Personeel Personeel Personee HORECA- EXPLOITANT du PRIE bouw ontwikkeling b.v. BOEKHOUDKUNDIG MEDEWERKER (M/V) (FULLTIME/PARTTIME) Welke Research Medewerker komt onze afdeling Formulering versterken? (^)PCH Ju"L ZATERDAG 23 DECEMBER 2000 Lisse is een ondernemende gemeente in de Duin- en Bollen streek en telt circa 22.000 inwo ners. Strategisch gelegen tussen Schiphol. Haarlem, Leiden en Amsterdam en op een steen worp atstapd van zee en strand vormt Lisse een ideale woon- en werkomgeving. De gemeentelijke organisatie kent ier sectoren w aaronder de sector Openbare Werken. Deze bestaat uit vier afdelingen, te weten Milieu en Bouwkunde, Weg- en Waterbouw, Algemene Dienst en Reiniging en Plantsoendienst. Op de afdeling Weg- en Waterbouw ontstaat de vacature van /4 dm inistra tief-juridisch medewerker m/v voor 36 uur Je verricht de administratieve werkzaamheden en verzorgt het archief van de afdeling. Het beoordelen en afhandelen van brieven over allerlei verkeers- aangelegenheden binnen onze gemeente behoort verder tot je taken. Deze werkzaamheden worden in overleg met collega's gedaan. Ook administratief- juridische zaken op het gebied van verkeersaangelegenheden handel je af. Hierbij gaat het onder andere om aanvragen voor ontheffingen op grond van de Wegenverkeerswet, bezwaren op grond van de Algemene wet bestuursrecht en het voorberei den van verkeersbesluiten. Bovendien ben je nauw betrok ken bij commissievergaderingen en hoorzittingen: de voorberei ding, verslaglegging enzovoort behoren tot de taken. Tenslotte verwachten we een flexibele inzet als er binnen de sector andere werkzaamheden moeten worden verricht. Wie zoeken wij? Iemand die werkt en denkt op mbo-niveau en die bij voorkeur de opleiding bestuursambtenaar richting Algemene Juridische Zaken heeft gevolgd, of deze nog volgt. Nauwkeurigheid en creativiteit stellen wij zeer op prijs. Ervaring in een soortgelijke functie bij de overheid verdient aanbeveling. Waarom Lisse? De werksfeer is professioneel en informeel. Het salaris is afhanke lijk van je opleiding en ervaring maximaal t 4.996,- 2.267,09) bruto per maand (schaal 7, peil datum 1 januari 2001). Verder kent Lisse onder andere een hypotheekregeling, kinder- opvangmogelijkheden. een pc- privé- en fietsenproject. Ook verlenen wij actief medewerking aan het vinden van passende woonruimte. Laat van je horen! Lijkt deze afwisselende functie je iets? Stuur dan binnen twee weken je schriftelijke sollicitatie, inclusief CV, naar burgemeester en wethouders van Lisse, Postbus 200, 2160 AE Lisse! Als je eerst meer wilt weten over het werk of over de gemeente Lisse als werkgever, dan kun je bellen met het sectorhoofd René Dijk man. Hij is bereikbaar op tele foonnummer (0252) 433 179. Hij beantwoordt graag je vragen. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. LISSE CENTRUM DE BLOEMBOLLENSTREEK De KARWEI bouwmarkt aan de Ambachtweg in Katwijk zoekt: administratief medewerker (30 uur) Je verricht alle activiteiten rond de financiële en goederenadmini stratie en ondersteunt het management met diverse secretariële taken. Je hebt een (administratieve) opleiding op LBO+ of MBO niveau. Je bent open en flexibel, stressbestendig en hebt uitstekende communicatieve vaardigheden. Je kunt zorgvuldig en zelfstandig werken en prettig met mensen omgaan. Kennis en ervaring met administratieve software is een pré. kassamedewerkers (fulltime parttime) Als caissière ben je het visitekaartje van de bouwmarkt. Trefwoor den: secuur, snel, stressbestendig, representatief en uiteraard vriendelijk. Goede beheersing van de Nederlandse taal is belangrijk en ervaring achter de kassa is een pluspunt. Katwijk Voor meer informatie kun je bellen met bouwmarkt manager Jan van Bemmel op telefoon (071) 408 66 16. Wil je (m/v) schriftelijk reageren, stuur dan een briefje met c.v. naar KARWEI Bouwmarkt, t.a.v. de heer J. van Bemmel, Ambachtweg 19, 2222 AH Katwijk. Admiraal Banckertweg 23 2315 SR Leiden Telefoon 071 -52229 19 Telefax 071 -522 22 24 E-mail info@duprie.nl Wij zijn actief op het gebied van utiliteitsbouw, woningbouw, renovatie en restauratie in de regio Zuid-Holland, Noord-Holland en Utrecht. Ons bedrijf is ISO-Norm 9001 en V.C.A.