Personeel Personeel Personeel Personeel Personeel werkvoorbereider/ tekenaar m/v opzichter m/v ZELFSTANDIG WERKEND KOK (M/V) "Ik voel echt een soort trots als ik zie dat zo'n weg er mede dankzij mij weer netjes bij ligt." Waterschap "4* Grootgeestmerambacht ZATERDAG 23 DECEMBER 2000 Waterschap Groot-Haarlemmermeer Het waterschap Groot-Haarlemmermeer, gelegen in het gebied van de Randstad tussen de steden Haarlem, Amsterdam en Leiden heeft de zorg voor de waterkering en de waterbeheersing. Het beheersgebied, ter grootte van bijna 25.000 hectare, kenmerkt zich door snelle (planologische) ontwikkelingen. Te denken valt hierbij aan de luchthaven Schiphol (o.a. aanleg vijfde Baan), de Aalsmeerse bloemenveiling, vele activiteiten op het gebied van woningbouw (Vinex), bedrijventerreinen en infrastructurele werken (hoge snelheidslijn, rijks- en provinciale wegen). Daarnaast wordt in een groot gedeelte een natuur- en recreatiegebied ontwikkeld (Strategisch Groen Project). De technische dienst van het waterschap bestaat uit een team van circa 30 medewerkers en is onderverdeeld in een afdeling uitvoering (buitendienst) en een afdeling beheer (binnendienst). De afdeling uitvoering bestaat uit een sectie civiele techniek en een sectie bemaling. De sectie civiele techniek is verantwoordelijk voor het beheer en onderhoud van waterkeringen, watergangen, stuwen, duikers, inlaten en gebouwen. Voor de sectie civiele techniek zijn wij op zoek naar Functie informatie: - het voorbereiden en op tekening zetten van werken aan waterkeringen, oevervoorzieningen, watergangen en inlaten; - het aanvragen van offertes en het opstellen van begrotingen voor bovengenoemde werken; - het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden inclusief uitwerken; - het verrichten van al het voorkomende tekenwerk; - het archiveren van de uitgevoerde werken en het maken van revisietekeningen. Functie eisen: - een afgeronde mbo-opleiding, bij voorkeur op het gebied van civiele techniek of cultuurtechniek of gelijkwaardig werk- en denkniveau; - bekend met het werken met geautomatiseerde tekensystemen; - enkele jaren^flttante werkervaring heeft de voorkeur doch is niet noodn^Pijk; - zelfstandig maar ook in teamverband de voorkomende werk zaamheden kunnen verrichten; - het bezit van het rijbewijs B is noodzakelijk; - wonend in het beheersgebied of in de directe omgeving. Functie informatie: - het begeleiden van de uitvoering van werken aan waterkeringen, oevervoorzieningen, watergangen, stuwen en inlaten; - het mede opstellen van het jaarlijkse onderhoudsprogramma en de budgettering hiervoor; - het inventariseren en beoordelen van de kwaliteit- en onder- houdstoestand van waterkeringen en beschoeiingen. Hieraan verbonden is het mede opstellen van het meerjaren onderhoudsprogramma; - het verrichten van landmeetkundige werkzaamheden. Functie eisen: - een afgeronde mbo-opleiding, bij voorkeur op het gebied van civiele techniek of cultuurtechniek of gelijkwaardig werk- en denkniveau; - enkele jaren relevante werkerva'ring; - zelfstandig maar ook in teamverband de voorkomende werk zaamheden kunnen verrichten; - ervaring met het voeren van projectadministratie; - goede contactuele eigenschappen en een praktische instelling; - het bezit van een rijbewijs B is noodzakelijk; - wonend in het beheersgebied of in de directe omgeving. Arbeidsvoorwaarden: Voor beide functies is de salariëring afhankelijk van leeftijd, opleiding en ervaring. Het salaris bedraagt minimaal f 3.159,— (schaal 6) en maximaal f 5.507,-- (schaal 8) bruto per maand. De in de waterschapssector gebruikelijke rechtspositieregelingen zijn van toe passing. Het waterschap is voor de ziektekostenverzekering aangesloten bij de IZR. Inlichtingen: Nadere telefonische informatie over de beide functies kan tijdens kantooruren worden ingewonnen bij het hoofd van de afdeling uitvoering, de heer G. Alkemade, telefoon (023) 555 79 71. Sollicitaties: Uw sollicitatie kunt u binnen twee weken na het verschijnen van dit blad richten aan het college van dijkgraaf en heemraden van het waterschap Groot-Haarlemmermeer, Postbus 82, 2130 AB Hoofddorp. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. projectmanager vertaalbureau gezocht kijk op: www.protext.nl kies: Nederlands -»-plaza- TAMMER -jobs Eetcafé De Hooykist zoel voor versterking van ons team: Bij voorkeur in het bezit van een leermeestf diploma. Voor meer informatie bel: 06-24694572 of 5125809 en vraag naar Rogier of Simon. Correspondentieadres: Eetcafé de Hooykist Hooigracht 49 2312 KP Leiden Rijkswaterstaat speelt al twee eeuwen lang een cruciale rol in de aanleg, het beheer en het onder houd van de Nederlandse infrastructuur. In de loop der tijd is deze rol echter sterk veranderd: stond vroeger slechts het technische aspect centraal, inmiddels is daar de maatschappelijke dimensie bijgekomen. Dat is niet verwonderlijk, gezien de kerntaken van Rijkswaterstaat: de bescherming tegen overstromingen, de zorg voor rijkswegen, rijkswateren en duurzame en bruik bare watersystemen, en het bevorderen van de verkeersveiligheid. In totaal werken er bij Rijkswaterstaat momen teel zo'n 10.000 mensen, verdeeld over zeventien directies. Hoewel hun achtergronden zeer divers zijn, kenmerken onze medewerkers zich door gedegen kennis, een groot verantwoordelijkheids gevoel en respect voor de mening van anderen. Andere aspecten zijn een concurrerend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Dit combineren we met een open werksfeer en doorgroeimogelijkheden. Verder hebben we een uitstekende studiekostenregeling. Kinderopvang, deeltijdwerk en flexibele werktijden vinden we bovendien vanzelfsprekend. Kortom, we bieden u arbeidsvoorwaarden op maat. Voor overige vacatures kunt u kijken op onze internetsite: www.rijkswaterstaat.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Junior medewerker civiel vim MBO'er Weg- en Waterbouwkunde Hoofdgroep Beheer Infrastructuur (VB), Leiden Het betreft een afwisselende functie bij de Directie Zuid-Holland, die in haar regio de rijks taken uitvoert op het gebied van verkeer en vervoer, verkeersveiligheid, kwalitatief en kwanti tatief waterbeheer, en bescherming tegen over stromingen. U gaat als junior medewerker civiel werken bij de afdeling Infrastructuur van de dienstkring Haaglanden. Deze afdeling verzorgt de planning, technische voorbereiding en regie van alle instandhoudings- en verbeteringswerken binnen deze dienstkring en fungeert tevens als technisch adviseur. Wat u gaat doen: U verricht bestekwerkzaam heden voor en bewaakt de kwaliteit van de uitvoering van civiele instandhoudings- en verbe teringswerken. Het eerste houdt in dat u bestek ken voorbereidt, eenvoudige tekeningen maakt en de bestekadministratie actualiseert. In het kader van uw taak als bewaker van de kwaliteit ziet u erop toe dat opdracht, bestekvoorwaarden en veiligheidsvoorschriften worden nageleefd en de kwaliteit en kwantiteit van de werkzaamheden in orde zijn. Die werkzaamheden noteert u in een zakboek, waarna u uw bevindingen rapporteert aan het hoofd Infrastructuur. De functie kent werktijdregelingen. Wat u hebt gedaan: U hebt een afgeronde MBO- opleiding, richting Weg- en Waterbouwkunde, en bezit kennis omtrent bestekwerkzaamheden en de uitvoering van civiele instandhoudings- en verbe teringswerken. Daarnaast is het belangrijk dat u over de vaardigheden beschikt om helder en dui delijk te rapporteren en in het bezit bent van rij bewijs B. Salaris: Uw salaris bedraagt maximaal f 5.024,- 2.279) bruto per fnaand, exclusief 8% vakan tiegeld. Informatie: Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer P. Proost of de heer E. Hoekstra, telefoon (071) 579 79 79. Sollicitatie: U kunt bij ons op twee manieren solli citeren. Een schriftelijke sollicitatie, voorzien van curriculum vitae, kunt u binnen veertien dagen richten aan RWS-helpdesk, postbus 593, 1200 AN Hilversum, graag onder vermelding van vacaturenummer VXP474/L op brief en envelop. Solliciteren per e-mail is ook mogelijk. Stuur een bestand met daarin uw brief en c.v. aan: rwshelpdesk@tmpw.nl Ministerie van Verkeer en Waterstaat Directoraat-Generaal Rijkswaterstaat De afdeling Plannen Projecten bestaat uit 9 enthousiaste medewerkers en is onder andere belast met het ontwikkelen van technisch beleid voor de eigen organisatie alsmede het toetsen van beleid van derden aan het beleid van het waterschap. Tevens heeft de afdeling de verantwoordelijkheid voor het onderhouden en beheren van de legger der wateren en de legger der waterkeringen. De afdeling Plannen Projecten, taakgroep Projecten is op zoek naar twee nieuwe medewerkers. Spreekt de functie-inhoud