Personeel TOEKOMST PERSPECTIEF I Personeel Filmster of mestproducent? LEEN BAKKER.' ZATERDAG 23 DECEMBER 2000 909 Hoewel de aaibaarheidsfactor het varken sinds de speelfilm 'Babe' ongetwijfeld is toegenomen, de ruim 13,5 miljoen varkens in Nederland in 1999 goed voor de productie van ruim 15 miljoen ton mest, circa eenvijfde van de mest productie van de totale veestapel. In hetzelfde jaar telde Nederland zo'n 4 miljoen runderen, 1,6 mil joen melkkoeien en 105 miljoen kippen. Het intensieve karakter van de veehouderij leidt tot een mestoverschot, waarvan met name de mineralen stikstof en fosfaat schadelijk zijn voor het milieu. In 1998 kwam van de totale aan voer van stikstof (circa 1 miljard kilo) en fosfaat (circa 300 miljoen kilo) circa 90% op landbouwgrond terecht. Slechts zo'n 50% daarvan werd door de gewassen opgenomen, de rest bleef achter in bodem, grond en oppervlaktewater. Functie-eisen: U bent tussen de 20 en 35 jaar oud en heeft een opleiding op mbo-niveau en leidinggevende ervaring. Een waar nemend bedrijfsleid(st)er is enthousiast, kan medewerkers motiveren, is creatief en heeft oog voor alles wat er in de winkel gebeurt. Hiernaast zijn wij voor onze filialen in Rijnsburg, Sassenheim en Noordwijk nog op zoek naar meerdere... FULLTIME VERKOOPSTERS m/v Voor enthousiaste mensen hebben wij een afwisselende ^^jMan in een gezellige sfeer in de aanbieding. En, naast je ^^Braris. krijg je ook nog eens forse kortingen op eigen aan kopen in onze winkel. Als dat niet mooi meegenomen is! Wij zoeken voor ons filiaal in Noordwijk een... WAARNEMEND BEDRIJFSLEIDER m/v Waarnemend bedrijfsleid(st)er is bij Blokker een functie Lw;: met duidelijke verantwoordelijkheden en taken. Van de tijd dat de winkel geopend is, zult u uw bedrijfsleid(st)er ongeveer voor 25% waarnemen, bijvoorbeeld in de vakantieperiode. Omdat u zijn of haar rechterhand bent, zorgt u er ook voor, dat uw bedrijfsleid(st)er alle tijd heeft om aandacht te besteden aan de winkel en aan het personeel. Zelf beheert u daarnaast nog één of meer afdelingen. Bent u geïnteresseerd in één van de bovenstaande vacatures? Voldoet u aan de functie-eisen en woont u in, of in de directe omgeving van Rijnsburg, Sassenheim of Noordwijk? Schrijf dan zo spoedig mogelijk, doch uiterlijk binnen twee weken een sollicitatiebrief naar Blokker B.V., t.a.v. Corien Wesselink, Postbus 94072, 1090 GB Amsterdam, (e-mailadres: c.wesselink@blokker.nl) mm Leen Bakker is een succesvolle internationale keten in de woningin richtingbranche met ca. 140 filialen in Nederland en België. Wij zijn en organisatie met een geheel eigen stijl en cultuur met. als belangrijk ste kenmerk: dynamisch ondernemerschap. Een platte organisatiestruc tuur en een open, informele sfeer liggen hieraan ten grondslag. Circa 2000 enthousiaste medewerkers zetten zich volledig in om de geplande doelstel lingen te realiseren. Leen Bakker heeft ambitieuze toekomstplannen. In verband met de sterke groei van het aantal filialen en de interne doorgroei van medewerkers, zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functies van FILIAALMAIMAGER a ASSISTENT FILIAALMANAGER m/v l regio Den Haag - Leiden - Alphen a/d Rijn - Gouda De functies Als filiaalmanager bent u verantwoordelijk voor de directe aansturing van een 20- tal medewerkers, in een van onze, merendeels op woonboulevards gevestigde, filialen. Deze filialen zijn gemiddeld 2000 m2 groot. U bent o.a. verantwoordelijk voor de realisatie van de omzetdoelstelling van uw filiaal en de beheersing van de loonkosten, derving en kasgelden. Verder behoort o.a. de selectie van medewer kers in uw filiaal, de zorg voor goede arbeidsomstandigheden en de beveiliging van artikelen en pand, tot uw takenpakket. Ais assistent filiaalmanager bent u medeverantwoordelijk voor de aansturing van het filiaal. U draagt de dagelijkse verantwoordelijkheid over een aantal verkoopaf delingen in het filiaal en vervangt de filiaalmanager bij diens afwezigheid. Uw achtergrond Voor een succesvolle vervulling van de functie van fiiiaalmanager zijn wij op zoek naar kandidaten met een relevante Mbo-opleiding (of Havo/Vwo) die een com merciële instelling weten te koppelen aan een moderne management-aanpak. Kandidaten met minimaal 3 jaar ervaring in een managementfunctie en een leef tijd vanaf 28 jaar, worden van harte uitgenodigd te reageren. Voor de functie van assistent filiaalmanager zijn wij op zoek naar kandidaten met een Mbo werk- en denkniveau. Kandidaten met minimaal 1 jaar werkervaring in een aansluitende functie binnen de retail en een leeftijd vanaf 23 jaar, worden van harte uitgenodigd te reageren. Wij bieden Naast een concurrerend salaris, bieden wij een gedegen pakket secundaire arbeids voorwaarden, waaronder een passende reiskostenvergoeding en goede opleiding 81 trainingsmogelijkheden. Uw reactie Voldoet u aan de gestelde eisen en spreekt de uitdaging u aan, dan zien wij uw sol licitatiebrief met curriculum vitae graag binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie tegemoet. Uw reactie kunt u sturen aan Leen Bakker B.V. t.a.v. Mevr. A. van der Velden, personeelsfunctionaris, Postbus 43, 4940 AA Raamsdonks- veer. U kunt uw reactie ook via e-mail versturen aan: avdvelden@leenbakker.