** gecertificeerd, tevens zijn wij lid en gecertificeerd als restauratiebedrijf van de Stichting Vakgroep Restauratie. Op de afdeling administratie (3 medewerkers) is een vacature ontstaan voor een De functie: Na een inwerkperiode wordt u verantwoordelijk voor het zelfstandig voeren van de crediteuren-, debiteuren- en grootboekadministratie. Gevraagd wordt: Opleiding op PD/MBA/MEAO niveau of vergelijkbaar. Een flexibele instelling Bekendheid met Exact is een pre. Geboden wordt: Een verantwoordelijke, zelfstandige en afwisselende functie. Na een gedegen inwerk periode en een goede begeleiding verwachten wij u een plezierige werkomgeving te kunnen bieden. Wij bieden u een goed salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Het betreft een fulltime functie, die eventueel ook in deeltijdbaan kan worden vervuld. Schriftelijke sollicitaties kunt u binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie richten aan: du Prie bouw ontwikkeling b.v. T.a.v. de heer ir. M. J. M. du Prie Postbus 2309, 2301 CH Leiden E-mail: info@duprie.nl PCH Pharmachemie B.V. ontwikkelt, produceert, registreert en verkoopt generieke geneesmiddelen: dat zijn geneesmiddelen waar geen patent meer op rust. Binnen een volledig generiek assortiment, heeft PCH Pharmachemie zich gespecialiseerd in genees middelen voor de behandeling van kanker en astma. Het bedrijf, marktleider in Nederland, is onderdeel van TEVA Pharmaceutical Industries, een inter nationale onderneming met vestigingen over de hele wereld die met name actief is in Israël, de Verenigde Staten en Europa. Het brede assortiment van PCH Pharmachemie wordt in ruim 50 landen op de markt gebracht. Daartoe interpreteer je onderzoeksresultaten die je op heldere wijze doorrapporteert binnen PCH Pharmachemie. Je stelt leesbare procedures, bereidings- en controledocumenten op, bent trouble shooter op productietechnisch vlak en je ontwikkelt ideeën over het optimaliseren van productieprocessen. Je voert validaties en kalibraties uit en controleert de werking van bereidings- en controle-apparatuur. Het schrijven en actualiseren van registratiedossiers is tevens een onderdeel van je functie. Vanzelfsprekend horen daar een uitstekend salaris en hedendaagse secundaire arbeidsvoorwaarden bij Maar PCH Pharmachemie wil meer voor je betekenen Daarom horen we graag wat je wensen zijn om tot een uitgekiende work-life balance te komen. Jouw reactie Jouw profiel Jouw functie Binnen de afdeling Productontwikkeling is de afde ling Formulering verantwoordelijk voor het ontwik kelen en verbeteren van samenstelling en bereidings methoden van onze geneesmiddelen. Daarin is jouw functie een veelzijdige. Want je krijgt te maken met alle facetten van het formuleringswerk. Je gaat |e onder andere inzetten voor het opschalen van processen en voer je diverse ondersteunde taken uit voor andere afdelingen binnen ons bedrijf. Je houdt je bezig met fysisch onderzoek op uiteenlopende grondstoffen, halffabrikaten en eindproducten Daarnaast voer je projectgericht onderzoek uit naar de ontwikkeling van generieke farmaceutische producten en hun toedieningsvormen. Je verrijkt onze organisatie met je afgeronde opleiding HLO, HTS Procestechnologie of HBO Levensmiddelen technologie. Heb je een MBO-opleiding en relevante ervaring, reageer dan ook. Voor deze functie zijn uitstekende mondelinge en schriftelijke uitdrukkings vaardigheid in het Nederlands en in het Engels onontbeerlijk. Daarnaast ben je flexibel, precies en initiatiefrijk. Een zelfstandige werker die goed binnen een team gedijt. Helder denken combineer je met je vermogen tot duidelijk en volledig rapporteren. De ideale kandidaat voor deze brede functie heeft het diploma Farmaceutisch Technicus in bezit of is bereid dit te behalen. Jouw belang Wij bieden je een veelzijdige baan waarin je jezelf kan ontplooien binnen onze dynamische en inter nationaal georiënteerde onderneming. Heb je interesse stuur dan je schriftelijke sollicitatie inclusief c.v. aan: PCH Pharmachemie BV, ter attentie van Marcel van der Putten, personeelsfunctionaris, Postbus 552, 2003 RN Haarlem. E-mailen kan natuurlijk ook: mputten@pharmachemie.nl. Bel voor aanvullende informatie over deze functie met Ruud Smit, Manager Pharmaceutical Development Formulation, (023) 514 73 52. Als je meer wilt weten over PCH Pharmachemie kijk dan op www.pharmachemie.nl. UHRFRISCH BLUMEN B.V. Is een jong en enthousiast bedrijf dat gevestigd is in het veilinggebouw te Aalsmeer. Wij zijn op zoek naar een boekhoudkundig medewerker/ster die ons team komt versterken (eveptueel op parttime basis). Inhoud van de functie: - het verzorgen van de complete boekhouding - debiteurenbewaking - het nakijken en controleren van de rekeningen - verzorgen van de personeelsadministratie Functie-eisen: - goede beheersing van de Duitse taal in