei en vanaf eind juni tot oktober. De functie kan voor de seizoenen worden ingevuld, maar ook op jaarbasis zijn er mogelijkheden. De horeca manager geeft tevens leiding aan de seizoensmedewerkers. U maakt de werkplanning en u verzorgt de inkoop en de reserveringen. De manager beheert de geautomatiseerde kassa's en u rapporteert aan de directie. Het gewenste niveau is MBO. waarbij enige ervaring tot aanbeveling strekt. Het salaris is hiervan afhankelijk. Wij denken aan een omzetgerelateerde beloning en er zijn goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Een profiel van de functie kunt u aanvragen bij L. F. M. Roozen. U richt aan hem ook de sollicitatiebrief. Adres: Vogelenzangseweg 49, 2114 BB Vogelenzang. Tel. 023-5847245. E-mail: info@fransroozen.nl.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 41