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Kinderdagverblijf 't Kwebbeltje is een particulier kinderdagverblijf in Voorschoten. Het kinderdagverblijf bestaat uit twee verticale groepen. Wegens uitbreiding van een babygroep zijn wij op zoek naar: - Fulltime groepsleidster -Parttime groepsleidster (met uitzicht op fulltime dienstverband) Indien u in het bezit bent van een diploma MBO/LKC of SPW - een (zeer) flexibele instelling heeft - - in een klein team goed kan werken - affiniteit heeft met kinderen dan verzoeken wij u ons team te komen versterken Uw schriftelijke sollicitatie kan binnen twee weken gericht worden aam Kinderdagverblijf "t Kwebbeltje Mevrouw J. C. M. van der Pols Leidseweg 89 2253 AA Voorschoten maatschappelijk werker (m/v) Algemene informatie: Her Centrum voor Hart- en Longrevalidatie (HLR) is één van de grotere centra voor hartrevalidatie in Nederland. Het centrum biedt klinische en poliklinische harrrevalidaticprogramma's aan, evenals poliklinische long- Functie-informatie: - begeleiden en behandelen van long- en hartpatiënten die (poli)klinisch komen revalideren, m.b.t. problematiek welke kan liggen in verwerking, acceptatie en toekomstperspectief: - participeren in een multidisciplinair teamverband: - leveren van een bijdrage aan de verdere ontwikkeling van de discipline Maatschappelijk Werk; - leveren van een bi|drage aan de verdere (beleids)ontwikkeling van het multidisciplinaire team. - salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden conform de CAO-Ziekenhui Dienstverband: - de aanstelling is vooralsnog voor bepaalde tijd voor de duur van 1 ja waarna bij gebleken geschiktheid aanstelling voor onbepaalde tijd tt mogelijkheden behoort. Inlichtingen en sollicitatie: - inlichtingen over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw Th. Dec of mevrouw H. Bauer, teamcoördinatoren HLR, tel. (071) 40 60 2 - uw schriftelijke sollicitatie voorzien van curriculum vitae kunt u, oni^ vermelding van vacaturenummer 200059. binnen 14 dagen na verschijnen van deze advertentie richten aan: Rijnlands Zeehospitiui t.a.v. afdeling P&O, Postbus 599, 2220 AN Katwijk Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesi Of het nu gaat om mestoverschot, vleesconsumptie, natuurontwikkeling of bioscoopbezoek, het CBS heeft er informatie over. Op basis van die informatie kan iedereen kennisnemen van de ontwikkelingen in onze maatschappij. En kunnen overheid en bedrijfsleven op een verantwoorde wijze beslissingen nemen en beleid ontwikkelen. Het CBS (met vestigingen in Voorburg en Heerlen) heeft zich in de loop der jaren ontwikkeld tot een kennisinstituut dat actuele statistische informatie produceert en trends signaleert over vrijwel alle facetten van onze samenleving. Door gebruik te maken van state-of-the-art ICT-toepassingen, continue aandacht voor procesverbetering en door klant gericht te opereren, is het CBS nationaal én inter nationaal toonaangevend op zijn gebied. Om deze positie te behouden en verder te versterken, zoeken we slimme HBO'ers (v/m) met een uitstekend ontwikkeld analytisch vermogen, sterke affiniteit met ICT en met potentieel om (straks) leiding te geven. Resultaatgerichte, ondernemende, sociaal vaardige starters die voldoende in huis hebben om in de toekomst kaderfuncties bij ons te gaan vervullen. We zijn met name geïnteresseerd in HBO'ers met een kwantitatieve oriëntatie, die qua potentie en belangstelling geschikt zijn te worden ingezet op statistische en ICT-projecten. Je wordt voor twee jaar aangesteld in de 'trainee- pool', onze kweekvijver voor nieuw talent. Je wordt ingezet op uiteenlopende projecten en je neemt deel aan een intensief opleidingsprogramma. Na een jaar evalueren we je ontwikkeling en bekijken we je toe komstmogelijkheden binnen het CBS. Je startsalaris als trainee ligt, afhankelijk van je opleiding en ervaring, tussen 52.800,- en 58.500,- bruto per jaar. Meer weten? Bezoek dan onze site www.cbs.nl. Je kunt ook bellen met Heieen Hanssen (Voorburg): (070) 337 57 19, of met Wim Camp (Heerlen): (045) 570 62 98. Een schriftelijke sollicitatie kun je sturen naar het CBS, t.a.v. Hugo Goosens, kamer 170 B, Postbus 4000, 2270 JM Voorburg. E-mailen kan ook: hgss@cbs.nl. Centraal Bureau voor de Statistiek www.cbs.nl Functie-eisen: - afgeronde opleiding hbo-mw, bij voorkeur met geregistreerd lidmaat-( schap van de nvmw.cn met enige jaren ervaring; - goede contactuele eigenschappen; - goede mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid; - zowel zelfstandig als in multidisciplinair teamverband kunnen werla - ervaring in de revalidatie strekt tot aanbeveling. Wij bieden: - een prettig werkklimaat; - een goed geoutilleerd centrum; - een op zijn taak berekend team van medewerkers; - ce,n gevarieerd revalidanten-aanbod. Rijnlands Zeehospitiiim Het Centrum voor Hart- en Longrevalidatie zoekt een

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 38