woord en geschrift - opleiding op MEAO/MBA niveau - ervaring met computers te werken - flexibel en stressbestendig. Geïnteresseerd: bel Uhrfrisch Blumen B.V. 0297-322925 en vraag naar Rob van Hardeveld. Of schrijf naar: Uhrfrisch Blumen B.V. Postbus 1133 1430 BC Aalsmeer De Stichting Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen Medewerker kwaliteitsbeheer (m\v) De Stichting Apotheek der Haarlemse Ziekenhuizen verzorgt de genees middelenvoorziening in de ziekenhuizen en een aantal verpleeghuizen in de regio Haarlem. In de apotheek werken ca. 70 mensen verdeeld over de verschillende afdelingen- De SAHZ streeft naar een goede kwaliteitsborging van alle farmaceutische processen, waarbij het belang van de patiënt steeds centraal gesteld wordt. De SAHZ beschikt over een gefundeerde GMP-organisatie en wil het kwa liteitssysteem verder uitbouwen zodat op termijn een ISO 9001-certificaat behaald kan worden. Wij zoeken een enthousiaste medewerker kwaliteitsbeheer die verschillende taken uit zal gaan voeren op het gebied van kwaliteit, arbo en milieu. In het begin zal de implementatie van ISO 9001 en het behalen van het daarbij behorende certificaat het voornaamste aandachtspunt van de functie zijn. De medewerker kwaliteitsbeheer wordt o.a. ingezet bij het opstellen en beoordelen van documenten ten behoeve van het kwaliteitshandboek, het uitvoeren van interne en externe audits, het afhandelen van fouten en klachten en werkzaamheden in het kader van de ISO-certificenng. U beschikt over een relevante opleiding op hbo-niveau en over kennis van de gehanteerde kwaliteitssystemen, waarbij kennis van de ISO 9001 van zelfsprekend is. Tevens beschikt u over goede mondelinge en schriftelijke vaardigheden, bent u volhardend en tactvol en heeft u ruime ervaring met het Office 2000-pakket. De functie betreft een fulltime dienstverband en de arbeidsvoorwaarden en salariëring zijn conform de CAO-Ziekenhuizen. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met mevrouw I.J. Mulder, apotheker Kwaliteitsbeheer, tel. (023) 546 40 00 of de heer R.T.M. van der Hoeven, ziekenhuisapotheker directeur, tel. (023) 546 40 00. De Vereniging voor Prot. Chr. Onderv té Noordwijk en Noordwijkerhout zoekt voor Christelijke basisschool Wakersdu -misschien wel de beste school van Noordwijk- leerkrachten voor de invulling van de volgende vacatures: per 8 januari (middenbouw) per medio maart (onderbouw en middenbouw) per 3 september (bovenbouw) Combinaties van bovenstaande vacatures zijn mogelijk. In totaal is er ruimte voor bijna twee volledige banen. In principe zijn er mogelijkheden voor zowel fulltime- als parttime invulling. Wakersduin is een groeiende school: - waar een goede sfeer heel belangrijk wordt gevonden: - die kan rekenen op een grote groep ouders die zich inzet voor vee activiteiten: - die gehuisvest is in een gezellig gebouw, onlangs aangepast aan d eisen van de tijd; - waar geprobeerd wordt vernieuwingen verantwoord in te voeren: - waar gewerkt wordt met moderne methodes: - waar altijd gezocht wordt naar nieuwe kansen voor personeel en kinderen: - waar men óp eigentijdse wijze vorm en inhoud wil geven aan het 1 Christelijk Onderwijs. Ben jij onze nieuwe collega? Bel met de directeur, Leo Kruithof, telefoon 071-3613253 (privé) of telefoon 071-3611314 school) Reacties op de vacature per 8 januari, zo spoedig mogelijk. Reacties op de overige vacatures, schriftelijk, voor I februari. Je kunt je sollicitatie richten aan de directeur, p/a Hoogwakersbosstraat 22F 2202 SP Noordwijk. Pabo-studenten die rond de aangegeven tijden hun diploma halen, wordei drukkelijk verzocht te reageren. Tennisvereniging Roomburg Behoort met haar 950 leden tot een van de grootste tennisve gingen in Leiden. Roomburg beschikt over een park met 9 bu banen. Ten behoeve van de exploitatie van de bar/keuken bestuur van TC Roomburg op zoek naar een die met ingang van 1 april 2001 met de werkzaamheden kan b'i nen. Naast de exploitatie van de bar wordt van de nieuwe explcrc verwacht dat hij/zij een actieve inbreng heeft bij de organisatii de verschillende evenementen die bij Roomburg worden geor seerd. De exploitant moet beschikken over de benodigde horei pieren en ervaring, alsmede over een flinke dosis ondernemin en enthousiasme. Affiniteit met de sportwereld is een pré. Bent u geïnteresseerd? Stuur dan uw reactie voor 7 januari a.s. aan de secretaris v i TC Roomburg, Mevrouw J. C. M. M. van Harten, Tine van Dethstraat 8, 2331 CE Leiden

Leidsch Dagblad | 2000 | | pagina 36