u aan en voldoet u aan de genoemde eisen, stuur dan uw sollicitatiebrief op Bent u de nieuwe aankomend projectleid(st)er werken (voor 37 uur per week) Functie-inhoud voorbereiden en uitvoeren van projecten; voorbereiden en laten uitvoeren van nieuwe werken, natte structuur- en waterbeheersingsplannen en werken aan gemalen, alsmede projecten op het gebied van natuurvriendelijke inrichting van waterlopen; het opstellen van uitvoeringsgerede waterbeheersingsplannen; beoordelen van ontheffingsverzoeken m.n. in het ruilverkavelingsgebied; calculeren en ontwerp gereed maken' van uit te voeren werken. Functie-eisen een afgeronde HBO-opleiding, civiele techniek of cultuurtechniek; kennis van het schrijven van bestekken (RAW) en calculeren; kennis op het gebied van weg- en waterbouw; enige kennis van hydrologie, natuur- en milieu en agrarische aspecten; goede communicatieve vaardigheden; in bezit van rijbewijs B; affiniteit met werkzaamheden van het waterschap. Bezoldiging Wij bieden voor deze functie een bruto maandsalaris van maximaal 6.347,00 (schaal 9). Het betreft een nieuwe functie die in het kader functiewaardering nog nader wordt gewaardeerd. De bij het waterschap gebruikelijke rechtspositieregelingen, alsmede de interim-regeling ziektekosten voor ambtenaren zijn van toepassing. de Dat we droge voeten houden en dus veilig wonen, werken en recreëren in een gebied dat onder de zeespiegel ligt is niet zo vanzelfsprekend als u misschien wel denkt! De waterschappen maken dit mogelijk. Waterschap Groot- Géestmerambacht is als waterkwantiteitsbeheerder verantwoordelijk voor het beheersen en beheren van water in het gebied tussen Schagen, Schoorldam, Heerhugowaard en Alkmaar, een oppervlakte van 21.000 hectare met zo'n 150.000 ii Het waterschap is gevestigd in Heerhugowaard aan de W.M. Dudokweg 47. Bij het waterschap Groot- Geestmerambacht werken verdeeld over drie afdelingen 46 mensen. De afdeling Plannen en Projecten bestaat uit negen enthousiaste medewerkers. De afdeling is onder andere belast met het ontwikkelen van technisch beleid voor de eigen organisatie alsmede het toetsen van beleid van derden aan het eigen beleid Bent u de nieuwe medewerk(st)er (voor 37 uur per week) Functie-inhoud het uitvoeren en verwerken van landmeetkundige- en tekenwerkzaamheden; voorbereiding, ontwerp en uitvoeren van nieuwe werken en verbeteringswerken; vervaardigen, actualiseren en reproduceren van kaarten, schouwkaarten en tekeningen, daarbij gebruikmakend van geautomatiseerde tekenfaciliteiten (CAD-systeem); begeleiden inventarisatiewerkzaamheden door derden en verricht inventarisatiewerkzaamheden voor o.a. legger van de waterlopen en waterkeringen; het verzamelen en verwerken van gegevens in het informatiesysteem (GIS) Functie-eisen werk- en denkniveau op MBO-niveau; kennis op het gebied van landmeten; kennis van weg- en waterbouwkunde, en/of kennis van cultuurtechniek; kennis van geautomatiseerde informatie- en CAD-systemen; enige kennis van natuur-, milieu- en agrarische aspecten; enigp kennis van hydrologie sterkt tot aanbeveling; in bezit van rijbewijs B; 1-2 jaar ervaring. Bezoldiging Wij bieden voor deze functie een bruto maandsalaris van maximaal 4.963,00 (schaal 7). De bij het waterschap gebruikelijke rechtspositie regelingen, alsmede de interim-regeling ziektekosten voor ambtenaren zijn van toepassing. Van toepassing zijn de bij de sector Waterschappen gebruikelijke rechtspositieregelingen, de interim-regeling ziektekosten voor ambtenaren; uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Inlichtingen en sollicitaties Wilt u meer weten over deze functie, neem dan contact op met het hoofd van de afdeling Plannen Projecten, de heer DJ. /Varsman (072 576 43 30) of mevrouw A. van Kampen, personeelsfunctionaris (072 576 43 20). Stuur uw sollicitatiebrief met c.v. vóór 12 januari 2001 op en richt deze aan de directeur-secretaris van het waterschap Groot-Geestmerambacht, Postbus 180, 1700 AD Heerhugowaard. Het waterschap wil de samenstelling van het personeel meer in overeenstemming brengen met de beroepsbevolking en wil daarom meer vrouwen, gehandicapten en mensen met een etnische achtergrond in dienst nemen. Zij die voldoen aan de gestelde eisen worden nadrukkelijk verzocht te solliciteren.

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 40